wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-22, 18:45   #421
pingwin2
Zakorzenienie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ja z minerałami walczyłam 1,5 roku, ale wygrałam, z BB mi sie nie chce - dobrze, że mam domowe źródło zbytu, które BB lubi

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2011-05-22, 19:14   #422
winyl
Zakorzenienie

Ja liczę na to, że z BB będzie jak z minerałami :P.
Tzn. z minerałów zamówiłam trzy próbki i od razu jeden odcień był idealny .
Także teraz bardzo liczę na BB . Nie mam szczęścia do tradycyjnych podkładów, to może chociaż do "wizażowych cudów" mam .

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-05-22, 19:36   #423
ziarnko piasku
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ziarnko piasku czaje sie na ta misshe matte pokaz fotke buzi z kremikiem i czekam na recenzje
uch, trochę się wstydzę może uda mi się zrobić fotę w tygodniu choć nie obiecuję, bo zaczynam pracę i jestem trochę rozkojarzona
ta Missha Vita Matte to wyswieca mi dziób kurczę, dr Jart sprawował się o niebo lepiej no i ten jej kolor.... fakt faktem, że się trochę wtapia ale mogłaby być jasniejsza.
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2011-05-22, 20:10   #424
domini2
Przyczajenie

Zamowilam na ebayu tony moly cutie beauty do skory suchej. Czekam na paczkę.

Czy możecie mi podpowiedzieć czy i który bb cream jest niekooryzowany? Taki sam krem - krem? Czy one wszystkie są koloryzowane?

Z góry dzięki!
domini2 jest offline  
Stary 2011-05-23, 10:19   #425
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
uch, trochę się wstydzę może uda mi się zrobić fotę w tygodniu choć nie obiecuję, bo zaczynam pracę i jestem trochę rozkojarzona
ta Missha Vita Matte to wyswieca mi dziób kurczę, dr Jart sprawował się o niebo lepiej no i ten jej kolor.... fakt faktem, że się trochę wtapia ale mogłaby być jasniejsza.
Nie wstydz sie kurcze to niby matujaca a Ci sie buzka swieci:/ kurde ja czekam na mojego skinfooda mam nadzieje ze dojdzie juz na dniach i dzieki zygmusiowi potestuje kilka innych ale najwieksze nadzieje pokladam w skinfoodzie i the face shop no i holika holika tez by mogla spasowac
ksenka jest offline  
Stary 2011-05-23, 11:21   #426
milena72
Zadomowienie

za chwile trzeba bedzie zrobic jakis watek wymiankowy bo jak widze czesci z nas nie pasuja zakupione produkty...

wymianka kosmetyczno-azjatycka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586

super ksiazki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post6154806
milena72 jest offline  
Stary 2011-05-23, 12:17   #427
ksenka
Zadomowienie

Dostalam probki kremow i polozylam jeden na twarz holika holika clearing petit, krycie mi sie podoba i kolor nawet nawet moglby byc troszke ciemniejszy i bardziej zolty ciekawe jak bedzie wygladal pozniej tak sie zastanawiam czy go lekko mineralkiem nie przypruszyc bo troche jednak szyja sie odznacza, reszta kremikow czyli the face shop, tony moly tomboi chris i skin 79 lovely girl czekaja na testy ale wydaje mi sie ze kolorki reszty kremow wpadaja w roz, ale przekonam sie o tym dopiero wtedy gdy poloze na cala twarz
ksenka jest offline  
Stary 2011-05-23, 12:43   #428
magnesita
Zadomowienie

Dzisiaj nałożyłam na twarz skinfood red bean i powiem ze efekt też bardzo mile mnie zaskoczył Przede wszystkim ten kremik pięknie pachnie bardzo dobrze się rozprowadza, myśląłam że będzie strasznie jasny ale nie-ładnie zakrył moje niedoskonałości i skóra wygląda bardzo zdrowo i świeżo Co do trwałości i świecenia dam znać wieczorem

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-05-23, 14:57   #429
JustTheOne
Zadomowienie

Witam Was Dziewczyny. Niedawno odkryłam te cuda zwane BB cream i stwierdziłam, że nie byłabym sobą, gdybym któregoś nie wypróbowała.
Przejrzałam więc ten wątek i.. kompletnie zgłupiałam, nie wiem który produkt wybrać! I tu zwracam się do Was, bo jak widze jesteście w temacie obeznane
Który z tych wnalazków poleciłybyście na "pierwszy raz"? Chodzi mi o jakis lekki kremik, dzieki któremu na te nadchodzace gorące dni mogłabym wyeliminować podkład
Aha, mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się strefy T i (niestety) od czasu do czasu borykam się z zaskórnikami.
JustTheOne jest offline  
Stary 2011-05-23, 15:35   #430
kmb1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
za chwile trzeba bedzie zrobic jakis watek wymiankowy bo jak widze czesci z nas nie pasuja zakupione produkty...
To byłby dobry pomysł, tak jak "wymiankowy mineralny", bo na targowisku mało osób oferuje BB i ciężko takie oferty znaleźć...

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2011-05-23, 16:46   #431
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dzisiaj nałożyłam na twarz skinfood red bean i powiem ze efekt też bardzo mile mnie zaskoczył Przede wszystkim ten kremik pięknie pachnie bardzo dobrze się rozprowadza, myśląłam że będzie strasznie jasny ale nie-ładnie zakrył moje niedoskonałości i skóra wygląda bardzo zdrowo i świeżo Co do trwałości i świecenia dam znać wieczorem
Ja wprost przepadam za Skinfoodowymi BB jestem w trakcie testowania Aloe sun BB i Yam double care fluid, ktory pozbawia mnie przebarwien
Stary 2011-05-23, 17:38   #432
reila21
Rozeznanie

Cytat:
(...) reszta kremikow czyli the face shop, tony moly tomboi chris i skin 79 lovely girl czekaja na testy ale wydaje mi sie ze kolorki reszty kremow wpadaja w roz, ale przekonam sie o tym dopiero wtedy gdy poloze na cala twarz
Tomboy Chris mi na twarzy w beż/brzoskwinie wpada =] Poza tym odkryłam, że jak nos pudrem potraktuje to się nie świeci od tego BB creamu.

O i sam krem- krem czyli krem tylko pielęgnacyjny też by mi pasował, bo akurat mi się krem normalny skończył i lece na uniwersalnym Nivea =] (na noc, bo rano BB nakładam tylko)
reila21 jest offline  
Stary 2011-05-23, 18:18   #433
ksenka
Zadomowienie

Na rece mi sie tak wydawalo ze wpada w roz ale zobaczymy moze mam schizy moze sie na buzi wtopi ladnie
Wrocilam wlasnie do domu i w sumie twarz nie wyglada zle biorac pod uwage ten upal oczywiscie kilka razy przykladalam chusteczke do twarzy bo jednak sie troche swiecilam (ale to w sumie jak zawsze) ale bb nakladalam na krem olay pomieszany z olejem jojoba heh bo mi sie tego zmywac nie chcialo i wszystko przypruszylam lekko mineralem meow jutro sprobuje nalozyc na gola twarz moze bedzie lepiej ale i tak nie bylo najgorzej
ksenka jest offline  
Stary 2011-05-23, 18:43   #434
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja wprost przepadam za Skinfoodowymi BB jestem w trakcie testowania Aloe sun BB i Yam double care fluid, ktory pozbawia mnie przebarwien
Ja już próbowałąm gingko i jestem bardzo zadowolona z efektów Dzisiaj mam na twarzy red bean i od rana trzyma się super troszeczkę nosek sie świeci ale to tak minimalnie że w ogóle tego nie widać i nie zamierzam poprawiać a o yam double care fluid to pierwszy raz słyszę ciekawa jestem czy jeszcze ma jakieś inne działanie niż likwidowanie przebarwień? mam nadzieję że wstawisz jakaś recenzję

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-05-23 o 18:45
magnesita jest offline  
Stary 2011-05-23, 19:12   #435
dottoressa
Zakorzenienie

Myślicie, że filtr Missha White Cure będzie się dobrze spisywał pod minerałami?

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline  
Stary 2011-05-23, 19:25   #436
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja już próbowałąm gingko i jestem bardzo zadowolona z efektów Dzisiaj mam na twarzy red bean i od rana trzyma się super troszeczkę nosek sie świeci ale to tak minimalnie że w ogóle tego nie widać i nie zamierzam poprawiać a o yam double care fluid to pierwszy raz słyszę ciekawa jestem czy jeszcze ma jakieś inne działanie niż likwidowanie przebarwień? mam nadzieję że wstawisz jakaś recenzję
wlasnie musze jeszcze dolapac tego gingko aloe kupilam duzego bo tak mi sie spodobal

dzisiaj dolecialo do mnie peach pore serum
dimiti jest offline  
Stary 2011-05-23, 19:57   #437
reila21
Rozeznanie

Cytat:
Na rece mi sie tak wydawalo ze wpada w roz ale zobaczymy moze mam schizy moze sie na buzi wtopi ladnie
(...)
Mi na ręce Tomboy Chris wygląda całkiem inaczej niż na twarzy. Na ręce taki szarawy, róż, beż, a na twarzy ładnie kolorek wyciąga i się robi beżowy.
reila21 jest offline  
Stary 2011-05-23, 20:32   #438
olka2605
Przyczajenie

Mam pytanko do dziewczyn ze skórą suchą, jaki BB polecacie? Ja testowałam Misshę Signature i choć świetnie nawilża to niestety świeciłam się po niej strasznie dlatego szukam czegoś co nawilży i jednocześnie nie będzie się mocno świecić, nie zależy mi na macie, tylko na naturalnym wykończeniu
olka2605 jest offline  
Stary 2011-05-23, 21:56   #439
iamsolucky
Wtajemniczenie

Jak ma sie odcień skinfood gingko do aloe. Gingko akurat nie testowałam a kusi mnie, aloes mi podszedł,bardzo zróżowiał mi na buzi i za ciemny był
ciekawi mnie ten kremik:
http://www.sabuyjaishop.com/shop/san...9420112231.jpg
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-05-24, 10:07   #440
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Zapach mnie również zauroczył piękny jest! Przypomina mi trochę perfumowany krem z Avonu, który był dostępny x lat temu

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-05-24, 11:26   #441
ksenka
Zadomowienie

A ja dzisiaj nalozylam na gola twarz umyta tylko mydelkiem afrykanskim The Face Shop no i tak jak myslalam szarosc z rozem, twarz a reszte ciala jak od innych dwoch osob ale po okolo 20 minutach bo tyle juz siedze z kremikiem na twarzy i ciagle zerkam w lusterko kolorek troche dopasowal sie do koloru cery nie jest juz tak jasny i rozowy i nawet w miare wyglada chociaz to jeszcze nie to co moja skora ale narzekac nie bede jest bardzo matowy zaden podklad mi nie dal takiego matu nigdy i wrecz moge powiedziec ze za matowy bo po nalozeniu wygladalam jakbym sie maka wysmarowala teraz juz troszke lepiej wyglada, ale jesli ten mat jest taki mocny na poczatku a za kilka godzin zaczne sie swiecic to juz bym wolala zeby mat byl mniejszy a utrzymal sie dluzej no ale zobaczymy za kilka godzin co z tego bedzie...

A i ten kremik moze ktos mial?
http://www.orientexpress.ec24h.pl/ba...cream-35ml--2/

Przyszedl moj skin food i normalnie zanim cos z niego wyszlo liczylam zrobilam 74 papki heh i jest teraz zdeka wklesly ale kolorek ma nawet nawet troche jasny tylko, jako gratis dostalam probke missha m bb boomer

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-05-24 o 12:11
ksenka jest offline  
Stary 2011-05-24, 12:22   #442
KARMEN 007
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny jaki BB cream poleciłybyście blondynce o jasnej karnacji, cera mieszana miejscami sucha (policzki). Na jakiej stronie można kupić te podkłady ? oprócz allegro i ebay ? Chcę uzyskać efekt cery matowej i jak najbardziej natural

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline  
Stary 2011-05-24, 12:37   #443
magnesita
Zadomowienie

Dzisiaj nałożyłam Tony Moly Lovely Bright i powiem że zachwycona nie jestem. Przede wszystkim kolor ma dziwny jak dla mnie , taki burawy, nie pachnie niestety tak ładnie jak inne BB ale to co najbardziej mnie zdziwiło to strasznei cięzko mi się go rozprowadza, ślizga mi się po skórze i musiałam go wcierać żeby jako tako wszedł w skórę, krycie dosyć słabe, dla mnie zbyt słabe i efekt końcowy też niezbyt zadowalający bo skóra jakoś tak mi się świeci i odcina się od szyi.

magnesita jest offline  
Stary 2011-05-24, 12:59   #444
lilianatoja2
Rozeznanie

Przy mojej tłustej cerze na razie po wszystkich BB się świecę (po jednych bardziej po innych mniej). Ale co zauważyłam – i mniej nałożę kremy tym rezultat jest lepszy. Po drugie – lepiej wklepywać niż wcierać. No i po trzecie, nakładam zatem minerały – testowałam już z Pixie, EDM i Meow.
A co do krycia – to mam ważną uwagę dla wszystkich dziewczyn – zawsze myślałam że muszę się porządnie „przykryć”, a tu nic mylnego – im mniej tym efekt jest lepszy bo nie spływa, nie waży się, nie włazi w zmarszczki.
Dziś np.: mam TM Lovely Bright + EDM Linen (kabuki) – nie robi maski, ujednolica pory na razie jest OK (od 6 rano)
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-05-24, 13:41   #445
ksenka
Zadomowienie

Ja niestety juz sie swiece (czyli po ok 2 godzinach) i musialam przylozyc chusteczke a szkoda ale na mojej cerze tez sie wszystko swieci chyba sobie przeszczep skory musialabym zrobic to bym sie wtedy nie swiecila
ksenka jest offline  
Stary 2011-05-24, 14:21   #446
iamsolucky
Wtajemniczenie

ksenka a Ty dziś nałożyłaś fioletowy skin79??? ja się świecę prawie po wszystkim,jedynie po skin79 water drop to nie ale tylko w przypadku gdy nałożę go na suchą skórę, a w taką pogode się nie da, bo sam w sobie nie zawiera filtra(pomijając że sa niestabilne ale jakąś tam ochrone daja bo sie nie opaliłam z np misshą pc). a z karnacją mam tak że ciało żółtawe, a twarz chłodna różowawa,z tym że w żółtawych podkładach wygladam jak chińczyk i najlepsze są dla mnie neutrale
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-05-24, 14:52   #447
ksenka
Zadomowienie

Nie, dzisiaj nalozylam The Face Shop, skin 79 mam tylko lovely girl (tzn. probke dzieki zygmusiowi), pokladalam duze nadzieje w TFS ale widze ze chyba nie dla mnie tym bardziej ze kolor sie do konca nie wtopil bo twarz mam rozowa w porownaniu do reszty ciala no ale zobaczymy sprobuje na niego jeszcze mineraly nalozyc bo dzisiaj nalozylam sam bb cream bez zadnych kremow pod niego i zadnych sypancow na niego... A tak na marginesie okropnie mnie denerwuje zapach skinfooda peach sake nie wiem co mi w nim tak smierdzi ale jak ten zapach bedzie sie utrzymywal na twarzy to chyba sobie walne...
ksenka jest offline  
Stary 2011-05-24, 15:58   #448
reila21
Rozeznanie

A ja wam powiem, że pomysł z pudrem do TM Cutie Beauty miałam genialny =]

Malowałam się po 8 rano, nałożyłam na umytą twarz TM Cutie Beauty Tomboy Chris i przejechałam pudrem Synergen (ten z rossmana) iii do tej pory nie mam tłustej buźki! Nosek na samym czubku mi błyszczy, ale nie jest tłusty co zwykle mi się robi po 2 h =] Czyli jednak ten podkład potrzebuje dodatkowej motywacji w postaci pudru, chyba, że ten puder jest taki trwały, nie wiem pierwszy raz go kupiłam =]
reila21 jest offline  
Stary 2011-05-24, 16:10   #449
iamsolucky
Wtajemniczenie

ja bym chciała taki krem na który sypaniec nie będzie potrzebny bo jednak po przypudrowaniu ten super naturalny efekt po bb jest troche mniejszy wyjatkiem jest skin różowy i ten water drop,można przypudrować i jest sucha naturalna buźka ale krycie prawie zerowe. Misshy w taki upał nawet nie próbuje przysypać
wielkie nadzieje w holice clearing petit pokładam
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-05-24, 16:40   #450
Jazzlyn
Zadomowienie

Czy którąs z was testowała może Holika Holika Baby Bloom BB?
Jazzlyn jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości