wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-19, 16:42   #3811
seduction
Zakorzenienie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
mamonde tam gdzie pozostale - na eBayu, np tu: http://www.ebay.pl/itm/AMOREPACIFIC-...ht_4416wt_1037 za 30kilka minut konczy sie aukcja

Szkoda, że Watery nie ma jakoś tanio, bo ten Moisture to w tonacji różowej jest, więc całkowicie nie dla mnie

Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline  
Stary 2012-02-19, 16:59   #3812
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Czy to znaczy ze jednak skin 79 ma słabe krycie?
Czy porównywalne do oriental gold czy słabsze?
Moim zdaniem Skin79 ma średnie krycie. Ciut lepiej kryje niż Oriental Gold

Wspomniany Red Bean u mnie krył całkiem nieźle, na pewno nie lekko.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-02-19, 17:43   #3813
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Skin79 ma średnie krycie. Ciut lepiej kryje niż Oriental Gold
Aha, to dobrze. Bo oriental ma dla mnie wystarczające. Dzięki.

Cytat:
Wspomniany Red Bean u mnie krył całkiem nieźle, na pewno nie lekko.
Co skóra, to opinia
U mnie krycie było prawie zerowe, a jak nałożyłam więcej, żeby było jakiekolwiek, to wyglądałam jak posypana mąką.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-02-19, 19:34   #3814
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziś w gazetce Tesco (ważna od 23/o2) jest ten krem z Garniera. Cena standardowa 20zł, w promocji 16zł-czyli te 10Ł to cena chyba na rynek UK.
Ja dostałam do testów i kolor (jasny) jest dla mnie niemal idealny, ciekawi mnie działanie.
Swoją drogą skąd wiecie, że to nie jest BB?
Cytat:
Wystarczy przypatrzeć się składom
Cytat:
oj to nie na moją siłę porównywać te składy i patrzeć co ma innego a co takiego samego. A czy nie sprawiło by Tobie "wytknięcie" mu paru najgorszych składników? Takich, które nie są widywane w "normalnych" bb

EDIT-dla podobnych do mnie laików, Shazney już nie zawracam głowy (chyba, że chcesz coś dodać) http://blogcaskady.blogspot.com/2012...-garniera.html
Wracam do tematu, poczytałam o składach i wychodzi na to, że bb kremy też mają wątpliwe składy, witamin jak na lekarstwo a silikonów całe masy (pewnie wielbicielki bb mnie zlinczują). http://4premiere.blogspot.com/2012/0...talny-mit.html
Sama mam misshe pc a teraz ten od garniera i pewnie oba zużyję, choć w przyszłości nie będę chyba rozważać kolejnych zakupów. Wiadomo, że wybieramy głównie ze wzgl. na kolor i preferencję naszej cery (jednych to zapcha innych nie), ale czy nie zastanawiają Was te składniki i ich wielość? Czy naturalny składnik/witamina gdzieś na końcu składu przemawia za tym, że jest on lepszy niż inny bb tudzież ten garnier? I serio dla mnie ten garnier i reszta bb to jedna mieszanina-nie wiem czy warta zachodu...
Dostałam dziś zagwózdkę z powodu tych składów
dorka1980 jest offline  
Stary 2012-02-19, 19:56   #3815
Shazney
Zakorzenienie

Dorka, chodzi o to, że azjatyckie BB mają w sobie coś, co daje ten efekt BB . Natomiast produkt Garniera, to dla mnie najzwyklejszy w świecie podkład. I tyle.

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-02-19, 20:02   #3816
dentico
Rozeznanie

Wracającv jeszcze do bb z skin79 moim pierwszym był fioletowy oriental bb ( mam pełne opakowanie , zużyłam połowe , ma ładny kolorek ale krycie raczej małe, nakładam jak nie mam większego wyjścia. Potem kupiłam pełen wymiar różowego skin79, świetnie kryje choć kolor nie jest żółtawy , taki troche szarawy beż ale ładnie się dopasowuje. Następnie w rozbiórkach wzięłam 15ml pomarańczowego. Kolorek ma bardziej zółto-beżowy niż pink, nie jest szary ani różowy. W marcu chce zamówić pełen wymiar też od ideaseller ,już od niego zamawiałam i zawsze wszystko było ok.

Czekam na sporo próbek kremów i pielęgnacji z rozbiórek. Może coś przebije pomarańczowego skina ale chyba nie.

Aha pisałam że bardzo nie trafiłam z Mishą PC 21 ( kupiłam duże opakowanie bo jeszcze nie znałam wątku rozbiórkowego) dziś dałam siostrze na wypróbowanie. I o dziwo na niej wygląda naprawde ładnie więc dałam jej w prezencie.
dentico jest offline  
Stary 2012-02-19, 20:07   #3817
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
Dorka, chodzi o to, że azjatyckie BB mają w sobie coś, co daje ten efekt BB . Natomiast produkt Garniera, to dla mnie najzwyklejszy w świecie podkład. I tyle.
czyli efekt "balsamu na skazy" nie no serio chodzi Ci o jakiś składnik konkretny czy o samą ideologię posiadania kremu z Azji?
Niektóre zwykłe podkłady mają o połowę krótszy skład-dziękuję za taki podkład od Garniera z mega składem
Czyli nie potrafisz mi odp na moje rozterki
dorka1980 jest offline  
Stary 2012-02-19, 20:11   #3818
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Czy to znaczy ze jednak skin 79 ma słabe krycie?
Czy porównywalne do oriental gold czy słabsze?
Nie mam porownania z tym akurat, ale ma najslabsze krycie ze wszystkich jakie mialam.
annje jest offline  
Stary 2012-02-19, 20:21   #3819
Kayako
BAN stały

Dla mnie BB krem z zachodniej Europy jest takim samym BB kremem z Azji jak BMW produkowane w Chinach a BMW produkowane w Niemczech
Kayako jest offline  
Stary 2012-02-19, 21:39   #3820
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Dla mnie BB krem z zachodniej Europy jest takim samym BB kremem z Azji jak BMW produkowane w Chinach a BMW produkowane w Niemczech
hehe mam kumpla pracującego w takiej Niemieckiej fabryce-jak produkcję trzeba zwiększyć to auta są montowane także z odsortowanych części (źle zespawanych, krzywych i stukniętych młotkiem aby naprostować...) także niemiecka precyzja to już historia
dorka1980 jest offline  
Stary 2012-02-19, 22:40   #3821
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
czyli efekt "balsamu na skazy" nie no serio chodzi Ci o jakiś składnik konkretny czy o samą ideologię posiadania kremu z Azji?
Niektóre zwykłe podkłady mają o połowę krótszy skład-dziękuję za taki podkład od Garniera z mega składem
Ja zauważam znaczną różnicę między azjatyckimi BB, a produktami, które zwą się BB, takich marek jak Garnier, Clinique czy Estee Lauder (bo te akurat testowałam). Azjatyckie kremy po prostu inaczej wyglądają i zachowują się na skórze. Posiadają pewną wspólną właściwość, której, niestety, brakuje wymienionym wyżej produktom nieazjatyckim. Jeśli chodzi o zawartości, to wśród azjatyckich BB znajdziesz te bardziej przyjazne składniki, chociażby wymienione przez Ciebie ekstrakty i witaminy.

Dla mnie azjatycki BB, to nie jest zwykły podkład, natomiast nieazjatyckie BB, a i owszem.

Takie są moje odczucia i zdanie.

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-02-19, 23:05   #3822
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Wracam do tematu, poczytałam o składach i wychodzi na to, że bb kremy też mają wątpliwe składy, witamin jak na lekarstwo a silikonów całe masy (pewnie wielbicielki bb mnie zlinczują). http://4premiere.blogspot.com/2012/0...talny-mit.html
Sama mam misshe pc a teraz ten od garniera i pewnie oba zużyję, choć w przyszłości nie będę chyba rozważać kolejnych zakupów. Wiadomo, że wybieramy głównie ze wzgl. na kolor i preferencję naszej cery (jednych to zapcha innych nie), ale czy nie zastanawiają Was te składniki i ich wielość? Czy naturalny składnik/witamina gdzieś na końcu składu przemawia za tym, że jest on lepszy niż inny bb tudzież ten garnier? I serio dla mnie ten garnier i reszta bb to jedna mieszanina-nie wiem czy warta zachodu...
Siedzę w składach już od jakiegoś czasu i powiem tak - od razu widać różnicę między azjatyckim bb i tym z Garniera.
Dlaczego? Bo w azjatyckich skład jest może i długi, ale oprócz składników typowych dla podkładu, zawiera też sporą część składników odżywczych i to jest niezaprzeczalne.
W składzie Garniera nie ma ich w ogóle!!! Więc co ma szansę zadziałać pozytywnie na skórę? Ta marna resztka hialuronianu sodu na samym końcu składu, "milion" miejsc za konserwantami?
Popatrz ile ekstraktów [i innych dobroczynnych substancji również] występuje w składach przytaczanych na blogu 4 premiere. Przed konserwantami [to te z -paraben na końcu], bo to też ważne. Chyba gołym okiem widać różnicę

Poza tym dopatrzyłam się pewnego błędu logicznego. Sami producenci o BBC piszą, że przede wszystkim jest to podkład a nie kosmetyk pielęgnacyjny i należy go traktować w kategorii kolorówka. Autorka bloga natomiast zaczyna nieco mieszać pojęcia równając je z kremami stricte pielęgnacyjnymi.

Kontynuując watek BBC jako podkładu - musi on zawierać w sobie chemię typową dla tego rodzaju kosmetyku - cały ten silikonowo-pudrowy początek składu się z tego bierze. Bo to jest główne zadanie BBC. Potem mamy bonus pielęgnacyjny - czyli coś, co daje przewagę BBC nad zwykłymi podkładami. Końcówka typowa dla każdego kosmetyku - konserwanty. Każdy produkt, który ma miec jakąkolwiek znośną trwałość musi je posiadać w składzie. Kropka.

Podsumowując - jeśli mam do wyboru zwykły podkład a ten, który przy okazji może dać coś pozytywnego mojej skórze, wybieram ten drugi, to chyba oczywiste
W kremie Garniera nie ma nic, co mogłoby spełniać funkcje pielęgnacyjne. Dlatego jest to BBC tylko z nazwy.

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-02-19, 23:57   #3823
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Hmm silikony są w większości kremów BB, to jest ich bazą, więc nie dziw się, że azjatyckie kremy też je mają, i to na pierwszym czy trzecim miejscu. Poza tym chyba omylnie podchodzisz do tematu "odżywczego" działania BB kremów. Naturalne składniki, które są tam używane, nie zastąpią nam kremów, esencji czy innych produktów do pielęgnacji skóry. Krem BB powstał wyłącznie w celach wygładzenia skóry, wyrównania kolorytu, ukrycia niedoskonałości, cieni pod oczami, czyli do wykonania naturalnego minimalnego makijażu. Cała reszta składu kremu określa jego funkcjonalność, przeznaczenie, jak np.: rozświetlenie, nawilżenie, ochronę przed słońcem (choć tą oferuje większość kremów BB, wysoki SPF to wręcz wymóg ), silne/średnie/delikatne krycie, odżywienie skóry, rozjaśnienie, blask itd.
Koreańczycy również zdają sobie sprawę z tego, że silikony, parabeny do najzdrowszych nie należą stąd dodatkowe ekstrakty, naturalne oleje, zrezygnowanie z alkoholu, inne odżywcze składniki, jak np. wyciąg ze śluzu ślimaka. Na pewno w pewnym stopniu dbają o cerę. Poza tym silikony w BB nie są ciężkie. Nie tworzą nieprzepuszczalnej maski.
Ważna jest też proporcja i etap produkcji danego składnika. Stąd nawet dwa kremy o bardzo podobnych składach dwóch różnych producentów mogą w zdecydowany sposób się różnić.
Garnier jest koszmarny, widziałam i aż mi się wierzyć nie chce, że jeśli ktoś pomacał jakikolwiek azjatycki BB krem to może dać Garnierowi pozytywną ocenę. :/ Źle się rozsmarowuje, ma dziwną konsystencję, jakby niestabilną i coś się z niej wytrącało <?> skóra zamiast rozświetlenia po prostu się świeci... Co wcale nie znaczy, że jakaś marka nie wywodząca się z Azji nie ma/nie wyprodukuje świetnego BB. Choć problemem europejskich marek jest to, że nie podążają za najnowszymi odkryciami w dziedzinie pielęgnacji, jak i bardzo rzadko upgrade'ują swoje produkty i dodają nowe. W Azji jest taki popyt i duża konkurencja wśród producentów, że wszystkie firmy szukają składnika-klucz, który ich wyróżni. No i cena <!> Ceny koreańskich kosmetyków są bardzo przyzwoite. Na pewno nie wygórowane.
Wybieram testowanie tamtejszych BB kremów, bo mają już długie doświadczenie w ich produkcji, i zawsze potrafią zaskoczyć czymś nowym. Jest taki wybór, że każdy W KOŃCU znajdzie swojego ulubieńca Albo i paru. Gdybym nie była takim białasem miałabym już kilka
Misshę też mam i bardzo lubię, świetnie współpracuje z innymi BB. Choć tego oleju mineralnego mogli sobie w niej pożałować :P

Jeśli mogę coś poradzić, nie patrz na składy, widać specjalnie nie wpływają na Twoją decyzję zakupu "makijażówki", a jej funkcjonalność, kolor. I to jest w porządku. Ja chemikiem nie jestem, ale lubię wiedzieć czym się maziam, przez co często sama analizuję składy. Ale choćby był nie za ciekawy, a mi służył to nie zamierzam się do niego zrażać.
No ale skoro BB do Ciebie nie przemawiają to po co na siłę w tym trwać, nie każdy za nimi szaleje, ja je pokochałam efekt po BB jest zupełnie inny niż po zastosowaniu fluidów czy podkładów mineralnych. No i czy wspominałam już o różnorodności azjatyckich BB
Stary 2012-02-20, 09:39   #3824
Justysiaa893
Raczkowanie

Hej,
już jakiś czas zagębiam się w te kremy BB, maseczki itp. Potrzebuję jakiegoś kremu pod oczy przeciwzmarszczkowego. Mam zmarszczki mimiczne, ale chciałabym coś na to zacząć działać Może któraś z Was używała jakiś dobry krem?

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline  
Stary 2012-02-20, 10:19   #3825
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

'Estelle' xiah dziękuję za odp
dorka1980 jest offline  
Stary 2012-02-20, 10:50   #3826
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
No i czy wspominałam już o różnorodności azjatyckich BB
To jest własnie to co mnie ostatnio wkurza. Na blogach pojawia się coraz wiecej recenzji bb (i azjatyckich i europejskich) a pod nimi komentarze typu: "kuszą mnie te kremy ale mają słabe krycie", "kupiłabym ale wszystkie są jasne", "fajne ale Missha podobno zapycha"

Trzeba jasno i głośno powiedzieć - bb kremy sa rózne - jaśniejsze i ciemniejsze, niekryjące i takie co robią wręcz maskę, z fajniejszymi i gorszymi składami, drogie i taniutkie, rozświetlające i matujące, żółte i rózowe itd

Upychanie wszystkich bb do jednego worka nie ma sensu.

Zygmuś zaczęła kiedyś fajny cykl o mitach bb, mam nadzieję, że go skończy i gdzies te jej posty podlinkujemy dla potomności i wszystkich nowicjuszek
annje jest offline  
Stary 2012-02-20, 11:48   #3827
Olkaaaa_s
Wtajemniczenie

Przyszedł mój pierwszy BB krem- Missha PC nr 13 Nie mogę się doczekać testów

Oprócz M PC dostałam jeszcze próbkę Lioele Dollish. Ciekawe
Olkaaaa_s jest offline  
Stary 2012-02-20, 11:59   #3828
Shazney
Zakorzenienie

O, fajnie, że się dziewczyny wypowiedziałyście

Macie jakąś radę na Lioele Triple? Jak najlepiej go aplikować? Może jest na niego jakiś sposób, bo gdy ja go nakładam, to bardzo uwidacznia mi pory i twarz wygląda na zmęczoną. A że całkiem nieźle kryje, to chciałabym go używać

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-02-20, 12:21   #3829
AshLeeVioLiniSt
BAN stały

Od kilku dni stosuję Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++.
Właśnie napisałam recenzję : <przeczytaj recenzję>

Już czekam na kolejny BB cream
AshLeeVioLiniSt jest offline  
Stary 2012-02-20, 12:42   #3830
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Trzeba jasno i głośno powiedzieć - bb kremy sa rózne - jaśniejsze i ciemniejsze, niekryjące i takie co robią wręcz maskę, z fajniejszymi i gorszymi składami, drogie i taniutkie, rozświetlające i matujące, żółte i rózowe itd

I przetestować kilka , żeby znaleźć coś dla siebie, bo ten sam BB może się zachowywać na każdej skórze inaczej.
Cytat:
Macie jakąś radę na Lioele Triple? Jak najlepiej go aplikować? Może jest na niego jakiś sposób, bo gdy ja go nakładam, to bardzo uwidacznia mi pory i twarz wygląda na zmęczoną. A że całkiem nieźle kryje, to chciałabym go używać
Nie mam Lioele, ale mam taką radę ogólną dotycząca wszystkich podkładów i bb.
Nie mam już super młodej skóry, i niestety z wiekiem pory zaczynają być bardziej głębokie i widoczne. Kiedyś mogłam rozmazać każdy podkład, byle jak po twarzy i wyglądał super. Teraz niestety, jeśli rozsmaruje podkład po twarzy, to jestem w kropki, bo podkład wchodzi w pory. I po eksperymentach okazało się, ze jeśli podkład wklepię palcami lub gąbeczką, efektu kropek nie ma. Także może spróbuj nie rozsmarowywać na buzi, a nałożyć wymaganą ilość na palec, rozsmarować w rękach i wklepać w buzię. Albo wklepać gąbeczką.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-02-20, 13:18   #3831
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam Lioele, ale mam taką radę ogólną dotycząca wszystkich podkładów i bb.
Nie mam już super młodej skóry, i niestety z wiekiem pory zaczynają być bardziej głębokie i widoczne. Kiedyś mogłam rozmazać każdy podkład, byle jak po twarzy i wyglądał super. Teraz niestety, jeśli rozsmaruje podkład po twarzy, to jestem w kropki, bo podkład wchodzi w pory. I po eksperymentach okazało się, ze jeśli podkład wklepię palcami lub gąbeczką, efektu kropek nie ma. Także może spróbuj nie rozsmarowywać na buzi, a nałożyć wymaganą ilość na palec, rozsmarować w rękach i wklepać w buzię. Albo wklepać gąbeczką.
Próbowałam też go wklepać palcami i nakładać flat topem (tutaj efekt maski gwarantowany ). Faktycznie, gdy go wklepię, jest znacznie lepiej, ale jeszcze jest widoczny na twarzy. Może spróbuję sposobu z gąbeczką...
On jest z tych bardziej gęstych kremów. Czasem mieszałam go z normalnymi, bardziej płynnymi podkładami i taka mieszanka była idealna. Niestety, podkład się skończył i zostały same BB

Dziękuję za rady

and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-02-20, 13:18   #3832
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
ja Ci powiem, że na składach kompletnie się nie znam, kremy bb owszem składy mają czasem przeraźliwie długie-są tam i ekstrakty i silikony i gliceryna.... Używam bb tylko ze względu na ich wygląd na mojej skórze na składy nie patrzę i jak na razie, odpukać krzywdy nie robią a wręcz z czasem poprawiły lekko kondycję cery traktuję je jak "podkład" bo od pielęgnacji mam "zwykłe" kremy,emulsje i maseczki. Także próbuję wielu bb kremów i wielu podkładów, a kryterium jest dla mnie tylko i wyłącznie to jak leży na skórze i teraz nie wiem jak kiedyś mogłam używać zwykłych podkładów. Owszem biorę czasem odlewkę z Douglasa ale długo z tym nie wytrzymuję na paszczy Nie mam pojęcia co mają te bb że są w większości tak niewidoczne, często jaśnieją a nie ciemnieją jak to w podkładach bywa:noniewiem : jak chcesz to próbuj Garniera, może akurat będzie wyglądać na Tobie super. Sa osoby którym kremy bb nie podeszły i zostają jednak przy podkładach. Tu przecież nie chodzi o jakąś ideę ale o ładny wygląd buzi. Moja wygląda świetnie po bb a podkłady robia mi maskę więc z nich zrezygnowałam, i tyle
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-02-20, 16:47   #3833
justynalenka
Zadomowienie

Cytat:
Próbowałam też go wklepać palcami i nakładać flat topem (tutaj efekt maski gwarantowany ). Faktycznie, gdy go wklepię, jest znacznie lepiej, ale jeszcze jest widoczny na twarzy. Może spróbuję sposobu z gąbeczką...
On jest z tych bardziej gęstych kremów. Czasem mieszałam go z normalnymi, bardziej płynnymi podkładami i taka mieszanka była idealna. Niestety, podkład się skończył i zostały same BB

Dziękuję za rady
Widziałaś na YT filmik gossmakeupartist o ukrywaniu porów podkładem? klik
Mi się ten sposób sprawdza właśnie m.in. z Lioele Triple

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.

Edytowane przez justynalenka
Czas edycji: 2012-02-20 o 16:54
justynalenka jest offline  
Stary 2012-02-20, 17:07   #3834
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Widziałaś na YT filmik gossmakeupartist o ukrywaniu porów podkładem? klik
Mi się ten sposób sprawdza właśnie m.in. z Lioele Triple
Szkoda, że ja mam odwrotny problem i u mnie nakładanie pędzlem jakimkolwiek i w jakikolwiek sposób się nie sprawdza.
Jemu podkład nie pokrywa porów, a mi pory pokrywa za mocno. I jestem cała w jaśniejsze kropki, bo pory są wypełnione podkładem.
Właśnie tylko wklepywanie daje mi efekt nieskazitelnej cery.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-02-20, 18:00   #3835
ewcia1807
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny
Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Na razie się wtajemniczam co i jak z tymi kremami

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline  
Stary 2012-02-20, 18:54   #3836
Kayako
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Na razie się wtajemniczam co i jak z tymi kremami
To nie jest wątek społecznościowy
Kayako jest offline  
Stary 2012-02-20, 19:00   #3837
dottoressa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
To nie jest wątek społecznościowy

Skusiłam się także na pełnowymiarowe opakowanie Cactus&Agave Skinfooda, już nie mogę się doczekać przesyłek z Azji

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline  
Stary 2012-02-20, 19:07   #3838
iv3
Zakorzenienie

To jeszcze raz:

Co polecacie do cery mieszanej z tendencją do świecenia się strefy "T" ( głównie chodzi mi o BB , nie o pielęgnacje- no chyba,że maseczki i peelingi , pewnie też się skuszę )
Jakieś mam w domu ale nie używałam ich.

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2012-02-20, 20:17   #3839
seduction
Zakorzenienie

Otworzyłam maskę Holiki tą z białym winkiem, ale ona obłędnie pachnie

Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline  
Stary 2012-02-20, 20:18   #3840
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

w sephorze pojawiły sie bb creamy z estee laudera po 169 zł
testowałam to na ręce
dwa skrajne odcienie ciemny i bardzo jasny
pani bardzo bardzo zachwała że to takie autorskie laudera
porażka wodniste i nic a nic nie kryjace
próbki nie dostałam (do dokladniejszych testów nie dostałam) bo stwierdziłam po sprawdzeniu na ręce że to koło bb nie stało nawet musiałam peany pani jakos zablokować
koleżanka ze stanów kupiła sobie cliniqowy i używa go pod podkład jako baze bo zero krycia wg niej
Magda_M_1973 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości