taaakie w這sy ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-03, 00:09   #31
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07
Dot.: taaakie w這sy ;)

dziewczyny a ja mam lokowke do wlosow wlasnie marki Mary-Kate & Ashlee Olsen ma taka spirale (jutro zrobie fotki i dodam) a takze dwie moce ngrzewania sie.
Na tym mocniejszym grzaniu robia sie spirali, loczki a na tym slabszym wlasnie takie fale Zreszta te mocne loczki i tak sie rozplataja do takich fal
Pozdrawiam
Stary 2006-07-16, 18:56   #32
kiniaczeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 397

瞠by mie takie wlosy jak ona na noc jak umyjesz g這we zr鏏 sobie 2 francuzy na g這wie najlepiej niech ci zrobi mama albo kto bo sama raczej nie dasz rady i powinno ci wyj嗆, mojej kole瘸nce to wysz這

le diable
kiniaczeq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-29, 13:07   #33
Adeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 203

Mozecie mi, kochane wizazanki, powiedziec cos wiecej o tych papilotachz gazety? Widzialam kiedys jak kolezanka miala takie wlasnie wloski jak olsenki i mowila ze robila je wlasnie na gazete...chcialabym wiedziec jak sie to dokladnie robi. pozdrawiam ;*
Adeq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-29, 13:36   #34
dzi鏏ek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 92
GG do dzi鏏ek

PAPILOTY!!! Czasem robi sobie takie loczki... Myj w這sy, czekam troszk a wyschn (ale nie do ko鎍a.. Musz by wilgotne!! No chyba, 瞠 chcesz mocny skr皻.. Wtedy mozna nakr璚i na mokre) I nakr璚am... Papilot ma by u這穎ny pionowo.. Kiedy u這篡豉m pionowo - Efekt: pudelka:/ Mo瞠sz na這篡 je na ca貫j g這wie, a mo瞠sz umie軼i tylko kilka... 如i z tymi papilotami i rano mam pi瘯ne loki... Oczywi軼ie tony lakieru, 瞠lu, gumy itp. musz na nie na這篡... A to indywidualna sprawa, bo ka盥a ma inny rodzaj w這s闚. a moje akurat szybko si rozprostowuj.. A jak zale篡 mi na lokach na wieczorn fryzurk to wystarczy po po逝dniou umy w這sy i nakr璚i...

Taki m鎩 spos鏏
dzi鏏ek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-29, 13:43   #35
dzi鏏ek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 92
GG do dzi鏏ek

Cytat:
Napisane przez Adeq
Mozecie mi, kochane wizazanki, powiedziec cos wiecej o tych papilotachz gazety? Widzialam kiedys jak kolezanka miala takie wlasnie wloski jak olsenki i mowila ze robila je wlasnie na gazete...chcialabym wiedziec jak sie to dokladnie robi. pozdrawiam ;*
Papiloty z gazety?? Hmm... Zakreca si wlosy na skr璚onym pasku papieru, zawiazuje si go scislo, a potem, jak wlosy wyschn zdejmuje si i ma si loczki... To chyba tak najpro軼iej... Przynajmniej tak mi sie wydaje...
dzi鏏ek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-29, 13:51   #36
xxxalka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

w這ski nalezy obkr璚ic wok馧 palca i na spineczki przypiac na 2 godzinki potem spryskac lakierem i jes super buziaczki
xxxalka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-08-29, 20:50   #37
Adeq
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 203

Hm... dalej nie bardzo wiem, ale trudno lasciwie to mam naturalnie krecone wlosy i chyba mi wystarczy duza ilosc pianki...ale po tym efekt nie jest taki jakbym chciala sproboje jakimis innymi sposobami
Adeq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-05, 09:24   #38
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post3615516
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.