wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-17, 17:09   #4801
dentico
Rozeznanie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Dziękuję KOchana, mam ostatnio tak zmasakrowana twarz ze szukam czegoś co mnie uratuje od samobójstwa

Dziewczyny, moze któraś ma porównanie? Czy osobie, której pasował Skin79 Oriental Gold i Lioele Dollish zielony bedzie odpowiadal The Saem Skin Fit Silk Finish?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Albo Mizon Hannavi?
Ja bardzo lubie zielony Lioele, miałam Saem urban eco i też był ok, Hannavi to mój ostatni ulubieniec. Na mnie nie ciemnieje, jest beżowy, neutralny, bardzo fajny.

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
właśnie taka do kurzu musicie wypróbować - ja swoją kupiłam w biedronce

dodatkowym plusem jest bardzo łatwe utrzymanie sciereczki w czystości. Wystarczy trochę mydła ciepłej wody i wszystko czyste nawet najgorsze plamy po tuszu - schnie bardzo szybko!
Hmm czytałam o tych ściereczkach kilka razy ale jakoś mam obawy wypucować buzi szmatą Ale chyba spróbuje szczególnie że mam te z Biedrony w domku

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A Rossmanowski (lub Ebay'owy ) konjak się nie nadaje do demakijażu?
Ja nie przekonałam się do konjaca z Rossmana, jego konsystencja przypomina mi taki oślizgły zmywak ( sory za porównanie). Jesttaki galaretowaty choć bardzo delikatny. Ale po 2 razie nie dałam rady go używać i wylądował w koszu na śmieci.
dentico jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:20   #4802
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Hmm czytałam o tych ściereczkach kilka razy ale jakoś mam obawy wypucować buzi szmatą Ale chyba spróbuje szczególnie że mam te z Biedrony w domku
Powinnaś spróbować ja to znam od Agabil
Stary 2012-05-18, 16:14   #4803
MysiaLusia
Raczkowanie

Dziewczyny, ratunku Zakupilam kilka probek (skin 79, lioele, skin food), testuje, ale kazdy niemalze krem BB (jak do tej pory pink, orange, orentlal gold) widac na mojej skorze. Wklepuje na skore sucha lub nawilzona, potem probuje flattopem i nic.
Nie uzywam podkladow, poza mineralnym EDM nie uzywam pudrow, korektorow. Chce jedynie efektu wygladzenia i looku "no make up", oczywiscie zalezy mi na wlasciwosciach pielegnujacych i filtrze...
Ale nie wychodzi.
Widac krem na skorze wyraznie, nie stapia sie ze skora, wygladam na zmeczona, kolor wyraznie sie odznacza, Co robie nie tak? Poradzcie, bo nie chce zrezygnowac z tego cudu :-P
Moze opisze swoja skore - raczej sucha, choc sie przetluszcza, oliwkowa, ciemniejsza, lekko opalona (choc sie nie opalam), wyglada na zlocisto-oliwkowa, lekko podrumieniona naczynkami.

Edytowane przez MysiaLusia
Czas edycji: 2012-05-18 o 16:18
MysiaLusia jest offline  
Stary 2012-05-18, 16:39   #4804
lukrecja1
Raczkowanie

to może problem tkwi właśnie w twoim odcieniu skóry...........
taki białawy kremik na oliwce może faktycznie być szarawy .
Zacznij nakładać minimalne ilości może będzie lepiej
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-05-18, 17:53   #4805
MysiaLusia
Raczkowanie

dziekuje Lukrecjo, tez tak mysle, bo wyglada to tak, jakbym uzyla za jasnego, ciezkiego podkladu. Naprawde nakladam minimalnie... Sama probka wystarczy mi na 1 tydzien przy moim uzyciu
Przed chwila w ruch poszedl grzybkowy 2 i Triple Loele, a poszedl po pillingu i esencji Bio Essence. Nieco lepiej to wyglada (zwlaszcza po grzybkowym), ale moje oko wciaz widzi jakis nalot na twarzy, cos w rodzaju pudru... Podejrzewam, ze to filtr.
Ale to chyba nie tego efektu sie powinnam spodziewac ?
Myslalam, ze efekt bylby taki, ze skora wypije i wchlonie ten krem, zostawiajac lekka tafle nawilzenia i blasku. Troche jak po kremie tonujacym. U mnie wyglada to troche jak dobrej jakosci bawiacy/zabarwiony filtr...
A zaznaczam, ze mam w gruncie rzeczy jasna karnacje, jestem blondynka
Podklad mineraly plus hydrolat to przy takim BB arcydzielo wizau
Jakies propozycje dziewczyny?

Edytowane przez MysiaLusia
Czas edycji: 2012-05-18 o 17:54
MysiaLusia jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:37   #4806
ksantypa7
Rozeznanie

Jestem hm..... zdziwiona? Dostałam kilka dni temu od zygmus 5 maleńkich słoiczków plastikowych z próbkami. Po dotarciu przesyłki wszystkie dokładnie oblukałam, posprawdzałam sobie na dłoni odcienie, schowałam do szafki, żeby czekały na swoją kolej. Dziś był czas na jeden z nich, biorę słoiczek a on popękany. Sprawdziłam resztę, 2 z 5 pęknięte na gwincie (aż się ta część z gwintem od reszty przykrywki oderwała). Dam sobie głowę uciąć, że przyszły w całości (nie ma innej możliwości przy dbałości zygmus o opakowanie). Zauważyłam, że to były słoiczki w których kremy mi się rozmazały po gwincie. Czy jest możliwość że to krem tak zadziałał na plastik? Zaczynam się bać.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM

ksantypa7 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:38   #4807
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Jakies propozycje dziewczyny?
Testy innych kremów, widać te nie są dla Ciebie.
Dla mnie Lioele Triple jest ciężki i bardzo widoczny na skórze, tak samo wszystkie SkinFoody, które u mnie są mistrzami podkreślania niedoskonałości.
zygmus jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:11   #4808
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Jestem hm..... zdziwiona? Dostałam kilka dni temu od zygmus 5 maleńkich słoiczków plastikowych z próbkami. Po dotarciu przesyłki wszystkie dokładnie oblukałam, posprawdzałam sobie na dłoni odcienie, schowałam do szafki, żeby czekały na swoją kolej. Dziś był czas na jeden z nich, biorę słoiczek a on popękany. Sprawdziłam resztę, 2 z 5 pęknięte na gwincie (aż się ta część z gwintem od reszty przykrywki oderwała). Dam sobie głowę uciąć, że przyszły w całości (nie ma innej możliwości przy dbałości zygmus o opakowanie). Zauważyłam, że to były słoiczki w których kremy mi się rozmazały po gwincie. Czy jest możliwość że to krem tak zadziałał na plastik? Zaczynam się bać.
Fakt, że niektóre BB działają na plastik ale nie wszystkie.
Mogłaś za mocno zakręcić i wziął i pekł
Stary 2012-05-18, 20:37   #4809
ksantypa7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Fakt, że niektóre BB działają na plastik ale nie wszystkie.
Mogłaś za mocno zakręcić i wziął i pekł
Zdecydowanie wykluczam tą opcję. Miewam te słoiczki od dawna, różne rzeczy w nich trzymam (np srebrną biżuterię, żeby nie czerniała) i jeszcze czegoś takiego nie widziałam. To jak łamią plastik, to są trochę dziwne. Tak mi się właśnie uzmysłowiło, że producenci ładują je głównie do tubek.
Nie znaczy to, że zniechęcam czy coś!!!! Nigdy w życiu. Tylko bardzo mnie to zastanowiło.

Was it music?
GM

ksantypa7 jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:51   #4810
MysiaLusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Testy innych kremów, widać te nie są dla Ciebie.
Dla mnie Lioele Triple jest ciężki i bardzo widoczny na skórze, tak samo wszystkie SkinFoody, które u mnie są mistrzami podkreślania niedoskonałości.
Dziekuje za rade, a zatem nie kazdemu leza te najbardziej popularne. Wchodze jak widac na wyzszy stopien wtajemniczenia

W takim razie ktore moglabys mi polecic? Dziewczyny, piszcie, jesli bylyscie niezadowolone z tych, ktore wymienilam, a polubilyscie inne...
MysiaLusia jest offline  
Stary 2012-05-18, 21:46   #4811
Kayako
BAN stały

BB krem, jak podkład, po pewnym czasie wysycha. Jak trafi pod gwint i wyschnie, to pod wpływem tarcia - pęka, bo nie ma poślizgu. Mi wszystkie z czasem popękały Lioele Triple to już w ogóle w sumie wieczka nie ma
Kayako jest offline  
Stary 2012-05-18, 22:14   #4812
ksantypa7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
BB krem, jak podkład, po pewnym czasie wysycha. Jak trafi pod gwint i wyschnie, to pod wpływem tarcia - pęka, bo nie ma poślizgu. Mi wszystkie z czasem popękały Lioele Triple to już w ogóle w sumie wieczka nie ma
O widzisz! Ten obrazowy argument mnie przekonał.

Was it music?
GM

ksantypa7 jest offline  
Stary 2012-05-19, 08:19   #4813
dentico
Rozeznanie

Ksantypa mi też popękało wiele słoiczków z odlewkami z rozbiórek, głównie boki gwintów. Mam nadzieje że buzia mi nie trzaśnie:hahah a:
dentico jest offline  
Stary 2012-05-19, 09:45   #4814
lukrecja1
Raczkowanie

ok znalazłyście wytłumaczenie na pękające gwinty ale
wytłumaczcie mi proszę co się dzieje z plastikiem wewnątrz?
domycie takiego słoiczka jest momentami niewykonalne .
Całkiem niedawno chciałam umyć pojemnik ,żeby mieć go na inną odlewkę i się wystraszyłam - plastik porysowany i jakby lekko nadtopiony , wybaczcie ale nie jestem w stanie tego opisać.
Od tamtej pory nie mogę przestać się zastanawiać co te kremy mają w sobie za substancje, które tak niszczą plastik i jak to działa na naszą skórę .Trzeba pamiętac ,że szkodliwe substancje nie zawsze działają odrazu ......
z innej beczki - tydzień temu cieszyliśmy się bardzo ładną pogodą .
Miałam trochę prac w oródku, na twarzy krem bb , wysoki filtr 2 plusy i co? przy ustach pojawiło się około 10 malych przebarwień!
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:01   #4815
_kapryska_
JESTEM ONA

Dziewczyny, a jak długo kremy BB i w ogóle kremy azjatyckie ( nawet te nie nadające koloru) mogą byc po otwarciu używane?
I czy mają daty ważności?
Interesuje mnie to, ponieważ zamówiłam dośc spore ilości i otwartych i pełnych tubek ( tylko dla mnie), więc nie wiem czy dam radę zużyc?

.
_kapryska_ jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:20   #4816
Minariko
Raczkowanie

Cytat:
z innej beczki - tydzień temu cieszyliśmy się bardzo ładną pogodą .
Miałam trochę prac w oródku, na twarzy krem bb , wysoki filtr 2 plusy i co? przy ustach pojawiło się około 10 malych przebarwień!
Trzeba wziąć pod uwagę, że bb w większości raczej nie mają fotostabilnych filtrów to po pierwsze a po drugie nie nakłada się ich tyle ile powinna zawierać jedna "porcja" filtru

Cytat:
Napisane przez _kapryska_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak długo kremy BB i w ogóle kremy azjatyckie ( nawet te nie nadające koloru) mogą byc po otwarciu używane?
I czy mają daty ważności?
Interesuje mnie to, ponieważ zamówiłam dośc spore ilości i otwartych i pełnych tubek ( tylko dla mnie), więc nie wiem czy dam radę zużyc?
Mnie też to zastanawia zwłaszcza, że napisałam do BRTC ile ich kremy mogą wytrzymać po otwarciu. Odpisali, że 3lata (!). Troszkę mnie to zszokowało i zaczęłam się zastanawiać czy mój angielski naprawdę jest tak zły, że mogli nie zrozumieć pytania
Minariko jest offline  
Stary 2012-05-19, 11:21   #4817
lukrecja1
Raczkowanie

ja wiem że filtry są niestabilne itd..... ale jak to możliwe że po jednym dniu takie przebarwienia - niczego podobnego nie odnotowłam nigdy wcześniej nawet gdy biegałam po słońcu bez ochrony to nic się nie działo.
Nikt nie ma pomysłu dlaczego bb niszczą plastik??
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-05-19, 12:04   #4818
kami007
Rozeznanie

Cytat:
ja wiem że filtry są niestabilne itd..... ale jak to możliwe że po jednym dniu takie przebarwienia - niczego podobnego nie odnotowłam nigdy wcześniej nawet gdy biegałam po słońcu bez ochrony to nic się nie działo.
mi się wydaje, że to może być wina filtrów. Miałam kilka odlewek zwykłych podkładów z Douglasa i też miałam problem z domyciem słoiczków i są takie przymatowione, ale tam malutkie filtry były. Aha i zauważyłam, że tam gdzie miałam bb z wyższym filtrem to właśnie taki słoiczek lekko podtopiony, a tam gdzie mniejszy filtr to tylko taki zmatowiony.
kami007 jest offline  
Stary 2012-05-19, 14:22   #4819
em_ka90
Zakorzenienie

wpadłam tu przypadkiem
dziewczyny czy któraś z Was używała może skin79 the premier gold bb cream? interesuje mnie jakas opinia o nim, bo coś mało znalazłam na jego temat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skin79-the-premier-gold-bb-cream-spf40-40g-.jpg (11,0 KB, 5 załadowań)

em_ka90 jest offline  
Stary 2012-05-19, 17:56   #4820
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
a jaki filtr i bb miałaś wtedy na buzi? kurcze mnie nic nie wzięło jak miałam Biore i na niego skin absolute total- nawet skóra zaróżowiona nie była a cały dzień w słońcu mocnym byłam

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratunku Zakupilam kilka probek (skin 79, lioele, skin food), testuje, ale kazdy niemalze krem BB (jak do tej pory pink, orange, orentlal gold) widac na mojej skorze. Wklepuje na skore sucha lub nawilzona, potem probuje flattopem i nic.
Nie uzywam podkladow, poza mineralnym EDM nie uzywam pudrow, korektorow. Chce jedynie efektu wygladzenia i looku "no make up", oczywiscie zalezy mi na wlasciwosciach pielegnujacych i filtrze...
Ale nie wychodzi.
Widac krem na skorze wyraznie, nie stapia sie ze skora, wygladam na zmeczona, kolor wyraznie sie odznacza, Co robie nie tak? Poradzcie, bo nie chce zrezygnowac z tego cudu :-P
Moze opisze swoja skore - raczej sucha, choc sie przetluszcza, oliwkowa, ciemniejsza, lekko opalona (choc sie nie opalam), wyglada na zlocisto-oliwkowa, lekko podrumieniona naczynkami.
albo jeszcze nie trafiłaś na odpowiedni dla Ciebie bb. Albo to może być wina suchej skóry- napisałaś że masz raczej suchą. Jak ja mam suchszą niż zazwyczaj to wszystko wygląda na mnie źle i jest widoczne może być też tak że bb kremy po prostu nie są dla Ciebie. Albo przywykłaś do innego efektu bo nie używasz normalnych podkładów. Z drugiej strony używasz minerałów a te dopiero na suchej skórze mogą być widoczne Jest taki wybór bb że moim zdaniem każda skóra znajdzie coś dla siebie- ale trzeba testować
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-05-19, 18:30   #4821
_kapryska_
JESTEM ONA

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
wpadłam tu przypadkiem
dziewczyny czy któraś z Was używała może skin79 the premier gold bb cream? interesuje mnie jakas opinia o nim, bo coś mało znalazłam na jego temat
Jeśli chcesz mam słoiczek 15g , 1x maźnięty delikatnie z wieczka z najnowszej dostawy.
Z tego maźnięcia wniosek: gęsty, mocno kryjący, dostosowuje się do cery.

.
_kapryska_ jest offline  
Stary 2012-05-19, 18:33   #4822
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Jeśli chcesz mam słoiczek 15g , 1x maźnięty delikatnie z wieczka z najnowszej dostawy.
Z tego maźnięcia wniosek: gęsty, mocno kryjący, dostosowuje się do cery.
I ja jeszcze o nim nie słyszałam? A jasne to to?
Stary 2012-05-19, 18:37   #4823
_kapryska_
JESTEM ONA

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
I ja jeszcze o nim nie słyszałam? A jasne to to?
Estelle niedawno rozbierała

Jasny , podobny kolorem, może ciut ciemniejszy , ale nieznacznie od Elemonga, bardziej wpadający w beż. Taki subiektywny opis.

.
_kapryska_ jest offline  
Stary 2012-05-19, 18:40   #4824
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Estelle niedawno rozbierała

Jasny , podobny kolorem, może ciut ciemniejszy , ale nieznacznie od Elemonga, bardziej wpadający w beż. Taki subiektywny opis.
Muszę o nim poczytać, bo mnie zainteresowałaś nim
Stary 2012-05-19, 18:43   #4825
_kapryska_
JESTEM ONA

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Muszę o nim poczytać, bo mnie zainteresowałaś nim

.
_kapryska_ jest offline  
Stary 2012-05-19, 18:55   #4826
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Dziewczyny a ktory krem bb polecicie dla skory Naczynkowej- zaczerwienionej? -zeby skora wygladala na zdrowa-zaczerwinienia ukryte-zniwelowane ?
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2012-05-19, 19:55   #4827
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktory krem bb polecicie dla skory Naczynkowej- zaczerwienionej? -zeby skora wygladala na zdrowa-zaczerwinienia ukryte-zniwelowane ?
LIOELE Dollish Veil Vita BB Cream
Stary 2012-05-19, 20:53   #4828
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Cytat:
LIOELE Dollish Veil Vita BB Cream
Dziekuje faktycznie zakryje on zaczerwienienia? i skora bedzie zdrowo wygladac?
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2012-05-19, 21:06   #4829
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
U mnie kryje i fajnie wygląda ale nie wiem jak u Ciebie będzie
Pozbieraj propozycje dziewczyn jakie Ci dadzą, kup próbki i testuj
Stary 2012-05-19, 21:16   #4830
kami007
Rozeznanie

Cytat:
Cytat:
U mnie kryje i fajnie wygląda ale nie wiem jak u Ciebie będzie
Pozbieraj propozycje dziewczyn jakie Ci dadzą, kup próbki i testuj
u mnie czerwone policzki (też mam cerę naczynkową) dobrze krył pomarańczowy Skin79 ale jest dla mnie za jasny, dobrze radzi sobie też Hannavi i mój kolor, SkinFood Berry Berry Tea tez ładnie kryje ale na mojej twarzy niezbyt ładnie wygląda niestety. Próbuj to może w końcu coś znajdziesz dla siebie innej możliwości nie ma
kami007 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości