Bielenda- co Wy na to? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-30, 09:17   #31
maja55
Zakorzenienie

Dot.: Bielenda- co Wy na to?

Kosmetyki Bielendy znam tylko te do pielęgnacji ciala i te mogę pochwalić
Bardzo przyzwoite są:
*Olejki do kąpieli: Witalnosc i Harmonia
*Pianki do higieny intymnej
*kremowy olejek do kąpieli Róża i Jedwab.
maja55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:34   #32
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Moja mama korzysta od czasu do czasu z ofert ATW ale ja nie wiem czy to takie fajne jest. Fajna jest tylko taka maseczka ktora zostawia sie na noc i ona oczyszcza buzie tylko nie pamietam ile kosztuje. Gdzies zauwazylam cienie ATW wiec jak je wyproboje to napishe cosik o nich
Ostatnio szukam jakis dobrych i niedrogich bibulek matujacych, te z Bielendy sa dobre?Jezeli tak to gdzie mozna je kupic?
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:14   #33
Kaisandra
Wtajemniczenie

hej mam te bibułki ale jescze ich nei używałam...:d
a można je kupić w supermarketach m.in.: Geant, Auchan etc
Kaisandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:26   #34
emilio
Raczkowanie

zastanawia mnie seria brazujaca... co myslicie o mleczku do demakijazu i toniku w jednym?i do tego jeszcze brazujace? wlasciwie to jak powinnam to sotsowac?bo jesli brazuje, to chyba powinno sie omijac brwi, zeby sie nie rozjasnily, jak przy samoopalaczu...? jak myslicie?

wiem, ze samo mleczko pewnie nic nie da, ale tak sie zastanawiam nad cala seria: mleczko, tonik, krem, balsam...

G. Turnau
emilio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 15:55   #35
agusia_85
Zadomowienie

GG do agusia_85

Ja mam sam tonik, u mnie leciutko zbrązowił skórę twarzy (ale ja z natury jestem blada, moja siostra ma ciemniejszą skórę i u niej nie było efektu zbrązowienia).

Ja myślę że takie produkty lekko brązujące nie rozjaśniają brwi.

A co do Bielendy to mam jeszcze Olejek do kąpieli, jest w porządku chociaz sam zapach mi się nie podoba :P
agusia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 16:21   #36
Rossie
Raczkowanie

Mnie podoba się ta firma. Ogólnie z tej firmy używałam:
- rzeczy do opalania z serii "Bikini"
- pianek do higieny intymnej...cudowne
- kremy do twarzy z serii nawilżające, tłuste itd..ja miałam z różą damasceńską

Własnie przejrzałam stronkę z kosmetykami i bardzo skusily mnie te nowe mleczka do ciała: armetto,chocolate,coffe,v anilla oraz błysczyki do ust
Rossie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 16:23   #37
smerfeta01
Zakorzenienie

macie może krem Róża & Jedwab na noc ?
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 12:38   #38
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Jak ostatnio przegladalam na takiej jednej stronce kosmetyki Bielendy to niektore wydaly mi sie dosc ciekawe i niedrogie, niektore sa juz dluzszy czas na rynq a ja ich wogle nie widzialam?Dziewczyny czy tylko przez sprzedaz wysylkowa w internecie mozna nabyc kosmetyki Bielendy?Gdzie ich szukac?Mnie najbardziej zaciekawily bibulki matujace z srrii No More
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:09   #39
kasia5558
Wtajemniczenie

Coz, Bielenda ma bardzo slaba siec dystrybucji.
Ja ostatnio kupilam peeling termiczny ktory ma niby zastepowac mikrodermabrazje jak na razie jestem zadowolona, w dzialaniu przypomina mi troche maseczke rozgrzewajaca Avonu - tylko ze o wiele lepiej oczyszcza, wygladza, i ten efekt ciepla jest mniejszy (wlasciwie to udezyl mnie tylko przy pierwszym uzyciu).
Peeling jak na razie - dobry. Oczyszcza wygladza, czyli to co powinien robic dobry peeling cena ok 15 zl
kasia5558 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:37   #40
MagJa
Zakorzenienie

Z Bielendy polecam pianki do higieny intymnej (kora dębu i zielona herbata). Jeśli chodzi o działanie na naczynka to dobry jest krem nawilżający na dzień, teraz testuję też i serum. Średnio jestem zadowolona z mleczka czekoladowego do ciała. Więcej ich kosmetyków nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez Impersona
Kaisandra- a probowalas linie wspomagajaca odchudzanie z Ziaji Lipo Cell Bloker? Ja uzywalam roznych rozniastych i tych drogich i tych tanich i z tego jestem najbardziej zadowolona, a ceny sa banalnie niskie Znajoma poleca wszystkim ATW twierdzac, ze bez cwiczen, tylko wcierajac i szczypiac sie schudla o jeden rozmiar w miesiac ale jakos nigdzie nie moge znalezc innych opinii na temat kosmetykow ATW...
Co do Ziaji, to ja właśnie kupiłam przed weekendem mleczko do opalania wyszczuplające SPF8. Zobaczymy jak się będzie spisywać, jak zacznę się nim intensywnie smarować, bo na razie używałam go kilka razy.
A do co ATW to opinie o tych kosmetykach masz przecież w KWC. Sama ich uzywam i nie narzekam i faktycznie jesli chodzi o balsamy XXL to można nieźle schudnąć nic nie robiąc. Sama zrzuciłam 2cm w udach bez żadnej diety i ćwiczeń w jakiś miesiąc. Szkoda tylko, że te wyszczuplacze są tak cholernie drogie
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:39   #41
nenvena
Zadomowienie

Ja ostatnio oglądalam jakis spray do włosów z uv-taniutki był, ale niestety, strasznie smierdział Może nie az tak jak spray Joanny, ale i tak wolałam dodać drugie tyle za Nivee, byle ładnie pachniało
Strasznie jestem ciekawa błyszczyków i i tych bibyłek, ale niegdzie ich nie widziałam
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:41   #42
MagJa
Zakorzenienie

lucille, maja_s - a to serum na naczynka nie klei się Wam na twarzy? Bo jak jeszcze było względnie chłodno, to nic takiego nie zauważyłam, a jak przyszły upały, to zamiast się ładnie wchłaniać pozostawia taką kelistą powłoczkę
Stary 2005-06-01, 14:55   #43
chocolate_brown
Rozeznanie

Bielenda to chyba polska firma prawda? Fajne jest to ze coraz wiecej polskich produktow sa wysokiej jakosci. Polecam blyszczyki Vipery- rewelacja!!!!
chocolate_brown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:01   #44
smerfeta01
Zakorzenienie

błyszczyki Bielendy są podobne do Eveline
Stary 2005-06-01, 16:13   #45
Kaisandra
Wtajemniczenie

fajne są te błyszcyki ja mam 2...były dołączone jako gratisy do produktów bielendy ...wiec oczywiście kupilłąm ...i... śa bardzo fajne jestem z nich zadowolona
dzięki Smerfeta za cynk o nowej dziewczynie ..oczywiście zakupie
pozdrawiam
Stary 2005-06-01, 17:30   #46
beliczek
Zakorzenienie

ja mam błyszczyk Bielendy, był dołaczony do płynu do demakijazu oczu. z początku wydał mi się za ciemny ale na ustach wygląda poprostu slicznie. dodatkowo nawilża i jest trwały. Zaczyna się ze mnie robić wielka fanka Bielendy
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:44   #47
madie
Zakorzenienie

Poprosiłam mojego mena, coby mi kupił niedrogi tonik jakiś przy okazji zakupów. Przyniósł mi Bielendy różany w żelu Dla mnie bomba! Super nawilża i nakładanie go na buzię to ulga dla skóry
Teraz kupiłam sobie kasztanowy, także w żelu i znów twierdzę że jest super !! Używałyście ich? Jakie Wasze wrażenia?

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-06-01 o 23:54
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:59   #48
madie
Zakorzenienie

Dodam jeszcze że miałam również różane mleczkodo demakijażu, ale jest zbyt rzadkie jak dla mnie. Z wypróbowanych przeze mnie kosmetyków tej firmy nie sprawdził się zupełnie krem pod oczy botox efekt. Liczyłam na nawilżenie ale nie ma takiego efektu
Ale nie zraziłam się, sądzę że to kosmetyki warte wypróbowania. W końcu nie są drogie, a można wśród nich znaleźć rarytaski
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 22:05   #49
smerfeta01
Zakorzenienie

hmn, ten tonik w żelu to ciekawe sprawa.Muszę pomyśleć...
Stary 2005-06-02, 00:45   #50
kot_bury
Raczkowanie

Bielenda super balsamy do ciała!!! Szczególnie tenz z hibiskusem ujędrniają

cy-drenujący (różowy kolorek). rezczywiście dość dobrze ujędrnia, ale trzeba regularnie stosować (jak wszystko zeby dało efekt)
kot_bury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:31   #51
smerfeta01
Zakorzenienie

a macie ten kremik na noc Róża & Jedwab ?
Stary 2006-05-09, 10:07   #52
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

do wartych polecenia produktów tej firmy musze dołączyć
płyn dwufazowy róza&jedwab do demakijażu oczu, jest naprawdę dobry, nie podrażnia i nie wysusza powiek, a dobrze radzi sobie z cieniami i tuszem, trudno go zdobyć, ale cena niska i warto
mleczko kokosowe Powitanie z Afryką, zapach przecudny, świetnie pielęgnuje, nawilża, szybko się wchłania, a ten zapach poprostu bajka, uzywam już drugie opakowanie, no wąłsnie dot ego opakowania miałabym jakieś zastrzeżenia jednak, przydałaby się pompka
zgadzam się tez z tym że ciężko dostać niektóre kosmetyki tej firmy, jesli chodzi o dystrybucję to kiepsko u nich z tym, z trudem upolowałam ten płyn do demakijażu, ciężko dostac tez desery do kąpieli, chyba że pojedyncze sztuki, serią NO More nadal nie zlokalizowana w moich okolicach

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 11:54   #53
maja55
Zakorzenienie

Ostatnio zachwycam się peelingiem termicznym-minidermabrazją Bielendy. Sam peeling jest bardzo mocny, silnie sciera naskóre, ale w połaczeniu z maseczką Botoks- Effect zostawioną na całą noc, dale swietne rezultaty!
Skóra gładka, oczyszczona, promieniująca blaskiem

Świetny jest też żel do higieny intymnej z nagietkiemBardzo przyjemny zapach i delikatne działanie. Używałam go też do mycia twarzy kiedy skończył mi się żel do mycia twarzy
Stary 2006-05-09, 12:34   #54
beliczek
Zakorzenienie

Bardzo lubię krem do twarzy na dzień "Spa morska kuracja". Jest lekki, nawilża, delikatnie pachnie i nie zapycha porów. Nie podoba mi się natomiast żel pod oczy z tej serii - bardzo silikonowy i poza powierzchniowym wygładzeniem nic nie zdziałał. Nawet nie nawilżył.
Lubię mleczko afrykańskie ale na dłuższą metę jego zapach mnie zmęczył.
Bardzo działą na mnie termoaktywna linia fitness, którą stosuję raz na pól roku w formie kuracji (ampułki + żel). Tanie i dobre kosmetyki. Teraz przymierzam się do ampułek z serii morskiej.
Wspaniały jest balsam czekoladowy z serii deserowej. Najpiękniejszy zapach czekolady jaki udało mi się znaleźć w kosmetykach - słodki, lepki, rozleniwiający...aż znika ochota na zjedzenie czegoś słodkego.
Najbardziej udanym kosmetykiem Bielendy jets różany olejek do kąpieli. Niestety po zużyciu w rucho ciągłym kilkunastu opakowań...znudził mi się i teraz używam olejków Farmony. Ale z pewnością wrócę do niego jesienią.
Lubię też smietankowy krem do rąk miss milkie i balsam do ciała z tej serii.
Jednym słwoem: Bielenda to moja ulubiona polska marka i z przyjemnością stosuję te kosmetyki.
Stary 2006-05-09, 12:53   #55
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Bardzo lubię krem do twarzy na dzień "Spa morska kuracja". Jest lekki, nawilża, delikatnie pachnie i nie zapycha porów. Nie podoba mi się natomiast żel pod oczy z tej serii - bardzo silikonowy i poza powierzchniowym wygładzeniem nic nie zdziałał. Nawet nie nawilżył.
To chyba się skuszę na ten kremik do twarzy, bo kusi mnie już od jakiegoś czasu. A kusi tym bardziej, że mi akurat serum pod oczy z tej serii baaardzo pasowało.
Cytat:
Lubię mleczko afrykańskie ale na dłuższą metę jego zapach mnie zmęczył.
Fakt - mleczko jest cudne, ale można się nim znudzić. I kompletnie nie nadaje się na ciepłe dni - wiem coś o tym, bo właśnie je męczę. Ale na zimę jak znalazł - wtedy nie trzeba było mnie namawiać do smarowania się nim, bo nawet o 2 w nocy miałam na nie siłę i ochotę.
Cytat:
Jednym słwoem: Bielenda to moja ulubiona polska marka i z przyjemnością stosuję te kosmetyki.
Moja też
I sama jeszcze lubię oprócz wspomnianych już tu i wyżej kosmetyków
- królewski krem piękności z afrykańskiej serii - też świetny na jesień-zimę
- czekoladowy krem do twarzy i ciała - używam tylko do ciała, bo do twarzy bym się bała, ale zapach i konsystencje ma boskie - dosłownie jak masło czekoladowe
- krem pod oczy Botoks Efekt
- peeling termiczny Botoks Efekt - szkoda tylko, że ze względu na naczynka nie powinnam go w ogóle używać ale działa świetnie
Stary 2006-05-09, 13:33   #56
Kaisandra
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bluegirl
do wartych polecenia produktów tej firmy musze dołączyć
płyn dwufazowy róza&jedwab do demakijażu oczu, jest naprawdę dobry, nie podrażnia i nie wysusza powiek, a dobrze radzi sobie z cieniami i tuszem, trudno go zdobyć, ale cena niska i warto
mleczko kokosowe Powitanie z Afryką, zapach przecudny, świetnie pielęgnuje, nawilża, szybko się wchłania, a ten zapach poprostu bajka, uzywam już drugie opakowanie, no wąłsnie dot ego opakowania miałabym jakieś zastrzeżenia jednak, przydałaby się pompka
zgadzam się tez z tym że ciężko dostać niektóre kosmetyki tej firmy, jesli chodzi o dystrybucję to kiepsko u nich z tym, z trudem upolowałam ten płyn do demakijażu, ciężko dostac tez desery do kąpieli, chyba że pojedyncze sztuki, serią NO More nadal nie zlokalizowana w moich okolicach

jeśli masz w okolicy GEant'a lub Nature to zobacz tam seria NO MORE powinna być i pozostają oczywiście małe sklepiki
Stary 2006-05-09, 13:58   #57
k_rubia
Rozeznanie

a ja używam obecnie mleczka i toniku do demakijażu twarzy z serii Vinoterapia. Są fantastyczne !!!!!!!! szczególnie uwiwlbiam ten tonik , który ma konsystencję żelu .po nim czuje się cudownie
Stary 2006-05-09, 14:09   #58
beliczek
Zakorzenienie

Zapomniałam o Królewskim kremie z serii afrykańskiej. Na buzię jest dla mnie troszeczkę za ciężki, za to wspaniale psrawdza sięroli kremu do dekoltu i biust - nawilża, odżywia, uelastycznia skórę. Wolę go niż obiecanki-cacanki próducentów kremów przeznaczonych do biustu
Lubię też różane mleczko do demakijazu twarzy i oczu. Nie podrażnia a świetnie sobie radzi z tuszem do rzęs.
Stary 2006-05-10, 09:45   #59
magdziaS
Podróżniczka

Z bielendy zachwycila mnie seria z koziego mleka Beauty Milky. Produkty sa super, mam krem do rak i krem do twarzy.
krem do rak pachnie rewelacyjnie i dobrze nawilza dlonie
krem do twarzy - zapach wiadomo jw. - z nawilzaniem juz troszke gorzej, ale na poczatku pozostawia taki fajny film na skorze

mikroREKLAMA
Moje paznokciowe królestwo
Zapraszam do siebie :)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 649 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
magdziaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 10:43   #60
sky1980
Rozeznanie

ja mam z Bielendy Luksusowe Serum Pod Oczy SPA, musze powiedziec ze jest dosc dobry i wydajny,uzywam go juz 3 miesiac, codziennie wieczorem i w dalszym ciagu sie nie skonczyl, tubka 15 ml.
skora pod oczami aksamitna,rowna,bez cieni,jestem naprawde zadowolona ,polecam

mam jeszcze krem smietankowy do twarzy Beaty Milky-rowniez godny polecenia,jak dla mnie to jest najlepszy krem pod makijaz,szybko sie wchlania,nie pozostawia zadnej tlustej warstwy
sky1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości