Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-01, 07:53   #721
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie

Dot.: Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Mam ładną cerę, nie licząc tych wstrętnych porów :/ szpecą mnie dość mocno, podkład w nie włazi, tworzą się w nich zaskórniki. Najwięcej mam ich na nosie, czole. Wydałabym każde pieniądze, żeby się ich pozbyć.
To tak jak ja, mam takie wrażenie czasem, jak się umaluję dobrze podkładem, że gdybym nie miała tych porów, to w ogóle bym się nie musiała malować a i tak bym się czuła ładnie. Też bym oddała wiele, żeby się ich pozbyć, ale POZBYĆ, nie zmniejszyć
KroofkaNeonoofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:40   #722
Amu_Ikuto
Raczkowanie

Hejka!
Uff...!!! W końcu skończyłam czytać cały wątek. Poczytałam, pomyślałam i na razie zamówiłam algi oczyszczające na allegro. Na razie małe opakowanie, bo jak mnie uczuli... To wolę wydać 14 zł niż 50 Ech, życie alergika... Dam znać jakie efekty - o ile (oby!!!) będą Trzymajcie kciuki

Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^

Amu_Ikuto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:49   #723
majeczka92
Raczkowanie

Znam ten problem niestety,ostatnio odkryłam cos co przez dłuzszy czas bardzo mi pomagało -witamine PP,chyba nigdy nie miałam tak pieknej cery jak wtedy gdy jej uzywałam,niestety chyba sie uzalezniłam bo ostatnio mam po niej zawroty i bóle głowy i musiałam odstawic,co mnie bardzo martwi gdyz cera po niej była cudowna.Z tym ze przyjmowałam dosc spore dawki 200-400mg dziennie,po mniejszych nie widziłam róznicy
majeczka92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 09:27   #724
ellish
Zakorzenienie

Tez niestety mam ten problem. Strasznie to wyglada na policzkach. Gdyby nie to, tez bym nie musiala sie malowac:/

Pomaga mi z Ziaja pro, " Maska oczyszczajaca z glinka zieloną+ mikrodermabrazja". Oczywiscie, pory nie znikaja, niestety. Ale na pewno sa mniej widoczne.

Tak bym chciala ich nie miec
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:45   #725
prettysimple
Zadomowienie

Szkoda, że nie da się ich nie mieć. Skóra sucha z reguły ma mniejsze pory niż skóra tłusta i czasem zastanawiam się, czy nie lepiej by mieć problem z ciągłym nawilżaniem skóry i odstającymi suchymi skórkami, niż z wiecznie przetłuszczającą się cerą z rozszerzonymi porami, w które włazi WSZYSTKO i na których niestety widać te wstrętne pory. Skórę z trądziku już wyleczyłam, ale co z tego, skoro rozszerzonych porów nie da się usunąć :/.
Stary 2012-03-05, 20:55   #726
doktorek033
Przyczajenie

Witam temat mnie zaciekawił i siedzący obok mnie mój mężczyzna wiec go zapytałam czy ma pory na nosie niestety powiedział że głupio by wyglądał z porami na nosie ja noszę je na pupie pozdrawiam
Stary 2012-03-07, 09:39   #727
Amu_Ikuto
Raczkowanie

Hejka! Co do alg... No mnie jakoś super nie pomogły. Owszem fajnie oczyściły, fajne uczucie na skórze dały i może coś odrobinę te pory zwęziły, ale to ciągle za mało...

Stary 2013-01-21, 15:15   #728
dotka128
Raczkowanie

ehhh a mnie znowu chyba dopadła "cerowa" depresja.... :-(
szczerze mówiąc idealnie gładką buzię miałam jakoś w okresie TYLKO od urodzenia do początków wieku dojrzewania.... potem już tylko syfy, wągry, zaskórniki przebarwienia - dramat.
Obecnie mam 28 lat i końca tych problemów nie widać. Zawsze sobie powtarzałam że muszę zacisnąć zęby i przetrwać okres dojrzewania ale jak widać to nie wystarczy. W tym momencie przeraża mnie myśl że jak jeszcze trochę poczekam to będę mieć na twarzy zmarszczki równocześnie z trądzikiem :/

Stosowałam już chyba wszystkie możliwe sposoby te domowe/u kosmetyczki/dermatologa.
Tabletki/ kremy/maści/toniki/maseczki/zabiegi u kosmetyczki.....

Nie wiem ale jak czytam tutaj że jedna z drugą widzi spektakularne efekty po około tygodniu-max miesiącu stosowania kremu/tabletek/ czy czego tam to nie wiem czy się śmiać czy płać........

Może moja cera jest wyjątkowo do dupy ale jak sobie nałożę maseczkę to po zmyciu jej moja buzia wygląda w sumie tak samo jak przed nałożeniem a pory wcale nie są zmniejszone

ehhh straciłam już nadzieję i chce mi się płakać jak patrzę w lustro
Stary 2013-01-21, 15:53   #729
Sylwia16_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc idealnie gładką buzię miałam jakoś w okresie TYLKO od urodzenia do początków wieku dojrzewania.... potem już tylko syfy, wągry, zaskórniki przebarwienia - dramat.
Obecnie mam 28 lat i końca tych problemów nie widać. Zawsze sobie powtarzałam że muszę zacisnąć zęby i przetrwać okres dojrzewania ale jak widać to nie wystarczy. W tym momencie przeraża mnie myśl że jak jeszcze trochę poczekam to będę mieć na twarzy zmarszczki równocześnie z trądzikiem :/

Stosowałam już chyba wszystkie możliwe sposoby te domowe/u kosmetyczki/dermatologa.

Nie wiem ale jak czytam tutaj że jedna z drugą widzi spektakularne efekty po około tygodniu-max miesiącu stosowania kremu/tabletek/ czy czego tam to nie wiem czy się śmiać czy płać........

Może moja cera jest wyjątkowo do dupy ale jak sobie nałożę maseczkę to po zmyciu jej moja buzia wygląda w sumie tak samo jak przed nałożeniem a pory wcale nie są zmniejszone

A możesz dodac zdjęcie? Może nie wygląda to tak źle, jak to malujesz. Często jest tak, że wyolbrzymiamy swój kompleks. Myślę, że może problem tkwi w Twojej diecie. Widziałam Twojego bloga, chyba dużo jesz słodyczy?

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:18   #730
dotka128
Raczkowanie

dodam zdjęcie jak uda mi sie zrobic jakies w swietle dziennym bez makijażu.

No jem słodycze, ale nawet gdy sie od nich powstrzymywalam to problem i tak byl. duzo dziewczyn je wiecej niz ja a buzie maja jak z porcelany.

u mnie najgorsze to są te wągry i rozszerzone pory, bo jezeli dam podklad to ich nie widac ale wiadomo ze sie blokuja jeszcze bardziej a jak nie dam to sie czuje fatalnie, bo je widać mam caly nos, pod oczami czolo i brode w czarnych punktach :/

chodzilam kiedys do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i efekt byl owszem duzy ale co z tego jak utrzymywal sie moze tydzien max.
polecila mi nawet jakiś krem z kwasami (pod kątem żółtego przebarwienia ktore mam wokoło ust) taki specjalny i w cholere drogi i mi mowila zebym uwazala bo mi sie buzia bedize luszczyc i swedziec, uzywalam go miesiac i zero efektu, nawet kosmetyczka byla zdziwiona i powiedizala ze jestem pierwsza osobą ktora go używa i ktorej nie zluszczyl sie nawet 1cm2.
Stary 2013-01-22, 16:20   #731
Nylony
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!

Przeczytałam uważnie cały wątek i postanowiłam Wasze sposoby na rozszerzone wągry zebrać w jednym miejscu. Oto i one:

- krem Effecalar K LRP
- krem Lysanel Activ
- krem Avene Diacneal
- złuszczanie kwasami, ziołami,
- mikrodermabrazja
- zab. jonoforezy
- zielona glinka firmy Argiletz
- regularne oczyszczanie skóry - aby zaskórniki nie rozpychały bardziej porów skóry
- seria Neutrogena Visibly Refined
- maseczka Garniera dogłębnie oczyszczającą pory na 7 dni z wyciągiem z ogórka
- maseczka Eris wygładzająca i zwężająca pory z serii cera tłusta i mieszana
- seria Bioderma Sebium
- maść apteczna brevoxyl
- morelowy peeling St.Ives
- domowa maseczka aspirynowa - 5 tabletek aspiryny +1 lyzeczka jogurtu naturalnego-przemyc twarz ciepla woda naloyc maseczke po 15 min zmyc zimna woda
- kosmetyki z olejkiem pichtowym
- serial Normaderm Vichy - zwłaszcza koncentrat zwężający pory na noc
- hyrdolat oczarowy

Od siebie mogę dodać, że dla mojej skóry bardzo służy dokładne mycie twarzy. Najpierw używam płynu miceralnego Vichy Normaderm, nakładam na 5 minut czarne mydło marokańskie, przemywam twarz żelem Vichy Normaderm. Później aplikuję rybkę z witaminą A i E z firmy Gaal, a potem albo olej arganowy albo olej jojoba. Natomiast jak jest zimno, rano rezygnuję z oleju i nakładam grubą warstwę masła karite, a po 20 minutach krem BB Skin79.

Chodzę też regularnie na peeling kawitacyjny i oczyszczanie. W salonie lub w domu często robię maseczki z glinki i kładę algi.

Swojego czasu eksperymentowałam też z koreańskimi (mogę się mylić) kosmetykami, między innymi peelingującym żelem Givnera (mam mieszane uczucia, fajny kosmetyk, delikatny, ale stosunkowo słaby) i serum na rozszerzone pory z firmy Skin Food (kupiłam tylko próbkę, więc ciężko wystawić mu ocenę).

Teraz zamierzam kupić algi gabinetowe na allegro te na trądzik i botoksowe i chyba znowu skuszę się na jakieś kosmetyki ze wschodu, może Shiseido?
Nylony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:02   #732
Sylwia16_
Zadomowienie

Cytat:
dodam zdjęcie jak uda mi sie zrobic jakies w swietle dziennym bez makijażu.

No jem słodycze, ale nawet gdy sie od nich powstrzymywalam to problem i tak byl. duzo dziewczyn je wiecej niz ja a buzie maja jak z porcelany.

u mnie najgorsze to są te wągry i rozszerzone pory, bo jezeli dam podklad to ich nie widac ale wiadomo ze sie blokuja jeszcze bardziej a jak nie dam to sie czuje fatalnie, bo je widać mam caly nos, pod oczami czolo i brode w czarnych punktach :/

chodzilam kiedys do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i efekt byl owszem duzy ale co z tego jak utrzymywal sie moze tydzien max.
polecila mi nawet jakiś krem z kwasami (pod kątem żółtego przebarwienia ktore mam wokoło ust) taki specjalny i w cholere drogi i mi mowila zebym uwazala bo mi sie buzia bedize luszczyc i swedziec, uzywalam go miesiac i zero efektu, nawet kosmetyczka byla zdziwiona i powiedizala ze jestem pierwsza osobą ktora go używa i ktorej nie zluszczyl sie nawet 1cm2.
Przez jaki okres czasu nie jadłaś slodyczy? Tydzień, dwa? To nie wystarczy. Pierwsze efekty możesz zobaczyc po miesiącu, ba a nawet i po dwóch, ale nie warto się poddawac. Przeczytaj sobie: KLIK

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:11   #733
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Nylony Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Przeczytałam uważnie cały wątek i postanowiłam Wasze sposoby na rozszerzone wągry zebrać w jednym miejscu. Oto i one:

- krem Effecalar K LRP
- krem Lysanel Activ
- krem Avene Diacneal
- złuszczanie kwasami, ziołami,
- mikrodermabrazja
- zab. jonoforezy
- zielona glinka firmy Argiletz
- regularne oczyszczanie skóry - aby zaskórniki nie rozpychały bardziej porów skóry
- seria Neutrogena Visibly Refined
- maseczka Garniera dogłębnie oczyszczającą pory na 7 dni z wyciągiem z ogórka
- maseczka Eris wygładzająca i zwężająca pory z serii cera tłusta i mieszana
- seria Bioderma Sebium
- maść apteczna brevoxyl
- morelowy peeling St.Ives
- domowa maseczka aspirynowa - 5 tabletek aspiryny +1 lyzeczka jogurtu naturalnego-przemyc twarz ciepla woda naloyc maseczke po 15 min zmyc zimna woda
- kosmetyki z olejkiem pichtowym
- serial Normaderm Vichy - zwłaszcza koncentrat zwężający pory na noc
- hyrdolat oczarowy

Od siebie mogę dodać, że dla mojej skóry bardzo służy dokładne mycie twarzy. Najpierw używam płynu miceralnego Vichy Normaderm, nakładam na 5 minut czarne mydło marokańskie, przemywam twarz żelem Vichy Normaderm. Później aplikuję rybkę z witaminą A i E z firmy Gaal, a potem albo olej arganowy albo olej jojoba. Natomiast jak jest zimno, rano rezygnuję z oleju i nakładam grubą warstwę masła karite, a po 20 minutach krem BB Skin79.

Chodzę też regularnie na peeling kawitacyjny i oczyszczanie. W salonie lub w domu często robię maseczki z glinki i kładę algi.

Swojego czasu eksperymentowałam też z koreańskimi (mogę się mylić) kosmetykami, między innymi peelingującym żelem Givnera (mam mieszane uczucia, fajny kosmetyk, delikatny, ale stosunkowo słaby) i serum na rozszerzone pory z firmy Skin Food (kupiłam tylko próbkę, więc ciężko wystawić mu ocenę).

Teraz zamierzam kupić algi gabinetowe na allegro te na trądzik i botoksowe i chyba znowu skuszę się na jakieś kosmetyki ze wschodu, może Shiseido?
ja mam coś takiego z Shiseido i widzę poprawę http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...jaca-pory.html, ciężko jest dostać tą emulsję, raz mi mówią, że wycofano ją w sprzedaży, innym razem, że nie, więc już sama nie wiem ,ale prawda jest taka, że ostatnio nigdzie jej nie mogłam dostać w sklepach stacjonarnych tylko w Douglasie online

aniyam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:40   #734
Nylony
Raczkowanie

Dzięki! Właśnie nad tym produktem się zastanawiam i pewnie się skuszę, bo nie jest jakoś zatrważająco drogi.
Nylony jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:54   #735
BreakIt
Raczkowanie

a ja dziś zauważyłam ze powiększyły mi sie pory w miejscach w ktorych zawsze byly niezauważalne tzn po bokach czoła i pod nosem, jakby nad górna wargą ... jestem załamana

winowajców moze byc 3 moim zdaniem
- BB Hot Pink Skin79, uzywam od 2 tyg
- sypki puder Skinfood Peach Sake Silky Finish , ale on jest podobno na krzemionce i nie powinien takich jaj robic? (tez od 2 tyg )
- olejowanie twarzy - przeczytałam ze BB kremy mają duuużo silikonów i ze zmywanie olejem makijazu lepiej je usuwa niż płyny micelarne, ktore dotad stosowalam - i od 3,4 dni zmywam makijaż oliwą z oliwek ( oczywiscie potem myję jeszcze twarz porządnie żelem antybakteryjnym)

pomocy

Edytowane przez BreakIt
Czas edycji: 2013-03-02 o 13:07
BreakIt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:52   #736
BreakIt
Raczkowanie

dziś zauważyłam, że nawet na skroniach juz mam rozszerzone pory ... ;o masakra jakas!!!! pomocy nie wiem jak to sie dzieje, z jakiego powodu one sie nagle tak powiekszyly...

piszecie w wątku, ze rozszerzonych porów nie da sie do konca zamknac... czyli one juz tak zostana rozszerzone jak są?? tydzien temu jeszcze było ok, tzn mialam ich troche ale teraz mam wrazenie ze niedlugo bede je miala na caaaaałej twarzy

Edytowane przez BreakIt
Czas edycji: 2013-03-03 o 11:57
BreakIt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:59   #737
summerpink
Raczkowanie

mam tak samo, niestety ! wyglądam jak pomarańcza, w moim przypadku do dziedziczne.. niestety nie umiem pomóc, będę próbować to co dziewczyny poleciły wyżej, dam znać jak efekty...
summerpink jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 22:16   #738
Jik
Zadomowienie

Dziewczyny, czy znacie jakieś podkłady, które nie podkreslają, nie włażą w te rozszerzone pory???? Czego teraz każda z was używa do malowania?

Jik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 17:33   #739
witch_18
Zakorzenienie

Ja polecam krem Bioderma Sebium - on właśnie bardzo ładnie zapobiega temu,że podkład włazi w pory.Tworzy na twarzy taką wyrównującą powłoczkę.
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:55   #740
Jik
Zadomowienie

witch_18, ten krem?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...ra-wersja.html

A ponawiając pytanie o podkład? Bo mam już kilka kremów matujących i do cery tłustej, żaden nie jest idealny, ale chciałabym je skończyć, a nie kupować następny krem.
Dotąd dobrym fluidem był dla mnie ten Lirene:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...ure-matte.html

Ale po pierwsze jest strasznie ciemny, a poza tym złazi niemiłosiernie i nie kryje jakoś świetnie, ale jego plusem jest to, że nie osadza się w porach.

Jik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 15:10   #741
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:

A stosowałaś kwas azelainowy? Ja uzywam acne derm i efekty są świetne Możesz też iść do gabinetu na mieszankę kwasów w tym m.in. azelainowy (jesienią), albo sam azelainowy juz teraz Polecam bo kwas działa Ujednolica koloryt, oczyszcza cerę, zapobiega i zalecza kroski (te podskorne także), matuje skorę. Pory też są zwężone.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 15:26   #742
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
A stosowałaś kwas azelainowy? Ja uzywam acne derm i efekty są świetne Możesz też iść do gabinetu na mieszankę kwasów w tym m.in. azelainowy (jesienią), albo sam azelainowy juz teraz Polecam bo kwas działa Ujednolica koloryt, oczyszcza cerę, zapobiega i zalecza kroski (te podskorne także), matuje skorę. Pory też są zwężone.
O tak, polecam kwasy i mikrodermabrazję, ale nie jako pojedynczy zabieg od czasu do czasu tylko raz a porządnie serię zabiegów, ja miałam mikro z kwasami co 4-6 tygodni przez 6 miesięcy i różnica jest ogromna, pory mniejsze, niespodzianki poznikały, zaskórników mniej, i przy okazji zmarszczki te maleńkie też się wyprostowały, najlepiej takie zabiegi robić jednak jak nie ma słońca czyli jesień - zima no i bez filtru też się nie obejdzie.

Stary 2013-06-06, 16:02   #743
Lina L
Raczkowanie

Ja również mogę polecić mikro, co prawda nie miałam pełnej serii zabiegów, tylko 3 razy w szkole kosmetycznej, ale już po tym efekt był cudowny <3

Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 08:04   #744
Tindomerel
Zadomowienie

dziewczyny a jakie są przeciwwskazania do mikro ? Przy naczynkach da radę, czy niekoniecznie ?
Tindomerel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:17   #745
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie są przeciwwskazania do mikro ? Przy naczynkach da radę, czy niekoniecznie ?
niestety nie
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:23   #746
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
niestety nie
dokładnie, tutaj masz wszystko o mikro i przeciwwskazaniach http://www.mikrodermabrazja.org/przeciwwskazania.php

Stary 2013-06-21, 11:57   #747
izulla
Raczkowanie

Moje Panie, ja walczę z rozszerzonymi porami od lat (mam 32) i moje doświadczenie mówi, że ponad te wszystkie kosmetyki i cudeńka, jest tylko jedna recepta: regularność, czy tam systematyczność stosowania :/ Działanie zrywami nic nie da, trzeba dzień w dzień z cierpliwością kropli wody oczyszczać, zwężać, zmniejszać i oczyszczać. I wtedy są (jakieś) efekty. A z systematycznością różnie to bywa.
Ale akurat znalazłam ten watek, więc mam dziś nowy zapał, więc ruszamy do dzieła

izulla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:52   #748
Amu_Ikuto
Raczkowanie

Arrow Sposób na rozszerzone pory

<nowy watek>

Wątek z tego, co widzę martwy, ale i tak zamieszczę tego posta - można jednak komuś się przyda. Mam rozszerzone pory w górnej części policzków. Pory - raczej wielkie rozszerzone kratery. Nawet w najlepszych momentach mojej cery kratery pozostawały bez zmian bardzo psując mi humor I żeby nie było, nie przesadzam, nie mam obsesji, to naprawdę są kratery. Kiedyś były zanieczyszczone, ale OCM je wyszorował i od tej pory są czyste, ale wielkość ich się nie zmieniła. Jakieś dwa tygodnie temu zaczęłam się zastanawiać nad swoją cerą. Mam tłustą strefę T i suchą skórę na reszcie twarzy, na policzkach zawsze uczucie ściągnięcia (nawet widać było takie napięte linie). Próbowałam różnych kosmetyków i bez skutków, do tego jestem alergikiem i mnóstwo rzeczy mnie uczula, więc pula rzeczy do wypróbowania też nie była jakaś porażająca. Dwa tygodnie temu zaczęłam zaraz po wstaniu pić dużą szklankę wody, potem szklanka kawy zbożowej do śniadania i zaraz po śniadaniu szklanka z rozpuszczalnym wapniem (ale takim zwykłym, bez dodanego smaku, cukru i innych zbędnych rzeczy - czysty wapń). W trakcie dnia normalnie sporo piję, zmiana polegała na wprowadzeniu dodatkowych 2 szklanek rano (woda i woda+wapń), bo wcześniej rano jak dopiłam kawę to już to było dla mnie dużo. Wprowadziłam sobie jeszcze po kolacji szklankę z wapniem i tyle było tych zmian. Po dwóch tygodniach mogę powiedzieć o efektach - mniejsze pory zniknęły. Dzięki temu moje "pole kraterowe" wyraźnie zmniejszyło swoją powierzchnię. Największe kratery częściowo się zmniejszyły. Linie napięcia częściowo zniknęły, a te co zostały są płytsze. Będę kontynuować tę strategię i może doczekam się zniknięcia całkowitego porów. Mam nadzieję, że pomogłam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-03 o 16:34 Powód: nowy watek
Stary 2014-11-10, 22:44   #749
Marzena_1962
Przyczajenie

Rozszerzone i zatkane pory to mój największy problem. Przez to na twarzy pojawiały mi się pryszcze i zaskórniki co nie wyglądało zbyt estetycznie. Stosowałam różnego rodzaju specyfiki – kremy, toniki, maski, antybiotyki, nawet myłam twarz miękką szczoteczką do zębów (podobno to dobry sposób na oczyszczenie porów) – niestety nic nie pomagało. Postanowiłam wybrać się do specjalisty [reklama]

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-11 o 08:19 Powód: reklama
Marzena_1962 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 18:21   #750
Zyta_Flores
Raczkowanie

Dot.: Problem po wizycie u kosmetyczki

Ciekawy ten patent z wapnem , chociaż wapno jest okropne brrry...

Ja też miewałam z porami różne przygody i w miarę dobrze działa na nie Retix C, a w moim przypadku najbardziej oksybrazja (jest łagodniejsza od mikrodermabrazji, która w ogóle jest fatalna) w połączeniu z mezoterapią bezigłową z ampułką silnie nawliżającą. Jeśli jeszcze masz ten problem tj. przesuszenia, a w tłustych partiach rozszerzone pory to seria oksybrazji powinna Ci je zamknąć, a mezoterapia nawilżyć przesuszenia
Zyta_Flores jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pory, rozszerzone pory, skóra, zwężanie porów

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości