wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-02, 09:13   #661
Satin'n Lace
Raczkowanie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam dość banalne pytanie, ale wole się upewnić.
Planuje zakup swojego pierwszego BB Creamu, żeby stosować go zamiast podkładu - na codzień wystarczą mi zwykłe kremy tonujące.
Mam mniej więcej upatrzone produkty, czekam tylko do zastrzyku gotówki. Do nakładania podkładu używam gąbeczek, jednak ze względu na strasznie duże ilości podkładu wchłanianego przez gąbki i ceny kremów, chcę z nich zrezygnować. I tu moje pytanie - czym nakładacie kremy? Co da lepszy efekt na co dzień, zamiast podkładu? Zwykłe nakładanie palcami, czy może pędzlem typu flat top?
Ja zawsze nakładałam podkład pędzlem, ale bb creams tylko i wyłącznie palcami Tak lepiej się wchłaniają pod wpływem ciepła naszych dłoni.

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline  
Stary 2011-06-02, 09:32   #662
ziarnko piasku
Zadomowienie

dziewczyny, które posiadają CC Cream - od jakiego sprzedawcy go zamawiałyscie? bo na ebayu znalazłam 3 kremy od trzech różnych sprzedawców ale wszystkie z lokalizacją Hong Kong i trochę się boję podróby...
sprzedawcy, którzy posiadają ten cc cram to: kakarot_store, henry_rao, avantu_store
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2011-06-02, 10:25   #663
margop
Rozeznanie

GG do margop

Ja akurat u kakarot_store. Oporów przed kupowaniem w Hong Kongu nie miałam, bo nie pierwszy raz tam kupowałam, natomiast opory miałam przed samymi sprzedawcami no bo cóż, opinie nie były z najwyższej półki. Ale jakoś poszło.
margop jest offline  
Stary 2011-06-02, 10:33   #664
ziarnko piasku
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Ja akurat u kakarot_store. Oporów przed kupowaniem w Hong Kongu nie miałam, bo nie pierwszy raz tam kupowałam, natomiast opory miałam przed samymi sprzedawcami no bo cóż, opinie nie były z najwyższej półki. Ale jakoś poszło.
dzięki zastanawiam się na nad jakims nowym bb kremem ale kusi mnie też cc krem i myslę co wybrać
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2011-06-02, 10:39   #665
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
dziewczyny, które posiadają CC Cream - od jakiego sprzedawcy go zamawiałyscie? bo na ebayu znalazłam 3 kremy od trzech różnych sprzedawców ale wszystkie z lokalizacją Hong Kong i trochę się boję podróby...
sprzedawcy, którzy posiadają ten cc cram to: kakarot_store, henry_rao, avantu_store
U avantu_store.
zygmus jest offline  
Stary 2011-06-02, 11:02   #666
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Ja posiadam Lioele Water Drop i powiem wam że mi wydaję się on ciężki. Po nałożeniu na twarzy czuć taką tłustość i w ciepłe dni strasznie się świeci. W chłodniejsze dni niż obecnie spisywał się świetnie. Ja raczej nie jestem przekonana do tych kropelkowych bb creamów ;P
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
trzeba pamiętać że te wszystkie kremy typu Watery(chyba poza misshą która została wycofana ponoć zresztą) nie dają prawie wcale krycia, nadają się tylko do niemalże idealnej cery. I mimo tej pozornej lekkości/wodnistości i zerowego krycia też trzeba uważać ile się nakłada
dzięki dziewczyny, to ja się wyleczyłam z niego szkoda, że tą misshę watery wycofali
nobrit jest offline  
Stary 2011-06-02, 11:08   #667
margop
Rozeznanie

GG do margop

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
U avantu_store.
U avantu_store to kupiłam gaziko-waciki do masek i nie mogę się ich doczekać. Już trzeci tydzień czekam.
margop jest offline  
Stary 2011-06-02, 11:12   #668
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
U avantu_store to kupiłam gaziko-waciki do masek i nie mogę się ich doczekać. Już trzeci tydzień czekam.
Mój krem CC szedł 8 dni, przesyłka rejestrowana.
zygmus jest offline  
Stary 2011-06-02, 12:08   #669
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
U avantu_store.
też od niego, namiary od Sroczki-desti

agabil1 jest offline  
Stary 2011-06-02, 14:01   #670
lilianatoja2
Rozeznanie

Dziewczyny kochane - a czy orienalt gold lub oreintal gold plus nadaje się do tłustej cery?
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-06-02, 14:38   #671
iamsolucky
Wtajemniczenie

nie wytrzymałam, umyłam buzie i nałożyłam CC Cream i jestem zachwycona jest zupełnie inny niż bb, nie daje żadnego glow, a aplikacja jest wręcz dziwna pierwsze wrażenie przy rozsmarowywaniu to uczucie mokrej twarzy po której ślizga się i nie chce wchłonąć podkład, po chwili, wmasowywania bądź wklepywania wsiąka pieknie wygładzając, matując i rozjaśniając buzię krycie jest lekkie/średnie, kolor dla bladolicych mam nadzieje że nie zapcha ani żadnej innej krzywdy nie zrobi, na razie pierwsze wrażenia to wielkie WOW
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-06-02, 19:20   #672
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
nie wytrzymałam, umyłam buzie i nałożyłam CC Cream i jestem zachwycona jest zupełnie inny niż bb, nie daje żadnego glow, a aplikacja jest wręcz dziwna pierwsze wrażenie przy rozsmarowywaniu to uczucie mokrej twarzy po której ślizga się i nie chce wchłonąć podkład, po chwili, wmasowywania bądź wklepywania wsiąka pieknie wygładzając, matując i rozjaśniając buzię krycie jest lekkie/średnie, kolor dla bladolicych mam nadzieje że nie zapcha ani żadnej innej krzywdy nie zrobi, na razie pierwsze wrażenia to wielkie WOW
ejjj no ja też już chcę CC krem !!tak zachęcająco napisałaś o nim że nie mogę się już doczekać swojego testowania

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-06-03, 08:04   #673
margop
Rozeznanie

GG do margop

Ostrzegam!!!! CC cream UZALEŻNIA!!!! Przedwczoraj dostałam przesyłkę, do zamówionego produktu były dołożone próbki, m.in. SF Aloes. Nałożyłam by go wypróbować, zmyłam i nałożyłam CC
margop jest offline  
Stary 2011-06-03, 09:49   #674
_polly_
Zakorzenienie

Kurdę, kusicie tym CC.
A póki co odkładam na czoko maseczkę.
Niedobre

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2011-06-03, 22:34   #675
Finlora
Zakorzenienie

BB creams mają u mnie jeden minus - zostawiają ślady na ubraniach
W pracy muszę nosić białą bluzkę i mam dwie, które się zakłada przez głowę - na obu mam ślady po BB, ciekawe czy się spiorą

Finlora jest offline  
Stary 2011-06-03, 22:52   #676
kmb1
Zakorzenienie

Mi bb się nie sprał z ubrań.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2011-06-04, 10:08   #677
reila21
Rozeznanie

Mi BB nie brudzą ubrań, a często w białym chodzę... nawet na ciuchach Mojego nie ma śladu po nich, a często policzkiem w ramię go trafiam.

Hmm ale ja je używam w małej ilości i bardzo długo wcieram i wklepuje w twarz.
reila21 jest offline  
Stary 2011-06-04, 14:26   #678
cold one
Raczkowanie

hej, pamiętacie zdjęcia z 1. wątku i 1. postu o BB? -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232276

Jest tam napisane, że ta dziewczyna używała SkinFood, ale ciekawi mnie jakiego dokładnie....
cold one jest offline  
Stary 2011-06-04, 14:39   #679
kmb1
Zakorzenienie

Mi też nie brudzą, napisałam tylko, że się nie sprał. Wytrysnął mi na spodnie jak pierwszy raz wyciskałam.

WYMIANA

WISHLISTA

kmb1 jest offline  
Stary 2011-06-04, 14:44   #680
Finlora
Zakorzenienie

Użyłam dziś Etude House Magic Cream Moist - jasny i żółtawy, krycie może być ale zapach jest okropny - taki jakby ziołowy, dobrze, że na twarzy go nie czuć I trochę ciężko było mi go dobrze rozsmarować, żeby nie właził w pory

Ja ubrudziłam bluzkę (wkładając ją przez głowę) Purederm i Skinfood Peach Sake.

Finlora jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:43   #681
kmb1
Zakorzenienie

Hmm. Pisałam wcześniej, że Aloe śmierdzi przepotwornie. Otóż chyba trafiło mi się felerne opakowanie... Bo ten z tubki śmierdzi okropnie a mam jeszcze próbeczkę, która pachnie pięknie tonikiem ogórkowym ziai czy czymś innym świeżym...
Dodam, że tubka jest z 12/2010r więc na pewno nie jest po terminie.

WYMIANA

WISHLISTA

kmb1 jest offline  
Stary 2011-06-04, 19:31   #682
Jazzlyn
Zadomowienie

A u kogo kupiłaś? Mój Aloe ma super zapach. Słyszałam że zdarząją się podróbki produktów SF. A kolor próbki i kremu z opakowania się zgadza?

http://sparkleapple.blogspot.com/201...-bb-cream.html
Jazzlyn jest offline  
Stary 2011-06-04, 19:40   #683
kmb1
Zakorzenienie

Już nie pamiętam u kogo... A że kupuję na konto TŻ to wszystko jest na jego mailu, do którego nie mam dostępu. W każdym razie to z pewnością nie podróbka, wszystkie BB skinfood które kupuję są od sprawdzonych sprzedawców.

WYMIANA

WISHLISTA

kmb1 jest offline  
Stary 2011-06-04, 20:48   #684
sachara13
Przyczajenie

Cześć dziewczyny,
w poszukiwaniu pierwszego,lekkiego,skute cznego i naturalnie wyglądającego podkładu przygnało mnie tutaj
Dziewczyny polecają BB cream,więc pozostaje mi zapytać który?
Mam cerę tłustą,trądzikową.
Do wyprysków i sińców pod oczętami raczej korektor.
Teraz krem który to przykryje i sprawi,że moja cera będzie naprawdę w porządku, taka choć trochę zbliżona do nieskazitelności
sachara13 jest offline  
Stary 2011-06-04, 22:20   #685
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez sachara13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
w poszukiwaniu pierwszego,lekkiego,skute cznego i naturalnie wyglądającego podkładu przygnało mnie tutaj
Dziewczyny polecają BB cream,więc pozostaje mi zapytać który?
Mam cerę tłustą,trądzikową.
Do wyprysków i sińców pod oczętami raczej korektor.
Teraz krem który to przykryje i sprawi,że moja cera będzie naprawdę w porządku, taka choć trochę zbliżona do nieskazitelności
Jednego nie wymienię, bo tu jeszcze kolor ważny, ale może coś z tych:
The Face Shop Oil-Free, Tony Moly Cutie Beauty Tomboy Chris, Holika Holika Clearing Petit, Skin79 Lovely Girl, Skin79 Intense Classic.

A co do rozmowy o kolorze SkinFood Red Bean 1, mam odrobinę z poprzedniej rozbiórki i opakowanie z tej i ten z poprzedniej jest bardziej różowy niż ten drugi. Kupowane u tego samego sprzedawcy.

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
zygmusie duże macie rozbieżności w zachowywaniu się tych samych BB na Waszych buziach ? Tak z ciekawości pytam
zygmusie, to dobry przykład tego, że kremy BB zachowują się różnie na różnych skórach. Obie jesteśmy zadowolone z działania, uspokojenie skóry, brak suchych czerwonych plam na skórze - kiedyś dręczyło nas to ciągle, jesteśmy alergikami, uczulały nas nawet produkty apteczne dla cer alergicznych. Wracając do kremów BB - co dla jednej jest idealne, drugiej zupełnie nie pasuje, ten sam krem na jednej idealnie dopasowuje się do odcienia skóry, na drugiej np różowieje, albo dziwnie jaśnieje. Z podkreślaniem suchych skórek też tylko jedna ma problem. Część rozbieżności może wynikać z różnicy wieku (7 lat). W naszej kolekcji kremów chyba nie ma ani jednego, który by pasował obu.

Przez kilka dni używałam Skin79 Intense Classic Balm, krem dosyć dobrze krył (chociaż do krycia mam teraz naprawdę mało, tylko delikatnie zaczerwienioną skórę w okolicach nosa i pęknięte naczynka na które i tak nakładam korektor). Nie zapchał mnie, nie uczulił, dobrze się rozprowadzał, nie matuje, ale też nie świeci się. Dla mnie ma jedną wielką wadę - niesamowicie na mnie jaśnieje. Próbowałam nakładać na gołą skórę, na krem, na filtr, przypudrować i ciągle jaśniał.

Dzisiaj miałam Holika Holika Essential Petit , nałożony pędzlem (na filtr z Face Shopu) dał efekt świetnie wyglądającej skóry, ale dla mnie niestety za jasny.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-06-04 o 23:14
zygmus jest offline  
Stary 2011-06-05, 07:43   #686
iamsolucky
Wtajemniczenie

Wczoraj testowałam Skin79 oriental gold(fioletowy) i na ta pogodę kompletnie się nie nadaje zostawię go na chłodne/chłodniejsze dni
błyszczy się zaraz po nałożeniu do tego się zważył pierwszy bb który się zważył, długo wczoraj na dworze byłam a i pogoda upalna, mam nadzieje że w chłodniejsze dni się lepiej sprawdzi,aha i jest dość ciemny
Dzisiaj nałożyłam Holikę Clearing petit i pierwsze wrażenie super ładny jasny kolor, niezłe krycie i nie świecę się tylko trzeba dokładnie go nakładać/wsmarowywać bo jest dość gęsty>jest jak taki podkład dość dobrze kryjący.
Jeszcze został mi purederm do testowania ale kolor przeraził meeeega ciemny, może się w miarę dopasuje
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:25   #687
kmb1
Zakorzenienie

Ktoś ma ten Baviphat tea tree bb i może powiedzieć coś na temat wysuszania, podkreślania skórek? Czy on wygląda jak puder rozpuszczony w wodzie czy tylko mi się tak wydaje, że ma taką "plamiastą, ziarnistą" pigmentację?

WYMIANA

WISHLISTA

kmb1 jest offline  
Stary 2011-06-05, 10:27   #688
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Wczoraj testowałam Skin79 oriental gold(fioletowy) i na ta pogodę kompletnie się nie nadaje zostawię go na chłodne/chłodniejsze dni
błyszczy się zaraz po nałożeniu do tego się zważył pierwszy bb który się zważył, długo wczoraj na dworze byłam a i pogoda upalna, mam nadzieje że w chłodniejsze dni się lepiej sprawdzi,aha i jest dość ciemny
Ja ma inne wrażenia-też wczoraj miałam skin79 oriental gold i świeci się dla mnie najmniej ze wszytskich BB, jestem dosyć jasna i jak dla mnie to kolor który wygląda na mojej twarzy najbardziej naturalnie i najmniej go czuję i widzę a do tego dosyć ładnie kryje Jeden z moich ulubieńców jak na razie a i jeszcze dodam że nakładałam go na filtr...

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-06-05, 15:00   #689
reila21
Rozeznanie

Dokładnie BB zachowują się inaczej na każdej skórze. Zygmuś kiedyś pisała(ś) o Holice Cleraing Petit zielonej i powiedziała(ś), że się po niej nie świeci, czy że jest w miare matująca i długo wytrzymuje. U mnie wytrzymała na nosie 1 godzine bez błyszczenia...

A np. Skin 79 gold collection, którym się teraz zachwycam do mojej jasnej skóry się dopasowuje idealnie, a na opalonej wygląda jak szara plama =]

BB mają swoje fochy =] To normalne, że u każdego inaczej się zachowują =]
reila21 jest offline  
Stary 2011-06-05, 15:30   #690
Jazzlyn
Zadomowienie

A w jaki sposób nakładacie bb creams? Bo ja zawsze rozsmarowywałam go jak podkład a teraz zobaczyłam ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=Bk81XmqmEYg 0:42 3:19
i chyba muszę spróbować taką techniką wklepywania, ciekawe czy będzie jakaś różnica
Jazzlyn jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości