Przystrzyżone brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-08, 02:36   #1
Salkacz
Przyczajenie

Przystrzyżone brwi

Witam,
Chodzi o to, że raz sobie przystrzyglem brwi elektryczną, regulowaną maszynką do golenia wlosów i ciekawi mnie, ile one będą tak rosnąć(nie odrastać) względem dlugości, czy przestaną rosnąć i czy ich dlugość da się w miare uregulować bez regularnego przycinania?

Sytuacja wyglądala tak: Z jakiś miesiąc temu z kumplem golilismy sobie wlosy na glowie jego Philipsem. Nieważne. Brwi w sumie byly w porządku, nie byly jakieś strasznie brzydkie czy wielkie. No więc najpierw zrobiliśmy sobie z kolegą po takim malym nacięciu od zewnętrznej strony prawej brwi, i powiem że dalo to ciekawy, ba, fajny efekt (teraz sobie w tym miejscu, kiedy już zaczyna być widać odrastające wloski poprawiam to nacięcie). I wpadlem na(tak wiem, glupi) pomysl żeby sobie przykrócić troszke brwi, mimo że szczególnie się nie wyróżnialy, ale zawsze drażnila mnie ich wydatność. Ustawilem golarke tak na oko, żeby minimalnie je przyciąć i zobaczyć efekt(nie licząc się z konsekwencjami). No i przejechalem golarką jedną brew, drugą i w sumie efekt też nie byl zly, widoczna zmiana w wyglądzie, na pozytyw oczywiście I teraz problem polega na tym, że jak się przyjrzeć to wg. mnie brwi już odrosly do poprzedniego wygladu, a może i nawet są troszeczkę grubsze, gęstsze czy ciutkę dluższe niż przedtem? Nie zwracalem zbytnio na nie uwagi przed strzyżeniem to trudno jest mi teraz określić czy zmiana jest tak wyraźna. Ale wygląda to teraz tak, że przy wewnętrznej stronie(od nosa) zrobil się taki jakby lekki "busz" pnący się ku górze(z tego co pamiętam mialem coś podobnego przed, ale mniej wydatne niż teraz, a ogólnie brwi zrobily się albo gęstsze, albo grubsze, ciężko powiedzieć, no i tak jakby hm... twardsze?

W każdym razie: Czy istnieje jakiś sposób żeby je w miarę uregulować, glownie w dlugości, bez potrzeby regularnego przystrzygania ich czy coś takiego? Albo czy jest jakiś "patent" żeby lekko przygolić je tak jak zrobilem to przedtem i utrzymać ten wyglad bez ponownej ingerencji maszynek, golarek czy innych? Czy tam chociaż nawet żeby przywrócić im w jakiś sposób poprzedni wygląd? Ah, i jeszcze jedno mnie dręczy. Czy brwi będą jeszcze wydatniejsze niż teraz są? Kiedy przestaną rosnąć? Za odpowiedzi nic nie wnoszące do tematu z góry dziękuję, Pozdrawiam

Ps. Tekst może i trochę przydlugi ale staralem się uniknąć późniejszych niejasności w razie czego pytać

Edytowane przez Salkacz
Czas edycji: 2011-05-08 o 02:48
Salkacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:58   #2
201608040942
Konto usunięte

Dot.: Przystrzyżone brwi

nie da da rady utrzymac ich w takim stanie po przycierci bez ponownego przycinania. chcesz miec taka dlugosc jaka miales po przycieciu, musisz regularnie je podcinac jak odrosna.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:08   #3
Agnes1906
Wtajemniczenie

GG do Agnes1906

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
nie da da rady utrzymac ich w takim stanie po przycierci bez ponownego przycinania. chcesz miec taka dlugosc jaka miales po przycieciu, musisz regularnie je podcinac jak odrosna.
Dokładnie, się zgadam z poprzedniczką
Stary 2011-05-08, 11:13   #4
Salkacz
Przyczajenie

A takie regularne podcinanie nie grozi szybszym wzrostem brwi? Nie będą coraz grubsze, twardsze, czy coś?
Stary 2011-05-08, 18:52   #5
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

może tylko Ci się wydaje, że są grubsze i bardziej gęste, po przez jakiś czas miałeś je krótsze i przyzwyczaiłeś się do tego widoku. Z mojej strony rada - nie przejmuj się tym tak. U mężczyzn gęste brwi całkiem fajnie wyglądają, to jest właśnie męskie oczywiście, jak zwykle kwestia gustu. Jeśli Ci bardzo przeszkadzają faktycznie, to spróbuj wybrać się do kosmetyczki, doradzi Ci, jak można je wyregulować.

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 15:54   #6
Salkacz
Przyczajenie

no może to i fajnie, ale do łysej glacy niezbyt pasuje nie, może i rzeczywiście to wyolbrzymiam. dobra tam. w każdym razie dzięki
Stary 2011-05-13, 09:07   #7
Expert Philips
Ekspert

Salkacz,
Jeśli chcesz utrzymywać konkretną długość brwi, niestety wiąże się to z ich systematycznym podcinaniem. Jeśli planujesz to robić, to może warto żebyś zastanowił się nad zakupem specjalnego trymera do brwi, nosa i uszu. W przypadku modelu marki Philips – NT9110, posiada on 3 długości strzyżenia, dzięki czemu dobierzesz najlepszą dla siebie.
Gdybyś potrzebował więcej wskazówek – pisz na ekspert@philips.com. Chętnie pomogę.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości