W這sy, w這sy ! moje w這sy! suche przy g這wie.. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-05-03, 17:57   #1
taknachwile
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

W這sy, w這sy ! moje w這sy! suche przy g這wie..

Cze嗆 Wam
Nie wiem czy dobrze umie軼i豉m ten post ale.. pisz Ot騜 mam dziwne w這sy poniewa s one tak jakby zniszczone przy g這wie a ko鎍e mam w miar sprawne i b造szcz帷e.. Zazwyczaj to dziewczyny maj problem z sucho軼i ko鎍闚ek, jest to o tyle lepsze, ze mo積a p鎩嗆 przyci望 te suche ko鎍闚ki a ja ? przecie nie obetn tych przy g這wie.. U篡wa豉m r騜nego rodzaju od篡wek, ze sp逝kiwaniem i bez.. i masek od fryzjera i nic dalej jak rozpuszcz to mam takie siano pusz帷e si.
Dodam, 瞠 mam w這sy g瘰te i raczej podatne na kr璚enie...
Co poradzicie? My郵a豉m o jaki tabletkach, kt鏎e nadadz im blask.
Mam 17 lat i jest to dziwne ale - nie robi tego co wi瘯szo嗆 moich kole瘸nek - nie susze w這s闚, nie prostuj, nie karbuj, nie kr璚... a mam gorsze ni niejedna moja kole瘸nka kt鏎a robi te wszystkie 'zabiegi' ze sprz皻ami typu prostownica
taknachwile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-04, 09:27   #2
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4
Dot.: W這sy, w這sy ! moje w這sy! suche przy g這wie..

Jakby twoja kole瘸nka kt鏎a prostuje sobie w這sy x lat pokaza豉 ci swoje wlosy niewyprostowane to by si zdziwi豉 kt鏎a o ma lepsze w這sy. hmm jedyne co mi przychodzi na my郵 to fakt, ze je郵i u篡wasz masek, odzywek itp. to uzywa si ich od pewnek d逝go軼i a nie od sk鏎y g這wy, delatego ko鎍闚ki mo瞠sz mie w lepszym stanie niz te przy sk鏎ze, mo瞠 kup sobie jakiego waxa z apteki (wyb鏎 jest ogromny, do ka盥ego rodzaju w這s闚 ale polecam albo Rainforest albo l'biotica) u篡wa si go na sk鏎 g這wy i na reszte w這s闚 i mo瞠 wtedy ocenisz czy te w這ski przy g這wie si poprawi造
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-04, 09:57   #3
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez taknachwile Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Wam
Nie wiem czy dobrze umie軼i豉m ten post ale.. pisz Ot騜 mam dziwne w這sy poniewa s one tak jakby zniszczone przy g這wie a ko鎍e mam w miar sprawne i b造szcz帷e.. Zazwyczaj to dziewczyny maj problem z sucho軼i ko鎍闚ek, jest to o tyle lepsze, ze mo積a p鎩嗆 przyci望 te suche ko鎍闚ki a ja ? przecie nie obetn tych przy g這wie.. U篡wa豉m r騜nego rodzaju od篡wek, ze sp逝kiwaniem i bez.. i masek od fryzjera i nic dalej jak rozpuszcz to mam takie siano pusz帷e si.
Dodam, 瞠 mam w這sy g瘰te i raczej podatne na kr璚enie...
Co poradzicie? My郵a豉m o jaki tabletkach, kt鏎e nadadz im blask.
Mam 17 lat i jest to dziwne ale - nie robi tego co wi瘯szo嗆 moich kole瘸nek - nie susze w這s闚, nie prostuj, nie karbuj, nie kr璚... a mam gorsze ni niejedna moja kole瘸nka kt鏎a robi te wszystkie 'zabiegi' ze sprz皻ami typu prostownica
hmm, a masz wycieniowane w這sy? Mo瞠 wycieniuj g鏎n warstw, w這sy b璠 wygl康a zdrowiej.
Stary 2011-05-05, 19:59   #4
taknachwile
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

No tak, kiedy u篡wa豉m od篡wek tylko na ko鎍闚ki ale od jakie p馧 roku ju staram si nak豉da od g鏎y i nic to nie pomaga :/ Ale spr鏏uje co nawil瘸j帷ego jeszcze i rozejrz si w aptece
Dzi瘯uj Wam
taknachwile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.