wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-25, 13:00   #2101
malamaluczka87
Zadomowienie

Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Innisfree green tea jest jaśniejsze nawet od innisfree eco natural cover 1.
Jeśli typowy bladzioch nie jesteś to polecam innisfree eco natural cover 2,choć on tez wybitnie ciemniejszy nie jest
dziękuję będę testowała;D nakręciłam się na te BB Creamy

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline  
Stary 2011-09-26, 00:16   #2102
Delorean
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pianistka007 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o olejek DHC to dla mnie osobiscie nie ma porownania do tego z BU. JEst o nieboooo lepszy. Przede wszystkim zastosowanie jest duzo wygodniejsze, i poprostu widac jak rozpuszcza BB cream ( ja stosuje od paru miesiecy skin79 rozowy) i skora jest po takim demakijazu nieziemsko gladka. Dla mnie to ideal.
Ogolnie musze tez powiedziec ze odkad go stosuje (jakies 2 tyg) to mam wrazenie ze poprawily sie u mnie pory, coraz mniej okropnych czarnych kropek na nosie.
Jestem mega zadowolona i polecam naprawde sprobowac (jedynie cena odstrasza, ale widze ,ze jest wydajny

Mam tez pytanie do dziewczyn ktore juz stosowaly skinfoodowa mgielke Vita-C. Sama jestem ogromna fanka kremu i zastanawiam sie czy warto zainwesowac z ta mgielka i czy rzeczywiscie w duecie daje jeszcze lepsze efekty?
No ja też jestem zauroczona tym olejkiem DHC, ale własnie nie mialam nigdy tych z BU i nie wiem czy warto brac na próbę te z BU czy od razu DHC zamówic;D U mnie na blogu jest jak coś recenzja tego olejku z dhc i moje subiektywne odczucia. Szukam jakiegoś recenzji porównawczej tych dwóch olejków, żeby wiedzieć w czym te olejki z BU są gorsze:P
Stary 2011-09-26, 08:40   #2103
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Kochana może ty mi podpowiesz czy Innisfree z tej serii ma jakieś ciemniejsze odcienie bo typową bladolicą nie jestem, ale ciemna solarka też nie;P coś pomiędzy w tonacjach beżowych, absolutnie nie w stronę różu.
Innisfree Eco Natural Green Tea BB Cream ma dwa kolory:
#1 Light Beige (ja ten mam, jest jaśniutki)
#2 Natural Beige

Musiałabyś poszukać w necie swatchy tych dwóch kremów i zobaczyć, czy ten drugi byłby dla Ciebie ok. Zazwyczaj jest tak, że jak są dwa kolory, to nr 1 jest jaśniejszy od nr 2

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2011-09-26, 10:25   #2104
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Delorean Pokaż wiadomość
No ja też jestem zauroczona tym olejkiem DHC, ale własnie nie mialam nigdy tych z BU i nie wiem czy warto brac na próbę te z BU czy od razu DHC zamówic;D U mnie na blogu jest jak coś recenzja tego olejku z dhc i moje subiektywne odczucia. Szukam jakiegoś recenzji porównawczej tych dwóch olejków, żeby wiedzieć w czym te olejki z BU są gorsze:P
Ja mam porównanie tych dwóch olejków.
Ten z BU ma ładny zapach(ja mam różany z wymianki ale na BU już go chyba nie ma)Cena zachęca do kupna(czekanie na zamówienie już nie)
Ale jak dla mnie to zostawia tłustawy film na skórze, mam uczucie niedomycia.

DHC oprócz ceny jest dla mnie super, skórę zostawia gładką i miękką i nie mam uczucia filmu na twarzy.

SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-09-26, 11:50   #2105
lukrecja1
Raczkowanie

A ja skusiłam się na Skin79 oriental gold (złoty) jestem bardzo zadowolona. Do tej pory miałam kilka próbek różnych BB kremów i jedno pelnowymiarowe opakowanie Missha Vita (srebrna) z której nie do końca byłam zadowolona (bardzo tłusta, tępa konsystencja)
Zobaczymy jak się sprawdzi złota wersja Skin79 , mam ją dopiero 2 dni więc nie mogę wypowiedziec się na jego temat - podoba mi się jego konsystencja i kolor - trochę świnkowaty ale na mojej bladej i szarej cerze sprawdza się dobrze ( po ok 20min ładnie się stapia i wyglądam zdrowiej) Nie wiem co te kremy w sobie mają ale namieszały mi w głowie ..... pomimo tego ,że nie byłam zadowolona z Misshy, to postanowiłam używać jej każdego dnia , bo nie lubię marnować pieniędzy. Po ok 3 miesiącach chciałam wrócić do normalnych podkładów i co? źle się w nich czuję , czegoś mi brakuje . Może kiedyś uda mi się znaleźć krem bb idealny w każdym razie tradycyjne podkłady schowałam na dnie szuflady.
lukrecja1 jest offline  
Stary 2011-09-26, 19:22   #2106
_cornelia_
Zadomowienie

zgadzam się ja podkłady używałam tylko na ważniejsze wyjścia, ale i tak się źle w nich czułam. A teraz codziennie rano minimalna ilość BB i tak ładnie wszystko wygląda
Stary 2011-09-26, 20:38   #2107
Chaigata
Zakorzenienie

Dzisiaj testy Liele water drop... ależ to faaajne.
Myślałam, że będzie cieeemne jak murzyn- ale całkiem fajnie się wtopiło, nie ma błysku jak misha.
Dobrze co jakiś czas wrócić do testowania odłożonych w kąt odlewek.
Stary 2011-09-27, 11:03   #2108
iamsolucky
Wtajemniczenie

któraś tego "cudu" próbowała?:

http://cgi.ebay.pl/Holika-Holika-Fac...item4aa8d48fa6

http://www.youtube.com/user/dollilas.../1/AiMkrg0qB4w
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-27, 16:23   #2109
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja nieale nie wiem czy ta rolka to dobry pomysł,choć może ładnie rozprowadzać

SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-09-27, 17:32   #2110
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Garnier wypuścił BB. Ciekawe czy to się do czego nadaje. Ja raczej nie wypróbuję, bo za tą cenę wole jakiegoś koreańczyka jednak kupić, a poza tym nie używam kosmetyków garnier.
Jednak ciekawa jestem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 282267_l.jpg (21,4 KB, 19 załadowań)

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline  
Stary 2011-09-27, 18:16   #2111
lukrecja1
Raczkowanie

Miałam się wstrzymać z recenzją ale nie dałam rady
Jestem absolutnie zakochana w Skin 79 oriental gold plus!
Jedyne co mi przeszkadza to świadomość ,że kupiłam go na ebay i nie mam takiej 100% pewności ,że to oryginał - tyle tam podróbek

I skad się biorą tam takie ceny za produkty Skin79
http://cgi.ebay.pl/SKIN79-INTENSE-CL...item29ff8c086c
http://cgi.ebay.pl/Skin79-Intense-Cl...item5ad896f13a
a inni sprzedają po 40parę zł

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2011-09-27 o 18:23
lukrecja1 jest offline  
Stary 2011-09-27, 18:58   #2112
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
Jedyne co mi przeszkadza to świadomość ,że kupiłam go na ebay i nie mam takiej 100% pewności ,że to oryginał - tyle tam podróbek

jakieś inne opakowanie ma ten skin, inne kremy też u niego w ogóle drogo strasznie. Na asianstore sprzedają kupując na ebayu bo kiedyś znalazłam ich profil na ebayu u rubyruby np. kupowali
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-27, 19:29   #2113
Kayako
BAN stały

Cytat:

jakieś inne opakowanie ma ten skin, inne kremy też u niego w ogóle drogo strasznie. Na asianstore sprzedają kupując na ebayu bo kiedyś znalazłam ich profil na ebayu u rubyruby np. kupowali
Czyli taka sama prawdopodobność nabycia podróbki z ebay za mniejszą cenę, jak w Polsce, po zawyżonej No stress.
Kayako jest offline  
Stary 2011-09-27, 19:33   #2114
Aisslin
Raczkowanie

Cytat:

Hmmm... wątpię w to, choćby dlatego, że mają różne produkty, których na ebay nie ma. Zresztą kto kupowałby takie ilości jak do sklepu na ebay
Możesz zdradzić w jaki sposób to znalazłaś i czemu uważasz, że to Asian Store?
Aisslin jest offline  
Stary 2011-09-27, 20:19   #2115
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Szok...
A jeszcze większy kiedy przy Skin79 INTENSE CLASSIC sprzedawanym za prawie 330 zł jest informacja że sprzedano już 47 sztuk

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-09-27, 20:29   #2116
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Aisslin Pokaż wiadomość
Hmmm... wątpię w to, choćby dlatego, że mają różne produkty, których na ebay nie ma. Zresztą kto kupowałby takie ilości jak do sklepu na ebay

z innych sklepów na pewno też kupują mają wiele źródeł bo nie wszystko właśnie na ebayu jest, ano nick był AsianStore(niedokładnie bo nie pamiętam czy z dużych czy małych liter), lokalizacja Polska i ogromna ilość produktów w tym bb, czytajac z wystawianych opinii kupowanych codziennie u różnych sprzedawców a znalazłam przypadkiem jak u ruby komentarze czytałam
a i kiedys dziewczyna opisywała sytuacje jak to zamówiła u nich bb i się doczekać tygodniami nie mogła,najpierw pisali że wysłali po 2 tygodniach że jeszcze nie wysłane i ze problem bo urzad celny zatrzymał czy coś, kręcili na całego, bo widocznie sami mieli wpadkę że jakaś paczka nie doszła. Wiadomo ze przeciez zaopatruja się tak samo z Korei jak i my, tylko z wielu innych źródeł korzystają oprócz ebaya.
Nie wiem jak to teraz funkcjonuje ale na początku az takiej ilości produktów nie mieli, i składali zamówienie dopiero jak ktoś u nich zamówił i okres oczekiwania był około dwa tygodnie tak nawet na stronie było napisane ale jak teraz jest nie wiem...
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-27, 20:33   #2117
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Kupuję na ebayu od roku, od kilku miesięcy w ilościach prawie hurtowych i na podróbkę nie trafiłam...

Cytat:
Tak z ciekawości spojrzałam co sprzedaje Asian Store i jakoś nie mogę znaleźć tych produktów, ktorych na ebay nie ma.

Jestem po pierwszych testach Epoux Lovely Skin BB Cream, miało być świetne krycie, niestety jest dosyć małe, takie delikatne wyrównanie kolorytu, ale za to zupełnie się nie świecę, nie wiem jak to możliwe, ale skóra cały czas wygląda tak samo jak zaraz po nałożeniu kremu.
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-27, 21:00   #2118
Aisslin
Raczkowanie

Cytat:
z innych sklepów na pewno też kupują mają wiele źródeł bo nie wszystko właśnie na ebayu jest, ano nick był AsianStore(niedokładnie bo nie pamiętam czy z dużych czy małych liter), lokalizacja Polska i ogromna ilość produktów w tym bb, czytajac z wystawianych opinii kupowanych codziennie u różnych sprzedawców a znalazłam przypadkiem jak u ruby komentarze czytałam
a i kiedys dziewczyna opisywała sytuacje jak to zamówiła u nich bb i się doczekać tygodniami nie mogła,najpierw pisali że wysłali po 2 tygodniach że jeszcze nie wysłane i ze problem bo urzad celny zatrzymał czy coś, kręcili na całego, bo widocznie sami mieli wpadkę że jakaś paczka nie doszła. Wiadomo ze przeciez zaopatruja się tak samo z Korei jak i my, tylko z wielu innych źródeł korzystają oprócz ebaya.
Nie wiem jak to teraz funkcjonuje ale na początku az takiej ilości produktów nie mieli, i składali zamówienie dopiero jak ktoś u nich zamówił i okres oczekiwania był około dwa tygodnie tak nawet na stronie było napisane ale jak teraz jest nie wiem...
Zainteresowała mnie trochę ta sprawa, bo sama w tym sklepie z różnych powodów kupuje. Myślę, że sklep pomylił Ci się z innym (Pink Melon?), bo akurat Asian Store od kiedy pamiętam ma wszystko normalnie na stanie i wysyła to w 1-2 dni, a całe kręcenie o celnym opisywane chyba nawet przez parę dziewczyn dotyczyło też innego sklepu.
A tego konta na ebayu szukałam i nie znalazłam, było tylko coś z Japonii itp. także troszkę dziwne jest dla mnie to co piszesz.

Co do Twojego pytania Zygmus to w prawdzie nie rozliczam tego jakoś dokładnie, ale ostatnio skusiłam się na taki maleńki tusz Lioele Carry Me i chciałam najpierw sprawdzić ile kosztuje na ebay ale go nie było.

Edytowane przez Aisslin
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:03
Aisslin jest offline  
Stary 2011-09-27, 21:08   #2119
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Zainteresowała mnie trochę ta sprawa, bo sama w tym sklepie z różnych powodów kupuje. Myślę, że sklep pomylił Ci się z innym (Pink Melon?), bo akurat Asian Store od kiedy pamiętam ma wszystko normalnie na stanie i wysyła to w 1-2 dni, a całe kręcenie o celnym opisywane chyba nawet przez parę dziewczyn dotyczyło też innego sklepu.
A tego konta na ebayu szukałam i nie znalazłam, było tylko coś z Japonii itp. także troszkę dziwne jest dla mnie to co piszesz.

Co do Twojego pytania Zygmus to w prawdzie nie rozliczam tego jakoś dokładnie, ale ostatnio skusiłam się na taki maleńki tusz Lioele Carry Me i chciałam najpierw sprawdzić ile kosztuje na ebay ale go nie było.
wiesz co sprawdzę jeśli wprowadziłam w błąd to przepraszam pomieszało mi się i faktycznie o pink melon sobie przypomniałam
zaraz jeszcze zerknę
asianstore też mi mignęło gdzieś na ebayu

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:12
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-27, 21:15   #2120
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Wiem który tusz, kiedyś go gdzieś widziałam.

Jako sklep mogą kupować gdzie indziej, sama dostaję propozycje zakupu produktów po niższych cenach, ale w większej ilości.
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-27, 21:27   #2121
Aisslin
Raczkowanie

Zresztą, pomyślmy logicznie, kto by nazywał konto na ebay nazwą sklepu?

A ten tusz swoją drogą jest bardzo fajny, chociaż na początku dziwnie mi się używało takiej szczoteczki, bo byłam przyzwyczajona do dużych i grubych. Dobre rozwiązanie jak ktoś maluje rzęsy od święta i żal mu jak połowa się zsycha i marnuje.
Aisslin jest offline  
Stary 2011-09-27, 21:49   #2122
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Zresztą, pomyślmy logicznie, kto by nazywał konto na ebay nazwą sklepu?

A ten tusz swoją drogą jest bardzo fajny, chociaż na początku dziwnie mi się używało takiej szczoteczki, bo byłam przyzwyczajona do dużych i grubych. Dobre rozwiązanie jak ktoś maluje rzęsy od święta i żal mu jak połowa się zsycha i marnuje.
Patrzyłam na regulamin i ofertę AsianStore i faktycznie wysyłają 48h po zaksięgowaniu wypłaty ale ofertę mają gorszą od PinkMelon bardzo okrojoną i mają zaledwie jeden cc cream który był rozbierany a jest wiele innych miedzy innymi popularny Rachel K którego na ebayu nie ma() a przecież mogli by go zdobyć gdzie indziej i wszystko co mają jest dostępne na ebayu
Bynajmniej wcześniej miałam jednak na myśli konto PinkMelon(oni maja dłuuuugi czas realizacji ale i więcej produktów których na ebay nie mogłam znaleźć) zwracam honor
jednak postąpili nie logicznie, nie czaili się z nazwą i tak samo się nazwali

zreszta co się będą czaić- profili kupujących ot tak wpisując w google nie da się znaleźć(sprzedających da się po wpisaniu nicka), ja znalazłam wtedy przypadkiem przeglądając feedbacka ruby.
Jak dla mnie kupowanie w tych sklepach czy allegro to takie samo ryzyko jak wszędzie indziej tylko się przepłaca.
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-28, 06:47   #2123
Kayako
BAN stały

Cytat:
Patrzyłam na regulamin i ofertę AsianStore i faktycznie wysyłają 48h po zaksięgowaniu wypłaty ale ofertę mają gorszą od PinkMelon bardzo okrojoną i mają zaledwie jeden cc cream który był rozbierany a jest wiele innych miedzy innymi popularny Rachel K którego na ebayu nie ma() a przecież mogli by go zdobyć gdzie indziej i wszystko co mają jest dostępne na ebayu
Bynajmniej wcześniej miałam jednak na myśli konto PinkMelon(oni maja dłuuuugi czas realizacji ale i więcej produktów których na ebay nie mogłam znaleźć) zwracam honor
jednak postąpili nie logicznie, nie czaili się z nazwą i tak samo się nazwali

zreszta co się będą czaić- profili kupujących ot tak wpisując w google nie da się znaleźć(sprzedających da się po wpisaniu nicka), ja znalazłam wtedy przypadkiem przeglądając feedbacka ruby.
Jak dla mnie kupowanie w tych sklepach czy allegro to takie samo ryzyko jak wszędzie indziej tylko się przepłaca.
Mi jest czasami żal tych polskich sklepów, bo pewnie ruchu niezbyt maja. Ale w drugiej strony jak sie wali ceny w kosmosu, to juz mi nie żal
Kayako jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:30   #2124
lukrecja1
Raczkowanie

Szkoda ,że na Wizażu nie mamy nikogo kto by mieszkał np. w Korei.
Dobrze byłoby mieć informacje z pierwszej ręki na temat cen - osobiście chciałabym wiedzieć ile kosztują produkty Skin79, Skinfood czy Missha - przynajmniej wiedziałabym jakimi kryteriami kierować się przy zakupach na ebay

Ps. Na blogu Azjatycki cukier natknełam się np. na informację , że Skinfood jest drogą firmą i ceny oferowane na ebay są podejrzanie niskie.......

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2011-09-28 o 10:32
lukrecja1 jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:37   #2125
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mi jest czasami żal tych polskich sklepów, bo pewnie ruchu niezbyt maja. Ale w drugiej strony jak sie wali ceny w kosmosu, to juz mi nie żal
te ceny z kosmosu są uzasadnione, wgryzałam się ostatnio w temat - firma nie moze kupowac kosmetyków bez opłat - nawet jak im urzad celny paczke pusci to muszą się sami zgłosic do oclenia, ovatowania, więc tu juz są pierwsze koszty
a poza tym kazdy wprowadzany na polski rynek kosmetyk musi byc zgłoszony w specjalnym rejestrze, który ma takie chore wymagania, ze jest z tym bardzo duzo pracy - chociaz osobiscie nie wierzę, ze pink melon i asian store się wywiązują z rejestrowania - nie daliby rady wyciągnąc od azjatyckich producentów wszystkich wymaganych danych - Polska ma chore prawo pod tym względem
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-09-28, 10:53   #2126
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli jesteś w nim absolutnie zakochana i jest niezwykły, to nie jest to podróba. Wyczułabyś szybko, że coś nie halo

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Bzeltynka dobrze prawi, w PL firma musi zapłacić cło i podatek od tego, potem jeszcze od sprzedaży poopłacać podatki, rozliczyć się z zagranicznych faktur itp. Jeszcze vat do tego dochodzi - opłat jest mnóstwo, dlatego w PL takie chore ceny, a i to małym firmom trudno się utrzymać..

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:17   #2127
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Szkoda ,że na Wizażu nie mamy nikogo kto by mieszkał np. w Korei.
Dobrze byłoby mieć informacje z pierwszej ręki na temat cen - osobiście chciałabym wiedzieć ile kosztują produkty Skin79, Skinfood czy Missha - przynajmniej wiedziałabym jakimi kryteriami kierować się przy zakupach na ebay

Ps. Na blogu Azjatycki cukier natknełam się np. na informację , że Skinfood jest drogą firmą i ceny oferowane na ebay są podejrzanie niskie.......
SkinFood drogą firmą? Korektor pod oczy kupiony w koreańskim sklepie kosztował mnie około 24zł, na ebayu 34zł.

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
te ceny z kosmosu są uzasadnione, wgryzałam się ostatnio w temat - firma nie moze kupowac kosmetyków bez opłat - nawet jak im urzad celny paczke pusci to muszą się sami zgłosic do oclenia, ovatowania, więc tu juz są pierwsze koszty
a poza tym kazdy wprowadzany na polski rynek kosmetyk musi byc zgłoszony w specjalnym rejestrze, który ma takie chore wymagania, ze jest z tym bardzo duzo pracy - chociaz osobiscie nie wierzę, ze pink melon i asian store się wywiązują z rejestrowania - nie daliby rady wyciągnąc od azjatyckich producentów wszystkich wymaganych danych - Polska ma chore prawo pod tym względem
Zastanawiałam się kilka dni temu czy pinkmelon i asian store zgłosiły kosmetyki do rejestru. Zastanawiałam się też czy kosmetyki wprowadzanie na nasz rynek muszą mieć na opakowaniu informacje na temat produktu w języku polskim. Kiedyś coś było o tym, ale nie doczytałam jeszcze.

A w temacie - dalej jestem zachwycona Christian Gio Super BB, może skład nie najlepszy, ale krem wygląda pięknie na mojej skórze.
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:40   #2128
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
SkinFood drogą firmą? Korektor pod oczy kupiony w koreańskim sklepie kosztował mnie około 24zł, na ebayu 34zł.
A.Cukier mówiła na filmiku z recenzją grzybkowego bb że jak była w Korei w ich firmowym sklepie ceny były o wiele wyższe niż na ebayu...
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:41   #2129
Kayako
BAN stały

No to nie rozumiem idei zakładania takiego sklepu, skoro z góry wiadomo, że ceny przez wszystkie świstki nie będą zachęcające.
Niektóre produkty są w podobnej cenie, co na Ebay i się można skusić, ale reszta... Jak ktoś się boi ściągać spoza kraju, to kupi, jak musi.
Tutaj trochę na temat - *klik*
Dobrze słyszałyście, że w Singapurze Skinfood jest drogi, ale za to w Korei jest tani Co kraj, to obyczaj. U nas MAC jest pieruńsko drogi, a gdzie indziej tani.
Kayako jest offline  
Stary 2011-09-28, 11:44   #2130
bzeltynka
Rozeznanie

tak, informacje na opakowaniu muszą byc po polsku, ale to mozna łatwo zrobic - wystarczą nalepki z polskim tekstem nalepiane na tekscie pierwotnym

a do rejestru na pewno nie zgłosiły, bo to tego potrzeba dokładną listę wszystkich składników, testy czystosci mikrobiologicznej podpisane przez kogosc ze stopniem conajmniej farmaceuty (z kraju producenta), numer partii produkcyjnej itp
i dodatkowo ten sam kosmetyk z każdej partii produktu tez musi byc zgłaszany osobno, żeby mozna było przesledzic jego drogę w razie gdyby zaszkodził konsumentowi
chore, chore prawo
moim zdaniem wystarczyłaby nalepka, ze produkt jest wytwarzany w azji z zachowaniem norm innych niz europejskie i konsument używa go na własne ryzyko
bzeltynka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości