aggie - papilotki Oriflame i kolorówka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-03-31, 13:06   #1
Agentka
Wtajemniczenie

aggie - papilotki Oriflame i kolorówka :)

aggie [img]icons/icon7.gif[/img]wybaczysz ten czas ? [img]icons/icon7.gif[/img] dzieeekiii [img]icons/icon10.gif[/img]

No to siuu :

1.papilotki [img]icons/icon7.gif[/img] kochanie, wiec tak: myjesz wloski szamponikiem, nakładasz odzywke , pianka styliz- zostawiasz włoski do wyschnięcia , bez uzywania suszarki [img]icons/icon7.gif[/img] nastepnie jak bedą juz tylko leciutko wilgotne nakrecasz papiloty [img]icons/icon7.gif[/img]srrednio grube pasmo nawijasz na niebieski pręcik, ale nie sciskasz, tylko w miare luzno- bo jak scisniesz wyjdą Ci loki, a one mają wyjsc takie bardziej połamane, prawda ? [img]icons/icon7.gif[/img] no własnie [img]icons/icon7.gif[/img] jak juz naiwniesz pasmo, przekładasz wystającą czesc niebieskiej pałeczkiw otworek kwiatka i zaciskasz , ale znow nie mocno - bo wyjda loki! nawijac włsoki mozesz niesymetrycznie, nie "pod linijką" bo ma wyjsc bałaganik, wiec nie chodzi o to, zeby to były równomierne fale [img]icons/icon7.gif[/img] ja tak nawijam raz na 3 dni, po umyciu łepka, na noc, spie w tym [img]icons/icon10.gif[/img] a rano zdejmuje, schylema łepek na dół, rostrzepuje rekami, równiez wtedy- jak mam łepek do doły wcieram zelu troche- cały czas je rostrzepując [img]icons/icon10.gif[/img] nastepnie łepek do góry , wyrównuje łapkami, jeszcze poczochram , troche lakieru i mamy nieład artystyczny [img]icons/icon10.gif[/img]

zrozumiałas cos z tego aniołku ? [img]icons/icon10.gif[/img]

ok, to teraz 2. cienie [img]icons/icon7.gif[/img]

zoabcz prosze na watek izzi pt. "slub coraz blizej niestety" na forum wizazowym, tam napisałam dłuuuugo :d jak sie malowac kolorkami w odcieniu brazu, z odrobinką złota, taki makijaz i tobie pasuje, nawet na dzien [img]icons/icon7.gif[/img]

a oprócz tego dodatkowe namiary :

DZIEN: pojedynczy cien Bourjois Rose Astral nr 32 mozesz połączyć w kacickach zew oczu z pojedynczym tej samej firmy Orange Pepite 23 , fajny codzienny makijazyk [img]icons/icon7.gif[/img] do tego szminka nawilzająca Maybeline nr.760 Romantic z odrobinką błysczyku na srodku usteczek w kolorze natrulanym i małym dodatkiem perły [img]icons/icon7.gif[/img] albo zamiast szminki Maybeline - błyszczyk Bourjois Effet 3 D, nr. 65 Lilas electric [img]icons/icon7.gif[/img] albo popatrz tez na szminki Water Shine Diamonds Maybeline, np 111 , albo ten drugi - ciemniejszy róz - ale nie pamietam numeru [img]icons/icon10.gif[/img]

WYJSCIA: fajnie jak sobie połączysz np. srodkowy cien bourjois (trio) nr41 - złoto delikatne- i nim malujesz wew kacik oczu , a nastepnie na zew- tez Trio Bourjois nr 49 , ale ten najciemnijeszy- sliwkowy . i rozcieramy toto rzecz jasna [img]icons/icon7.gif[/img] i na dolnych rzeskach mozesz wtedy maznac kreske tym ciemnym cieniem sliwkowym i rozetrzec [img]icons/icon7.gif[/img] do takiego makijazu oczek pieknie wyglada w/w błysczyk Bourjois , prawie przezroczysty z drobinkami złota nr. 83

jak sobie jeszcze cos dla ciebie wymysle , to napisze [img]icons/icon7.gif[/img]

dzieki za cierpliwosc [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-03-31, 16:38   #2
aggie
BAN stały

GG do aggie
Re: aggie - papilotki Oriflame i kolorówka :)/ Olus

Ola dzieki wielkieeee i slicznie [img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/icon7.gif[/img] jestes kochana [img]icons/icon7.gif[/img]
przyda mi sie to bardzo- przede wszystkim dziex za namiary bo z tym mi zawsze latwiej [img]icons/icon7.gif[/img]
aa powiedz mi tylko cio z jasnymi cieniami ? lubie takie jasne bezyki, biele, szarosci rozniaste... a oczka mam niebieskie doodam [img]icons/icon7.gif[/img] tak na co dzien ofkoz [img]icons/icon7.gif[/img]
za papilotki strasznie dzie ki [img]icons/icon7.gif[/img] jakby nie Ty to wyszlo by mi pewno nie wiadomo co [img]icons/icon7.gif[/img] ale bede miec dopiero za tydzien okolo [img]icons/icon9.gif[/img] ale pochwale sie jak mi wyszlo [img]icons/icon7.gif[/img]
Ola, jeszcze 1. Ile kosztuja ciebie Bourjois ? i blyszczyk ? Nie mialam jeszcze okazji miec jakiegokolwiek kosmetyku tej firmy [img]icons/icon7.gif[/img]
Aha jeszcze 1. jak zrobic rozem buzke, zeby wygladala bardziej kwadratowo?
Ok juz nie marudze tyle [img]icons/icon7.gif[/img]
idem cos sie pouczyc [img]icons/icon9.gif[/img]

buzki i dzieki Olus strasznie [img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:48   #3
Agentka
Wtajemniczenie

Re: aggie - papilotki Oriflame i kolorówka :)

eee tam Misiek [img]icons/icon7.gif[/img] nie ma za co [img]icons/icon7.gif[/img]

jasne, jak najbardziej mozesz uzywac Malenka - np. taki brudny kolorek bezu ma Bourjois, nr 08 beige rose- niech Cie nie zmyli nazwa, bo tam nie ma nic z rózu, tylko wlasnie taki brudny bez [img]icons/icon7.gif[/img] nakładasz go na oczko, mniej wiecej do polowy i KONIECZNIE wycieniuj koncówke jakims innym cieniem, np. ciemnym brazem, ciemną sliwką - namiary w 1 poscie [img]icons/icon7.gif[/img] albo pieknie ten bez wyglada z ametystem Brun astral firmy B [img]icons/icon10.gif[/img] nr.33 [img]icons/icon7.gif[/img] rewela [img]icons/icon7.gif[/img] przynajmniej mi sie podoba [img]icons/icon7.gif[/img] Staraj sie unikac nakładania jasnego bezu na całą powiekę, taki malunek wcale nie rozswietla ani nie odmładza, ani tez nie dodaje buzce lekkosci - to najczesciej popełniany bład, przez dziewcyny w makijazu [img]icons/icon12.gif[/img] ale taki bezyk wycieniowany, jak w/w wyglada super [img]icons/icon7.gif[/img] przydadzą sie do tego dobre pedzle [img]icons/icon7.gif[/img] i do rózu równiez [img]icons/icon7.gif[/img] kupilas ? [img]icons/icon10.gif[/img] sorry, ze Cie tak maltretuje, ale wiem, ze masz kupic, a ja tez sie przymierzam i chce wiedziec, czys zadowolona [img]icons/icon12.gif[/img] wredna małpa jestem, wiemmmm [img]icons/icon10.gif[/img] a i to polaczenie bezyku- jak najbardziej an codzien kochanie [img]icons/icon7.gif[/img]

no koniecznie sie pochwal tymi papilotami [img]icons/icon7.gif[/img] i efektem [img]icons/icon7.gif[/img] jakby co, wal jak w dym [img]icons/icon7.gif[/img]

jejju [img]icons/icon7.gif[/img] hyhy [img]icons/icon7.gif[/img] mam ich w domu kolekcję , bo jestem ich fanką, ze wzgledu m.in na efekt wizualny jaki dają, ale ..y..poczekaj, mysle [img]icons/icon10.gif[/img]

mam [img]icons/icon7.gif[/img] błyszczyk cos ponad 30 pln, cienie pojedyncze- ok 35-38 , potrójne - efekt swiatła- piekne, mniaaam [img]icons/icon10.gif[/img]- ok 48 chiba..ja skleroza jestem do cen [img]icons/icon7.gif[/img] a podłam ceny oczywizda Sephorowskie, warszawskie [img]icons/icon12.gif[/img] gdzie indziej moze byc taniej [img]icons/icon7.gif[/img]

a po co Ty mała chcesz miec kwadratową buzie ??? he ? PO CO ? pytam grzecznie [img]icons/icon10.gif[/img]

strasznie prosze [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] cmokasy [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-01, 22:27   #4
aggie
BAN stały

GG do aggie

Olus jestes naprawde kochana [img]icons/icon7.gif[/img]
Dziekuje Ci slicznie [img]icons/1cmok.gif[/img]

Cio do pedzelkow.. hm kupowalam je dosyc dawno i sa one z nizszej polki, choc naturalne.. wlasciwie to nie narzekam na nie, sa calkiem ok. do pedzelkow nigdy nie przywiazywalam wagi bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] a Ty jakie masz?
niom a rozu jeszcze nie kupilam, na razie az tak strasznie nie jest mi potrzebny, a nie mam czasu na zakupki, ale pewno w ciagu tygodnia najblizszego moze uda mi sie wyrwac [img]icons/icon7.gif[/img] jak kupie dam znac [img]icons/icon7.gif[/img]
I dziex wielkie za ceny [img]icons/icon7.gif[/img] Oj ja mieszkam daleko od W-wy (ale za roczek jesli zdam na studia takie jakie kce [img]icons/icon7.gif[/img] to bede bardziej na biezaco [img]icons/icon7.gif[/img]

A po cio kce buzke kwadratowa ? bo kce miec jakies rysy ladne tej buzki, bo wydaje mi sie taka bez wyrazu... no wiesz o cio mi chodzi

oki ja idem spac

Stary 2003-04-01, 22:33   #5
Agentka
Wtajemniczenie

no jak idziesz spac, to idz sliczna, to i ja idem, bom dzis przetrenowała z bieganiem [img]icons/icon7.gif[/img] a na wąteczek odpowiem jutro, fmfm, fmfe, bo padam na psyk [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] na dobranoc, ale jutro odpowiem i izzi - jak to czyta tyz jutro [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-02, 06:31   #6
lejka
Zakorzenienie

Re: aggie - papilotki Oriflame i kolorówka :)/aggie

Yyy. Ja mam kwadratową buzię. To nie jesty takie piękne... Nie narzekam i nie chcę nic zmiebniać, ale inne oprócz okrągłej bardziej mi się podobia...
Ale wiadomo, chcemy mieć zawsze to, czego nie mamy!
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 22:20   #7
aggie
BAN stały

GG do aggie

A wiesz, ja wlasciwie nie potrafie zidentyfikowac swojego ksztaltu buzki. Wydaje mi sie.. zreszta nie wiem. dlatego kcialabym dac jej jakis ksztalt tym rozykiem [img]icons/icon7.gif[/img]
a w ogole tio idem w piatek do fryzjera, pierwsze zmiany siem zblizaja [img]icons/icon7.gif[/img] jejq 3majcie kciuki [img]icons/icon7.gif[/img]

Ola- jak tam zdrowko w ogole ? a z postami siem nie spiesz, jak sie bardzo nudzisz to wtedy cos skrobnij [img]icons/icon7.gif[/img] ja jestem bardzo wyrozumiala osobka, wiesz o tym [img]icons/icon7.gif[/img]

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości