wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-11, 19:27   #1951
Kayako
BAN stały

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Peripera I LOVE BB CREAM miałam już kilka razy zaproponować do rozbiórki
3ml ciemniejszego wezmę

Z tego The Face Shop kiedyś widziałam recenzję kremu z HD w nazwie Fajny efekt dawał na zdjęciach BEZ flasha Bo z flashem trupia twarz, co recenzująca pokazała

Bardzo ciekawa jestem tej Holika Holika BB Cream Baby Bloom for Oily - może ma któraś i nie potrzebuje?
Kayako jest offline  
Stary 2011-09-11, 20:20   #1952
Czekoladka585
Raczkowanie

Wezmę jeszcze Peripera I love BB Cream - ciemniejszy tak...3ml
i jeśli byłyby chętne to...
z The Face Shopu:
Face it Magic #2 3 ml
It HD Perfect #2 też 3ml

Zygmus, co ty na to? Będę zerkać w arkusz, jeśli mnie uwzględnisz z nowymi próbeczkami do jutra, zrobię przelew od razu

masakra, pomyliłam z rozbiórkowym, nooooo ładnie

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-09-11 o 20:23
Czekoladka585 jest offline  
Stary 2011-09-11, 20:38   #1953
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

ojjj te do mnie przemawiają
podoba mi się, że są dwa kolorki do wyboru

a lioele water drop chyba mnie zapycha
Stary 2011-09-12, 16:17   #1954
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Hej Wam

Dziś na mojej buźce zagościł Skin79 Oriental Gold Plus i muszę przyznać rację Dziewczynom które pisały, że ma różowe tony oooooj ma. niestety ma. Jeśli by nie liczyć tych tonów i byłby całkiem beżowy to byłby chyba moim ideałem krycie ma cudowne, trzyma się na mojej buźce od rana (na kremie) i ani trochę nie chce spływać

Szkoda tylko, że w pierwszych chwilach po użyciu wyglądam jak świnka
Stary 2011-09-12, 18:12   #1955
kmb1
Zakorzenienie

Hej, napisałam recenzję (króciutką) BRTC Gold Caviar BB Cream:
LINK

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2011-09-12, 18:56   #1956
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Wam

Dziś na mojej buźce zagościł Skin79 Oriental Gold Plus i muszę przyznać rację Dziewczynom które pisały, że ma różowe tony oooooj ma. niestety ma. Jeśli by nie liczyć tych tonów i byłby całkiem beżowy to byłby chyba moim ideałem krycie ma cudowne, trzyma się na mojej buźce od rana (na kremie) i ani trochę nie chce spływać

Szkoda tylko, że w pierwszych chwilach po użyciu wyglądam jak świnka
hehehehe to chyba między innymi mi
to pewnie zależy od skóry mnie ta różowość troszkę zdziwiła
Stary 2011-09-12, 19:20   #1957
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
hehehehe to chyba między innymi mi
to pewnie zależy od skóry mnie ta różowość troszkę zdziwiła
Tak właśnie, między innymi i Tobie teraz już wiem, że muszę szukać czystego beżu
Stary 2011-09-12, 19:47   #1958
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

A Holika nie jest całkiem beżowa?wydaje mi sie że tak
Stary 2011-09-12, 19:57   #1959
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak właśnie, między innymi i Tobie teraz już wiem, że muszę szukać czystego beżu
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A Holika nie jest całkiem beżowa?wydaje mi sie że tak
Też pomyślałam o Holice, Peach Girl to chyba beż (chociaż ja mam wielki problem z kolorami), dla mnie albo coś jest różowe, albo żółte, podtonów nigdy nie umiem się doszukać.

Skin79 Lovely Girl to chyba też beż.
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-12, 20:11   #1960
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Też pomyślałam o Holice, Peach Girl to chyba beż (chociaż ja mam wielki problem z kolorami), dla mnie albo coś jest różowe, albo żółte, podtonów nigdy nie umiem się doszukać.

Skin79 Lovely Girl to chyba też beż.
Jak już przetestuję wszystkie te co mam i żaden nie podpasuje mi na tyle, by skusić się na pełne opakowanie to pewnie będę chciała zamówić u Ciebie próbki następnych (tym razem już odpowiednio dobranych) BB
Stary 2011-09-12, 21:32   #1961
Mizore
Przyczajenie

Witam

Postów tu rośnie z dnia na dzień :O
Nie mogę nadążyć

Co byście mi proponowały, jeśli mam skórę mieszaną, odcień... zwykły (nie ciemny i nie jasny) i skłonną do wyprysków?

Zależałoby mi na tym, by dobrze kryło
I nie podkreślało suchych skórek.

Mam Lioele Beyond the Solution, ale już powoli mi się kończy i chciałabym spróbować czegoś innego.

No i podobno Mischa zapycha, więc bym sie jej trochę obawiała.
Mizore jest offline  
Stary 2011-09-12, 21:32   #1962
_Enea_
Raczkowanie

Hej Dziewczyny,
ja po nie udanym zakupie jaki był magic pore cover balm, testowała teraz paprika pore solution tightennih sleeping pack i jestem zadowolona, może nie tak sepktakularnie ale widzę zmniejszenie porów, maska szybko się wchłania, rano wystarczy zmyć wodą i gotowe. No i te pudełko jest takie fajne

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline  
Stary 2011-09-12, 23:50   #1963
MuniMuni
Raczkowanie

Mizore ciężko jest coś polecić bo u każdego to inaczej wygląda. Jednak mogę Ci powiedzieć co u mnie nie podkreśla skórek i z krycia których bb jestem zadowolona. Według mnie zdecydowanie najlepiej kryje Dr. Jart+ Silver Label, lubię go jesienią i zimą bo jest cięższy od innych, ale mnie nie zapycha <nie słyszałam żeby kogoś zapchał>. Innisfree eco natural cover nieźle kryje ale u mnie daje efekt maski <a niby natural cover>. Nieźle wygląda też HERA Mineral Multi BB <chyba zygmus ma jeszcze próbki na sprzedaż>. Lioele Triple the solution fajnie wygląda, ale miałam tylko próbkę więc nie wiem do końca jak z jego działaniem. Mogę też polecić Skin79 Oriental Gold Plus <ten złoty>, Holika Holika Baby Bloom Light. U mnie całkiem dobrze krył jeszcze Baviphat Tea Tree ale słyszałam narzekania na słabe krycie. Tak się przedstawia sprawa u mnie, tylko pamiętaj że u ciebie może być inaczej.
MuniMuni jest offline  
Stary 2011-09-12, 23:53   #1964
Mizore
Przyczajenie

Bardzo Ci dziękuję, MuniMuni
Teraz mniej więcej mam jakiś punkt zaczepienia, więc trochę poczytam na temat wymienionych przez Ciebie bb kremów
Mizore jest offline  
Stary 2011-09-13, 15:16   #1965
dentico
Rozeznanie

Cześć dziewczyny

Też jestem zakochana w bb kremach i podkłady już dla mnie mogą nie isnieć. Napisze jak u mnie się kremiki sprawdziły, może komuś się opinia przyda. Mam 3 opakowania pełnowymiarowe duże.

-skin79 oriental gold ( fioletowy) bardzo go lubie, daje delikatny glow, ładnie wyrównuje koloryt,krycie wystarczające, długo się trzyma.

-lioele triple solution, bardzo fajny, dość mocno kryjący , jak dla mnie troche bardziej tłusty niż ww, czasem używam w okolicy skrzydełek nosa i w okolicach oczu , nawilża i maskuje zaczerwienienia.

-mishha perfect cover nr 21. Fajny choc delikatnie wpadający w róż. Dobre krycie, długo się trzyma.

Ogólnie mała ilość wystarcza więc przy wielkich opakowaniach długo zejdzie mi ich zużycie a lubie próbować nowości.
Teraz zamówiłam na e-bay różowy triple function skin79 i korektor skinfood dark concealer nr 1. Właśnie czekam na przesyłke. Wybrałam sprzedającego z polecenia ideaseller_kr , słyszałam też pozytywne opinie o rubyruby.

Lioele kupiłam na allegro w sklepie Asianstore. Oryginał ale ceny mają wysokie. Teraz założyłam konto na e bayu i już nie będe przepłacać.
Przy zamawianiu z Asianstore wzięłam też próbke cc kremu iFiona , niby następca bb kremów ale jak dla mnie fatalny, niby kolor jaśniutki ale dla mnie biało-różowy, zero krycia. Efekt water drop ale na pewno nie kupie pełnego wymiaru. Ogólnie napisałabym delikatniutki kremik nawilżający i to wszystko.

Następny do kupienia w kolejce będzie chyba missha vitta matt.

Nadmienie jeszcze że kremiki kłade na buzie bez podkładu, mam cere mieszaną , czasem jakaś niedoskonałość wyskoczy ale ostatnio prawie wogóle, mam za to cienie pod oczami. ( czekam na korektor skinfood ale chce też ten skin79 złoty gold cover. Pudruje je delikatnie pudrem białym wykończeniowym elf hd i jest idealnie. Kusi mnie też wypróbowanie pudru skinnfooda brzoskwinia z sake.
dentico jest offline  
Stary 2011-09-13, 15:29   #1966
annje
Rozeznanie

GG do annje

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
ale chce też ten skin79 złoty gold cover.
Wrzuciłam na watek wymiankowy, bo mi nie podszedł, chętnie go oddam w dobre ręce
annje jest offline  
Stary 2011-09-14, 02:05   #1967
Seeba03
Przyczajenie

Witam miłe Panie!

Mam niemałe problemy ze swoją cerą. Z trądzikiem borykam się od dobrych 7 lat. Ostatnio nieco wszystko się uspokoiło. Pozbyłem się tych okropnych, wielkich wykwitów (pojawiają się sporadycznie) lecz postanowiły zaprzyjaźnić się ze mną tzw. kaszaki. Mam strasznie zaatakowane policzki, co widoczne jest zwłaszcza pod światło. Oczywiście dermatolog i kosmetyczka nie są w stanie sobie poradzić z doprowadzeniem mojej twarzy do porządku... Ale do sedna.
Chciałbym wreszcie móc wyjść na ulicę bez poczucia niższości, wstydu i tej głupiej myśli "wszyscy widzą okropny stan Twojej cery" Wszystkie podkłady, których używałem do tej pory strasznie mnie zapychały i potęgowały wysyp tych cholernych kaszaków. Przypadkiem trafiłem na wzmiankę o BB kremach. Nieco poczytałem na tej temat, przejrzałem forum, Wasze posty i pomyślałem, że warto wypróbować tego cudeńka. Tylko pojawia się problem... Nie mam zielonego pojęcia jaki będzie odpowiedni dla mojej tłustej, acz przesuszonej cery, pełnej wyżej wspomnianych "kaszaków", blizn i sporadycznych wykwitów. Ciężko jest ogarnąć wszystkie te nazwy, odcienie, poziom krycia i działanie kremów, o których mowa.

Krótko - potrzebuję pomocy w wyborze dobrze kryjącego niedoskonałości, acz niezapychającego (!!!) kremu do stosowania na co dzień. Dodam, że kolor mojej cery jest raczej neutralny. Ni to bardzo ciemny, ni blady. Doradźcie
Seeba03 jest offline  
Stary 2011-09-14, 07:26   #1968
lilianatoja2
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Seeba03 Pokaż wiadomość
Witam miłe Panie!

Krótko - potrzebuję pomocy w wyborze dobrze kryjącego niedoskonałości, acz niezapychającego (!!!) kremu do stosowania na co dzień. Dodam, że kolor mojej cery jest raczej neutralny. Ni to bardzo ciemny, ni blady. Doradźcie
Hej Seeba03

w tych postach http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1963 i u dentico powyżej, masz chyba najwięcej najnowszych wiadomości. Zygmus często robi zamówienia, to mozesz się podłączyć z próbkami
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-09-14, 10:41   #1969
Elaen
Raczkowanie

Cytat:
Witam miłe Panie!

Mam niemałe problemy ze swoją cerą. Z trądzikiem borykam się od dobrych 7 lat. Ostatnio nieco wszystko się uspokoiło. Pozbyłem się tych okropnych, wielkich wykwitów (pojawiają się sporadycznie) lecz postanowiły zaprzyjaźnić się ze mną tzw. kaszaki. Mam strasznie zaatakowane policzki, co widoczne jest zwłaszcza pod światło. Oczywiście dermatolog i kosmetyczka nie są w stanie sobie poradzić z doprowadzeniem mojej twarzy do porządku... Ale do sedna.
Chciałbym wreszcie móc wyjść na ulicę bez poczucia niższości, wstydu i tej głupiej myśli "wszyscy widzą okropny stan Twojej cery" Wszystkie podkłady, których używałem do tej pory strasznie mnie zapychały i potęgowały wysyp tych cholernych kaszaków. Przypadkiem trafiłem na wzmiankę o BB kremach. Nieco poczytałem na tej temat, przejrzałem forum, Wasze posty i pomyślałem, że warto wypróbować tego cudeńka. Tylko pojawia się problem... Nie mam zielonego pojęcia jaki będzie odpowiedni dla mojej tłustej, acz przesuszonej cery, pełnej wyżej wspomnianych "kaszaków", blizn i sporadycznych wykwitów. Ciężko jest ogarnąć wszystkie te nazwy, odcienie, poziom krycia i działanie kremów, o których mowa.

Mysle, ze powinienies nie tylko maskowac niedoskonalosci, to ostatni krok pielegnacji, ale przede wszystkim wlasciwie pielegnowac swoja skore, meska skora jest nieco inna niz damska, stad nie wszystkie kosmetyki jednakowo sluza.
Powinienes 1. dobrze oczyszczac skore preparatem bez mydla
2. regularnie robic peelingi ( super jest Cure Natural Aqua Gel lub peelingi enzymatyczne)
3. tonizowac skore-toniki, tonery
4. maseczki na twarz-ostatnim hitem jest maseczka Uguisu.
na dobrze wypielegnowana twarz dopiero BB krem. Ciezko powiedziec, ktory CI posluzy, bo jest ich cala masa, zamow kilka probek i mysle, ze cos znajdziesz. Ja niestety problemy tradziku mam dawno za soba, wiec nie podpowiemale moge Ci jakies probki podeslac, prosze o PW
Elaen jest offline  
Stary 2011-09-14, 10:48   #1970
ziarnko piasku
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Hej Seeba03

w tych postach http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1963 i u dentico powyżej, masz chyba najwięcej najnowszych wiadomości. Zygmus często robi zamówienia, to mozesz się podłączyć z próbkami
no i na ebayu widziałam też bb kremy dla facetów ( w nazwie mają homme bodajże) nie wiem, czym i na ile różnią się od tych zwykłych ale może warto się o taki pokusić?
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2011-09-14, 14:36   #1971
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Witam miłe Panie!

Mozesz napisać maila do sklepów z półproduktami np:Biochemii Urody albo Mazideł.Opisać swój problem a Oni zaproponują to co powinno Ci pomóc. Nie wiem czy kremy BB to dobry pomysł, powinieneś oczyścić skórę i pozbyć się "kaszaków" Kremy BB mają silkony(nie wiem czy wszystkie bo te krzaczki w składach mnie rozbrajają)skóra wygląda super ale mogą zapychać.Kolor niestety to sprawa indywidualnaale są próbki, wiec nie trzeba kupować całego opakowania od razuPielęgnacja azjatycja też jest świetna
Jak już pisała Elaen żel Cure albo Marvel Gel działają jak peelingi enzymatyczne, Daiso Charcoal Facial Cleansing Foam albo Kumano Japan SUMI Charcoal baaaardzo odtłuszczają. No i nawilżanie a tu polecam BU lub Mazidłamają też dobre sera i oleje które cuda z cerą robią

Podstawą dla Ciebie jest teraz pozbyć się niedoskonałości a krem BB nie bedzie Ci potrzebny
Trzymam kciuki zeby Ci się udało

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-09-14 o 14:40
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-09-14, 14:45   #1972
dentico
Rozeznanie

seeba03 szczerze to możesz mieć problem z doborem bb kremu. Część z nich wyrównuje tylko koloryt. Ale może warto sięgnąć po te z górnych półek. Na pewno zamawiaj próbki a nie poełnowymiarowe produkty. Dużo dziewczyn sprzedaje odlewki bb kremów lub próbki w saszetkach. Możesz Misshe wypróbować i Lioele , choć czytałam że część dziewczyn zapycha. Mnie akurat nie ale to raczej kwestia cery niż kremu.
Podpisuje się pod postami dziewczym , pielęgnacja to podstawa a nie maskowanie. Częste pilingi , żele ( np mocno polecany i tani biały jeleń z oczarem) , lub Clinique zestaw 3 etapowy nr 4 dla cery tłustej. Musisz próbować . W Sephorze możesz otrzymać próbki . Do demakijażu polecam wode micelarną. Mam nadziej że jakaś rada się przyda.
dentico jest offline  
Stary 2011-09-14, 20:10   #1973
magnesita
Zadomowienie

A do mnie dzisiaj dotarło pełnowymiarowe opakowanie innisfree eco natural cover strasznie się cieszę zamawiałam u ruby 4 wrzesnia

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-09-14 o 20:31
magnesita jest offline  
Stary 2011-09-14, 20:14   #1974
anka1892
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A do mnie dzisiaj dotarło pełnowymiarowe opakowanie innsfree eco natural cover strasznie się cieszę zamawiałam u ruby 4 wrzesnia
o ja to bardzo szybko doszło
anka1892 jest offline  
Stary 2011-09-14, 20:40   #1975
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
o ja to bardzo szybko doszło
rzeczywiście dosyć szybko chociaż muszę powiedzieć że najszybszy dotychczas był ideaseller od nikogo paczki nie przychodziły mi w takim tempie

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-09-14, 21:04   #1976
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
rzeczywiście dosyć szybko chociaż muszę powiedzieć że najszybszy dotychczas był ideaseller od nikogo paczki nie przychodziły mi w takim tempie
trzeba zapamiętać
Stary 2011-09-14, 21:22   #1977
Chaigata
Zakorzenienie

ja dalej uważam mishę 13 za najlepszą dla mnie...
Aczkolwiek kusi mnie jeszcze powrót do skin79 pink.

Chyba znowu musze się wpisać na rozbiórkowe
Stary 2011-09-14, 21:25   #1978
rosana
Wtajemniczenie

Dziewczyny a czy uważacie że kremy BB będą dobre dla cery b wrażliwej i alergicznej? Mnie już prawie wszystko uczula. Szukałam co prawda informacji na temat podkładu ale trafiłam na ten wątek
Stary 2011-09-14, 21:33   #1979
Aisslin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy uważacie że kremy BB będą dobre dla cery b wrażliwej i alergicznej? Mnie już prawie wszystko uczula. Szukałam co prawda informacji na temat podkładu ale trafiłam na ten wątek
Wiadomo że przy takiej skórze nigdy nie ma pewniaków, ale wg mnie powinnaś spróbować. Ja jestem alergikiem i mam AZS, jak na razie żaden krem BB nie zrobił mi krzywdy (a próbowałam już kilku, Lioele, Misshy czy Skin79)
Aisslin jest offline  
Stary 2011-09-14, 21:39   #1980
snoopik
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
No i już zdecydowałam... Trochę portfel na tym ucierpiał, bo zamówiłam minitubki z Asian Store: Baviphat Magic Girls Plus 8ml - ten do skóry tłustej,
Missha PC 20ml odcień 23 i Missha Signature Real Complete 20g odcień również 23. Kurczę, ceny odstraszają, ale myślę, że w co jak w co, ale w kremy do twarzy/podkłady inwestować warto
jak dostanę, napiszę jak się sprawują, mam nadzieję, że się nie zawiodę tym bardziej, że Misshę już testowałam, ujęła mnie kryciem, tylko odcień 21 był sporo za jasny i zbyt sino-różowy u mnie na buzi, więc w ciemno wybrałam najciemniejszy dostępny - 23
Zastanawiam się nad tym Baviphat Magic Girls 8ml z Asian Store. Jak sprawuje się na przetłuszczającej się skórze? Mam tendencję, do szybkiego świecenia się. No i co możesz powiedzieć o odcieniu? Niestety nie mam jeszcze porównania z innymi bb, ale żadne chłodne beże, nie daj Boże różowe nie wchodzą w rachubę tak samo jasne. Przeczytałam cały ten wątek i jest tego mnóstwo, ale zdaje się większość nie dla mnie Generalnie interesuje mnie kremik do średniej karnacji o neutr/ciepłym kolorze i niezbyt ciężki, żeby nie zapychał. Nie musi mocno kryć, taki do wyrównania kolorytu. Będę wdzięczna za recenzję tego, bądź podpowiedź czegoś innego
snoopik jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości