wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-23, 08:57   #3871
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilipedd Pokaż wiadomość
Wiem, że nie lubicie odpowiadać na takie pytania, dlatego proszę chociaż o odpowiedź TAK lub NIE

Czy pod kremem BB z filtrem można mieć nałożony jeszcze dodatkowy, osobny filtr (bez Parsolu 1789)???

Powiedzmy, że jakiś krem BB mi odpowiada, ale ma zbyt niski filtr, np. SPF 15. I chciałabym pod to nakładać najpierw Sorayę SPF 45. Czy taka kombinacja jest dopuszczalna?
ja nakładam
teraz akurat dermike hypolaregica z faktorem 30
ale u mnie nakładanie filtra to odruch bezwarunkowy jest
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2012-02-23, 10:05   #3872
Lilipedd
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedź!
Lilipedd jest offline  
Stary 2012-02-23, 11:00   #3873
dentico
Rozeznanie

Ja pod bb nakładam krem-serum czerwone z Olay i wszystko się ładnie komponuje

http://aukcjewp.wp.pl/olay-regeneris...111277168.html
dentico jest offline  
Stary 2012-02-23, 12:28   #3874
milena798
Rozeznanie

Witajcie dziewczynki
Kilka dni temu zamówiłam pierwsze próbki kremu BB i to za śmieszne pieniądze tak się nimi podjarałam, że założyłam konto na ebayu i zamówiłam teraz czekam na dostawę
62 cm
Nie prostuję od lipca 2010
Moje włosy
milena798 jest offline  
Stary 2012-02-23, 13:12   #3875
lukrecja1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
a mi własnie wczoraj ten pomarańczowy skin 79 doszedł razem z BB Cleaener i Konjackiem Misshy. Dzisiaj będę testować nowy BB krem

Na razie z ElishaCoy Always Baby jestem srednio zadowolona - tzn. kolor super, ładnie wygląda na twarzy i w ogóle ale strasznie się po nim swiecę gdzie to sebum control o którym była mowa?
Hmmm powiedz czy nakładasz jakiś krem pod Always Baby?
Ja zazwyczaj kładę cieniutką warstwę kremu ślimakowego Mizon albo na czystą skórę i zawsze lekko pruszę pudrem - efekt lekkiego rozświetlenia ale jednocześnie zachowuję zmatowioną skórę.
Osobiście jestem z tego BB bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Wczoraj przyszły do mnie próbki
SKIN FOOD Platinum Grape Cell
nie znalazłam o tym kremie informacji a zamówiłam z ciekawości - cena na ebay dosyć wysoka bo chyba ok 100zł więc pomyślałam ,że skoro tyle kosztuje ,to może ma jakieś super składniki czy coś???

Krem w kolorze 1 bardzo jasny kolorek taki czysty beż bez grama różu
Gdyby ktoś był chętny to z przyjemnością się wymienię (zostały mi 4 próbki) Dla mnie za jasny i chyba dobrze sprawdzi się na młodej buźce.
Krycie całkiem dobre ale moja skóra go nie lubi

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Hmmmm jest mowa o Elishacoy Always Triple a nie o Lioele Triple

Nie musiałam się dzisiaj specjalnie pokazywać ludziom i wreszcie spróbowalam HERA Multi Mineral BB 2, który dostałam z wymianki od Lukrecji
Nigdy wcześniej nie miałam tak ciemnego i tak różowego bb
Na mojej twarzy wyglądał kolorystycznie strasznie, ale poza tym krycie ma niezłe (średnie do mocnego), dał mi lekki mat, trzymał się na twarzy przez pół dnia nienaruszony (potem już nie mogłam na siebie patrzec i zmyłam).
Jak ktoś jest ciemnorózowy i chce się kremem pobawić to chetnie puszczę dalej w świat

Rozbawiłaś mnie ja nigdy bym nie powiedziała ,że Hera jest bardzo różowa! Moja cera jest baaaardzo blada ,jasna ale z domieszką szarości dlatego u mnie bardzo dobrze wyglądają wszystkie bb nawet te bardziej różowe ponieważ ładnie niwelują te szare tony a skóra nabiera zdrowego wyglądu. Jeżeli chodzi o Here to polecam dla blado- szarych jak ja Posiadam jeszcze kilka próbek do wymiany

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-02-23 o 13:06
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-02-23, 13:58   #3876
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Rozbawiłaś mnie ja nigdy bym nie powiedziała ,że Hera jest bardzo różowa! Moja cera jest baaaardzo blada ,jasna ale z domieszką szarości dlatego u mnie bardzo dobrze wyglądają wszystkie bb nawet te bardziej różowe ponieważ ładnie niwelują te szare tony a skóra nabiera zdrowego wyglądu. Jeżeli chodzi o Here to polecam dla blado- szarych jak ja Posiadam jeszcze kilka próbek do wymiany
Ja jestem jasniutkożółta Herą pomalowałam sobie pół twarzy i zrobiłam placek na szyi, żeby zobaczyć czy się wtopi. Przychodzi tż patrzy ma szyję i mówi - hmmmmm malinka Była różowa
annje jest offline  
Stary 2012-02-23, 14:39   #3877
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmmm powiedz czy nakładasz jakiś krem pod Always Baby?
Ja zazwyczaj kładę cieniutką warstwę kremu ślimakowego Mizon albo na czystą skórę i zawsze lekko pruszę pudrem - efekt lekkiego rozświetlenia ale jednocześnie zachowuję zmatowioną skórę.
Osobiście jestem z tego BB bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Wczoraj przyszły do mnie próbki
SKIN FOOD Platinum Grape Cell
nie znalazłam o tym kremie informacji a zamówiłam z ciekawości - cena na ebay dosyć wysoka bo chyba ok 100zł więc pomyślałam ,że skoro tyle kosztuje ,to może ma jakieś super składniki czy coś???

Krem w kolorze 1 bardzo jasny kolorek taki czysty beż bez grama różu
Gdyby ktoś był chętny to z przyjemnością się wymienię (zostały mi 4 próbki) Dla mnie za jasny i chyba dobrze sprawdzi się na młodej buźce.
Krycie całkiem dobre ale moja skóra go nie lubi

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

hmm, skoro jesteś szarawa to róż w bb rzeczywiście może Ci nie szkodzić a dodawać świeżości ale na żółtkach lub osobach z zaczerwienioną skórę to niestety ale daje fuksję na twarzy ogólnie mało komu pasuje, mi pasuje ale są dni kiedy jestem zaczerwieniona i wtedy też wyglądam jak w gorączce. Wątpię czy Hera #2 nada się dla bladych twarzy, skora dla Ciebie ten Skinfood jest za jasny też mam te próbki w kolorze #1 i dla mnie jest za ciemny a ekstremalnie białą jak córka młynarza nie jestem(niestety) podejrzewam że dla bladziochów to i hera #1 bezie za ciemna. Uważam że kremy które z czystym sumieniem można polecić dla baaardzo bladych twarzy to iFiony CC Cream i Skin79 Homme, są to najjaśniejsze kolory, jest jeszcze troche całkiem jasnych ale nie tak bardzo jak te co wymieniałam dla mnie jeszcze The saem Silk Finish i AC Control i Natina perfect light są jasne ale juz nie ekstremalnie
annje na mnie tak elemong świnkuje, zrobiłam raz testy na ręce i nodze i miałam potem ciemnoróżowe placki. Trzeba brać poprawkę na to że każdy ma inny skład sebum, inne poddtony karnacji i inaczej się wszystko utlenia
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-02-23, 15:05   #3878
lukrecja1
Raczkowanie

Ja mam chyba inną ideologię co do kremów bb niż Wy
Moim idealnym kremem bb jest taki, który będzie udawał trochę podkład.
Gdybym chciała dobrać krem do swojej karnacji to pasują mi prawie wszystkie najjaśniejsze lekko różowe ale wtedy mam wrażenie,że wyglądam na ciężko chorą
Osobiście szukam kremów bb , które mnie ożywią, nadadzą ładny zdrowy odcień . Ze wszystkich sił staram się uryć moją bladość - niestety nie znalazłam do tej pory ciemniejszego BB.
Jakiś czas temu chciałam wrócić do zwykłych podkładów ale jakoś nic z tego nie wyszło - uzależnienie od bb i poszukiwań tego idealnego zwyciężyło
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-02-23, 15:25   #3879
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Gdybym chciała dobrać krem do swojej karnacji to pasują mi prawie wszystkie najjaśniejsze lekko różowe ale wtedy mam wrażenie,że wyglądam na ciężko chorą
Osobiście szukam kremów bb , które mnie ożywią, nadadzą ładny zdrowy odcień . Ze wszystkich sił staram się uryć moją bladość - niestety nie znalazłam do tej pory ciemniejszego BB.
Jakiś czas temu chciałam wrócić do zwykłych podkładów ale jakoś nic z tego nie wyszło - uzależnienie od bb i poszukiwań tego idealnego zwyciężyło
ja traktuję bb jako podkład już nic innego nie nakładam, poza różem czy rozświetlaczem. Jest to dla mnie lepsza alternatywa podkładów. Ale tak podkład jak i krem bb chce mieć dokładnie w kolorze swojej cery z bb kremem sprawa jest prostsza bo jednak lepiej lub gorzej ale się jakoś dopasowuje. Nie chcę zakrywać ciemniejszym mazidłem swojej prawdziwej karnacji tak to nie byłoby problemu bo najjaśniejsze drogeryjne podkłady są dla mnie za ciemne a mnie drażni nawet jak mam coś pół tonu za ciemnego a od dodawania swieżości mam róż
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-02-23, 15:38   #3880
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Osobiście szukam kremów bb , które mnie ożywią, nadadzą ładny zdrowy odcień . Ze wszystkich sił staram się ukryć moją bladość - niestety nie znalazłam do tej pory ciemniejszego BB.
a maziasz też szyję? czy uszy? ja już tak cierpię przy nakładaniu BB czy podkładów że nie wyrabiam, wszystko za ciemne, a jak jasne to znowu krycie za małe (Missha PC #13), dlatego dziś się poddałam i zamówię sobie podkład prawie biały z b. lekkimi różowymi tonami. Mam nadzieję, że nada się do rozjaśniania, bo za bardzo kocham BB by tylko stały i się marnowały. Na szczęście z lekko kryjących BB (wizja podleczonej skóry) można znaleźć już fajne jasne odcienie bez wyraźnych żółtych tonów czy to jasno różowe (BRTC Homme, Missha PC #13), czy też ładne beżyki (np. niektóre Saem) )))
Stary 2012-02-23, 15:55   #3881
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
a maziasz też szyję? czy uszy? ja już tak cierpię przy nakładaniu BB czy podkładów że nie wyrabiam, wszystko za ciemne, a jak jasne to znowu krycie za małe (Missha PC #13), dlatego dziś się poddałam i zamówię sobie podkład prawie biały z b. lekkimi różowymi tonami. Mam nadzieję, że nada się do rozjaśniania, bo za bardzo kocham BB by tylko stały i się marnowały. Na szczęście z lekko kryjących BB (wizja podleczonej skóry) można znaleźć już fajne jasne odcienie bez wyraźnych żółtych tonów czy to jasno różowe (BRTC Homme, Missha PC #13), czy też ładne beżyki (np. niektóre Saem) )))
a co to za podkład?
dziewczyny używałyście już rossmanowskiego konjaca? jakieś porównanie do azjatyckiego?
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-02-23, 15:57   #3882
lukrecja1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość

Uszu nie maziam na szyję nakładam resztki z twarzy ale w mikroskopijnych ilościach potem bronzer trochę różu i rozświetlacz

Uśmiecham się sama do siebie jak czytam,wasze wypowiedzi - bez urazy ja sama jestem mega bladziochem i nie mogę sobie wyobrazić ,że najjaśniejsze bb są dla was za ciemne tym bardziej,że właśnie te jasne dodatkowo bieleją na twarzy (pewnie przez filtr)
hmmm czy Wam naprawdę tak bardzo podoba się efekt gejszy??
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-02-23, 16:24   #3883
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Uszu nie maziam na szyję nakładam resztki z twarzy ale w mikroskopijnych ilościach potem bronzer trochę różu i rozświetlacz

Uśmiecham się sama do siebie jak czytam,wasze wypowiedzi - bez urazy ja sama jestem mega bladziochem i nie mogę sobie wyobrazić ,że najjaśniejsze bb są dla was za ciemne tym bardziej,że właśnie te jasne dodatkowo bieleją na twarzy (pewnie przez filtr)
haha! lukrecja czyli wszystko jasne, Ty widzisz siebie jako mega bladziocha, ale pewnie przy mnie wyglądałabyś normalnie, na średnią karnację. Ja w ogóle się nie opalam (słońce tylko mnie podrażnia, i powoduje wysyp piegów). A efektu ciemniejszej skóry na twarzy nie lubię, bo od razu z daleka rzuca się że mam tapetę na twarzy, a tego chyba żadna z nas nie chce :/ I BB bieleją? Które? Bo ja tego efektu nie doświadczyłam, choć wierzę Wam na słowo, na pewno odcień do jakiegoś stopnia dopasowuje się, aleu MNIE tylko poprzez wtopienie się, a niestety przyciemnienie czy w niektórych przypadkach przyżółcenie skóry u mnie zostaje.
iamsolucky to Illamasqua Rich Liquid Foundation w kolorze 105 (drugi najjaśniejszy, czyli zaraz po bieli )

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2012-02-23 o 16:27
xiah jest offline  
Stary 2012-02-23, 16:38   #3884
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:

na mnie te najjaśniejsze wcale nie bieleją a się odcinają kolorystycznie z tym że u mnie prawie wszystko się utlenia, najdoskonalsza była iFiona niebieska, kompletnie nic mi się nie odcinało, nie widać było gdzie jest posmarowana a gdzie goła skóra i ja nie mogę z kolei pojąć że pewne kremy są dla niektórych białe- bo dla mnie np są z 2/3 tony za ciemne a gejszą w żadnym wypadku nie jestem
ubolewam nad tym że im jaśniejsze mazidło tym ma gorsze właściwości-wygląd na skórze ten AC Control znów rewelacyjnie na mnie nie wygląda, choć kolorek niczego sobie ma
do gejszy mi daleko
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1307884105
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-02-23, 17:40   #3885
lukrecja1
Raczkowanie

przez następne 4 dni będę robić zdjęcia przed i po zastosowaniu BB które posiadam
5go wam pokażę - może komuś się przyda
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-02-24, 10:00   #3886
smirky
Raczkowanie

Ja mam chwilę zwątpienia w BB creamy właśnie z powodu ich jasności. Zamawiam w rozbiórkach ciemniejsze odcienie i po ich użyciu jestem blada jak trup i dużo osób pyta czy ja się mąką pudruję. Ze swoich znajomych mam najjaśniejszą cerę, używam najciemniejszych BB i są dla mnie zdecydowanie za jasne. O co chodzi? Ja nie widzę nawet na ulicy bledszych ode mnie ludzi, a więc albo z wami coś nie tak.., albo ze mną. Dodam jeszcze, że na bb kładę jeszcze dużo brązera i wraz jestem blada. Chciałabym mieć satynowy podkład bez pudru, ale niestety... wszystkie za jasne. Najciemniejszą mam Mishe PC 25, ale jest za bardzo świnkowa. Czy ktoś też tak ma jak ja?
smirky jest offline  
Stary 2012-02-24, 10:28   #3887
lukrecja1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Ja mam chwilę zwątpienia w BB creamy właśnie z powodu ich jasności. Zamawiam w rozbiórkach ciemniejsze odcienie i po ich użyciu jestem blada jak trup i dużo osób pyta czy ja się mąką pudruję. Ze swoich znajomych mam najjaśniejszą cerę, używam najciemniejszych BB i są dla mnie zdecydowanie za jasne. O co chodzi? Ja nie widzę nawet na ulicy bledszych ode mnie ludzi, a więc albo z wami coś nie tak.., albo ze mną. Dodam jeszcze, że na bb kładę jeszcze dużo brązera i wraz jestem blada. Chciałabym mieć satynowy podkład bez pudru, ale niestety... wszystkie za jasne. Najciemniejszą mam Mishe PC 25, ale jest za bardzo świnkowa. Czy ktoś też tak ma jak ja?

Ja też byłam wielokrotnie pytana "czy jestem zdrowa'' przyznam ,że nie jest to miłe zwłaszcza,że zawsze obowiązkowo mam pomalowane oczy ,róż na policzkach i trochę bronzera więc wydawałoby się ,że wszystko jest ok ... a jednak dla innych wyglądam niezdrowo
Wszedł teraz do sklepów nowy podkład L'oreal Lumi czy jakoś tak chyba wypróbuję .......... coraz częściej zastanawiam się czy kremy dla kobiet po 30ce to dobre rozwiązanie? zaczynam myśleć ,że bb są świetne ale dla znacznie młodszych cer .....
Chyba skończy się na tym ,że powoli zużyje moje kremy BB a docelowo zostanę przy dobrych jakościowo podkładach
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-02-24, 10:55   #3888
justynalenka
Zadomowienie

Ja obstawiam,że to wszystko bardzo indywidualna sprawa i rzecz siedzi w odczynie i typie skóry.
Już nie raz wychodziło tak,że co np. u Kayako jaśnieje to u mnie ciemnieje,albo na odwrót - Lioele Triple na zygmusiu bardzo ciemnieje,na mnie wcale. Może to też kwestia mikroklimatu? Bardzo bardzo dziwna i ciekawa sprawa...

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline  
Stary 2012-02-24, 11:07   #3889
Kayako
BAN stały

Ja nie należę do jasnych osób, a znajduję BB kremy, które mi pasują Nie jest ich na pęczki, ale są
Kayako jest offline  
Stary 2012-02-24, 11:20   #3890
smirky
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja nie należę do jasnych osób, a znajduję BB kremy, które mi pasują Nie jest ich na pęczki, ale są
Jakie masz/miałaś ciemne kremy? Może ja na takie nie trafiłam.
smirky jest offline  
Stary 2012-02-24, 11:34   #3891
justynalenka
Zadomowienie

Cytat:
Jakie masz/miałaś ciemne kremy? Może ja na takie nie trafiłam.
Pytanie nie do mnie ale pozwole sobie odpowiedzieć bo też jestem z tych ciemnych.
The Face shop Lovely Me:ex, Cezanne #2,Skinfood Good Afternoon Black Tea #2 na ten moment kojarze jako dość ciemne. Tylko mówię,że to kwestia indywidualnej reakcji skóra-bb.

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
Stary 2012-02-24, 11:36   #3892
Kayako
BAN stały

Skinfood Honey Black Tea #2
Skinfood Green Peach Tea #2
The Face Shop Power Perfection #2
Holika Holika Luminous Silk #2

Nadają się też, bo prawie nie kryją:
The Face Shop Lovely Me:ex
The Face Shop Lovely Me:ex Honey

Dopasowuje się i to mnie zadziwia, bo jest jasny w pierun:
Dr Jart Silver

Używam też:
Holika Holika Aqua Petit Jelly #2
Skinfood Apple Cinnamon i Berry Berry w #1 są całkiem całkiem, ciekawa jestem #2.
Kayako jest offline  
Stary 2012-02-24, 12:37   #3893
iamsolucky
Wtajemniczenie

a może to też indywidualna kwestia odbioru własnego kolorytu mam jedną znajomą , z natury ma ciemną karnację, ciemną do tego stopnia że osoby które jej nie znają myślą że chodzi na solarę co jest nieprawdą a ona wciąż gada że jest blada jak trup ja jestem bardzo jasna ale tez nie jakoś ekstremalnie jak np takie rude albinosy z białymi brwiami i 95% kremów bb w odcieniu #1 jest dla mnie za ciemna, widzę to nie tylko ja ale domownicy gdy testuję coś ciemniejszego(siedzę wtedy w domu obowiązkowo). I raz miałam coś w sumie ''tylko'' ton ciemniejsze to moja kumpela, że wyglądam coś niezdrowo
szczerze zazdroszczę tym na których bb kremy jaśnieją tak że są jaśniejsze od skóry, łatwiej coś przyciemnić niż rozjaśnić
dla mnie skinfoody są strasznie ciemne, jestem nieobiektywna ale po nich miałam twarz jak od innego ciała
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-02-24, 13:30   #3894
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Jednak nie jesteś mega bladzioch skoro jasne BB są dla Ciebie naprawdę za jasne no chyba, że na mojej skórze BB się zmienia w sekundę i dlatego się odcinają od szyi oraz reszty u mnie jasne BB nie bieleją w ogóle a bardzo szkoda.
Ostatniego pytania chyba do końca nie rozumiem...podoba czy nie - taką jasną mam skórę i to akceptuję, nie zamierzam zmieniać na siłę. Nie pójdę na solarium się smażyć tylko z tego śmiesznego powodu przyjdzie wiosna, lato będę stosować filtry, ale chować się przed słońcem nie zamierzam jeśli coś opacznie zrozumiałam to przepraszam, ale pytanie zadałaś dziwne
Aaa, na siłę się nie rozjaśniam, nie w tym rzecz zupełnie (bo tak odebrałam pytanie dotyczące efektu gejszy)

I chyba zrobię tak jak xiah, dokupię jakiś biały podkład do rozjaśniania bebiszonów...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a może to też indywidualna kwestia odbioru własnego kolorytu
ja jestem bardzo jasna ale tez nie jakoś ekstremalnie jak np takie rude albinosy z białymi brwiami i 95% kremów bb w odcieniu #1 jest dla mnie za ciemna,
szczerze zazdroszczę tym na których bb kremy jaśnieją tak że są jaśniejsze od skóry, łatwiej coś przyciemnić niż rozjaśnić
dla mnie skinfoody są strasznie ciemne, jestem nieobiektywna ale po nich miałam twarz jak od innego ciała
Dokładnie

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-02-24 o 13:34
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-24, 16:01   #3895
smirky
Raczkowanie

Miałam odpuścić sobie BB kremy, ale jeszcze "lecę" zamówić. Kayako i justynkalenka możecie czuć się winne. Moje ostatnie podejście - nie obiecuję.
smirky jest offline  
Stary 2012-02-24, 16:30   #3896
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
hmmmm ciekawe bardzo... że niby jesteś blada a tu bb za ciemne...
U mnie jest tak, że źle się czuje jak podkład/bb odcina mi sie od szyji (a nie znosze jak musze posmarowac też szyję bo jak tego nie zrobię to jak w masce wyglądam ), teraz np mam na sobie Lioele Tripple i niestety za ciemny jest ale kolor ma sliczny więc na lato bedzie dla mnie jak znalazł (nawet w tej chwili pasuje do ramion - te mam opalone jeszcze chyba, a od szyji to mega ciemniejszy ).
Z kolei np Skin79 Scansdal różowieje na mnie! i kolorystycznie odcina się od szyji - tu już nie kwestia jasny/ciemny tylko samego koloru. Jak dołoże pudru który wygrzebałąm z dna szuflady bo był za ciemny dla mnie to on ze Scandalem wygląda w miarę ok.
Skin79 orange kolorkiem mi pasował na razie najbardziej chociaż mógłby bardziej kryć...

I na razie tylko zdołałam przetestować...

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-02-24, 18:26   #3897
lukrecja1
Raczkowanie

przed chwilą wypróbowałam http://www.ebay.pl/itm/ElishaCoy-BB-...item43a5f053a6 i muszę przyznać ,że bardzo ładnie zmywa makijaż, twarz pozostaje bardzo gładka - ma dosyć silny męski zapach
Zastanawiam się czy używacie podobnych zmywaczy do kremów bb i jaka jest Wasza opinia - czy faktycznie lepiej zmywają te silikony i resztę dziwnych składników?

warto zerknąć na jej filmiki http://www.youtube.com/watch?v=032Ba..._H-3pqAXURtuBX

-------------------------------------------------------------------------------------------------UWIELBIAM TE PRZEMIANY- http://www.youtube.com/watch?v=SBTRd...eature=related

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-02-24 o 18:52
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-02-24, 18:40   #3898
justynalenka
Zadomowienie

Ja używam olejku Kose i potem normalnie żelu myjącego i to mi służy.

Stary 2012-02-24, 19:12   #3899
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
przed chwilą wypróbowałam http://www.ebay.pl/itm/ElishaCoy-BB-...item43a5f053a6 i muszę przyznać ,że bardzo ładnie zmywa makijaż, twarz pozostaje bardzo gładka - ma dosyć silny męski zapach
Zastanawiam się czy używacie podobnych zmywaczy do kremów bb i jaka jest Wasza opinia - czy faktycznie lepiej zmywają te silikony i resztę dziwnych składników?
Miałam kiedyś próbkę tego cleansera z ElishaCoy. Zgadzam się, że bardzo dobrze zmywa BB i fajnie odświeża buźkę, ale do demakijażu można użyć zwykłych olei (olejów?) i też będzie dobrze . Ja nie zauważyłam większej różnicy między specjalistycznym preparatem do zmywania BB, a samorobionym olejkiem.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2012-02-24, 23:24   #3900
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś próbkę tego cleansera z ElishaCoy. Zgadzam się, że bardzo dobrze zmywa BB i fajnie odświeża buźkę, ale do demakijażu można użyć zwykłych olei (olejów?) i też będzie dobrze . Ja nie zauważyłam większej różnicy między specjalistycznym preparatem do zmywania BB, a samorobionym olejkiem.
ja niestety zauważyłam, że olejek do zmywania, który sobie zrobiłam średnio mi służy, mieszanina olei owszem zmywa, ale wcale to przyjemne nie jest, i konsystencja, wszystko się "ślizga" - butelka, dłonie, i ogólnie nie jest to zbyt fascynujące przeżycie , zmycie wymaga użycia ściereczki z mikrofibry, której ostatnio nie lubię (stosowanie jej zmniejsza/zamyka pory a to za wcześnie na pierwszym etapie wieczornej pielęgnacji .__. kiedy jest jeszcze faza peelingu i oczyszczania przed). Nie dla mnie. Z drugiej strony olejowanie włosów praktykuję od lat, i mi służy, a jednak stosowanie olei na twarzy to inna bajka. Nie lubię i już.

Teraz używam olejku od Innisfree (Apple Juicy) i daje radę nawet wodoodpornemu eyelinerowi, mam wrażenie, że w końcu wszystko zmywam, nie zauważyłam również powstawania nowych zaskórników. Widać poprzednio nie zmywałam całego makijażu, pomimo że płatek kosmetyczny był czysty. >.< Skład olejku nie powala, ale i nie odstrasza Ma zapach jabłkowego cukierka (mega wrażliwcom odradzam) i bardzo lekką konsystencję (nie jest tłusty w dotyku).

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości