makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-27, 14:48   #2911
19weronika87
Przyczajenie

Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny
Wczoraj zrobiłam brwi z groupona w Toruniu i powiem Wam że.... sama nie wiem czy jestem zadowolona :P Wczoraj chciało mi się płakać jak patrzyłam w lustro, z powodu grubości i intensywności koloru...dziś może bardziej sie oswoiłam i nie histeryzuje dopóki nie zagoją się, jednak mam WIELKIE obawy , że mi tak zostanie , gdyż praktycznie każda próba upiększenia się za pomocą czyjejś ręki kończy się u mnie porażką.. mimo to wciąż ryzykuje i próbuje :P Co do przebiegu; niby było znieczulenie , natomiast jakby go nie było. Bolało jak przy tatuażach, może odrobinę mniej.
19weronika87 jest offline  
Stary 2012-01-27, 18:07   #2912
sylwusiaczekkk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez telepath Pokaż wiadomość
sylwusiaczekkk: ja byłabym zainteresowana wszelkimi szczegółami Jak możesz wyślij proszę zdjęcia na prv.
zaden problem
sylwusiaczekkk jest offline  
Stary 2012-01-27, 23:44   #2913
sylwina78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Studio Shee Pokaż wiadomość
Wybarwianie czarnego pigmentu na powiekach w niebieski kolor może być wynikiem jakości pigmentu. Pigment KAJAL do kresek firmy LTL nigdy nie wybarwia się na niebiesko. U niektórych osób zostaje intensywnie czarny, u innych może przejść w zimny grafit. W takiej sytuacji na korekcie można go "ocieplić" BRASIL'em (ciemny brąz) i kreska robi się cieplejsza i bardziej nasycona.

Tak chodziło mi po głowie, że może z brązem należałoby w takim przypadku zakombinować ... na szczęście nie miałam jeszcze takiej sytuacji ale wolę wiedzieć za wczasu
Dziękuję za odzew i pozdrawiam.
sylwina78 jest offline  
Stary 2012-01-28, 00:36   #2914
kasia_chan
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jeśli korekta (oczywiście wypowiadam się za Taffy) ukierunkowana jest tylko na uzupełnienie ubytków, to intensywność makijażu pozostaje taka jak przed korektą, natomiast jeśli włoski, które już są będą pigmentowane jeszcze raz to makijaż ulegnie wzmocnieniu Oczywiście zawsze też możesz poprosić o korektę o ton ciemniejszym odcieniem, ale często samo dopigmentowanie jest wystarczające
Myślę, że samo dopigmentowanie wystarczy. Zależy mi na naturalnym efekcie, miałam problem z dość rzadkimi i szerokimi brwiami. Teraz wyglądają bardzo naturalnie i mają ładny kształt, makijaż permanentny pomaga mi też w ich regulacji Są cieńsze i ładnie ukształtowane Będę zdawała relację jak wyszło po poprawce i co mi Pani kosmetyczka powiedziała.
Dziękuję serdecznie za odpowiedź, w końcu jakieś rzetelne forum
kasia_chan jest offline  
Stary 2012-01-28, 09:09   #2915
Studio Shee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez 19weronika87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wczoraj zrobiłam brwi z groupona w Toruniu i powiem Wam że.... sama nie wiem czy jestem zadowolona :P Wczoraj chciało mi się płakać jak patrzyłam w lustro, z powodu grubości i intensywności koloru...dziś może bardziej sie oswoiłam i nie histeryzuje dopóki nie zagoją się, jednak mam WIELKIE obawy , że mi tak zostanie , gdyż praktycznie każda próba upiększenia się za pomocą czyjejś ręki kończy się u mnie porażką.. mimo to wciąż ryzykuje i próbuje :P Co do przebiegu; niby było znieczulenie , natomiast jakby go nie było. Bolało jak przy tatuażach, może odrobinę mniej.
Rzeczywiście, kreski są najmniej przyjemnym zabiegiem mikropigmentacji. Tuż po zabiegu i do wyłuszczenia kreska jest grubsza, ponieważ strupek zasycha na lekko spuchniętym naskórku. Pod spodem z całą pewnością kreska jest delikatniejsza. Jeśli podoba się komuś efekt tuż po zabiegu, to będzie rozczarowany po wyłuszczeniu. Jeśli uważasz, że kreska jest za mocna, to w porządku. Efekt końcowy będzie Ci się podobał. Staraj się spać na plecach, żeby nie trzeć strupków poduszką i nie odklejaj ich zbyt wcześnie (nawet jak jeden koniec już odstaje.

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline  
Stary 2012-01-28, 22:56   #2916
sylwik1017
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Hej Kochane!
Umówiłam się na MP brwi na poniedziałek w Gliwicach u p. Beaty w Strefie Piękna. Zdecydowała o tym ilość pozytywnych opinii w internecie na ich stronie. Mam pytanie do Was-czy któraś z Was może robiła tam brwi? Opinie opiniami, ale na Wizażankach najlepiej można polegać Już raz mi pomogłyście z wyborem fryzjera (dot. dekoloryzacji) posłuchałam Was i opłacało się Teraz może też mi pomożecie Mimo tego, że jestem zdecydowana to jednak strasznie się boję, że coś będzie nie tak. Mam manie na punkcie makijażu. Wszystko musi być perfekt 1000 razy przeglądam się w lusterku przed wyjściem z domu i 100 razy będąc w pracy czy aby nic się nie rozmazało itd. Wiem to straszne, ale nic na to nie poradzę. Tak już mam Boję się przede wszystkim, że będzie nie równo albo coś To jednak jest wielkie ryzyko, ale i fantastyczna sprawa na przyszłość Przyda mi się parę słów otuchy od Was...I jeszcze jedno. Jak długo brwi się goją? Mam akurat 2 tyg. wolnego w pracy, więc mam nadzieję, że do tego czasu nie będzie śladu...Help Me

Błagam daj znac jak poszło! co prawda szukałam bardziej w okolicy Katowice Sosnowiec ale jestem gotowa nawet jechac do Gliwic!!!
sylwik1017 jest offline  
Stary 2012-01-29, 16:27   #2917
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwik1017 Pokaż wiadomość
Błagam daj znac jak poszło! co prawda szukałam bardziej w okolicy Katowice Sosnowiec ale jestem gotowa nawet jechac do Gliwic!!!
Dam znać Kurde to już jutro Mam nadzieję, że te wszystkie naprawdę mega pozytywne komentarze o P. Beacie się sprawdzą i dołączę do grona zadowolonych posiadaczek pięknych brwi 3maj kciuki Jutro się odezwę a może nawet wstawię zdjęcie
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2012-01-29, 17:56   #2918
sylwusiaczekkk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez AntuanetteSC Pokaż wiadomość
Z grupona nie polecam,same niepochlebne opinie na forach,tylko pojedyńcze przypadki zadowolone.Zresztą za taką cenę chyba niemożliwe jest zrobić makijaż na dobrych pigmentach.
Czy ktoraś z pań linergistek może mi powiedzieć jaki czas po ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym można zrobić sobie usta?Moja pani dermatolog twierdzi ,że miesiąc,gdzie indziej z kolei czytam że 3 miesiące,a mnie zależy poprawić stary makijaż jak najszybciej.
co do gruponow i im podobnych, dzis byl program w tv o salonsach spa i gabinetach medycyny estetycznej. I osoby, ktore zajmuja sie ta dziedzina same mowily ze nie jest mozliwe by na takich zabiegach byly takie obnizki. I byla mowa o tym, ze albo kosmetyki/ preparaty sa gorszej jakosci, albo to jakies nowe tansze kosmetyki i sprawdza sie je na takowych klientkach, badz sa ta studentki, badz osoby pocztakujace ktore na nas cwicza itd. Byla tez mowa o tym, ze szanujacy sie salon/ zaklad moze dac maksymalnie rabat taki jaki daje sie dla stalych klientek czyli 10, 15 %. I ze jesli zalozmy zrobienie brwi kosztuje w granicach 800-1000zl a na takim gruponie jest np za 200zl to cos jest nie halo. . .
Musi byc w tym troszke prawdy. . .
sylwusiaczekkk jest offline  
Stary 2012-01-29, 19:59   #2919
19weronika87
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczekkk Pokaż wiadomość
co do gruponow i im podobnych, dzis byl program w tv o salonsach spa i gabinetach medycyny estetycznej. I osoby, ktore zajmuja sie ta dziedzina same mowily ze nie jest mozliwe by na takich zabiegach byly takie obnizki. I byla mowa o tym, ze albo kosmetyki/ preparaty sa gorszej jakosci, albo to jakies nowe tansze kosmetyki i sprawdza sie je na takowych klientkach, badz sa ta studentki, badz osoby pocztakujace ktore na nas cwicza itd. Byla tez mowa o tym, ze szanujacy sie salon/ zaklad moze dac maksymalnie rabat taki jaki daje sie dla stalych klientek czyli 10, 15 %. I ze jesli zalozmy zrobienie brwi kosztuje w granicach 800-1000zl a na takim gruponie jest np za 200zl to cos jest nie halo. . .
Musi byc w tym troszke prawdy. . .
Coś w tym jest, chociaż powiem Wam, że sporo usług zakupiłam na grouponie kończąc na jakiś tam foto-książkach itd i oprócz tego, że czas oczekiwania był większy (wręcz frustrujący:P) to wszystko było mimo ceny zadziwiająco wporządku. Wracając do grouponowych brwi...u mnie to wygląda już całkiem nie źle , chociaż w piątek myślałam , że to był błąd. Zobaczymy jak z trwałością, dam znać . Płaciłam 299 , dopigmentowanie 100 zł które wiem , że tak czy siak będzie konieczne ,bo będę chciała delikatnie skorygować kształt. Jeśli nawet szybciej zbledną, to będę je poprawiać, chyba żę NAPRAWDE SZYBKO znikną :P
19weronika87 jest offline  
Stary 2012-01-29, 22:41   #2920
Olizabethh
Przyczajenie

Witajcie ;-) Chciałabym zrobić sobie kreski i brwi. Bardzo mi zależy na doświadczonej kosmetyczce. Polećcie mi kogoś z Zielonej Góry,Szczecina lub Poznania ;-)
Olizabethh jest offline  
Stary 2012-01-30, 16:14   #2921
DolceGabbana
Raczkowanie

Ja już jestem "po" Tak jak pisałam MP robiłam dzisiaj w Strefie Piękna w Gliwicach u p. Beaty. Nie zawiodłąm się Pani przemiła, atmosfera naprawdę świetna no i brwi elegancko Troszkę bolało, ale do przeżycia. Polecam serdecznie tym, którzy się boją-naprawdę nie ma czego Pani Beatka nie robi nic na siłę-absolutnie! Konsultowała się ze mną co chwilę, podawała lusterko żebym mogła śledzić jej pracę. A cały zabieg trwał ok. 40 minut Jestem naprawdę zadowolona, chociaż tak się teraz zastanawiam czy nie lepiej było zrobić je troszkę grubsze Doszłyśmy razem do wniosku, że ogólnie mam "delikatne" rysy twarzy i brwi nie mogą być za grube, ale jak się tak teraz przyglądam to myślę, że może jednak troszkę Ale za miesiąc mogę przyjść na darmową korektę, więc jak coś to je dopracujemy Dołączam zdjęcia "przed" i "po". Nie widać na nich tak dokładnie, ale jadnak Proszę Was o szczere opinie. Może zgodzi się któraś z Was ze mną, że jednak są trochę za cienkie? Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL370131.jpg (14,2 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL370139.jpg (14,8 KB, 279 załadowań)
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
Stary 2012-01-30, 18:09   #2922
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Ja już jestem "po" Tak jak pisałam MP robiłam dzisiaj w Strefie Piękna w Gliwicach u p. Beaty. Nie zawiodłąm się Pani przemiła, atmosfera naprawdę świetna no i brwi elegancko Troszkę bolało, ale do przeżycia. Polecam serdecznie tym, którzy się boją-naprawdę nie ma czego Pani Beatka nie robi nic na siłę-absolutnie! Konsultowała się ze mną co chwilę, podawała lusterko żebym mogła śledzić jej pracę. A cały zabieg trwał ok. 40 minut Jestem naprawdę zadowolona, chociaż tak się teraz zastanawiam czy nie lepiej było zrobić je troszkę grubsze Doszłyśmy razem do wniosku, że ogólnie mam "delikatne" rysy twarzy i brwi nie mogą być za grube, ale jak się tak teraz przyglądam to myślę, że może jednak troszkę Ale za miesiąc mogę przyjść na darmową korektę, więc jak coś to je dopracujemy Dołączam zdjęcia "przed" i "po". Nie widać na nich tak dokładnie, ale jadnak Proszę Was o szczere opinie. Może zgodzi się któraś z Was ze mną, że jednak są trochę za cienkie? Pozdrawiam!

Są ładne na zdjęciach słabo widać jaka to metoda, jeśli cieniowa to raczej bym nie pogrubiała, natomiast jeśli to metoda piórkowa to rzeczywiście bez obaw można by je ciupinkę poszerzyć Ale jakby co to takie też mogą zostać, jak się wygoją będą bardzo ładne i delikatne
muscat jest offline  
Stary 2012-01-31, 15:55   #2923
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Są ładne na zdjęciach słabo widać jaka to metoda, jeśli cieniowa to raczej bym nie pogrubiała, natomiast jeśli to metoda piórkowa to rzeczywiście bez obaw można by je ciupinkę poszerzyć Ale jakby co to takie też mogą zostać, jak się wygoją będą bardzo ładne i delikatne
Dziękuję bardzo To metoda piórkowa. W sumie już się do nich przekonałam. Patrząc w lustro faktycznie pasują do mojej twarzy A zresztą mam miesiąc żeby zmienić zdanie Znajomi też twierdzą, że jest idealnie, więc jestem zadowolonaPozdrawiam!
Stary 2012-02-01, 16:04   #2924
MajorkaX
Przyczajenie

Witam Was Dziewczyny!!!
Czy może słyszałyście coś o salonie Nefretete we Wrocławiu?
Wykupiłam u nich makijaż z grupona :-( , chyba za szybko podjęłam decyzję. Teraz szukam o nich wiadomości i nic nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam
MajorkaX jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:45   #2925
kiciorzuzia
Przyczajenie

cześć
mam pytanie jak trwały jest makijaż permanentny ???? tak realnie rzecz biorąc ??? dodam że chodzi mi o brwi, ewentualnie kreskę na oku
kiciorzuzia jest offline  
Stary 2012-02-02, 16:07   #2926
magnuk1223
Przyczajenie

Witam!
Jestem tu nowa
Chcialabym sie Was zapytac co myslicie o moich brwiach?
Bylam dwa dni temu u kosmetyczki na makijazu permanetnym brwi i wydaje mi sie ze zrobila mi krzywo .Oczywiscie 1 marca ide na poprawke , i nie wiem czy tylko ja to widze ze sa krzywe.Dzięki z góry za opinie.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03498.jpg (78,1 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03497.jpg (38,5 KB, 165 załadowań)
magnuk1223 jest offline  
Stary 2012-02-02, 16:15   #2927
kiciorzuzia
Przyczajenie

moim zdaniem brwi są dosyć symetryczne poza tym weź poprawkę że rzadko kto ma rysy naprawdę symentryczne
kiciorzuzia jest offline  
Stary 2012-02-03, 12:41   #2928
Bayje
Zakorzenienie

brwi są równe po prostu tak sie mięśnie układają ...
każdy permanentnie ma takie robione cienkie brwi ?

Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline  
Stary 2012-02-03, 16:08   #2929
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
brwi są równe po prostu tak sie mięśnie układają ...
każdy permanentnie ma takie robione cienkie brwi ?
Nie każdy
muscat jest offline  
Stary 2012-02-03, 20:05   #2930
ROZALKA4
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 19weronika87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mozesz podac nazwe salonu w którym byłas?
ROZALKA4 jest offline  
Stary 2012-02-03, 20:41   #2931
ROZALKA4
Rozeznanie

czesc dziewczyny zrobiłam kreski napiszcie co myslicie. ciezko ocenic bo napuchnięte oczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2255.jpg (38,4 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2256.jpg (37,0 KB, 208 załadowań)
ROZALKA4 jest offline  
Stary 2012-02-03, 21:32   #2932
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny zrobiłam kreski napiszcie co myslicie. ciezko ocenic bo napuchnięte oczy.
sa ok
Svinecka jest offline  
Stary 2012-02-04, 08:36   #2933
ROZALKA4
Rozeznanie

dziewczyny a mam jeszcze pytanie smaruje je bepanthenem. czy żeby zmniejszyć opuchliznę mogę robić zimne okłady z wody? jak miałam robione usta to pani mówiła że nie a teraz inna mówiła, że można i sama nie wiem ???
ROZALKA4 jest offline  
Stary 2012-02-04, 18:16   #2934
DolceGabbana
Raczkowanie

Unhappy Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny,
mam jeszcze pytanie. Jestem 5 dzień po mp brwi, naskórek zaczyna się łuszczyć. Niby wszystko ok-smaruję cały czas Alantanem Plus, nie chodzę na solarium i nie myję wodą ALE...widzę, że "kreseczki" są tak cienkie, że aż niewidoczne Chodzi o te włoski "od środka" nad nosem, że tak opiszę dokładnie. Zaczynam się niepokoić. Niby jest korekta, ale dałam 600 zł i oczekiwałam lepszych efektów zaraz po wyłuszczeniu Czy to normalne czy poprostu barwnik się nie przyjął? Pomocy
Stary 2012-02-04, 19:37   #2935
sylwina78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magnuk1223 Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem tu nowa
Chcialabym sie Was zapytac co myslicie o moich brwiach?
Bylam dwa dni temu u kosmetyczki na makijazu permanetnym brwi i wydaje mi sie ze zrobila mi krzywo .Oczywiscie 1 marca ide na poprawke , i nie wiem czy tylko ja to widze ze sa krzywe.Dzięki z góry za opinie.
Pozdrawiam
Hej, moim zdaniem prawa jest krótsza ale może kąt nachylenia Twojego czoła sprawia takie wrażenie, należało zrobić zdjęcie na wprost a nie z dołu. Moim zdaniem lewa jest bliżej nasady nosa, ma nieco inny kształt ale to można skorygować (prawa jest zaokrąglona a lewa lekko szpiczasta) i ma wyciągnięty wcześniej łuk, u prawej łuk zaczyna się dalej i cała końcówka jest krótsza. Myślę również, że są zbyt cienkie ... ale to rzecz gustu ... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
no właśnie ciężko ocenić, lewe jest bardziej spuchnięte więc chyba było robione jako drugie. Mają minimalne różnice w końcówkach tak jak patrzę to w prawym jest lekko wyciągnięta do góry a w lewej jest na wprost przez co sprawia wrażenie niższej ale poczekaj aż zejdzie opuchlizna i odpadną strupki. Teraz to wrażenie może być mylne... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
dziewczyny a mam jeszcze pytanie smaruje je bepanthenem. czy żeby zmniejszyć opuchliznę mogę robić zimne okłady z wody? jak miałam robione usta to pani mówiła że nie a teraz inna mówiła, że można i sama nie wiem ???
opuchlizna zejdzie sama także nie kombinuj z okładami, mnie też uczyli żeby przy świeżo pigmentowanych miejscach unikać wody, więc dla świętego spokoju dociskaj do nich jedynie maść
sylwina78 jest offline  
Stary 2012-02-04, 22:55   #2936
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Hej dziewczyny,
mam jeszcze pytanie. Jestem 5 dzień po mp brwi, naskórek zaczyna się łuszczyć. Niby wszystko ok-smaruję cały czas Alantanem Plus, nie chodzę na solarium i nie myję wodą ALE...widzę, że "kreseczki" są tak cienkie, że aż niewidoczne Chodzi o te włoski "od środka" nad nosem, że tak opiszę dokładnie. Zaczynam się niepokoić. Niby jest korekta, ale dałam 600 zł i oczekiwałam lepszych efektów zaraz po wyłuszczeniu Czy to normalne czy poprostu barwnik się nie przyjął? Pomocy

Spokojnie DolceGabbana Po pierwsze dopóki są strupki to miejsca już wygojone zawsze sprawiają wrażenie prawie niewidocznych, po drugie włąśnie po to jest korekta żeby nie tylko uzupełniać ewentualne braki, ale żeby właśnie wzmocnić efekt pierwszego zabiegu, czyli po prostu te brwi dopracować. Lepiej zrobić delikatniej i na korekcie wzmocnić, niż potem straszyć. Poza tym ja np. często proponuję klientce delikatniejszy zarys i kobieta dostaje 3 tygodnie na to żeby się oswoić z nową twarzą, zwłaszcza jeśli praktycznie tych brwi prawie wogóle nie miała i wtedy na korekcie rozpędzamy się mocniej, bo ona już ma do mnie zaufanie a ja wtedy mogę sobie tworzyć swoje małe brwiowe wizje Bądź cierpliwa i spokojnie sobie je pielęgnuj, będzie dobrze

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2012-02-04 o 22:57
muscat jest offline  
Stary 2012-02-05, 10:17   #2937
magnuk1223
Przyczajenie

no ja wlansie nie chcialam takich cienkich , a kosmetyczka powiedziala mi ze taki ksztalt pasuje do mojej buzi ..
magnuk1223 jest offline  
Stary 2012-02-05, 13:09   #2938
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Spokojnie DolceGabbana Po pierwsze dopóki są strupki to miejsca już wygojone zawsze sprawiają wrażenie prawie niewidocznych, po drugie włąśnie po to jest korekta żeby nie tylko uzupełniać ewentualne braki, ale żeby właśnie wzmocnić efekt pierwszego zabiegu, czyli po prostu te brwi dopracować. Lepiej zrobić delikatniej i na korekcie wzmocnić, niż potem straszyć. Poza tym ja np. często proponuję klientce delikatniejszy zarys i kobieta dostaje 3 tygodnie na to żeby się oswoić z nową twarzą, zwłaszcza jeśli praktycznie tych brwi prawie wogóle nie miała i wtedy na korekcie rozpędzamy się mocniej, bo ona już ma do mnie zaufanie a ja wtedy mogę sobie tworzyć swoje małe brwiowe wizje Bądź cierpliwa i spokojnie sobie je pielęgnuj, będzie dobrze
Dziękuję bardzo za odpowiedź Uspokoiłaś mnie W takim razie pielęgnuję dalej i nie zamartwiam się już Ale mnie kurczę swędzą teraz przy złuszczaniu Chętnie bym je podrapała Ale wiem, że nie wolno Jeszcze raz dziękuję
Stary 2012-02-05, 13:26   #2939
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Dziękuję bardzo za odpowiedź Uspokoiłaś mnie W takim razie pielęgnuję dalej i nie zamartwiam się już Ale mnie kurczę swędzą teraz przy złuszczaniu Chętnie bym je podrapała Ale wiem, że nie wolno Jeszcze raz dziękuję

Zdradzę Ci patent mojej klientki, która mając w domu Emlę, postanowiła jej użyć, bo swędziało Ją tak, że miała ochotę potraktować brwi grabiami hahahahaahahahahhaha Ubawiła mnie wtedy okrutnie No więc stwierdziła, że skoro Emla znieczula to i swędzenie musi wyłagodzić, no i posmarowała cieniutką warstewką i według Jej relacji to pomogło
Ja myślę, że jak poprzytykasz punktowo maść, którą stosujesz to poudajesz drapanie i troszkę powinno ulżyć a w razie czego możesz się posiłkować pomysłem mojej klientki

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez magnuk1223 Pokaż wiadomość
no ja wlansie nie chcialam takich cienkich , a kosmetyczka powiedziala mi ze taki ksztalt pasuje do mojej buzi ..
Magnuk ja uważam, że dobrze jest posłuchać koncepcji linergistki, bo ona zawsze widzi Cię z innej perspektywy i z dystansu, więc rzeczywiście dobrany kształt powinien być trafiony (oczywiście bierzemy tu pod uwagę linergistkę z prawdziwego zdarzenia ), ale uważam również, że i tak najważniejsze są Twoje odczucia i jeżeli w ustalonym kształcie, mając ileś czasu na przyzwyczajenie do swoich nowych brwi, czujesz się źle to na korekcie powinna być już brana pod uwagę tylko Twoja koncepcja. Nie ma uproś, to Ty będziesz funkcjonować z tymi brwiami a więc one muszą sprawiać, że będziesz się z nimi czuła jak ryba w wodzie. Natomiast musisz się na korekcie zdecydowanie określić, linergistka musi widzieć, że Ty naprawdę wiesz czego chcesz i dokładnie to masz dostać, tak?
muscat jest offline  
Stary 2012-02-05, 13:47   #2940
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

robil ktos ze szczecina brwi w tym gabinecie?
http://www.strefaurody.clarena.pl/user//makijaz-trwaly/

zdjecia maja ladne
Svinecka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
makija, makijaz permanentny, makijaż permanentny, permanentny makijaż, usta, usta powiększanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości