Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-28, 15:14   #181
Nefretete
Zadomowienie

GG do Nefretete
Re: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

paipai napisał(a):
> A co to jest KWC? To jakaś drogeria? Centrum handlowe?

KWC= Kosmetyk Wszech Czasów, 'dział' wizażu podaję linka http://www.wizaz.pl/produkty/baza/index.php

Miłego buszowania

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 15:16   #182
anika85
Przyczajenie

GG do anika85
Re: Rozszerzone pory.POMOCY!!!!!!!!

ja co tydzień robie sobie najpierw peeling(używam ST.Ives),a potem nakladam maseczke wlasnej roboty z płatków owsianych i mleka, a nieraz gotową maseczke z zielonej glinki.Efekt zwężonych porów nie jest dłuotrwały,ale i tak to juz cos.pozdrawiam
anika85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 13:10   #183
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
rozszerzone pory

mam problem z rozszerzonymi porami,cere mam mieszana,wrazliwa wiec bez podkladu sie nie obejdzie,ale nawet i on dokladnei ich nie zakrywa.Czytalam na wizazu o preparatach ,ktore zmniejszaja ich widocznosc:clinique.Mam yves rocher,ale on sie nie nadaje pod podklad,Czy znacie moje drogie cos podobnego,alebo czy któras z Was stosowala ten Clinique pore minimez,z gory dziekuje
Stary 2005-03-02, 14:02   #184
niki86
Przyczajenie

Re: rozszerzone pory

polecam ale maseczke z erisa do cery miesznej cudownie zweza pory przeczytaj o niej na KWC nic innego bardziej skutecznego nie spotkalam
niki86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 14:10   #185
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

dzieki wielkie nikizawsze sie przyda
Stary 2005-03-02, 14:44   #186
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

popieram niki86 też miałam problem z rozszerzonymi porami, wypatrzyłam tą maseczkę na KWC kupiłam ją i nie żałuję, doskonale sobie pradziła z moim problemem
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 13:53   #187
joda
Raczkowanie

Podbijam wątek, bo z moimi rozszerzonymi porami nie radzi sobie nawet ta maseczka. Tzn. efekt jest, ale na bardzo krótko. Czy jest coś, co je zamknie na dłużej?? Podkład wygląda na nich okropnie, wydaje mi się, że jeszcze je podkreśla.
joda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 21:47   #188
plosia
Raczkowanie

Mam to samo rozszerzone pory widoczne nawet pod makijazem.Regularnie chodze do kosmetyczki na oczyszczanie.ale jak były tak są -moze trochę mniejsze.
Ostatnio wyczytałam że mikrodemabrazja wyraznie zgładza pory efekt nawet na kilka lat.
plosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 12:59   #189
k-n
Wtajemniczenie

A ja jestem takie dziwadło że mam suchą, wrażliwą cerę z rozszerzonymi porami Wiele maseczek ściągających podrażnia mnie bądź jeszcze bardziej wysusza moją skórę Już mi ręce opadają
Stary 2005-03-22, 16:18   #190
nov@
Raczkowanie

pytanie o maseczke wygładzająca i zwężająca pory - Eris, Lirene

dziewczyny! pod wplywem pozytywnych opinii na wizazu zakupilam ta maseczke i.. lezy nieuzywana
nie wiem,gdzie te spektakularne efekty wygladzajace? zastanawiam sie,czy nie jest to taki typowy specyfik po oczyszczaniu twarzy? sama powstrzymuje sie raczej o takiej "dzialalnosci" i w zamian stawialam na roznego rodzaju lagodzace kosmetyki, np. na ta maseczke, ale niestety mocno sie na niej zawiodlam, powiem nawet ze tylko pogarszal sytuacje zamiast pomagac
podzielcie sie prosze inf, w jaki sposob uzywacie tego cuda!
nov@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 16:25   #191
paliziomka
Zadomowienie

GG do paliziomka
Re: pytanie o maseczke wygładzająca i zwężająca pory - Eris, Lirene

Podpisuje sie pod tym! Ja również zachęcona pozytywnymi komenatarzami zakupiłam ową maseczkę i jestem rozczarowana(zdaje sobie jednak sprawe ze dla kazdego co innego)! Zaskórników więcej, krost i w ogóle jakaś taka cera martwa Tak samo czekam na odpowiednie sposoby jej użytkowania, bo może to we mnie tkwi problem ? :P
Pozdrawiam

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-22, 16:31   #192
mskladaczek
Zakorzenienie

ja jej uzywam po umyciu twarzy i oczyszczeniu jej jedynie peelingiem enzymatycznym tej samej firmy.
moja cere oczyszcza, skora jest gladsza i z widocznie zmniejszonymi porami.
mskladaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 14:39   #193
nov@
Raczkowanie

musze opatentowac!
i dziekuje za odp.
Stary 2005-03-28, 20:24   #194
nov@
Raczkowanie

hmm:/
moze jeszcze jakies propozycje? plosie
Stary 2005-03-29, 14:36   #195
nov@
Raczkowanie

podciągam raz jeszcze..
Stary 2005-03-29, 15:05   #196
młodaa
Wtajemniczenie

Ja tez bylam na poczatku niezadowolona, nawet bardzo, odstawilam na dluzszy czas, a pozniej znowu po nia siegnelam i teraz uzywam raz na jakis czas. Mi byla potrzebna, aby zmniejszyc pory i mysle ze dziala troszke Kiedy uzywalam jej za czesto wyskakiwaly mi nowe syfki, cera byla zaczerwieniona i jakas dziwna.
Co do stosowania; myje dokladnie buzie zelem do mycia twarzy (2, 3razy pod rzad), nastepnie oczyszczam peelingiem, na sucha i czysta buzie nakladam maseczke, zmywam jak calkowicie wyschnie letnia woda wycieram chusteczkami higienicznymi. Na to jakis kremik i juz

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 15:09   #197
corney
Raczkowanie

witajcie!!!ja również używam tej maseczki już od dłuższego czasu-widać zwężające się pory-cera jest gładszaNależy u używać systematycznie.Powiem jednak szczerze że nie ma przecież specyfiku który zwęzi pory raz na zawszePozostaje nam tylko żmudna systematyczna praca.Ja zawsze nakładam maseczke po uprzednim oczyszczeniu twarzy peelingiem warzywnym gruboziarnistym również Lirene.Skóra jest zdecydowanie gładsza.A cerę mam tłustą z rozszerzonymi porami,ogólnie problemowaPapaptki
corney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 09:19   #198
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Tak naprawdę to nic nie zmniejszy drastycznie rozmiru porów - no chyba że jakaś interwencja chirurga i bardzo głębokie ścieranie naskórka - glinki, kwasy i retinol tylko pomogą oczyścić pory, a czyste pory będą się wydawały mniejsze. Sama bardzo lubię tę maseczkę i wysoko oceniam jej skuteczność ale pamiętajcie, że kluczem do skucesu jest tu systematyczność, czyli nakladanie dwa razy w tyogodniu, dokładnie tak jak stosujemy wszystkie maseczki i jak to napisały dziewczyny - usuwamy makijaż, myjemy skórę, następnie peeling i maseczka na ileś tam minut. Po zmyciu przecieramy tonikiem + odpowiedni dla naszej skóry krem. Cudów nie ma co oczekiwać, to tylko maseczka i jej działanie jest dość ograniczone. Przy silnie rozszerzonych porach efekt może być wręcz niezauważalny.

Młoda, Twoje mycie buzi 3 razy pod rząd uważam osobiście za przesadę, raz wystarczy, po co osłabiać dodatkowo skórę i pozbawiać jej wszelkiej warstwy ochronnej

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 13:10   #199
katka.c
Rozeznanie

GG do katka.c

czy ona nadaje sie do cery naczynkowej???
katka.c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 13:51   #200
nov@
Raczkowanie

wlasnie ze wzgledu na naczynka zakupilam ta maseczke
ja z rozszerzonymi porami raczej sie nie zmagam, jesli juz to z zanieczyszczonymi:/ a maseczka zawiera wyciag z kwiatow arniki i lipy, czyli to co najlepsze na naczynka,jednoczesnie jak zapewnia producent "wplywa kojaco i lagodzaco na cere". jedyny minus to wlasnie odwrotny efekt do "wyeliminowania niespodzanek z twarzy", ale sprobuje uzywac jej teraz systematycznie przez jakis czas po pellingu jak zalecaja dziewczyny i wtedy sie bede wypowiadac
pozdrawiam!
Stary 2005-03-30, 13:55   #201
młodaa
Wtajemniczenie

Smoczyca napisał(a):
> > Młoda, Twoje mycie buzi 3 razy pod rząd uważam osobiście za przesadę, raz wystarczy, po co osłabiać dodatkowo skórę i pozbawiać jej wszelkiej warstwy ochronnej

Smoczyca, na codzien myje buzie "tylko" 2 razy, przed oczyszczaniem jednak trzy, gdyz zel mam do suchej i wrazliwej skory, a mam mieszana, sklonna do przetluszczania w strefie T. Na pewno po wymyciu raz nie usune makijazu, pozostalosci kremow i tego, co wytwarza skora

Aha, a co do czestotliwosci nakladania, u mnie wyjatkowo nei sprawdzalo sie 2razy w tyg, bo chyba jest jednak za mocna na tak czeste stosowanie przy 17 (18) -letneij cerze, wiec i tu sprawdza sie zasada, ze trzeba wybrac najlepsze rozwiazanie dla siebie

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 23:32   #202
concourde
Przyczajenie

GG do concourde
pory na nosie

witam! mam problem... chcialbym zmniejszyc pory na nosie... jakie znacie drogie Panie rady na ta dolegliwosc? pozdrawiam
concourde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 11:30   #203
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: pytanie o maseczke wygładzająca i zwężająca pory - Eris, Lirene

też używam tej maseczki, na początku nie byłam zadowolona, ale przy systematycznym stosowaniu daje efekty, nakładam ją 2 razy w tygodniu, zazwyczaj stosuję ja po peelingu, bo inaczej moją skóra nie wygląda za ciekawie, a peeling robie raz w tygodniu, a w połowie tygodnia po oczyszczaniu twarzy nakładam i naprawdę widać poprawę, przyczynia się też do szybszego gojenia syfków, które czasem zupełnie niechcący wycisnę, jak ręce nie słuchaja właścicielki to tak jest
z pewnością kupie następne opakowanie, jest odść wydajna i tania
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 10:11   #204
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie

Rozszerzone pory,ogólnie brzydka cera:(((((

Kochane wizażanki,macie moze sposób na cere,moja jest taka paskudna (( mam takie rozszerzone pory ,i moja twarz z bliska wygląda okropnie(( może jakieś dobre kosmetyki , podlad,toniki ,maseczki ...cokolwiek ( cena kosmetyków nie gra roli ,aby byly dobre)????
paulinka_vel_paulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 10:15   #205
monyczkaaa
Zakorzenienie

Dot.: Rozszerzone pory,ogólnie brzydka cera:(((((

miałam ten sam problem. wypróbuj L'oreal PURE ZONE! żel, tonik i hydro-żel powinny Ci pomóc...
monyczkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 15:10   #206
Sam
Zadomowienie

W takich przypadkach bardzo ważne jest leczenie i zapobiaganie dalszym zmianom, a dopiero później na plan wysuwają się kosmetyki kolorowe. Rozszerzone pory mają niestety to do siebie że z bliska będą widoczne - nawet najlepszy podkład ich nie zakryje.
Wybierz się może do dermatologa- niech Ci coś doradzi. jak już wyleczysz buziaka nie będziesz miała takiego problemu z doborem 'kolorówki'
powodzenia
pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 15:21   #207
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Unhappy Dot.: Rozszerzone pory,ogólnie brzydka cera:(((((

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
miałam ten sam problem. wypróbuj L'oreal PURE ZONE! żel, tonik i hydro-żel powinny Ci pomóc...
Mnie akurat ta seria nie przypasowała-jest zbyt mocna i inwazyjna-miałam wrażenie palenia skóry

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 15:23   #208
monyczkaaa
Zakorzenienie

ja mialam takie wrażenie jak pierwszy raz zastosowałam tonik. ale przy następnych użyciach było już ok
monyczkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 23:33   #209
niki*
Przyczajenie

polecam maseczke z glinka erisa z serii lirene, spelnia wszystkie obietnice producenta rzeczywiscie zweza widocznie pory, uzywalam duzo maseczek z wyzszych i srednich polek ale najlepsza jest chyba ta najtansza erisa zreszta zobacz oceny na KWC
niki* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 08:50   #210
Milka19
Zakorzenienie

Talking Dot.: Rozszerzone pory,ogólnie brzydka cera:(((((

Też mam bardzo rozszerzone pory i do tego pękające naczynka ale kiedyś moja cera wyglądała koszmarnie: masa zaskórniów, świeciła się i te pryszcze. Ostatnio jest dużo lepiej. Sama nie wiem od czego jej stan tak się poprawił może napisze w jaki sposób ją pielęgnuję Po pierwsze żadnych słodyczy, a zwłaszcza czekolady. Jest trudno, ale zauważyłam, że zawsze po czekoladzie coś mi wyskakuje. Pije dużo zielonej herbatki i przyjmuje tabletki drożdzowe. Na początku piłam surowe, ale było to strasznie męczące i ze względu na zapach i smak. Myje twarz żelem erisa do cery naczynkowej. Później cieniutką warstwą na strefę T nakładam brevoxyl. Na policzki krem nawilżający z erisa z wyciągiem z kasztana, a na strefę T krem też erisa nawilżająco ochronny. I zapomniałam jeszcze o toniku. Mam nivea visage young. Brevoxyla nie stosuje codziennie bo bardzo wysusza, ale przyznam że po nim stan mojej cery bardzo się poprawił Mam nadzieje, że te informacje cosik Ci pomogą. Pozdrawiam
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pory, rozszerzone pory, skóra, zwężanie porów

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości