Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-08, 15:42   #1
anika1979
Raczkowanie

Dobry Fryzjer Racibórz

Dziewczyny czy polecacie jakiegoś dobrego fryzjera w Raciborzu?
anika1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:14   #2
anika1979
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzjer Racibórz

Ponawiam swoja prośbę. Są jakies dziewczyny z okolic Raciborza, które korzystają z usług tutejszych fryzjerów?? Bardzo proszę o pomoc
anika1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 10:21   #3
grosz_ek
Przyczajenie

żadnych odpowiedzi
a teraz sama poszukuję fryzjera i makijażystki z Raciborza lub okolic
zamierzam skorzystać z usług salonu Dar-Art z R-rza na Opawskiej
czy ktoś może ma jakąś opinię na ich temat?
grosz_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:34   #4
madeline10
Raczkowanie

Miałam okazję być u kilku raciborskich fryzjerów i niestety póki co nie natrafiłam na nikogo godnego polecenia. Natomiast od kilku osób słyszałam pochwały na temat salonów Trendy, czas spróbować.
Stary 2012-05-31, 17:25   #5
Wierna_klientka
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer Racibórz

Witam!! Osobiście i szczerze polecam fryzjera na ul. Długiej, w salonie IRENA, gdzie od razu można również skorzystać z usług kosmetycznych. Ja korzystam na razie jedynie z usług fryzjerskich, które polecam jak najbardziej!! Fachowa i profesjonalna obsługa, można po pierwszej wizycie przekonać się o ogromnej różnicy i przepaści pomiędzy resztą zakładów w Raciborzu!! Po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolona, a znajome którym poleciłam ten właśnie zakład dziękują mi po dzień dzisiejszy. Polecam gorąco!
Wierna_klientka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:13   #6
wellinka
Przyczajenie

Oj zgadzam się w zupełności z Panią powyżej co do fryzjera na Długiej! Byłam i potwierdzam - pełen profesjonalizm! Byłam już u wielu fryzjerów, ale nigdy do końca nie byłam zadowolona tym razem zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania, od fachowego podejścia, samej obsługi i ceny która również była rozsądna jak za tak zadowalający efekt! Do tej pory drogie Panie fryzjerki starały się swoje niespełnione wizje przenieść na moją głowę nie koniecznie zwracając uwagę na to czy to mi pasuje i odpowiada. Pan u którego byłam najpierw przeprowadził ze mną rozmowę czego oczekuję, jak na co dzień się czeszę, jakie kolory lubię nosić i dopiero zabierał się do pracy!! Polecam gorąco wszystkim Raciborzankom i nie tylko
wellinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 12:34   #7
morela11
Przyczajenie

Ja również w pełni zgadzam się z pozytywnymi opiniami pań, które korzystały z usług Pana fryzjera w salonie "Irena" na ul. Długiej. Poszłam tam nie w pełni przekonana, ale pomyślałam, że warto spróbować i nie zawiodłam się. Rzeczywiście Pan ma profesjonalne podejście do zawodu. Jest bardzo sympatyczny i miły. Pierwszy raz odkąd mieszkam w okolicach Raciborza jestem naprawdę zadowolona z obcięcia. Pan obciął mnie tak jak chciałam, a na dodatek sam doradził co zrobić, by było ładniej. Farbował mi też włosy, tłumacząc wcześniej jaka jest różnica w farbowaniu pasemek, a całości i jaki osiągnę efekt tegoż farbowania. Również jestem bardzo zadowolona. No i cena- całkiem do ludzi. Jednym słowem zyskał Pan nową klientkę. Pozdrawiam i polecam, naprawdę warto

Edytowane przez morela11
Czas edycji: 2013-01-19 o 12:38
morela11 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości