wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-02, 23:17   #4981
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość
Ale powrócił problem jakim filtrem się smarować pod kremy bb, polecacie coś dziewczyny ?
Azjatyckim
Missha Soft Milk jest bardzo lekka
Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Estelle, dzięki
Nie ma sprawy

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-06-02, 23:38   #4982
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Azjatyckim
Missha Soft Milk jest bardzo lekka

Nie ma sprawy
No właśnie. Mleczka misshy są bardzo lekkie, ale jak z ich skutecznością? Filtr mi się kończy i właśnie na misshę od dawna mam ochotę.

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-06-03, 00:15   #4983
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
No właśnie. Mleczka misshy są bardzo lekkie, ale jak z ich skutecznością? Filtr mi się kończy i właśnie na misshę od dawna mam ochotę.
Na razie nie wiem
Poszukaj na blogach, ostatnio trochę wpisów na jej temat widziałam

'Estelle' jest offline  
Stary 2012-06-03, 10:08   #4984
earthpace
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny! Jakieś pomysły na krem BB dla śniadej cery (ok. 54 Bourjois)? Mówili, że Intense Classic Balm Skin79 - kupiłam - i niestety efekt białego proszku na twarzy jest
Póki co w miarę naturalnie wygląda Missha Perfect Cover 23 (w użyciu z bronzerem), ale ona ma z kolei szarawo - różowy odcień i troszkę niezdrowo to wygląda. Bardzo też sobie chwalę Missha Matte (póki co chyba mój faworyt), bo się dobrze dopasowuje, ale z kolei chociaż wyrównuje cerę to z kryciem nie bardzo. No i jednak znowu lekko różowato-szarawy pobłysk ma

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-06-03 o 10:11
earthpace jest offline  
Stary 2012-06-03, 11:22   #4985
MysiaLusia
Raczkowanie

Cytat:
Ja się posmarowałam maścią homeopatyczną i już jest wielokrotnie lepiej

Ja myślę, że to jest raczej firmament pełen gwiazd, czasem coś mocniej rozbłyśnie jak na przykład bb bez parabenów, ale jednak każda z nas ma inne potrzeby, wymagania i koloryt skóry więc chodzi o to żeby znaleźć własny ideał.
Większość bb ma tylko jeden odcień, wiele firm produkuje np. matujący, nawilżający, przeciwzmarszczkowy itd. ale każdy w innym odcieniu więc dobór koloru i właściwości to sprawa czysto indywidualna.
Pieknie to okreslilas Wiec nie ma walsciwie czegos takiego, jak ten najlepszy, zawsze musi odpowiadac kolor, co w tym przypadku nie jest latwe, a chyba konieczne byc byc w pelni zadowolona...

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Dziewczyny , mam propozycję ponieważ na wątku zrobiło się trochę nudnawo to może zaczniemy wyszukiwać kremy bb z dużą ilością
cennych składniów (zioła ,extrakty,witaminy,minera ły)
można by je wspólnie rozbierać ,testować i przekonałybyśmy się
czy są lepsze od tych których używamy- trzeba przyznać ,że mało w nich dobroci a sporo parabenów i silikonów.
Może temat zainteresuje trochę starsze wizażanki po 30 tce
warto inwestować w skórę [/QUOTE]

Jestem za... BB kremy to swietna sprawa, a jest ich tyle, ze z pewnoscia jeszcze nie raz bedziemy zachwycone. Ja jestem wlasnie taka bliska trzydziestki wizazanka i od dluzszego czasu przedkladam pielegnacje nad dobry wyglad "post makeup"
MysiaLusia jest offline  
Stary 2012-06-03, 16:05   #4986
lukrecja1
Raczkowanie

Ja jestem już po 30tce i pielęgnacja to nr.1 - jeszcze 4lata temu nie bardzo mnie to obchodziło ale uczciwie swtierdzam,że się zmieniam
nie jakoś drastycznie ale wiadomo...........czasu nie można cofnąć
dlatego marzy mi się taki krem bb, który oprócz maskowania niedoskonałości będzie rozpieszczał moją skórę w ciągu dnia
lukrecja1 jest offline  
Stary 2012-06-03, 18:48   #4987
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Hej dziewczyny, chciałam zapytać Was, czy wszystkie kremy BB, których używałyście, wchodziły Wam w zmarszczki/fałdy skórne pod oczami i brzydko je podkreślały? Bo każdy krem BB, którego używam to robi, mimo że moja skóra trzyma się świetnie i nie mam jeszcze zmarszczek ale takie coś mnie postarza i muszę co jakiś czas patrzeć w lustro i rozcierać krem pod oczami i wdłuż linii nosowo-wargowej :/ Trochę mnie to denerwuje.... I nie nakładam kremu tonami, jedynie cienką warstwę.

Póki co, BioEssence 10in1 jest dla mnie najlepszy - świetny odcień, świetnie zakrywa zaczerwienienia, nie zapycha, leczy moją skórę i ściąga pory.
Lioele Beyond the Solution jest wściekle żółty i totalnie mi nie pasuje, kiepsko kryje i bardzo podkreśla skórki.
Missha Perfect Cover - bardzo liczyłam na ten krem ale po zamówieniu próbki i użyciu kremu póki co tylko przez 2 dni pod rząd bardzo się rozczarowałam - strasznie zapycha i niestety nie przykrywa zaczerwienionych miejsc tak świetnie, jak BioEssence, musiałam tym ostatnim poprawić takie miejsca.

Zostały mi jeszcze do przetestowania Skinfood grzybkowy i Missha Signature Real Complete BB cream.

Cytat:

Ale powrócił problem jakim filtrem się smarować pod kremy bb, polecacie coś dziewczyny ?

Na lato potrzebuję stabilnego filtra 50, ale nie chcę rezygnować z równego kolorytu i matowej cery.
Ja właśnie 2 miesiące temu znalazłam swój ideał po długich i desperackich poszukiwaniach - jako że mam cerę tłustą, po godzinie każdy krem przeciwsłoneczny świecił się na mojej twarzy, jak nie powiem co a w dodatku wszystkie były gęste i miały chemiczny, metaliczny 'posmak', który jakoś zawsze czułam w ustach :/
W kwietniu zamówiłam sobie japoński Hada Labo UV SPF 50/PA +++ Moist Emulsion - jest to 1) super lekka, wodnista baza pod podkład lub krem BB/2) emulsja nawilżająca z kwasem hialuronowym/ 3) sun blocker w jednym - jest po prostu ge-nial-ny! Nawet w upale po kilku godzinach moja twarz w ogóle się nie świeci i ma taki zdrowy blask (nie mylić z tłustym błyszczeniem ). Nie zapycha, pięknie (bardzo delikatnie) pachnie (ten zapach kojarzy mi się z wakacjami...) i świetnie chroni przed słońcem, a moje kremy BB spokojnie wytrzymują i 9 godzin na nim bez poprawek ^^ Naprawdę polecam.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-06-03 o 20:06
chiao jest offline  
Stary 2012-06-03, 22:19   #4988
MuniMuni
Raczkowanie

Też mam ten Hadalabo tylko że 30 I potwierdzam dla cer tłustych jest mega. Nie wysusza, nie ściąga i nie bieli. Mam wrażenie że po samym jego użyciu moja skóra nie potrzebuje żadnego podkładu, tak jakby wyrównuje koloryt ale nie mam pojęcia jak
MuniMuni jest offline  
Stary 2012-06-04, 11:22   #4989
dentico
Rozeznanie

Moja cera też lubi Hada labo. Musze wypróbować tą waszą emulsje.
dentico jest offline  
Stary 2012-06-04, 14:48   #4990
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na razie nie wiem
Poszukaj na blogach, ostatnio trochę wpisów na jej temat widziałam
Dzięki.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-06-04, 19:33   #4991
Kinaa1
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość

W kwietniu zamówiłam sobie japoński Hada Labo UV SPF 50/PA +++ Moist Emulsion - jest to 1) super lekka, wodnista baza pod podkład lub krem BB/2) emulsja nawilżająca z kwasem hialuronowym/ 3) sun blocker w jednym - jest po prostu ge-nial-ny! Nawet w upale po kilku godzinach moja twarz w ogóle się nie świeci i ma taki zdrowy blask (nie mylić z tłustym błyszczeniem ). Nie zapycha, pięknie (bardzo delikatnie) pachnie (ten zapach kojarzy mi się z wakacjami...) i świetnie chroni przed słońcem, a moje kremy BB spokojnie wytrzymują i 9 godzin na nim bez poprawek ^^ Naprawdę polecam.
to to?
http://www.ebay.pl/itm/Hada-Labo-Jap...item4602c8ad09

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline  
Stary 2012-06-04, 19:44   #4992
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Może byśmy ją kupiły na pół(w zależności od ceny)
Stary 2012-06-05, 07:59   #4993
earthpace
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o filtry - ja mam mleczko z La Roche Posay i jestem bardzo zadowolona. Idealne do cery tłustej - nie przetłuszcza, świetne pod makijaż i nie zapycha.
earthpace jest offline  
Stary 2012-06-05, 22:03   #4994
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
Z Hada Labo moja cera lubi tylko tą emulsję i oliwkę do zmywania kremu BB, nawilżający tonik niestety powoduje wypryski >< ale genialnie nawilża..... dlatego chcę go sprzedać, w zamian zamówiłam już sobie podobny zestaw (tonik z kwasem hialuronowym i witaminą C, lekki żel/krem i esencję/serum nawilżające) z Juju Aquamoist, mam nadzieję, że będzie ok bo ja nie to sobie strzelę w łeb >_< W końcu przesyłki z Azji/ USA dużo kosztują....

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Tak

Ja kupowałam go tu (malezyjska strona) : http://www.4greenleaf.com/product.php?id_product=471 (55zł, przesyłka chyba ok. 30zł)
Tylko nie wiem czy się go opłaca kupować 'na pół' bo tego jest bardzo mało, 38ml. Póki co ja przez 1.5 miesiąca zużyłam 1/3 opakowania ale nie używałam go codziennie, przez większość dni.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-06-05 o 22:06
chiao jest offline  
Stary 2012-06-06, 02:40   #4995
Lacturia
Wtajemniczenie

GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Z Hada Labo moja cera lubi tylko tą emulsję i oliwkę do zmywania kremu BB, nawilżający tonik niestety powoduje wypryski >< ale genialnie nawilża..... dlatego chcę go sprzedać, w zamian zamówiłam już sobie podobny zestaw (tonik z kwasem hialuronowym i witaminą C, lekki żel/krem i esencję/serum nawilżające) z Juju Aquamoist, mam nadzieję, że będzie ok bo ja nie to sobie strzelę w łeb >_< W końcu przesyłki z Azji/ USA dużo kosztują....

Tak

Ja kupowałam go tu (malezyjska strona) : http://www.4greenleaf.com/product.php?id_product=471 (55zł, przesyłka chyba ok. 30zł)
Tylko nie wiem czy się go opłaca kupować 'na pół' bo tego jest bardzo mało, 38ml. Póki co ja przez 1.5 miesiąca zużyłam 1/3 opakowania ale nie używałam go codziennie, przez większość dni.
Widze ze nie jestem jedyna ktorej chyba nie podszedl tonik nawilzajacy... Niestety u mnie tez strasznie pozatykal pory :/

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline  
Stary 2012-06-06, 13:37   #4996
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Widze ze nie jestem jedyna ktorej chyba nie podszedl tonik nawilzajacy... Niestety u mnie tez strasznie pozatykal pory :/
A stosowalas krem bb hada-labo?
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2012-06-06, 15:27   #4997
Alishia
Raczkowanie

Dzięki za podpowiedzi, to Hada Labo wygląda nieźle. Zastanawiałam się też nad którąś Misshą [szczególnie tą esencją z filtrem 45 ze względu na właściwości pielęgnacyjne, których nigdy za wiele].

Patrzyłam też w internecie za innymi ciekawymi filtrami i dobre opinie zbiera np: krem z filtrem pod makeup Holiki
http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...#ht_1884wt_998

I teraz nie wiem już czy wybrać jeden krem i kupić w ciemno, czy raczej polować na próbki i rozbiórki i wybrać taki który będzie dla mnie najlepszy.
Alishia jest offline  
Stary 2012-06-06, 19:18   #4998
HaeIn
Raczkowanie

Dziewczyny, zamawiała kiedyś któraś z Was coś na ebayu od 2b-gentler? Ile mniej więcej szła przesyłka? Czekam już trzeci tydzień i zaczynam się martwić, zwłaszcza że już jedna rzecz od tego sprzedawcy mi zaginęła.
HaeIn jest offline  
Stary 2012-06-06, 23:02   #4999
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HaeIn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamawiała kiedyś któraś z Was coś na ebayu od 2b-gentler? Ile mniej więcej szła przesyłka? Czekam już trzeci tydzień i zaczynam się martwić, zwłaszcza że już jedna rzecz od tego sprzedawcy mi zaginęła.
Ja zamawiałam. Czekałam 6 dni.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

kocurzyca jest offline  
Stary 2012-06-07, 09:36   #5000
piratte
Zadomowienie

Dziewczyny a pamiętacie może, czy rubyruby pełnowymiarowe kosmetyki wysyła w pudełeczku czy w kopercie? Chyba przejdę się na pocztę dopytać czy gdzieś im nie zaginęła, ruby mi odpisała że wysłała 6 maja i do tej pory nic Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji z zakupami z Korei.
piratte jest offline  
Stary 2012-06-07, 11:03   #5001
Alishia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pamiętacie może, czy rubyruby pełnowymiarowe kosmetyki wysyła w pudełeczku czy w kopercie? Chyba przejdę się na pocztę dopytać czy gdzieś im nie zaginęła, ruby mi odpisała że wysłała 6 maja i do tej pory nic Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji z zakupami z Korei.
Raczej w pudełeczku. A na pocztę powinnaś się przejść, bo już dawno powinna być u Ciebie, chociaż jeśli to paczka nierejestrowana to bardzo trudno dojść co się stało.

Ja się już oduczyłam takiej paczkowej ruletki i dokupuję tracking number.

W każdym razie życzę Ci żeby to było zwykłe ociąganie albo pomyłka poczty a nie czyjeś lepkie ręce.
Alishia jest offline  
Stary 2012-06-07, 11:58   #5002
HaeIn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam. Czekałam 6 dni.
Czyli już nie mam co liczyć na to, że dojdzie. :-(

Cytat:
Napisane przez piratte
Do mnie paczka od rubyruby szła ok tygodnia. Idź na pocztę, powinni sprawdzić bez problemu.
Już nigdy nie zamówię nierejestrowanej przesyłki, 4 do mnie nie dotarły. :-/
HaeIn jest offline  
Stary 2012-06-07, 13:01   #5003
piratte
Zadomowienie

Cytat:
Raczej w pudełeczku. A na pocztę powinnaś się przejść, bo już dawno powinna być u Ciebie, chociaż jeśli to paczka nierejestrowana to bardzo trudno dojść co się stało.

Ja się już oduczyłam takiej paczkowej ruletki i dokupuję tracking number.

W każdym razie życzę Ci żeby to było zwykłe ociąganie albo pomyłka poczty a nie czyjeś lepkie ręce.
Cytat:
Napisane przez HaeIn Pokaż wiadomość
Czyli już nie mam co liczyć na to, że dojdzie. :-(

Do mnie paczka od rubyruby szła ok tygodnia. Idź na pocztę, powinni sprawdzić bez problemu.
Już nigdy nie zamówię nierejestrowanej przesyłki, 4 do mnie nie dotarły. :-/
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. W takim razie przejdę się jutro na poczte, może coś się uda znaleźć Nigdy jeszcze nie zamawiałam z tracking number, a nie licząc próbek zamawiałam ok. 5-6 pełnowymiarowych produktów i zawsze było ok... Oby się udało
piratte jest offline  
Stary 2012-06-07, 15:43   #5004
Annabel89
Zakorzenienie

Dziewczyny, miał ktoś może the Face Shop Smart Peeling? Jak go stosować i czy na cerę naczynkową się nadaje? Dostałam próbkę, ale się boje zaryzykować i nic nie mogę o nim znaleźć

Annabel89 jest offline  
Stary 2012-06-08, 09:50   #5005
dentico
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Może byśmy ją kupiły na pół(w zależności od ceny)
Może nam evek sprawdziłaby cene z przesyłką na GM.

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ja dostawałam zawsze w pudełku. Szło ok 10-14 dni.
dentico jest offline  
Stary 2012-06-08, 11:38   #5006
earthpace
Zakorzenienie

Hej dziewczyny. Nie wiecie czy można gdzieś zakupić Missha Perfect Cover w kolorze 27 Honey Beige?
earthpace jest offline  
Stary 2012-06-08, 20:39   #5007
kami007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Nie wiecie czy można gdzieś zakupić Missha Perfect Cover w kolorze 27 Honey Beige?
w tym wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=613705&page=30 Estelle właśnie rozbiera opakowanie jeśli byś chciała wypróbować to zgłoś się do niej
kami007 jest offline  
Stary 2012-06-08, 21:02   #5008
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Może nam evek sprawdziłaby cene z przesyłką na GM.
Można zapytać
Stary 2012-06-08, 21:11   #5009
bita smietana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
siedze w tych skarpetkach peelingowych TonyMoly i powiem Wam, ze jest dziwnie
I jak efekt?

Któraś z Was testowała może te skarpety? Strasznie mnie interesują
I kojarzycie może ile wychodzi sztuka?
Stary 2012-06-08, 21:22   #5010
Annabel89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
I jak efekt?

Któraś z Was testowała może te skarpety? Strasznie mnie interesują
I kojarzycie może ile wychodzi sztuka?
z tego co pamiętam ok. 10$ para... Też mnie ciekawią, ale jak dla mnie za drogie=\

Annabel89 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości