wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-04-04, 23:23   #4351
Czelz
Raczkowanie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Tak o tym TFS mowa. Podawałam link wyżej do ebay'a.

Innisfree miała zygmus (mllou.blogspot.com) ma mieszaną cerę i chyba jej służył, inna dziewczyna z bloga ma tłustą i też jej pasował. Natomiast nie wiem jak współgra z podkładem/BB kremem. Ponadto zawiera olej słonecznikowy, wysoko umieszczony w składzie, a to mi średnio pasuje.

Misshe są płynne, obie te co wybrałam, bardzo lekkie. Mają fajny skład. Stąd mój wybór.

The Face Shop ma takie same filtry jak te, które znajdziemy w BB kremach. Tak więc jeśli używasz BB kremu z wysokim SPF kolejny aż tak bardzo potrzebny nie jest. Ale to moja subiektywna opinia.

I w ten sposób ja dokonałam eliminacji.
Dziekuje bardzo za opinie Czyli the face shop odpada bo używam kremu bb z spf 50

W takim razie pozostaje mi Missha spf 50 lub Innisfree. Ja mam tłustą skóre skłonną do zapychania (prawie wszystko mnie zapycha ), boje sie że zbyt tłusty filtr (tak było z avene) na mojej tłustej cerze z dodatkiem bb kremu da efekt okropnej mazi, a z tego co coś mi sie kojarzy, że ktoś pisał o Innisfree jakoby miał dosyć tłustą konsystencje, chyba że z jakimś innym go myle.
Ale skoro Misshe są lekkie to raczej nie powinno być mowy o tragedii w postaci paci nie do pokazania czyli rzeczywiście drogą dedukcji można obstawić Misshe jako najlepszy wybór
Czelz jest offline  
Stary 2012-04-04, 23:25   #4352
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ja obecnie bebików nie używam, ale jakbyś składowo porównywała TFS i Misshę tę złotą 50 to która jest lepsza? Która daje lepszą ochronę Twym zdaniem ofc. Bo mi zalezy by dobrze chronić buzię przed szkodliwym wpływem słońca...
pisałam już o tym trochę kiedy pisałyśmy o filtrach, znam zaledwie podstawy filtromanii i to wciąż świeża wiedza. Ale wiem już że mamy filtry chemiczne i mineralne (te są ścieralne, tj. jeśli się pocisz, dotykasz twarzy niszczysz tą barierę ochronną). TFS ma jeden filtr chemiczny przeciw UVB i dwa mineralne przeciw UVA (te same które są wykorzystywane w BB kremach). Missha ma więcej filtrów chemicznych. Jedna z nich ma i mineralne i chemiczne, druga same chemiczne. Co może wskazywać na ich dłuższą trwałość. Natomiast poziom ochrony będzie taki sam.
Tylko, że tego filtra trzeba trochę nałożyć by uzyskać 100% z obiecywanej przez producenta ochrony. Ktoś napisał tu, że aż 3ml. Nie wiem jak to ma się do konsystencji... Ogólnie trzeba go trochę nałożyć by spełniał swoje zadanie. Stąd ja wolę jednak jakiś lekki (płynny) filtr niż zwarty, bo takiej konsystencji moja skóra nie toleruje (niestety). Ale Tobie przecież pasuje, jeśli nie zauważyłaś by powstawały Ci przebarwienia w czasie jego stosowania, to nie widzę sensu dalszych testów. Można również zgłosić coś do rozbiórki jeśli zależy Ci na testach filtrów innych firm, na filtry pewnie będą chętne.

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2012-04-04 o 23:30
xiah jest offline  
Stary 2012-04-05, 09:46   #4353
Czelz
Raczkowanie

Aż 3 ml? Strasznie dużo. W aptecznych filtrach wcześniej była zasada do 2 ml, później zmniejszono ją do bodajże 1,5ml lub mniej, już nie pamiętam. Ja to robię na oko. Z tym że ta ilość być może właśnie zależy od rodzaju filtra

Edit/ znalazłam cytat "(na samą twarz minimum 1-1,25 ml; na twarz i szyję 1,5 - 1,8 ml - ta ilość może być podzielona na dwie następujące po sobie aplikacje)"
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283044

No i jeszcze pozostaje kwestia tego: "jeśli krem z filtrem zawiera Parsol 1789 (Avobenzone, Buthyl Methoxydibenzoylmethane - nie ma go w filtrach Avene i Klorane) lepiej unikać w kosmetykach substancji, które go destabilizują (octyl methoxycinnamate -> popularny filtrzyk UVB, dodawany do podkładów; talk; mika; tlenek cynku; dwutlenek tytanu; niektóre barwniki CI -> zaleca się używać podkłady i pudry, w których pigmenty-tlenki żelaza są w silikonowych otoczkach - w Polsce dostępne są takie Avene Couverance i LRP Unifiance Touche Pro oraz Toleriane Make-up"

Czyli jeśli powiedzmy Missha zawiera parsol to czy nakładając na nią bb krem nie zdestabilizujemy jej mimo wszystko i pozostanie tylko spf zawarty w nałożonym bb kremie?

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2012-04-05 o 09:56
Czelz jest offline  
Stary 2012-04-05, 10:26   #4354
Zielone_korale
Wtajemniczenie

Hej, dopiero chciałabym zacząć przygodę z BB Creami, mam nadzieję, że mogę dołączyć. Jeszcze nigdy żadnego nie stosowałam, dopiero przymierzam się do zakupu. Ogólnie na pierwszy zakup wybrałam firmę Skin79 oraz kremy DreamGirl oraz LovelyGirl. Mają dobre opinie na KWC, tylko mało. Prosiłabym o radę jaki krem wybrać. Na początek chciałabym aby był raczej z tańszych, później ewentualnie zabiorę się za te drogie. Proszę o pomoc w wyborze pomiędy tymi dwoma lub ewentualnie innymi z firmy Skin79 lub SkinFood. Jestem raczej blada, krem może kryć średnio w stroną słabiej, nie mam wielkich zmian które chce ukryć, czasem coś wyskoczy, moja cera jest tłusta w strefie T. Do tej pory nie używałam żadnego podkładu, tylko krem nawilżający, teraz używam kremu Under Twenty z lekkim pudrem i do tego puder w kamieniu nakładany gąbeczką.
Zielone_korale jest offline  
Stary 2012-04-05, 13:07   #4355
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Aż 3 ml? Strasznie dużo. W aptecznych filtrach wcześniej była zasada do 2 ml, później zmniejszono ją do bodajże 1,5ml lub mniej, już nie pamiętam. Ja to robię na oko. Z tym że ta ilość być może właśnie zależy od rodzaju filtra

Edit/ znalazłam cytat "(na samą twarz minimum 1-1,25 ml; na twarz i szyję 1,5 - 1,8 ml - ta ilość może być podzielona na dwie następujące po sobie aplikacje)"
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283044

No i jeszcze pozostaje kwestia tego: "jeśli krem z filtrem zawiera Parsol 1789 (Avobenzone, Buthyl Methoxydibenzoylmethane - nie ma go w filtrach Avene i Klorane) lepiej unikać w kosmetykach substancji, które go destabilizują (octyl methoxycinnamate -> popularny filtrzyk UVB, dodawany do podkładów; talk; mika; tlenek cynku; dwutlenek tytanu; niektóre barwniki CI -> zaleca się używać podkłady i pudry, w których pigmenty-tlenki żelaza są w silikonowych otoczkach - w Polsce dostępne są takie Avene Couverance i LRP Unifiance Touche Pro oraz Toleriane Make-up"

Czyli jeśli powiedzmy Missha zawiera parsol to czy nakładając na nią bb krem nie zdestabilizujemy jej mimo wszystko i pozostanie tylko spf zawarty w nałożonym bb kremie?
masz rację, dlatego ja wzięłam dwie Misshe, jedną z Parsolem (Missha Essence Sun Sunblock SPF45/PA+++) drugą bez (Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+ PA+++), tą z parsolem będę używać na dekolt, szyję, ramiona, lub w dni bez make-upu a na powietrzu . Druga na twarz, w dniach z make-upem . Choć jak wiadomo jak to będzie wyjdzie dopiero w praktyce. Liczy się skuteczna ochrona przed słońcem, moża ta z Parsolem okaże się lepsza, nawet pod make-upem. Testy, testy i jeszcze raz testy ^^
Mi zależało na filtrze który nie jest tłusty i nie ma zbędnych zapychaczy w składzie, oraz gwarantuje ochronę 40+.
Stary 2012-04-05, 13:15   #4356
Vila1987
Zadomowienie

GG do Vila1987

Cytat:
masz rację, dlatego ja wzięłam dwie Misshe, jedną z Parsolem (Missha Essence Sun Sunblock SPF45/PA+++) drugą bez (Missha All-Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+ PA+++), tą z parsolem będę używać na dekolt, szyję, ramiona, lub w dni bez make-upu a na powietrzu . Druga na twarz, w dniach z make-upem . Choć jak wiadomo jak to będzie wyjdzie dopiero w praktyce. Liczy się skuteczna ochrona przed słońcem, moża ta z Parsolem okaże się lepsza, nawet pod make-upem. Testy, testy i jeszcze raz testy ^^
Mi zależało na filtrze który nie jest tłusty i nie ma zbędnych zapychaczy w składzie, oraz gwarantuje ochronę 40+.
Ja właśnie jak tak poczytałam Ciebie i opisy na stronkach co podałaś, to tak samo pomyślałam by jedną na twarz a drugą na szyję i dekolt.
Czy na tej stronce są to dolary hamerykańskie czy jakieś te inne? Bo nie wiem jak przeliczyć sobie cenę, również bym się na te dwa skusiła...
Vila1987 jest offline  
Stary 2012-04-05, 15:03   #4357
kami007
Rozeznanie

MIZON Banana Milk Moisture Mask Pack 80ml - możecie mi napisać czy skuteczne to jest? Może skusiłabym się na to 15ml, które jeszcze w rozbiórce zostało? czytam właśnierecenzje ale może jeszcze się ktoś wypowie
kami007 jest offline  
Stary 2012-04-05, 16:15   #4358
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak tak poczytałam Ciebie i opisy na stronkach co podałaś, to tak samo pomyślałam by jedną na twarz a drugą na szyję i dekolt.
Czy na tej stronce są to dolary hamerykańskie czy jakieś te inne? Bo nie wiem jak przeliczyć sobie cenę, również bym się na te dwa skusiła...
tak, amerykańskie. Na jego stronie jest trochę taniej niż na ebayu.
Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
MIZON Banana Milk Moisture Mask Pack 80ml - możecie mi napisać czy skuteczne to jest? Może skusiłabym się na to 15ml, które jeszcze w rozbiórce zostało? czytam właśnierecenzje ale może jeszcze się ktoś wypowie
Ja mam. Jej zadaniem jest nawilżanie. I w tej kwestii w moim wypadku (mieszana cera - mam dużo suchych skórek, a jednocześnie cera jest tłusta >.<) sprawdza się bardzo dobrze. Plusem jest to, że to maska do zmycia po 20minutach, więc nie obciąża skóry, a w dotyku i wyglądzie jest widocznie bardziej nawilżona, suche skórki w 80% znikają na parę dni. Zapach obłędny. Podsumowując dla mnie - mieszańca to fajny produkt, choć mógłby być mniej tłusty, to jedyna wada, przez to maskę nakładam tylko raz na tydzień/2 tygodnie. Aha w tej częstotliwości stosowania maska mnie nie zapycha. I jest bardzo wydajna. Wystarczy nałożyć równomierną cienką warstwę. ^^
Stary 2012-04-05, 19:24   #4359
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Uff, nadrobiłam jakoś ostatnie... eee... 35 stron?

Masakra, ja wiem, że mnie dużo rzeczy trzymały z dala od Wizażu, ale nadrabianie przebija wszystko.

Ad rem:

Osobiście używam Baviphatów z serii Sugar Girl:
1. Niebieski - mój ulubieniec, lekki, niemal lejący się się, ale za to doskonały w upały wszelakie, bo go NIE WIDAĆ. Tzn ja wiem, że on tam jest i wyrównuje koloryt (chwalić siebie za pielęgnację i doprowadzenie sery do stanu używalności), ale nikt go nie widzi. I tak ma być.
2. Różowy - treściwszy, ciut jasniejszy, ale raz mi zjechał z twarzy. I chyba się nieco szybciej zużywa, ale to takie kompletnie subiektywne odczucie.

Jestem przekonana do BBC, używam, efekty zachwycają, tylko co ja bym dała za gotówkę pozwalającą na kupowanie tych ślicznych opakować Skina i puzderek z prasowańcami... Co jest dziwne, bo nie używam prasowańców...

Ale ostatnio moja mama odkryła BBC!!! Oh yeah! To był jakiś przypadek, bo kobieta 49 lat i NAGLE zapragnęła zadbać o siebie, czym malo nie doprowadziła mnie do stanu przedzawałowego, bo wyszłam na specjalistkę biochemiczną. Potem rzuciłam mamie próbkę BBC od Etude i moje życie się skończyło. Zostałam pozbawiona wszelkich próbek, jakie mi sie ostały z testowania (ok, został tylko Luminous ze Skina, bo swiecący) i mama wdepła. Zaczynam obawiać się próbek, które przyjdą z nowym BB creamem, bo to może zapoczątkować nowe szalenstwo...

Jakiś cyrk, ale skoro jej pasuje, nie ma problemu.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2012-04-05, 22:06   #4360
kami007
Rozeznanie

Cytat:
tak, amerykańskie. Na jego stronie jest trochę taniej niż na ebayu.

Ja mam. Jej zadaniem jest nawilżanie. I w tej kwestii w moim wypadku (mieszana cera - mam dużo suchych skórek, a jednocześnie cera jest tłusta >.<) sprawdza się bardzo dobrze. Plusem jest to, że to maska do zmycia po 20minutach, więc nie obciąża skóry, a w dotyku i wyglądzie jest widocznie bardziej nawilżona, suche skórki w 80% znikają na parę dni. Zapach obłędny. Podsumowując dla mnie - mieszańca to fajny produkt, choć mógłby być mniej tłusty, to jedyna wada, przez to maskę nakładam tylko raz na tydzień/2 tygodnie. Aha w tej częstotliwości stosowania maska mnie nie zapycha. I jest bardzo wydajna. Wystarczy nałożyć równomierną cienką warstwę. ^^
ooo dziękuję za opinię to może się skuszę bo ja też mieszaniec a ostatnio suche skórki doprowadzają mnie do szewskiej pasji heh może to będzie ten cud, na który czekam
kami007 jest offline  
Stary 2012-04-05, 22:18   #4361
dentico
Rozeznanie

Dziewczyny musze napisać że znalazłam swój idealny bb. Myślałam że to skin79 pomarańczoey ale nie ( choć nadal się z pomarańczką lubimy), mam coś lepszego dzięki próbce od Zygmusia. To MIzon Hannavi. Świetne krycie, kolorek ( zero różowego i szarego, cudeńko,nie użyłam po nim zupełnie korektora! Wszystko pięknie jednolite. Piękne wykończenia jak po super podkładzie , brak efektu ciężkiej maski. Utrzymał się na mojej mieszanej cerze cały dzień bez zarzutu. Nie czekałam dłużej i zamówiłam pełen wymiar. Ale się ciesze

Kupiłam tu na ebay.

http://www.ebay.pl/itm/MIZON-HANNAVI...item2a1b8e9ddd
dentico jest offline  
Stary 2012-04-05, 22:51   #4362
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze napisać że znalazłam swój idealny bb. Myślałam że to skin79 pomarańczoey ale nie ( choć nadal się z pomarańczką lubimy), mam coś lepszego dzięki próbce od Zygmusia. To MIzon Hannavi. Świetne krycie, kolorek ( zero różowego i szarego, cudeńko,nie użyłam po nim zupełnie korektora! Wszystko pięknie jednolite. Piękne wykończenia jak po super podkładzie , brak efektu ciężkiej maski. Utrzymał się na mojej mieszanej cerze cały dzień bez zarzutu. Nie czekałam dłużej i zamówiłam pełen wymiar. Ale się ciesze

Kupiłam tu na ebay.

Gratulacje. Skład też fajny (zwłaszcza filtry).
Dla zainteresowanych swatch z kremami (źródło: mllou.blogspot.com) KLIK
Stary 2012-04-05, 23:21   #4363
kami007
Rozeznanie

Cytat:

Kupiłam tu na ebay.

Cytat:
Gratulacje. Skład też fajny (zwłaszcza filtry).
Dla zainteresowanych swatch z kremami (źródło: mllou.blogspot.com) KLIK
ooo ciekawe co piszecie i kolorek wydaje się być bardzo fajny chętnie uśmiechnęłabym się do kogoś o odrobinkę na wypróbowanie

a miał ktoś może to cudo http://www.ebay.pl/itm/MIZON-Multi-U...tem2a193a3225? jak ze składem? czy to porządny filtr?
kami007 jest offline  
Stary 2012-04-05, 23:26   #4364
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:

Kupiłam tu na ebay.

Nawet nie pamiętam, że wysłałam Ci jego próbkę, ale cieszę się, że Ci pasuje

Coś w tym kremie musi być, bo kolejnej osobie pasuje.

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
ooo ciekawe co piszecie i kolorek wydaje się być bardzo fajny chętnie uśmiechnęłabym się do kogoś o odrobinkę na wypróbowanie

a miał ktoś może to cudo http://www.ebay.pl/itm/MIZON-Multi-U...tem2a193a3225? jak ze składem? czy to porządny filtr?
Uśmiechaj się
Mam ten filtr w urzędzie celnym, jak mi oddadzą, to będę mogła coś powiedzieć.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2012-04-05 o 23:30
zygmus jest offline  
Stary 2012-04-05, 23:36   #4365
dentico
Rozeznanie

Zygmus Ty się będziesz orientować , czy w tym sklepie z ebay mizona za przesyłke kilku rzeczy kwooty przesyłek sumują się czy oni wyliczają jakąś jedną ? podoba mi się u nich kilka rzeczy.
dentico jest offline  
Stary 2012-04-05, 23:41   #4366
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Uśmiechaj się
To ja też się uśmiechnę, o ile nie będzie to nadużywaniem Twojej uprzejmości
I usilnie nalegam żebyś dopisała mi Zygmuś do arkusza rozliczeniowego te wszystkie próbki za uśmiech
piratte jest offline  
Stary 2012-04-05, 23:55   #4367
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Zygmus Ty się będziesz orientować , czy w tym sklepie z ebay mizona za przesyłke kilku rzeczy kwooty przesyłek sumują się czy oni wyliczają jakąś jedną ? podoba mi się u nich kilka rzeczy.
Nie mam pojęcia, nie kupuję u nich ostatnio na ebayu. Kiedyś jak zaczynali, to się sumowały niestety.
Napisz i zapytaj, nie wiem kto teraz obsługuje ich konto na ebayu, Jasmine, która się tym zajmowała, już tam nie pracuje.
zygmus jest offline  
Stary 2012-04-06, 00:50   #4368
xiah
Rozeznanie

Cytat:
Uśmiechaj się
Liczę na recenzję filtry to jedna z moich nowszych obsesji x___x kiedyś trzeba zacząć

skład w porządku, mogę go szybko przetłumaczyć.

nie chcę nic mówić, ale obecnie jest promocja na Mizonie na te sunblockery SPF50 :X 1+1 Kurczę, sama chcę. Ale zygmus miała odpoczywać -____-
Stary 2012-04-06, 01:09   #4369
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Liczę na recenzję filtry to jedna z moich nowszych obsesji x___x kiedyś trzeba zacząć

nie chcę nic mówić, ale obecnie jest promocja na Mizonie na te sunblockery SPF50 :X 1+1 Kurczę, sama chcę. Ale zygmus miała odpoczywać -____-
Odpoczywam opisując słoiczki

Na Gmarket? Widziałam te żółte SPF35 w promocji 1+1, chociaż w tytule aukcji jest o tym różowym.

Mnie jeszcze kuszą filtry The Saem, większość to SPF50, ale trzeba zajrzeć co tam w składzie siedzi.
zygmus jest offline  
Stary 2012-04-06, 02:06   #4370
xiah
Rozeznanie

Cytat:

Na Gmarket? Widziałam te żółte SPF35 w promocji 1+1, chociaż w tytule aukcji jest o tym różowym.

Mnie jeszcze kuszą filtry The Saem, większość to SPF50, ale trzeba zajrzeć co tam w składzie siedzi.
A propos The Saem, to mnie kusi również pielęgnacja, ale z tym do przyszłego stypendium, pomęczyłabym Cię

No właśnie nie wiem jak z tymi filtrami, na mizon.co.kr też nie ma tego różowego w produktach Sun Care, ale w recenzjach jest. Dziwna sprawa. Ale poszukałam na NAVER'ze i znalazłam coś o nim. Skład istotnie różni się od swojej siostrzanej wersji Mizon UV Mild Sun Block SPF35 PA++. Wstawiłam przetłumaczony na bloga. Jak wypuszczą paczkę z UC to wstawisz skład? ciekawi mnie jeden składnik (nie wiem czy dobrze odczytałam).

Swatche (filtr nie zawiera olei): KLIK i KLIK

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2012-04-06 o 02:08
xiah jest offline  
Stary 2012-04-06, 08:20   #4371
mirrera
Raczkowanie

Cytat:

Kupiłam tu na ebay.

No to gratuluję z serca całego
Ja jeszcze niestety szukam (ostatnio nałożyłam ponownie pomarańczowego skina i znów mnie tak wysypało - no klapa po całości! )
Skoro szukam - to podpytuję - czy ten Mizon jest ciemniejszy od Skina? I czy używałaś może Mizon Snail Repair? - bo podobno też jest świetny - tylko nie do końca wiem jak z jasnością ?!

Edytowane przez mirrera
Czas edycji: 2012-04-06 o 09:19
mirrera jest offline  
Stary 2012-04-06, 09:32   #4372
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
też go testowałam i tez mi pasował. Mam zamiar zaopatrzyć się w przyszłości w pełen wymiar
Co prawda wybrałam na początek pomarańczowego skina bo jednak idealny mi sie wydawał. (teraz mam wątpliwości...no ale lubimy się również)

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Skoro szukam - to podpytuję - czy ten Mizon jest ciemniejszy od Skina? I czy używałaś może Mizon Snail Repair? - bo podobno też jest świetny - tylko nie do końca wiem jak z jasnością ?!
Wydaje mi się, że Hannavi jest lekko ciemniejszy niż Orange (w magicznym kalendarzu zapisałam sobie że "za mało zółty, lekko i ze dobrze funkcjonyje z jasnym pudrem).

A ślimaka miałam i mnie nie zauroczył jakoś... w zasadzie nawet nie pamietam dokłdnie czy coś było nie tak - po prostu bez zachwytów... A zapomniałam zapisać wrażeń w magicznym kalendarzu (może na dłuższą metę ten ślimak by cuda jakies dawał na twarzy... pielęgnacyje znaczy).

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-04-06, 11:08   #4373
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
W zakładce dot. kosztów przesyłki masz podane, ile kosztuje wysyłka każdego dodatkowego przedmiotu - mniej więcej połowa bazowej stawki wysyłkowej.

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-04-06, 14:18   #4374
kami007
Rozeznanie

Cytat:
Uśmiechaj się
Uśmiecham się najpiękniej jak potrafię Dopisz mi proszę do rozliczenia ile uważasz za słuszne Kurczaczek już nie mogę sie doczekać następnej paczuchy

Super, że ktoś będzie testował ten filtr z Mizona, bo zasiał u mnie wątpliwości, a byłam już na Innisfree zdecydowana heh
Cytat:

Cytat:

Cytat:
A propos The Saem, to mnie kusi również pielęgnacja, ale z tym do przyszłego stypendium, pomęczyłabym Cię

No właśnie nie wiem jak z tymi filtrami, na mizon.co.kr też nie ma tego różowego w produktach Sun Care, ale w recenzjach jest. Dziwna sprawa. Ale poszukałam na NAVER'ze i znalazłam coś o nim. Skład istotnie różni się od swojej siostrzanej wersji Mizon UV Mild Sun Block SPF35 PA++. Wstawiłam przetłumaczony na bloga. Jak wypuszczą paczkę z UC to wstawisz skład? ciekawi mnie jeden składnik (nie wiem czy dobrze odczytałam).

Swatche (filtr nie zawiera olei): KLIK i KLIK
To by była świetna promocja gdyby okazało się to prawdą Aż żal by było się nie skusić (to już uzależnienie)
kami007 jest offline  
Stary 2012-04-06, 15:24   #4375
dzamatasi
Wtajemniczenie

OK. W końcu doczekałam się na skinfooda!! Napisałam jej jasno ,że czekam do końca tyg na niego ,jak nie to zgłaszam na policje. I dziwnym trafem krem jest już u mnie

Tylko on nie jest zółty!!! A raczej ma dziwny odcień różowości .... Może na buzi będzie inaczej wyglądać... Na razie musiałam dać na rękę . I nie wiem ,gdzie pisze który to odcień BO wygląda jakby był nieco ciemny... A chciałam odcień 1
Ale za to zapach ma nieziemski
Stary 2012-04-06, 18:48   #4376
Lacturia
Wtajemniczenie

GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Ja mam tą misshe filtr spf50 i STRASZNIE ją polecam najlepszy filtr ever!
dokładnie to jest Missha Sun block, soft finish

Zreszta chyba jutro dodam jej szczegolowa recenzję na bloga swojego (link w podpisie).
Jest swietna!

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Dziekuje bardzo za opinie Czyli the face shop odpada bo używam kremu bb z spf 50

W takim razie pozostaje mi Missha spf 50 lub Innisfree. Ja mam tłustą skóre skłonną do zapychania (prawie wszystko mnie zapycha ), boje sie że zbyt tłusty filtr (tak było z avene) na mojej tłustej cerze z dodatkiem bb kremu da efekt okropnej mazi, a z tego co coś mi sie kojarzy, że ktoś pisał o Innisfree jakoby miał dosyć tłustą konsystencje, chyba że z jakimś innym go myle.
Ale skoro Misshe są lekkie to raczej nie powinno być mowy o tragedii w postaci paci nie do pokazania czyli rzeczywiście drogą dedukcji można obstawić Misshe jako najlepszy wybór
Kochana, kupuj Misshe, serio

Dziewczyny, czy polecacie szczególnie któryś z kremów (raczej zwyklych, nie bb) ślimaczkowych? Chciałabym spróbowac i nie wiem na co się zdecydować

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2012-04-06 o 18:45
Lacturia jest offline  
Stary 2012-04-06, 19:09   #4377
littlesmallfrog
Raczkowanie

Poszukuję kremu ELEMONG, nie ma go na ebay, na allegro. Nie wiecie co się stało z tym kremem? Kiedyś było go sporo na ebayu, kupiłam go 2 sztuki za 10$ u zinopark, a teraz znalazłam tylko jakąś starą aukcję też u zinopark, gdzie sprzedawał jedną sztukę za 50$...

Może przestali go produkować?

To był mój ulubiony krem bb, wiem, ze mnóstwie osób on nie pasuje, ale dla mnie jest idealny. Może macie dziewczyny go do odsprzedania? Albo wiecie cokolwiek na temat jego dostępności?

littlesmallfrog jest offline  
Stary 2012-04-06, 20:18   #4378
mirrera
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

[/COLOR]Wydaje mi się, że Hannavi jest lekko ciemniejszy niż Orange (w magicznym kalendarzu zapisałam sobie że "za mało zółty, lekko i ze dobrze funkcjonyje z jasnym pudrem).

A ślimaka miałam i mnie nie zauroczył jakoś... w zasadzie nawet nie pamietam dokłdnie czy coś było nie tak - po prostu bez zachwytów... A zapomniałam zapisać wrażeń w magicznym kalendarzu (może na dłuższą metę ten ślimak by cuda jakies dawał na twarzy... pielęgnacyje znaczy).
Dzięki wielkie!
Kurcze, szkoda wielka, że ciemniejszy, bo już Skin "pomarańczowy" nieco jaśniejszy by mógł być.
A co do cudów pielęgnacyjnych - mi już na prawdę na wielkich wodotryskach nie zależy (budzę się z marzeń ) - byle żeby spustoszenia takiego nie siał, jak niestety ten pomarańczek Twarz jeszcze pewnie z dobry tydzień z krostek polecze
Łobuz jeden!!!
Dlatego poszukuję innych - jasnych a żółtych

Edytowane przez mirrera
Czas edycji: 2012-04-06 o 20:22
mirrera jest offline  
Stary 2012-04-06, 20:29   #4379
Czelz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja mam tą misshe filtr spf50 i STRASZNIE ją polecam najlepszy filtr ever!
dokładnie to jest Missha Sun block, soft finish

Zreszta chyba jutro dodam jej szczegolowa recenzję na bloga swojego (link w podpisie).
Jest swietna!

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Kochana, kupuj Misshe, serio
ok, przekonałaś mnie dziękuje bardzo już sie przymierzałam tylko miałam dylemat czy wybrać 40 ml czy 70ml, ale chyba skusze się jednak na 70 ml skoro jest taka dobra
Czelz jest offline  
Stary 2012-04-06, 21:26   #4380
Lacturia
Wtajemniczenie

GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:
ok, przekonałaś mnie dziękuje bardzo już sie przymierzałam tylko miałam dylemat czy wybrać 40 ml czy 70ml, ale chyba skusze się jednak na 70 ml skoro jest taka dobra
ja zaluje ze wzielam male opakowanie... no ale coz

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości