Nowy, bardziej kobiecy styl (zdjęcia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-05, 11:29   #1
anastazja123
Przyczajenie

Nowy, bardziej kobiecy styl (zdjęcia)

To jeszcze raz ja.
Pisałam tu wczoraj, jednak moje zdjęcia nie miały ochoty się wgrać.

Tym razem przesyłam zdjęcia mojej sylwetki. Największy problem dla mnie stanowią grube uda oraz mały biust. Bardzo proszę Was drogie wizażystki, abyście poradziły mi co powinnam ubierać abym wyglądała i czuła się dobrze.

Jak juz napisałam w poprzednim poście mam 19 lat, prawie 180 cm wzrostu, grube kości i nogi po mojej mamie. DSC04341.jpg

DSC04342.jpg
anastazja123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:36   #2
Biola_Kala
Przyczajenie

Dot.: Nowy, bardziej kobiecy styl (zdjęcia)

To nie są grube uda, absolutnie nie nie nie Myślę, że gdybyś dała zdjęcie, które ukazuje Się całą byłoby łatwiej. Nie widać bioder i po zdjęciu wnioskuję, że nie masz wcięcia w talii co może być mylące.
Biola_Kala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:08   #3
Ankhi
Rozeznanie

Jakoś nie mogę się dopatrzeć tego małego biustu i grubych ud. Nie rozumiem jak możesz być z nich niezadowolona. Lepiej dodaj zdjęcie całej sylwetki- będzie łatwiej doradzić.
Stary 2011-05-05, 17:45   #4
electricfeel44
Przyczajenie

zgadzam się z poprzedniczkami. nie masz wcięcia w talii, a nogi bardzo szczupłe się wydają, wręcz nieproporcjonalne do reszty, ale to moje zdanie (;
electricfeel44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:41   #5
201701261449
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 2

Kochanie, daj spokój.
Nogi są szczupłe.
I nie, nie mówi tego gruby baleron, pożerając trzeciego bicmaka, po to, by się dowartościować tym, że niedługo wszyscy będą grubaśni.
Ciesz się życiem, nie przejmuj pierdołami
A co do biustu : pushup ? Próbowałaś ? Mi optycznie powiększył o jeden rozmiar !
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:00   #6
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie

Nie zniese. Jakie grube uda, kobieto. Nie masz grubych ud, absolutnie. Jeśli Ty masz grube uda to ja czuję się jak wieloryb.

A co do radz koleżanki co do push-upów to zupełnie się nie zgadzam. Uważam, że musisz zaakceptować biust i "nosić się" z nim naturalnie, bez ulepszaczy. Odpowiedni biustonosz oczywiście, ale taki który je zbierze, ładnie ukształtuje, choć zazwyczaj małe biusty mają to do siebie, że są jędrne i krągłe.

Słyszałam opinie, że kobiety z małymi biustami powinny nosić bluzki pod samą szyję. Może poczekaj na opinię innych dziewczyn, ale moim zdaniem powinnaś jak bardziej nosić dekolty z tym, że w towarzystwie jakichś ozdób, falbanek, marszczeń na bluzce, w okolicach dekoltu, piersi (a właściwie na nich).
No i skoro to Twój kompleks, odwróć od niego uwagę i skieruj ją na jakąś inną, lubianą przez Ciebie część ciała.

A nogi pokazuj, bo są świetne!

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A co do tej talii, o której pisał ktoś wyżej.
TO można świetnie połączyć. Tunika z żabotem, marszczeniami na biuście, pas na talię i jest świetnie.

WYMIANA BUTÓW
CzerwonaKokarda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:40   #7
solll
Zakorzenienie

masz bardzo szczupłe zgrabne nogi i małego biustu tez na tych zdjęciach nie widzę. A jeśli chcesz go koniecznie 'powiększyć' to tak jak koleżanka wyżej pisze- dobrze dobrany biustonosz, czyli nie żadne 75b i ew. jakieś wzory, falbanki czy inne ozdóbki na biuście i powinnaś być zadowolona A kompleksu grubych ud radzę się jak najszybciej pozbyć i wystawiac nogi na świat, bo są świetne, długie i szczupłe

solll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 08:31   #8
anastazja123
Przyczajenie

A więc jestem bardzo mile (ale i trochę rozczarowana) zaskoczona.

To znaczy, że wszytko siedzi w mojej głowie. Widzicie w wieku 13 lat zostałam okrzyknięta mianem anorektyczki. Przez 3 lata warzyłam 48 kg (nie mając dużo mniej centymetrów wzrostu). Wyszłam z tego sama, jednak jak zauważyłam tu (i nie tylko) to ciągle gdzieś tam we mnie jest tej zalążek choroby. Jestem dumna z siebie, jednak z drugiej strony (to chore, wiem) mam poczucie, że zawiodłam resztę anorektyczek, że przytyłam i zaczęłam odżywiać się normalnie. Większość ludzi mówi mi, że jestem piękna, szczupła, wysoka i co najważniejsze wartościowa. Od pół roku zaczęłam o siebie dbać nie tylko poprzez dietę, ale również poprzez balsamowanie, malowanie, przyciemniłam włosy, zrobiłam krótką fryzurkę i czuję się że to dobry moment na zmianę stylu ubierania się.

Jak wcześniej napisałam czy mogłybyście przesłać mi kilka zestawów na letnie i wiosenne dni? Co do talii to rzeczywiście jest ona stosunkowo mała (a raczej wcięcie). Na dzisiaj pożyczyłam aparat, jednak jutro postaram się zrobić zdjęcie całej sylwetki.

Co do mojego stylu to ubieram się bez charakteru, chociaż strasznie chciałabym odnaleść swój styl. Są to rurki, adidasy/jazzówki lub sandałki, t-shirt oraz na to sweterek lub krótka kurteczka.
Stary 2011-05-06, 09:08   #9
MadSyndrome
Zadomowienie

Masz cudne nogi, powiem Ci tylko, że ja nigdy anorektyczką nie byłam, a zawsze byłam szczupła, nogi mam podobnej budowy co Ty... wiesz, że pewnie nie wszyscy mają chude łydki i szersze uda, ale to akurat najładniejsze nogi świata uda to uda, masz je zgrabne, a czym chudsze łydki tym lepiej (oczywiście w granicach!), niektórzy mają proste nogi od góry do dołu, nic się nie zwęża w dół, to jest dopiero dziwne
ah i ja swój styl odnalazłam sama w w twoim wieku, teraz mam 21 i o wiele lepiej czuję się w strefie mody więc powiem Ci, że powinnaś trochę pooksperymentować, może zaczerpnąć inspiracji z ulubionej muzyki?
MadSyndrome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:46   #10
anastazja123
Przyczajenie

MadSyndrome zainspirowałaś mnie. Zaczełam się zastanawiać nad tym jaka jestem podczas lepienia pierogów ze szpinakiem

Doszłam do wniosku, że jestem skrajna. Raz czuję się trochę zagubionym dzieckiem sprzed anoreksji, które chciałoby usłyszeć od rodziców "kocham Cię"- spontaniczne, radosne, kolorowe. Czasem zaś jak dorosła (trochę na siłę), która musi być poważna (ojciec ciągle mi to wmawia), odpowiedzialna, rozsądna.

Często ubieram się na czarno, aby pokazać ojcu (ja duzo siebie pokazuję zewnętrznie), że jestem dorosła, jednak bielizna jest kolorowa- jakbym wstydziła sie tego, że gdzieś tam mam w sobie dziecko.

Co do muzyki to również popadam w skrajności w skrajność: czasem Sia, Adele, Czesław Niemen; innym razem Nneka, kult, happysad.

Z jednej strony zadziorna, odwazna, z drugiej trochę bojaźliwa, ale i spontaniczna. Jak pogodzić 'dwie osobowości'?
Stary 2011-05-06, 13:08   #11
anastazja123
Przyczajenie

Dodaję więc zdjęcia w miarę całego ciała, bo odzyskałam aparat
DSC04345.jpg
Stary 2011-05-06, 14:13   #12
patusia1230
Raczkowanie

GG do patusia1230

nicholery nie masz grubych ud.. spojrz na moje w zalaczniku xD to sa grube uda :P i tak maskuje je legginsami xD

Ps. W rurkach tych dzins jest Ci super podkreslaja Twoje ladne nozki i uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0802.jpg (116,9 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1122.jpg (44,4 KB, 192 załadowań)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463890
patusia1230 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:22   #13
Noa_
Zadomowienie

dziewczyno , masz piękne nogi
Noa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 15:27   #14
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9

Nie wiem, gdzie te gurbe uda niby??????

A te spodnie co masz, są boskie leżą idealnie

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:23   #15
anastazja123
Przyczajenie

Więc dziewczyny dziękuję Wam z całego serducha za te miłe komentarze.
Z natury jestem osobą, która lubię rozmyślać i doszłam do BARDZO ważnych wniosków.

To czego się tak wstydziłam postanowiłam wykorzystać. A czego się wstydziłam? Swojej delikatności, dziewczęcości, romantyzmu. Tak, na siłę chciałam być wredotą.

Z racji, że lubię buszować po lumpeksach, kupowałam masę bluzeczek z kwiatuszkami oraz falbankami, które odkładałam na dno szafy mówiąc "to nie dla mnie" i zamierzam, je jak najszybciej odkopać i nosić.

Wczoraj kupiłam sobie pierwszą spódniczkę i jestem z siebie mega dumna. Kocham Was normalnie

Przesyłam link do spódniczki, jest dla mnie lekko przed kolana. http://www.hm.com/gb/product/83790?article=83790-A
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości