mój makijaż+sukienka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-30, 08:01   #31
MagJa
Zakorzenienie

Dot.: mój makijaż+sukienka

Nie podoba mi się Tak jak już dziewczyny wspominały za dużo tu tej zieleni, a usta za blade i za zimne. Jak patrzę na Twoją twarz to pierwsze co widzę, to wielkie zielone oczy i zmrożone usta. Oczy masz ładne i duże, ale w tym makijażu są aż za duże, nie podoba mi się tak mocne podkreślenie zewnętrznego kącika oka. Sam trawiasty cień jest w porządku i podobałaś mi się w nim w jakimś wcześniejszym makijażu (delikatniejszym), ale tu nie bardzo. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że makijaż ma być imprezowy i tak jest za mocny A jak jeszcze dojdzie to tego zielona sukienka...
Myślę, że faktycznie powinnaś postawić na delikatniejsze, bezpieczniejsze barwy - brązy, beże albo może właśnie fiolety, a jeśli ma być zieleń, to delikatniejsza. I chyba powinnaś bardziej podkreślić kości policzkowe.
To chyba wszystko. Mówi (a raczej pisze) Ci to laik, więc miej to na względzie
Pozdrowionka
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 08:17   #32
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Witam po weekendzie, niestety nie mam dostępu do sieci w te dni, więc nie mogłam brać udziału w dyskusji. Dziękuję Wam bardzo za wszystkie oceny.
A więc wracając do tego makijażu -on nie jest zbyt mocny, na zdjęciach wyszedł dosyć soczysty i ostry - w rzeczywistości tak nie razi. Jednak nie wiem czy akurat ten makijaż wykonam - zdania macie podzielone na jego temat. Poza tym faktycznie sukienka też jest jaskrawa, więc może być za zielono
Wybiorę jednak delikatniejszy - może naturalny czyli beże lub jakieś fiolety.
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 14:02   #33
madie
Zakorzenienie

Tak tak, ja też uważam że za zielono byłoby z zielonym okiem bo takie mam wrażenie że nawet odcień zieleni sukienki i w makijażu jest bardzo podobny.

Ja bym do tej pięknej zwiewnej i soczystej sukienki proponowała naprawdę coś delikatnego na oczach, lekkiego, tak żeby jedynie podkreślić urodę. Uważam że Twoja propozycja jest zbyt ciężka.

Mam pytanie, czy na codzień nosisz taki mocny makijaż?? Nie jestem zwolenniczką tak kontrastowych połączeń kolorystycznych jakie czasem proponujesz. Bardzo chciałabym zobaczyć jakiś naprawdę delikatny makijażyk żeby w końcu zobaczyć Twoją bardziej naturalną stronę
Pozdrawiam serdecznie
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 14:21   #34
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez madie
Tak tak, ja też uważam że za zielono byłoby z zielonym okiem bo takie mam wrażenie że nawet odcień zieleni sukienki i w makijażu jest bardzo podobny.

Ja bym do tej pięknej zwiewnej i soczystej sukienki proponowała naprawdę coś delikatnego na oczach, lekkiego, tak żeby jedynie podkreślić urodę. Uważam że Twoja propozycja jest zbyt ciężka.

Mam pytanie, czy na codzień nosisz taki mocny makijaż?? Nie jestem zwolenniczką tak kontrastowych połączeń kolorystycznych jakie czasem proponujesz. Bardzo chciałabym zobaczyć jakiś naprawdę delikatny makijażyk żeby w końcu zobaczyć Twoją bardziej naturalną stronę
Pozdrawiam serdecznie
Ten makijaż wykonałam tylko na próbę. Takich makijaży ja ww. nie noszę na codzień ale lubię dość wyraziste makijaże oczu; od czasu do czasu, na wiosnę i lato, pozwalam sobie na mocniejsze, zazwyczaj jednak maluję się w kolorach naturalnych jak brązy, złoto, oliwkowy czy śliwka. Poza pracą i jakimiś większymi wyjściami nie maluję się wcale.

Dodam jeszcze, że na zdjęciach makijaże moje są bardziej wyraziste i ostrzejsze niż były w rzeczywistości (bardziej stonowane).

Wracając jeszcze do sukienki, raczej wykonam lekki makijaż, lecz z drugiej strony jest to impreza też wieczorowa ( i nocna), więc ten delikatny makijaż może być niewidoczny.

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim
w najbliśzym czasie pokaże się naturalnie ;-)

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2005-06-02 o 14:23
Stary 2005-06-02, 14:32   #35
madie
Zakorzenienie

Napewno byłoby pięknie w delikatnym makijażu, nawet jeśli to na imprezę, ponieważ przy lekkim makijażu możesz założyć jakieś szałowe kolczyki i na przykład kości policzkowe,ramiona lub dekolt czymś nabłyszczyć i będzie lekko, naturalnie ale szałowo. Ale to tylko takie sugestyjki

Czekam na "naturalną wersję" Trzymam za słowo
Pozdrawiam
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 15:04   #36
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Przesliczny makijaz, tylko, ze do... fioletowej sukienki.
Ale bardzo Ci do twarzy w takim zielonym cieniu, moze poprobuj tez z innymi zieleniami - zielenia mchu, zielenia jodlowa...
Sliczne oczka, sliczna buzka, taka "malarska", stworzona do malowania, badz bycia malowana.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 15:37   #37
Eliza_DB
Raczkowanie

GG do Eliza_DB
Thumbs up Dot.: mój makijaż+sukienka

a ja zdecydowanie jestem na TAK . Śliczna babeczka z Ciebie i potrafisz tak zamieszać z kolorami na powiece, że wydają sie takie "żywe". Skoro na codzień nie malujesz się zbyt mocno, to akurat taka impreza temu sprzyja, no bo w sumie kiedy? Tylko po to, żeby zrobić sobie zdjęcie i wystawić na "Wizażu"? Jeszcze raz !
Eliza_DB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 15:40   #38
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez madie
Napewno byłoby pięknie w delikatnym makijażu, nawet jeśli to na imprezę, ponieważ przy lekkim makijażu możesz założyć jakieś szałowe kolczyki i na przykład kości policzkowe,ramiona lub dekolt czymś nabłyszczyć i będzie lekko, naturalnie ale szałowo. Ale to tylko takie sugestyjki

Czekam na "naturalną wersję" Trzymam za słowo
Pozdrawiam
Myslę, ze będzie ok, już zrobiłam sobie na próbę taki lekki ciepły makijaż, jednak z akcenetem zielonym
Lubię nabłyszczacze, zwłaszcza ze juz sie opaliłam a one ładnie prezentują się na takiej skórze
pozdrawiam również
Stary 2005-06-02, 15:43   #39
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Przesliczny makijaz, tylko, ze do... fioletowej sukienki.
Ale bardzo Ci do twarzy w takim zielonym cieniu, moze poprobuj tez z innymi zieleniami - zielenia mchu, zielenia jodlowa...
Sliczne oczka, sliczna buzka, taka "malarska", stworzona do malowania, badz bycia malowana.
Dziękuje bardzo za te komplementy.
Bardzo lubię zieleń i pewnie kolory, ktore polecasz, także wybróbuję
Stary 2005-06-02, 15:49   #40
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Cytat:
Napisane przez Eliza_DB
a ja zdecydowanie jestem na TAK . Śliczna babeczka z Ciebie i potrafisz tak zamieszać z kolorami na powiece, że wydają sie takie "żywe". Skoro na codzień nie malujesz się zbyt mocno, to akurat taka impreza temu sprzyja, no bo w sumie kiedy? Tylko po to, żeby zrobić sobie zdjęcie i wystawić na "Wizażu"? Jeszcze raz !
Pięknie dziękuje, ale jednak dziewczyny mają rację - za dużo tego zielonego by było, choć jak przymierzyłam sukienkę to wydawało mi się ok, teraz przyznam, że makijaż jest dość mocny.
Wykonam zatem wersję delikatniejszą, więcej złota i brązu z akcentem zielonym
Stary 2005-06-02, 16:08   #41
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Kolor cieni poprostu boski i bardzo ładnie wycieniowałaś oczka. Ale jak już napisała Femme do fioletowej sukienki byłby idealny. Wogóle zestawienie fioleu z zielenią jest super modne Tak więc czekam na propozycję w fioletach. A! Do tego makijażu, bo jest on raczej matowy spróbuj na usta nanieść trochę błyszczyka i raczej w kolorze takim cielistym Twój naturalny róż z ust i tak przebije i ożywi nieco usta.
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 22:37   #42
misio-gumisio
Raczkowanie

strasznie rażacy ,taki pstrokaty zupełnie ci nie pasuje.jakoś dziwnie pomalowane powieki ,probowalas kiedyś beżowego cienia i ejlajnera np? albo perłowego wpadajacego w jasny żolty? bo oczy masz super ale ten cień...
misio-gumisio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 00:27   #43
Ela
Zakorzenienie

makijaż sam w sobie super, ale chyba za duzo bedzie tej zieloności.... a jakby dodać niebieskiego koloru, albo cos papuziego stworzyć. I wiesz co.... nie podobaja mi sie te "zawijasy" tzn wykonczenie zewnetrznego koncika oczu,sprobuj je zlagodzic
Ela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 00:44   #44
czarna.noc
Wtajemniczenie

Nie przeczytalam wszytskich napisanych wyzej postow, wiec wybaczcie jesli sie bede powtarzac..
od razu rzucilo mi sie w oczy, ze masz dosyc zmeczona buźkę, jakbys byla niewyspana czy niedotleniona, co widac przy tym pudrze brazujacym. ja bym uzyla moze jakiejs bazy rozswietlajacej? albo to moze zbyt jasny puder i korektor sprawiaja takie wrazenie?
tak czy inaczej, makijaz mi sie podoba, masz super wyrazista urode czekam na wiecej
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 04:11   #45
misio-gumisio
Raczkowanie

ojej... :/
misio-gumisio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 19:31   #46
oozz1
Przyczajenie

zdecydowanie za zielono! poza tym nalezy zrobic cos z ustami. proponuje bez pudru jedynie blyszczyk. makijaz jak najbardziej ten przedstawiony przez modlishe
oozz1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 19:50   #47
anusia_82
Zadomowienie

GG do anusia_82
Smile Dot.: mój makijaż+sukienka

Cytat:
Napisane przez agabil1
Amelianna-myślę,że makijaż a raczej kolor jest przytłaczający-będziesz taka...zielona cała.Jesli koniecznie chcesz mieć zieleń w makijażu,postaw na jeden akcent,np. podkreśl cieniem zewn. kącik oka.Reszta naturalna-cielisty cień na całej powiece,neutralny błyszczyk i dokładnie wytuszowane rzęsy.
Zgadzam się w 100% za dużozielonego do tego sukienka w bardzo wyraźnym kolorze i te oczy nie wiadomo na co patrzeć, myślę że przy tej sukience powinnać delikatniej podkreślić twarz.
anusia_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 21:41   #48
grin_ajz
Wtajemniczenie

GG do grin_ajz

pomijajc fakt ze watek juz stary i na pewno nasze rady juz nie potrzebne musze napisac, ze makijaz super kurcze tyle miejsca do wypelnienia..ja z moja ciezka powieka nie mam tyle do malowania...piekne wielkie oczy

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 10:31   #49
justyna_dt
Zakorzenienie

Piękny makijaż

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:23   #50
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Bardzo ładny makijaż, jednak uważam, że nie do tej sukienki... za zielono... wyglądała byś jak żabka
Kobieta_słonecznik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:46   #51
KOKAINA
Zadomowienie

Sam makijaż jest genialny, ale za cięzki do już nasyconego koloru sukienki. Postawiłabym na lekkie zielenie + odrobine bieli.
KOKAINA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:59   #52
kroofk@
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KOKAINA
Sam makijaż jest genialny, ale za cięzki do już nasyconego koloru sukienki. Postawiłabym na lekkie zielenie + odrobine bieli.
Dokładnie.
Makijaż sam w sobie jest ładny, ale do tak delikatnej sukienki za ciężki.

kroofk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:43   #53
primavera
Zakorzenienie

Dziewczyny- to wątek sprzed prawie roku

Ale oczy zabójcze - to trzeba przyznać
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:05   #54
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

O kurcze! Cudo! Piekne oczy Ślicznie

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 10:13   #55
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

witam, ale zaskoczenie ;-), widzę, że odświeżyłyście mój wątek sprzed roku, trochę się zmieniałam do tej pory, inaczej trochę maluję, a co do makijażu do sukienki to pomalowałam się także inaczej niż na zaprezentowanych zdjęciach; jak dziewczyny wskazały, bradziej delikatnie, na beżowo, z małym akcentem zielonym.
Dziękuję jeszcze raz za opinie.
Pozdrawiam
Stary 2006-04-27, 11:10   #56
asiulka123
Zakorzenienie

Wydaje mi sie ze zbyt duzo zieleni na powiekach. Nie malowalabym ich az tak intensywnie.

Troche blado usta wygladaja- polozylabym jakis bezbarwny albo jasno- rozowy blyszczyk.

Bardzo fajna sukienka .
asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:33   #57
haallka
Wtajemniczenie

a mi sie bardzo podoba i w sumie to chcialabym Cie zobaczyc w tej sukience i z takim makijazem, moze troszke oszczedniej nalozylabym cienie i ocieplila usta ale poza tym super
haallka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 16:25   #58
jaga_2001
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

rzeczywiscie, sukienka i cienie w tym samym soczystym kolorze to troche za duzo. Makijaz sam w sobie jest ladny, ale ograniczylabym sie jedynie to pomalowania czesci rychomej powieki i delikatnie zewnetrzy kacik, bo trocszke wg mnie za daleko wyszlas

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 16:48   #59
caro_l_a
Wtajemniczenie

co za super oczy!!
caro_l_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 22:05   #60
WioletaM
Zakorzenienie

Amelianno, dawno nie było Cię na MM. Kiedy pokażesz nam nowy makijaż? Stęskniłam się za nimi.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości