wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-22, 16:04   #3451
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Najmniej tłusty BB z takim średnim kryciem - jakich macie tutaj faworytów?

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2012-01-22, 20:00   #3452
Miss Transept
Zadomowienie

GG do Miss Transept

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też bardzo z niego zadowolona była, ja już mniej, bo suchotnica ze mnie
Ja jestem typowy mieszaniec więc było ok, ale faktycznie lekko mnie wysuszył. Myślę że gdybym dała pod spód więcej kremu nawilżającego to byłoby już w ogóle super. Została mi jeszcze jedna porcja na testy, jutro wypróbuję na grubszą warstwę kremu.

Miss Transept jest offline  
Stary 2012-01-22, 21:15   #3453
Kayako
BAN stały

Czy któraś z Was używała/używa coś myjącego/zmywającego makijaż od Skinfood? Interesuje mnie, czy używacie jednego produktu też do zmywania oczu Czy tylko ja taki kamikadze Po prostu lubię załatwiać sprawę raz a dobrze
Kayako jest offline  
Stary 2012-01-22, 21:22   #3454
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała/używa coś myjącego/zmywającego makijaż od Skinfood? Interesuje mnie, czy używacie jednego produktu też do zmywania oczu Czy tylko ja taki kamikadze Po prostu lubię załatwiać sprawę raz a dobrze
Ja też tak robie Ale akurat niczym azjatyckim
Dopomagam sobie ścierką z mikrofibry i jest ok

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2012-01-22, 21:42   #3455
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli jest taki jak bb MAC-a, czy Maybelline to ja dziękuję Miałam je i porażka, to za mało powiedziane. Ni to tłusty podkład, ni to krem koloryzujący. Zapychało, świeciło się jak psu.... oczy, spływało po godzinie, właziło w pory i zmarszczki, utleniało się nierównomiernie.... Bleeeeee...
Na sieci sporo osób wyraża swoje zadowolenie, ale nie wiem, czy próbowały prawdziwych BBC.
W każdym razie podany skład mnie przeraża, gorszy niż niektóre podkłady...

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-01-22, 22:10   #3456
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
OHMU Multi Capsule Changing BB Cream w odcieniu Olive Green i zielony Lioele.
I po co pokazywałaś? Będę cię teraz męczyć o paczkę z nim. Już po twoim opisie go kocham, a jak jest ciutke jasniejszy niż Lioele to juz w ogóle pragnę go natychmiast

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tak jak wy poszukuję swoje idealnego kremu BB Do tej pory miałam tylko Skin 79 Hot Pink, ale skóra mi się po nim świeciła tłusto jak po posmarowaniu kremem Bambino. Do tego krycie było nie najlepsze - małe zaczerwienienia ciągle widoczne. Potrzebuję kremu do skóry trądzikowej, który nie zapycha porów i jednocześnie nie ma świecącego wykończenia. Byłoby super gdyby krył ciut lepiej niż Hot Pink. Zastanawiam się nad The Face Shop Oil Free i Skinfood Grzybowym. Podobno Misha się nie nadaje ze względu na zapychanie. Co polecacie?
Różowy tak ma. Kilka postów wyżej pisałam, że nałożyłam go flap topem i i lepiej krył i mniej się świecił.
Missha ma taką opinię (w sumie nie wiem czemu), ale znajdziesz zażarte zwolenniczki i przeciwniczki absolutnie każdego kremu, wiec trzeba szukać metodą prób i błedów

Lukrecja wiesz, ze ja ostatnio to przez ciebie przepuszczam najwięcej kasy na eBayu?
annje jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:24   #3457
lukrecja1
Raczkowanie

Ja już sama sobie musiałam dać zakaz szwędania się po ebay
Nie wejdę tam więcej dopóki nie zrobię konkretnych testów nowego bb, który dojdzie za 2 tygodnie i muszę zużyć przynajmniej połowę kremu pielęgnującego.......... a wtedy - zamówię próbeczki miodoego skinfooda http://www.ebay.pl/itm/SKINFOOD-SKIN...item4cfdc34c31 wprawdzie nie jest to krem bb tylko baza i podkład ale sobie za 1,5miesiąca wypróbuję (reszta tych miodkowych produktów też wygląda ciekawie)
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:52   #3458
annje
Rozeznanie

GG do annje

Jajko przyszło!!! Nawet nie mialam czasu rano sie nim pobawic, testy jutro
annje jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:38   #3459
bzeltynka
Rozeznanie

tez zamawialam jajko z HK ale wyglada identycznie jak BB - taka wściekle różowa kropla
czekam, az dojdzie i jestem strasznie ciekawa Waszych testów azjatyckich jaj
bzeltynka jest offline  
Stary 2012-01-23, 20:17   #3460
quench
Are you talking to me?!

A ktoś ma porównanie takiego jajka z HK z oryginalnym jajkiem? Jest jakaś różnica
Stary 2012-01-23, 20:49   #3461
lukrecja1
Raczkowanie

porównania nie mam ale ja z mojego jestem BARDZO zadowolona (kosztowało 20zł) zwłaszcza jeśli chodzi o podkłady bo kremy bb są kapryśne - jedne lubią wcieranie inne wklepywanie a jeszcze inne lubią być nakładane pędzlem
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-01-23, 21:27   #3462
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
porównania nie mam ale ja z mojego jestem BARDZO zadowolona (kosztowało 20zł) zwłaszcza jeśli chodzi o podkłady bo kremy bb są kapryśne - jedne lubią wcieranie inne wklepywanie a jeszcze inne lubią być nakładane pędzlem
ja bb nie umiem nakładać jajem ani flat'em, ale bb dają genialny efekt wklepane palcami, to samo podkłady, szybkie ruchy opuszków palców, dużo mniej podkładu/bb zużywam a efekt jak jajem.. muszę z nim jeszcze poćwiczyć ale jakościowo bardzo fajne, wydaje się, że przetrwa długie miesiące
Stary 2012-01-23, 23:31   #3463
Shazney
Zakorzenienie

Testował już ktoś Hera Age Away Modifier LX?

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-01-24, 12:48   #3464
seduction
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała u kgoodshop i powie mi jak to jest z tymi wysyłkami? Jeśli kupuję produkty, do którego jest wliczona przesyłka, a do dwóch innych jest podana cena osobno za przesyłkę, to jak to się liczy? Nie płacę już za przesyłkę, czy jednak płacę ?

Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline  
Stary 2012-01-24, 13:33   #3465
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała u kgoodshop i powie mi jak to jest z tymi wysyłkami? Jeśli kupuję produkty, do którego jest wliczona przesyłka, a do dwóch innych jest podana cena osobno za przesyłkę, to jak to się liczy? Nie płacę już za przesyłkę, czy jednak płacę ?
nie kupowałam, ale to tak jak u ruby, czasem wyśle parę produktów z tracking numer za te 3$ a czasem wysyła oddzielnie. Pozostaje wysłać mail'a i się dowiedzieć. Zwykle jeśli wybieramy płatną przesyłkę do najdroższego/najcięższego przedmiotu to dodatkowe lecą razem z nim bez dodatkowych kosztów. Jeśli to są same ciężkie rzeczy, to wątpię by jednorazowa dopłata wystarczyła... A co zamawiasz?

Wczoraj użyłam jabłkowego peelingu Mizona, i jeśli ktoś szuka peelingu do stosowania na co dzień to właśnie ten będzie dobry. Jest genialny, delikatniejszy od Misshy, a efekt niesamowity! Tyle martwego naskórka mi zrolował WOW! I zero podrażnienia, zaczerwienionej buzi (a u mnie wystarczy samo pocieranie twarzy żeby wyglądać jak burak). Krótko mówiąc SUPER. Nałożyłam tak 1-2mm produktu na całą twarz (ok. 3-4ml) i zostawiłam na 2 minuty, a potem masaż.

Oraz maska truskawkowa Baviphat'a. Heh................... kocham!!! =3 za zapach, za przyjemne uczucie zrelaksowania, za to że oczyściła twarz pozbywając się resztek sebum, za to że nie zapchała. I tyle na pierwsze wrażenia.

Oraz esencja su:m secret programming essence - mieszane uczucia, chyba mnie zapchało, albo to stres przez egzaminacyjny. To praktycznie woda, w ogóle nie oleista, więc uważać przy otwieraniu, mi się polało po całych rękach

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2012-01-24 o 13:41
xiah jest offline  
Stary 2012-01-24, 13:39   #3466
seduction
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
nie kupowałam, ale to tak jak u ruby, czasem wyśle parę produktów z tracking numer za te 3$ a czasem wysyła oddzielnie. Pozostaje wysłać mail'a i się dowiedzieć. Zwykle jeśli wybieramy płatną przesyłkę do najdroższego/najcięższego przedmiotu to dodatkowe lecą razem z nim bez dodatkowych kosztów. Jeśli to są same ciężkie rzeczy, to wątpię by jednorazowa dopłata wystarczyła... A co zamawiasz?
Już wysłałam mu maila chciałam brtc jasmina i tomatoxa, ale zobaczymy co odpisze brtc ma przesyłkę opłaconą w cenie, a tomatox nie.

seduction jest offline  
Stary 2012-01-24, 15:13   #3467
lukrecja1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez

Oraz [B
esencja su:m secret programming essence[/B] - mieszane uczucia, chyba mnie zapchało, albo to stres przez egzaminacyjny. To praktycznie woda, w ogóle nie oleista, więc uważać przy otwieraniu, mi się polało po całych rękach

A daje jakiś efekt nawilżenia czy cos? Baaaardzo jestem ciekawa opini na temat tego produktu - brałam pod uwagę jego kupno (próbki) ale jakoś nie dowierzam ,że taka woda zrobi coś fajnego ze skórą
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-01-24, 15:55   #3468
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Zaliczyłam kolejną wpadkę, a jednocześnie mam coś dla tych, które szukają jasnego różu - BRTC All In One BB Cream. Po wiciśnięciu różowy, przy rozsmarowywaniu jaśnieje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brtchomme.jpg (40,1 KB, 82 załadowań)
zygmus jest offline  
Stary 2012-01-24, 19:48   #3469
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Oraz esencja su:m secret programming essence - mieszane uczucia, chyba mnie zapchało, albo to stres przez egzaminacyjny. To praktycznie woda, w ogóle nie oleista, więc uważać przy otwieraniu, mi się polało po całych rękach
Zgadzam się - taka nijaka ta esencja. Myślałam, że pozostawi na twarzy przyjemną warstewkę, a ona wsiąka... jak woda w gąbkę (nie mam suchej skóry). Nie wygładza, nie nawilża, nie odświeża, nie poprawia kolorytu skóry... Nie wiem co jest jej zadaniem

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-01-24, 20:00   #3470
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Zaliczyłam kolejną wpadkę, a jednocześnie mam coś dla tych, które szukają jasnego różu - BRTC All In One BB Cream. Po wiciśnięciu różowy, przy rozsmarowywaniu jaśnieje.
Boski...
Stary 2012-01-24, 21:58   #3471
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zgadzam się - taka nijaka ta esencja. Myślałam, że pozostawi na twarzy przyjemną warstewkę, a ona wsiąka... jak woda w gąbkę (nie mam suchej skóry). Nie wygładza, nie nawilża, nie odświeża, nie poprawia kolorytu skóry... Nie wiem co jest jej zadaniem
jakoś nie rozumiem tego co napisałaś (pogrubione). przecież o to właśnie chodzi, żeby produkt dostał się w głębsze warstwy skóry, przebił przez sebum oraz powierzchnię i odżywiał dogłębnie. Takie właśnie to serum ma zadanie, odżywiać, dostarczać skórze najprzeróżniejszych składników, uspokajać, odświeżać, nawilżać ALE nie natłuszczać. A dzięki temu odżywieniu pośrednio przy dłuższym stosowaniu odmładzać, poprawiać koloryt skóry etc. Tu nie będzie efektów po paru użyciach. Mi się podoba właśnie za to szybkie wchłanianie, nie natłuszczanie. Ale z pełną opinią wstrzymam się do wykończenia próbek.

A wiecie w ogóle skąd się wzięła nazwa firmy? Ja się uśmiałam. "Su:m’s schtick is that it uses plant extracts that have been fermented. The story goes that Su:m plant extracts are fermented for 3 years, using a technique developed in Japan that involves temperatures of 37°C (hence the name Su:m 37) for 1102 days, whist having music (genre not specified) played to them." dobre DD źródło
Stary 2012-01-24, 22:15   #3472
madzior22
Wtajemniczenie

GG do madzior22

Cześć wszystkim !
Właśnie mam zamiar zacząć swoją przygodę z BB kremami
Jakiś czas temu zamówiłam parę próbek i przy pierwszym podjeściu użyłam chyba za dużo produktu ponieważ efekt przypominał świeżo otynkowaną ścianę Rzuciłam wszystko w kąt i zapomniałam, wczoraj przypomniała,m sobie i nałozyłam minimalną ilość, rozcierając flat topem i jestem zachywcona !
W związku z tym postanowiłam zamówić sobie pełnowymiarową tubkę. Szukałam jednak u sprzedawców ze Stanów (na terenie których mieszkam) ponieważ nienawidzę czekać po kilka tygodni na paczki z Azji.
Możecie mi może pomóc ?
Znalazłam tą sprzedawczynię ale kompletnie się nie znam, czy ceny są w miarę odpowiednie ? Oraz jaki polecałybyście krem dla osoby kompletnie początkującej, z cerą mieszaną w stronę tłustej, dosyć młodą ?
http://www.ebay.com/sch/Makeup-/3178...p3911.c0.m1538

Z góry dziękuję za waszą pomoc

Prawo jazdy !
madzior22 jest offline  
Stary 2012-01-24, 22:25   #3473
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim !
Właśnie mam zamiar zacząć swoją przygodę z BB kremami
Jakiś czas temu zamówiłam parę próbek i przy pierwszym podjeściu użyłam chyba za dużo produktu ponieważ efekt przypominał świeżo otynkowaną ścianę Rzuciłam wszystko w kąt i zapomniałam, wczoraj przypomniała,m sobie i nałozyłam minimalną ilość, rozcierając flat topem i jestem zachywcona !
W związku z tym postanowiłam zamówić sobie pełnowymiarową tubkę. Szukałam jednak u sprzedawców ze Stanów (na terenie których mieszkam) ponieważ nienawidzę czekać po kilka tygodni na paczki z Azji.
Możecie mi może pomóc ?
Znalazłam tą sprzedawczynię ale kompletnie się nie znam, czy ceny są w miarę odpowiednie ? Oraz jaki polecałybyście krem dla osoby kompletnie początkującej, z cerą mieszaną w stronę tłustej, dosyć młodą ?
http://www.ebay.com/sch/Makeup-/3178...p3911.c0.m1538

Z góry dziękuję za waszą pomoc
Nie wiem konkretnie który bb Cię interesuje, ale patrząc na szybko aukcje sprzedającego, do którego podałaś link, to jest u niego spora przebitka, przykładowo: mała Missha u niego kosztuje 15$, a u sprzedawców koreańskich - średnio 7$ z przesyłką
piratte jest offline  
Stary 2012-01-24, 22:35   #3474
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
jakoś nie rozumiem tego co napisałaś (pogrubione). przecież o to właśnie chodzi, żeby produkt dostał się w głębsze warstwy skóry, przebił przez sebum oraz powierzchnię i odżywiał dogłębnie. Takie właśnie to serum ma zadanie, odżywiać, dostarczać skórze najprzeróżniejszych składników, uspokajać, odświeżać, nawilżać ALE nie natłuszczać. A dzięki temu odżywieniu pośrednio przy dłuższym stosowaniu odmładzać, poprawiać koloryt skóry etc. Tu nie będzie efektów po paru użyciach. Mi się podoba właśnie za to szybkie wchłanianie, nie natłuszczanie. Ale z pełną opinią wstrzymam się do wykończenia próbek.
No tak, ale oczekiwałam, że jednak będę widzieć jakąkolwiek różnicę przed i po zastosowaniu. Albo chociaż ją odczuję... Choćby w formie wygładzenia czy nawilżenia. Jest masa produktów, które dają taki natychmiastowy efekt.

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-01-24, 23:08   #3475
Czelz
Raczkowanie

Dziewczyny a jaki krem bb polecacie dla osoby z cerą tłustą/mieszaną, ale często przesuszoną, ze skłonnością do wyprysków, z całkiem sporą ilością wągrów, porów itp.

Potrzebuję czegoś, co mnie nie zapcha i najlepiej z wysokim filtrem, gdyż używam retinoidów i kwasów. Musi też mieć dobre krycie, ze względu na moje zaczerwienienia, przebarwienia i czasem wypryski.

Czy w ogóle ten filtr w kremach bb rzeczywiście działa?
Zazwyczaj używam filtr avene spray spf 50.

Bardzo proszę o jakąś radę.

Myślałam nad tymi dwoma:
SKINFOOD Platinum Grape Cell Essential BB Cream SPF45
i
missha perfect cover.
Czytałam też gdzieś, że skin79 ma jakiś pomarańczowy z spf 50.
Czelz jest offline  
Stary 2012-01-25, 01:41   #3476
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No tak, ale oczekiwałam, że jednak będę widzieć jakąkolwiek różnicę przed i po zastosowaniu. Albo chociaż ją odczuję... Choćby w formie wygładzenia czy nawilżenia. Jest masa produktów, które dają taki natychmiastowy efekt.
I zazwyczaj są napchane masą chemii :P A tymczasem ta esencja jest zdaje się raczej naturalna, same ekstrakty, i dlatego też efekty pewnie będą widoczne po dłuższym stosowaniu.

Ajajajaaj, nie mogę się doczekać moich cudeniek <3
Ktoś jeszcze zdążył już przetestować jabłkowego Mizona? ^^
Ishani jest offline  
Stary 2012-01-25, 01:53   #3477
seduction
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze zdążył już przetestować jabłkowego Mizona? ^^
Ultrafiolet mi pisała, że jej mama próbowała tego peelingu i była zachwycona aż tak, że zamierza kupić całe opakowanie a skóry mamy to ta z tych kapryśnych, którą wszystko uczula, podrażnia i ciężko dogodzić

seduction jest offline  
Stary 2012-01-25, 01:59   #3478
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Ultrafiolet mi pisała, że jej mama próbowała tego peelingu i była zachwycona aż tak, że zamierza kupić całe opakowanie a skóry mamy to ta z tych kapryśnych, którą wszystko uczula, podrażnia i ciężko dogodzić
No cóż, nic innego mi nie pozostaje tylko Zyyygmuuuuuuuuuuuus

Mam nadzieję,że u mnie też tak genialnie podziała.
Ishani jest offline  
Stary 2012-01-25, 09:57   #3479
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Jaśniutkiiii

Nie chcę zapeszać, ale chyba się skuszę na zakup pełnowymiarowego Tony Moly Ice Queen Sleeping Cream...od kilku dni stosuję na noc i buźka jest tak gładka, sprężysta, do tego matowa i śliczna, że aż wierzyć mi się nie chce póki co (odpukać) nie zapchało nic...kontynuuję testowanie i jak dotrę do końca odlewki [a krzywdy nie zrobi] to kupuję!

EDIT: Testuję też Feverlet z saszetek...jaśniutki, krzywdy nie zrobił, kryje średnio jak dla mnie, ale lekko matowi, co mi się podoba.
Mam cerę mieszaną, ale też odwodnioną, takie małe info na koniec

No i kusicie peelingiem

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-01-25 o 09:59
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-01-25, 12:57   #3480
lukrecja1
Raczkowanie

PROSZĘ O RADĘ czy podczas azjatyckich zakupów natknęłyście sie na jakiś produkt ,który jest w satnie oczyścić pory z zaskóników?
Próbowałam rożnych pilingów ale one nie działają - złuszczają naskórek ale ciemne kropeczki pozostają i jedyna metoda to usuwanie ich ręcznie a bardzo tego nie lubię bo mocno podrażnia to skórę i przez godzinę od wykonania takiego zabiegu wyglądam strasznie. Duże nadzieje wiązałam tez z konjakiem ale on tylko wygłdza ale nie oczyszcza

ps. i może jeszcze coś co by zwęziło rozszerzone pory

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Dzisiaj mam na sobie WATER MAX BB (NOPS albo jak kto woli Mizon) Bladoloce muszą go koniecznie wypróbować. Konsystencja idealna do nakładania jajem. Kremik jest w kolorze bardzo jasnego beżu bez domieszki różu - niestety dla mnie jest on zbyt jasny a wielka szkoda - na twarzy daje taki alabastrowy kolor za taką nie wiem jak to nazwać ... poświatą która nie ma nic wspołnego z drobnkami czy coś ... to taki blask zdrowej skóry - dla ekstremalnych bladzioszków albo wizażanek którym podoba się azjatycki styl czyli alabastrowa skóra muśnięta bardzo jasnym różem

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-01-25 o 12:25
lukrecja1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości