wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-23, 16:37   #4201
dzamatasi
Wtajemniczenie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ps . musiałam Wam pokazać bo mnie głowa rozbolała od tych cen!!
http://pinkmelon.pl/category/195912/kremy-bb.html[/QUOTE]

Też tą str. mam i ceny to są MASAKRYCZNEEEEEE
Nie powiem ,gdybym miała TYLEEEE kasy, albo byłyby tańsze to kupiłabym
z chęcią
Stary 2012-03-23, 17:04   #4202
nhung
Zadomowienie

Dziewczyny, pierwszy raz kupuję na ebayu, właśnie czekam na swoją przesyłkę... Dostałam od sprzedawcy (ideaseller) tracking number i od paru dni sprawdzałam sobie status na stronie track-trace.com/post, wszystko było ok. Wg instrukcji w mejlu - jeśli na tej stronie track-trace nie będzie już można śledzić przesyłki, to mam wpisać tracking number na stronie Poczty Polskiej. Dziś tak się stało, więc wpisałam numer na str. PP i pojawia się komunikat "Brak przesyłki o podanym identyfikatorze"... Czy to normalne?
nhung jest offline  
Stary 2012-03-23, 17:09   #4203
Olkaaaa_s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Tak,to normalna cena Beyond the Solution. Zawsze był tańszy od Triple the solution.
Duża różnica jakościowa jest?
Olkaaaa_s jest offline  
Stary 2012-03-23, 17:10   #4204
nhung
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że Triple the Solution lepiej kryje. No i inny odcień.
nhung jest offline  
Stary 2012-03-23, 17:15   #4205
lukrecja1
Raczkowanie

ja zamówiłam sobie pędzel 20 stycznia i do tej pory nie przyszedł
płatki kolagenowe 23 lutego - nie ma

Nigdy nie miałam problemów a zawsze zamawiałam z opcją pezpłatnej przesyłki
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-03-23, 18:09   #4206
Kayako
BAN stały

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pierwszy raz kupuję na ebayu, właśnie czekam na swoją przesyłkę... Dostałam od sprzedawcy (ideaseller) tracking number i od paru dni sprawdzałam sobie status na stronie track-trace.com/post, wszystko było ok. Wg instrukcji w mejlu - jeśli na tej stronie track-trace nie będzie już można śledzić przesyłki, to mam wpisać tracking number na stronie Poczty Polskiej. Dziś tak się stało, więc wpisałam numer na str. PP i pojawia się komunikat "Brak przesyłki o podanym identyfikatorze"... Czy to normalne?
Tak, też tak miałam
Kayako jest offline  
Stary 2012-03-23, 18:43   #4207
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam sobie pędzel 20 stycznia i do tej pory nie przyszedł
płatki kolagenowe 23 lutego - nie ma

Nigdy nie miałam problemów a zawsze zamawiałam z opcją pezpłatnej przesyłki
jak to mówią zawsze musi być ten pierwszy raz nie no żartuję pewnie przyjdą, trzymam kciuki
ja nie wybieram płatnej przesyłki dla produktu do 5$ (np. wygrana aukcja, jakieś próbki itp.) ale powyżej tej kwoty już sobie dopłacam do rejestrowanej przesyłki, bo wolę dorzucić te 7-10zł niż się złościć i niepokoić Nota bene to tyle samo co za wysyłkę krajową, więc skoro akceptuję to przy zamawianiu czegoś w kraju to tym bardziej przy przesyłkach zza granicy

Ja śledząc paczkę na track and trace widzę tyle, że wyleciała z Korei, a potem nie wiem co się z nią dzieje, i szczerze mam to gdzieś. Leci sobie i tyle. Ale sprawdzaj na Poczcie Polskiej. Zwykle zajmuje to 4-7 dni roboczych na pojawienie się w krajowym śledzeniu paczek.
Stary 2012-03-23, 20:51   #4208
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Zdjęcie na szybko, męskie kremy BB( Missha, Skin79, BRTC) i Holika Luminous Silk 1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9373.jpg (40,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9423.jpg (77,8 KB, 12 załadowań)
zygmus jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:14   #4209
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Triple lepie kryje i ma filtr, beyond nie.
piratte jest offline  
Stary 2012-03-24, 11:29   #4210
Kayako
BAN stały

Kto testował już winowe sleeping maski od Holika Holika i może mi coś o nich powiedzieć? Wiem, że pytanie powtarzam, ale nie przypominam sobie mocnego odzewu
Kayako jest offline  
Stary 2012-03-24, 16:12   #4211
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
(dzisiaj 4 dzień testów Scandala nakładany jajem wygląda najfajniej i buuuuuuuuu włąśnie mi sie próbka skończyła - Scandal JEST żółty),
A na mnie Scandal było mega jasny ale leciutko różowiał mi na taarzy. W słoiczku było 0 różowości. Stosowałam do niego nie puder ten co zawsze, tylko stary lekko za ciemny puder żeby go zbrązowić trochę. A krył fajnie więc nie chce mi się wierzyc, ze to wina mojej zaczerwienionej naczynkowej cer i tak go tak "zaróżowiło". chociaż kto wie - może.

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Zdjęcie na szybko, męskie kremy BB( Missha, Skin79, BRTC) i Holika Luminous Silk 1.
Holika wygląda fajnie... na lato byłaby jak znalazł chyba...

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-03-24, 22:25   #4212
kami007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Zygmusiu a czy można się jeszcze uśmiechnąć do Ciebie o próbeczkę tej Holiki Luminous czy już nie masz? Byłabym bardzo zainteresowana Jeśli da radę to dopisz do rozliczenia

Edytowane przez kami007
Czas edycji: 2012-03-25 o 21:13
kami007 jest offline  
Stary 2012-03-25, 13:05   #4213
Olkaaaa_s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Triple lepie kryje i ma filtr, beyond nie.
Cytat:
Mi się wydaje, że Triple the Solution lepiej kryje. No i inny odcień.
Dziękuje Czyli Beyond jest nie dla mnie

Mam kolejne pytanie: czy jest sens używania pod Misshe bazy wygładzającej?
Olkaaaa_s jest offline  
Stary 2012-03-25, 13:14   #4214
chlorofilek
Rozeznanie

A ja wtrące swoje 3 grosze i powiem, że właśnie skończyłam opakowanie kremu BB ze Skin Food- Sake and Peach. Uwielbiam go, nakładany gąbką do makijażu i dociskaniu kosmetyku do cery wygląda naturalnie, pięknie się stapia ze skórą, idealnie wyrównuje koloryt skóry. Chyba nie mam cierpliwości na testowanie niczego innego, lecę na e-bay po następny
chlorofilek jest offline  
Stary 2012-03-25, 13:30   #4215
justynalenka
Zadomowienie

Ja z kolejnym zachwytem Od kilku dni testuję upolowany na aukcji Innisfree Trouble Care BB cream - bardzo przyjemny kremik. Nieźle kryje, kolor to czysty średni beż (według mnie- daltonistki ) daje wykończenie pośrednie między glow a matem (dla mnie akurat) i przede wszystkim - nie czuć go na skórze

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline  
Stary 2012-03-25, 13:46   #4216
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
No żesz... jeśli choć jedna osoba uważa, że jakiś podkład nie jest żółty, to ten podkład na 100% nie będzie na mnie dobry

Czy ktoś miał/ma zarówno dr Jart Silver jak i Skin79 Orange i mógłby powiedzieć, który z nich jest bardziej żółty?

Używam teraz próbki Oriental Gold, który miał być "GOLD" i na wielu swatchach (np. u Zygmusia) jest żółty, a na mojej skórze jest wybitnie świnkowo-różowy edit: Porównuję sobie teraz na mojej skórze Skin79 Pink i Oriental Gold. Pink jest bardziej fioletowo-szarawy, a Oriental Gold różowo-łososiowy Oba wyglądają jak różowe błyszczyki do ust albo róże do polików
A przed chwilą czytałam recenzje nt. Oriental Gold, że "w ogóle nie ma sobie różowych tonów" A może ja jakieś felerne próbki dostaję?
Miałam odlewkę Skin Oriental Gold i ani grama żółci według mnie nie miał był mocno różowy i na ręku i na twarzy

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
ps . musiałam Wam pokazać bo mnie głowa rozbolała od tych cen!!
http://pinkmelon.pl/category/195912/kremy-bb.html
Też tą str. mam i ceny to są MASAKRYCZNEEEEEE
Nie powiem ,gdybym miała TYLEEEE kasy, albo byłyby tańsze to kupiłabym
z chęcią [/QUOTE]

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556563
nie kupujcie nic w PinkMelon- to są oszuści, ceny z kosmosu ale jest wiele dziewczyn które nie maja ebaya i wolą 3 lub 4-krotnie przepłacić a produktu i tak na oczy nie widzą
dzamatasi nie masz swojego konta? Bo jeśli masz konto bankowe to założenie paypala i ebaya to kwestia kilku minut, a ebaya to już w ogóle w 10 sekund się zakłada
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-03-25, 14:30   #4217
kami007
Rozeznanie

To ja się też podzielę moimi pierwszymi spostrzeżeniami odnośnie bb creamów, które przetestowałam
Dopiero w zeszły weekend przywiozłam je z domu po miesięcznej niecierpliwości (tak to jest jak się zapomni zmienić adres dostawy na all ech).
Pewnie przepłaciłam, ale wtedy nie odkryłam jeszcze tego wątku
Zakpiłam 3 bebiszony Skin Food: Red Bean#1 minitubka, grzybkowy#1 pełny wymiar i Agave Cactus#2. Cały zeszły tydzień je testowałam i jeszcze (dzięki uprzejmości annje, której serdecznie dziękuję) pomarańczowy Skin79.
Moje spostrzeżenia:
pomarańczowy Skin79 jest żółciaśnie żółty dla mnie i jakoś tak fajnie dopasowuje się do mojej naczynkowej, zaczerwienionej skóry, ale niespodzianki kryje dość średnio i, choć nie podkreśla za bardzo suchych skórek to lepiej odpowiednio nawilżyć buźkę, bo niespecjalnie wygląda aha zaczerwienione policzki ładnie mi kryje
Red Bean jest jakiś taki różowawy (z szarością) i sporo czasu zajmuje mu wtopienie się (tzn więcej niż 5 minut jakie jestem rano w stanie na to poświęcić) ale przypudrowany wygląda na mojej twarzy całkiem ładnie. Nie podkreśla suchych skórek, mam wrażenie, że trochę nawilża i przede wszystkim całkiem nieżle radzi sobie z kryciem zaczerwienionych niespodzianek (lepiej niż Skin79). Policzki też są ładnie ujednolicone Ma trochę dziwny zapach, którego nie umiem opisać, trochę jakby roślinny, ale nic konkretnego nie umiem wyczuć. W każdym razie nie przeszkadza mi on. Aha i daje taki leciutki glow, taki ładny, że nie trzeba go przypudrowywać nawet
Grzybkowy SF ma dla mnie booooski zapach, tez jakiś roślinny ale mogłabym go wąchać i wąchać Kolor tez ma jakby ciut różowawy z szarością ale super się stapia z moja buźką. Nie kryje tak fajnie jak Red Bean ale ładnie wygląda na twarzy i jest taki w sam raz na co dzień. Tutaj tez mam odczucie jakby lekkiego nawilżania.
Co do Agave Cactus to w tym przypadku nie mam 100% pewności, że jest oryginalny. Ma zapach kremu Nivea jakby, albo jakiegoś babcinego heh Nieźle się wtapia ale podkreśla suche skórki i średnio chce się trzymać na moim nosie. Kolor ma taki różowo-żółty ale nie świnkuje u mnie, ze względu na zdolności adaptacyjne chyba Trochę żałuję zakupu ale może kiedy uporam się z nieprzyjaciółmi (czytaj po kwasach) będzie lepiej się spisywał. Co do krycia to jest takie lżejsze raczej. Na lato chyba będzie niezły, bo mam zamiar nie opalić ryjka, żeby naczynka mi nie popękały

Nie pisałam nic o trwałości bo wszystkie przypudrowywałam i tak przed wyjściem więc wytrzymywały bez problemu u mnie cały dzień i wieczorem było co zmywać. Najszybciej zaczynał się świecić grzybkowy, bo już po około 5h, ale nie jakoś mocno więc nie przeszkadzało mi to

Aha skórę mam mieszaną w stronę normalnej/suchej, która ma tendencje do błyszczenia w strefie T ale nie jakiegoś przesadnego.

i to tyle Ale się rozpisałam
Swatche mogę zrobić dopiero jak będę w domu na święta bo mój aparat tutaj nie wychwytuje dobrze kolorów. No chyba, że ktoś bardzo by chciał
kami007 jest offline  
Stary 2012-03-25, 15:57   #4218
TOFUSIA07
Raczkowanie

Hej dziewczynki jaki bb cream polecicie do cery mieszanej z niewielka ilościa zaskórników?? chciałabym się zaopatrzyć w krem mocniej kryjący i lżej.
Mam na oku kilka :
- skin79 intense classic balm
- missha m signature real complete

- skinfood good afternoon peach tea
-baviphat dream girl(oily skin)
- skinfood peach sake

Możecie któryś z nich zarekomendować?? Jestem ciekawa opinii.

Słyszałam kiedyś o czymś takim, że kremy bb nawilżające, nie do skóry z problemami całkiem dobrze się na niej sprawują, może cie wskazać tak krem??

Chciałam ponadto podziękować za ostrzeżenia przed oszustwami sklepu pinkmelon! Jak dobrze, że weszłam na to forum przed zakupem jakichkolwiek azjatyckich kosmetyków. Oglądałam w tym sklepie kosmetyki, lecz w porównaniu z ebay ceny są okropnie wysokie. Dobrze wiedzieć, że właścicielka jest zwyczajną oszustką. Nigdy tam nic nie kupię!
TOFUSIA07 jest offline  
Stary 2012-03-25, 16:48   #4219
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
A ja wtrące swoje 3 grosze i powiem, że właśnie skończyłam opakowanie kremu BB ze Skin Food- Sake and Peach. Uwielbiam go, nakładany gąbką do makijażu i dociskaniu kosmetyku do cery wygląda naturalnie, pięknie się stapia ze skórą, idealnie wyrównuje koloryt skóry. Chyba nie mam cierpliwości na testowanie niczego innego, lecę na e-bay po następny
A jak z kolorem? Bo zastanawiałam sie nad tym kremem i bałam się ze kolor jednak może mi nie podpasować. Mam zaczerwienioną buzię i niemal każdy neutralny beż robi mi się różowawy mimo że na ręku wydaje się zółtawym beżem.
A Sake jest chyba trochę brzoskwiniowe... jak sie wtapia... jaką masz cerę tak mniej więcej? (moze jakiś kolor podkładu rzuć żebym mogła zobaczyć co ci podpasowało?)

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-25 o 16:49
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-03-25, 23:42   #4220
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
Cały zeszły tydzień je testowałam i jeszcze (dzięki uprzejmości annje, której serdecznie dziękuję) pomarańczowy Skin79.
Prosze bardzo
Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
jak dla mnie wszystkie SF Good Afternoon #1 mają podobny odcień taka w sumie ładna/dość jasna brzoskwinia, ALE na twarzy robią się bardziej żółte niż brzoskwiniowe, i mi to już nie odpowiada .
Zgodnie z zapowiedzią wysmarowałam się dziś i z radością stwierdzam, ze SF Honey&Black Tea na skórze wygląda lepiej niż na łapie tubka ocalała w zwiazku z tym przed wylądowaniem w śmietniku. Rzeczywiście u mnie też zrobił sie troche bardziej żółty, nie ściemnial, nie spomarańczowiał. Super jakoś z nim nie wyglądałam, ale też nie jak pigi, więc na te dni kiedy niespecjalnie musze pokazywać się ludziom mogę go sobie poużywać. Krycie ma średnie, na twarzy (mojej) wytrzymał cały dzień.
Mimo wszystko osobom szukającym czystej żółci zdecydowanie nie polecam.
annje jest offline  
Stary 2012-03-26, 16:46   #4221
cherrypassion21
BAN stały

Wyślij wiadomość przez Yahoo do cherrypassion21

hej ;]

Niedawno zainteresowałam sie kremami bb i chciałbym jakiś dla siebie zakupić i tu pojawia sie problem , jest ich strasznie dużo i kompletnie nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć mogłybyście polecić mi kilka do cery mieszanej, tłustej ? A ja przyjżałabym się im dogłębnie . Tak jak mówie jestem świeżakiem i proszę, proszę o pomoc
cherrypassion21 jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:40   #4222
TOFUSIA07
Raczkowanie

jak tu ci ktos pomoze to sie nie doczekasz......... tez mialam podobny problem i nikt nie pomaga
TOFUSIA07 jest offline  
Stary 2012-03-26, 17:44   #4223
TOFUSIA07
Raczkowanie

Czym zmywać silikony w kremach BB?

Witajcie!

Mam pytanie: czym zmywać silikony w kremach bb?? mam taki i ma je w składzie, słyszalam ze mleczko sobie z tym nie poradzi, ani mydło, ani zel do twarzy.

Olejowanie mnie nie przekonuje

Totalnie nie wiem czym zmywac kremy BB

Poradzicie cos?
TOFUSIA07 jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:19   #4224
laedere
Raczkowanie

Dot.: Czym zmywać silikony w kremach BB?

Na Azjatyckim Cukrze był wpis na ten temat
Ja zmywam mleczkiem z Garniera a natępnie szarym mydłem. Spróbowałam też zmywać oliwką Hipp + szare mydło.
Nie wiem czy są to dobre sposoby, ale jak na razie nic lepszego nie opanowałam.
laedere jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:42   #4225
lukrecja1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TOFUSIA07 Pokaż wiadomość
jak tu ci ktos pomoze to sie nie doczekasz......... tez mialam podobny problem i nikt nie pomaga
rada jest zawsze TAKA SAMA próbki,próbki ,próbki
testowanie,taestowanie... ......
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:51   #4226
TOFUSIA07
Raczkowanie

czytałam o tym, ale oleje mnie nie przekonują, nawet nie wiem czy w Polsce mozna kupic takie specjalne do mycia twarzy
TOFUSIA07 jest offline  
Stary 2012-03-26, 18:52   #4227
justynalenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
rada jest zawsze TAKA SAMA próbki,próbki ,próbki
testowanie,taestowanie... ......
i czytanie czytanie czytanie.

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:00   #4228
Taszanta
Zakorzenienie

Dziewczyny czy to jest jakis nowy rodzaj kremu
http://www.ebay.pl/itm/Missha-1-20ml...item43ac0ee631

zaintrygowal mnie ten "golden snow" to jakas nowa odmian misshy czy ktos sobie po prostu tak wpisal ?

Taszanta jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:02   #4229
_Roksi
Zadomowienie

Nie trzeba żadnych specjalnych olei do olejowania Poczytaj wątek o OCM - wszystko tam zostało napisane Ja długo się nie mogłam zabrać za mycie twarzy olejem, ale jak już się zdecydowałam, to ani razu nie wróciłam do tradycyjnego oczyszczania twarzy.
_Roksi jest offline  
Stary 2012-03-26, 19:15   #4230
gckoka1711
Przyczajenie

Cytat:
Też zamawiałam od tego sprzedawcy i wszystko było wporządku, kremy BB orginalne, listy zawsze przychodziły po ok tygodniu maks do 10 dni. Nie martw się o przesyłkę napewno dojdzie
gckoka1711 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości