przebarwienia, plamy, tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-10, 16:33   #1
lacostapink
Raczkowanie

przebarwienia, plamy, tradzik

pozbylam sie tradziku ale mam troche przebarwien, poleccie NAPRAWDE SKUTECZNY preparat na te plamy. w jednym miejscu mam szczegolna plame, wkur*ia mnie ona strasznie. tylko mi nie polecajcie jakiegos kremu po 800 zl jak jakas madra pani kiedys, ani tez badziewi w stylu cepan. a, no i po jakim czasie takie plamy znikaja naturalnie? moja sie juz trzyma tak hmm... rok, poltora? napiszcie ze swoich doswiadczen, a nie, ze gdzies tam slyszeliscie, ze PODOBNO CEPAN JEST BARDZO DOBRY.
z gory dzieki
lacostapink jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:52   #2
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dot.: przebarwienia, plamy, tradzik

Znam dobry kosmetyk, który już się sprawdził - to maska algowa chłodząca rutyna Bielenda Ideal Skin. Rozjaśnia przebarwienia skóry, ale trudno mi powiedzieć w jakim czasie zadziała w Twoim przypadku. Kosztuje jakieś 50 złotych. Musisz po prostu przetestować....
bonifacy34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:41   #3
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez lacostapink Pokaż wiadomość
pozbylam sie tradziku ale mam troche przebarwien, poleccie NAPRAWDE SKUTECZNY preparat na te plamy. w jednym miejscu mam szczegolna plame, wkur*ia mnie ona strasznie. tylko mi nie polecajcie jakiegos kremu po 800 zl jak jakas madra pani kiedys, ani tez badziewi w stylu cepan. a, no i po jakim czasie takie plamy znikaja naturalnie? moja sie juz trzyma tak hmm... rok, poltora? napiszcie ze swoich doswiadczen, a nie, ze gdzies tam slyszeliscie, ze PODOBNO CEPAN JEST BARDZO DOBRY.
z gory dzieki
Polecam krem No Scar (Perła Inków). Do kupienia w aptece. 30 ml w cenie ok. 30 - 35 z, większe opakowanie 50 ml ok. 50 zł. Borykałam się z krostkami na brodzie ładnych kilka lat, zostawiały okropne, ciemne przebarwienia. Stosowałam ten krem przez cały czas i dziś po przebarwieniach nie ma śladu. Mi na prawdę bardzo pomógł i mogę go polecić. Trzeba go regularnie stosowac, ale ślady znikają na prawdę szybko. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Dodam tylko, że radzi sobie zarówno ze świeżymi plamkami, jak i tymi nieco straszymi.
Poza tym nie pisz, że Cepan jest badziewiem, bo to, że Tobie nie pomógł, nie oznacza, że nie pomoże komuś innemu. Ciężko jest polecić komuś, jak to określiłaś, naprawdę skuteczny krem, bo na każdego działa co innego. Trzeba po prostu próbować.
Nie liczyłabym na to, że przebarwienie zniknie samoistnie.
Łatwiej będzie Ci się ich pozbyć jeśli wybierzesz się na dobry peeling, najlepiej medyczny, np. Yellow Peel.
Stary 2011-05-10, 19:41   #4
niczka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Poza tym nie pisz, że Cepan jest badziewiem, bo to, że Tobie nie pomógł, nie oznacza, że nie pomoże komuś innemu. Ciężko jest polecić komuś, jak to określiłaś, naprawdę skuteczny krem, bo na każdego działa co innego. Trzeba po prostu próbować.
Nie liczyłabym na to, że przebarwienie zniknie samoistnie.
Zgadzam się.

Ja od siebie polecam acne derm, ale zawiera kwas, więc początkowo możliwy jest wysyp.
Stary 2011-05-11, 13:07   #5
kasiakalisz86
Przyczajenie

Jak ma być z doświadczenia, to proszę bardzo

Jakiś czas temu (rok z kawałkiem) nabawiłam się paskudnego przebarwienia po trądziku (średnica ok. 2cm) na lewym policzku. Przez ładnych kilka miesięcy nie mogłam się tego pozbyć "cudownymi" kremami, które mają równie "cudowne" ceny... aż w końcu wpadłam na pomysł, żeby wybielić to przebarwienie po swojemu - zielonym ogórkiem (można również wybielać cytryną, ale jeśli ktoś ma wrażliwą cerę lub leczy się np. retinoidami, to stanowczo odradzam).

Plasterek ogórka okrawałam tak, żeby pokrywał wyłącznie plamę i mocowałam go za pomocą plastra (na krzyż, żeby się nie wyślizgnął). Kiedy akurat nie wychodziłam z domu, to średnio co godzinę wymieniałam kawałek ogórka oraz plaster na świeży i tyle.
Po ok. 2-3 tyg. takiej codziennej kuracji, gdy plama już w znacznym stopniu pojaśniała, zaczęłam go nakładać co kilka dni na całą buzię w formie maski, żeby pozbyć się innych mniejszych przebarwień i zrównać koloryt. W dniach, w których maski nie nakładam to po prostu przecieram raz dziennie twarz ogórasem.

Całą tą akcję zaczęłam na początku lutego tego roku, a w tej chwili cerę mam jasną, zawsze świeżą i nawilżoną, aż miło w lustro spojrzeć.
Tak więc może zanim zdecydujecie się na kupno kolejnego kremu (często drogiego), którym można się rozczarować to spróbujcie z ogórasem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z przebarwieniami
kasiakalisz86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 17:49   #6
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez kasiakalisz86 Pokaż wiadomość
Jak ma być z doświadczenia, to proszę bardzo

Jakiś czas temu (rok z kawałkiem) nabawiłam się paskudnego przebarwienia po trądziku (średnica ok. 2cm) na lewym policzku. Przez ładnych kilka miesięcy nie mogłam się tego pozbyć "cudownymi" kremami, które mają równie "cudowne" ceny... aż w końcu wpadłam na pomysł, żeby wybielić to przebarwienie po swojemu - zielonym ogórkiem (można również wybielać cytryną, ale jeśli ktoś ma wrażliwą cerę lub leczy się np. retinoidami, to stanowczo odradzam).

Plasterek ogórka okrawałam tak, żeby pokrywał wyłącznie plamę i mocowałam go za pomocą plastra (na krzyż, żeby się nie wyślizgnął). Kiedy akurat nie wychodziłam z domu, to średnio co godzinę wymieniałam kawałek ogórka oraz plaster na świeży i tyle.
Po ok. 2-3 tyg. takiej codziennej kuracji, gdy plama już w znacznym stopniu pojaśniała, zaczęłam go nakładać co kilka dni na całą buzię w formie maski, żeby pozbyć się innych mniejszych przebarwień i zrównać koloryt. W dniach, w których maski nie nakładam to po prostu przecieram raz dziennie twarz ogórasem.

Całą tą akcję zaczęłam na początku lutego tego roku, a w tej chwili cerę mam jasną, zawsze świeżą i nawilżoną, aż miło w lustro spojrzeć.
Tak więc może zanim zdecydujecie się na kupno kolejnego kremu (często drogiego), którym można się rozczarować to spróbujcie z ogórasem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z przebarwieniami
Wow, muszę przynać, że ciekawy sposób w walce z przebarwieniami zdradź przepis na maseczkę z ogórka Co prawda nie mam przebarwień, ale nierówny koloryt cery.
Stary 2011-05-11, 18:51   #7
gumiska99
Raczkowanie

Rok temu używałam maści Contratubex i bardzo mi pomogła. Bardziej to był taki żel, przyjemnie pachniał i byłam naprawdę zadowolona.

Później jak znowu miałam problem z przebarwieniami (mam skórę skłonną do tego, że po niektórych wypryskach po prostu zostają mi ciemniejsze ślady :/ i nie umiem sobie z tym poradzić, więc po pewien czas z tym walczę) spróbowałam z sokiem z cebuli.
Też było ok.

Teraz jak zauważę, że coś jest nie tak smaruję miejsce kremem Flos-Lek White&Beauty i też się sprawdza.

Ale oczywiście mówię od razu, że na efekt trzeba niestety czasem trochę poczekać.

PS mi Cepan też nie pomagał (ale ma w składzie dużo wyciągu z cebuli, tak samo jak wszystkie tak działające maści, stąd ta moja kuracja cebulowa )
gumiska99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 01:46   #8
Romanaccia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gumiska99 Pokaż wiadomość
Rok temu używałam maści Contratubex i bardzo mi pomogła. Bardziej to był taki żel, przyjemnie pachniał i byłam naprawdę zadowolona
Contratubex to zel na blizny,zreszta uwazam,ze bardzo skuteczny,ale zamiast wcierac go w blizne (lub czerwone plamy po tradziku) polecam zrobienie opatrunku,to znaczy nalozyc niewielka ilosc zelu na blizne,potem przykryc go kawaleczkiem folii i zakleic plastrem,pozostawic na noc,zel absolutnie nie odparza skory,w taki sposob duzo lepiej sie wchlania i sa szybsze efekty,to samo dotyczy No-Scar.

a na ciemne przebarwienia polecam krem rozjasniajacy Drumla kosztuje ok. 50 zl,ale skutecznie rozjasnia.

takie "kwiatki" mozna tez smarowac kremem badz zelem z heparyna

i jeszcze jedna ,bardzo skuteczna rzecz,na czerwone plamki po tradziku baaaardzo polecam Auriderm zel z witamina K ,generalnie zalecany do gojenia blizn pooperacyjnych,np. w chirurgi plastycznej,na takie przebarwienia jest rewelacyjny, 50ml kosztuje jakies 100 zl,ale naprawde warto.
Stary 2011-05-12, 03:18   #9
kasiakalisz86
Przyczajenie

Cytat:
Wow, muszę przynać, że ciekawy sposób w walce z przebarwieniami zdradź przepis na maseczkę z ogórka Co prawda nie mam przebarwień, ale nierówny koloryt cery.

A proszę bardzo... choć odkrywcze to to nie będzie, bo przepis jest stary jak świat cały

Najpierw to się pozbywamy faceta z domu albo wykorzystujemy moment kiedy jest jakiś np. mecz w tv, wciągający program na discovery albo kiedy jest w pracy i mamy pewność, że nas nie zobaczy, a dopiero później:

Ogórka myjemy i kroimy go razem ze skórką na cieniutkie plasterki. Muszą być na tyle cienkie, że jak weźmiemy plasterek między palce to będzie sflaczały - jak będzie sztywny to... w tym wypadku "po zabawie", bo nam zjedzie wszystko z twarzy

Dalszy proces u mnie przebiega tak: dla pełni relaxu załączam jakiś aromat z kadzidła albo świecy zapachowej, w tle leci ulubiony mjuzik, kładę się na wyrko i obkładam ogórkiem oczyszczone uprzednio lico. Na oczy również.
Po około 20 minutach, a niekiedy nawet dłużej - ściągam plasterki (hmm... może ktoś to uzna za niehigieniczne lub niesmaczne, ale często je po prostu konsumuję - taka maseczka 2 w 1 w końcu na skrupulatnie oczyszczoną skórę to nakładam... no to jak nie zjem jak zjem!) i przemywam od razu buziaka wodą albo odczekuję jeszcze kilka minut, aż soki z ogórka wsiąkną się całkowicie w skórę. Kilka razy "zaszalałam" i nie zmyłam tego w ogóle - miałam wtedy poczucie, że enzym askorbinowy z ogórka w dalszym ciągu oddziałuje na skórę

btw. jeśli ktoś chce odświeżyć sobie dodatkowo szyję oraz dekolt to lepiej się sprawdzi ogórek starty na tarce... no i wtedy to już najwygodniej będzie się upiększać w wannie.

Są jeszcze dwie rzeczy, które sobie bardzo chwalę, ponieważ ich stosowanie w znaczący sposób przyspiesza proces regeneracji skóry, poprawia ukrwienie, koloryt i również odżywia (oczywiście sposoby te są tak samo "bardzo skomplikowane" i "kosztowne" jak zabiegi z ogórkiem ), ale o tym może innym razem wspomnę, bo i tak się już za bardzo rozpisałam... poza tym nie wypada tak wszystkich sekretów od razu zdradzać...
kasiakalisz86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 20:58   #10
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez kasiakalisz86 Pokaż wiadomość
A proszę bardzo... choć odkrywcze to to nie będzie, bo przepis jest stary jak świat cały

Najpierw to się pozbywamy faceta z domu albo wykorzystujemy moment kiedy jest jakiś np. mecz w tv, wciągający program na discovery albo kiedy jest w pracy i mamy pewność, że nas nie zobaczy, a dopiero później:

Ogórka myjemy i kroimy go razem ze skórką na cieniutkie plasterki. Muszą być na tyle cienkie, że jak weźmiemy plasterek między palce to będzie sflaczały - jak będzie sztywny to... w tym wypadku "po zabawie", bo nam zjedzie wszystko z twarzy

Dalszy proces u mnie przebiega tak: dla pełni relaxu załączam jakiś aromat z kadzidła albo świecy zapachowej, w tle leci ulubiony mjuzik, kładę się na wyrko i obkładam ogórkiem oczyszczone uprzednio lico. Na oczy również.
Po około 20 minutach, a niekiedy nawet dłużej - ściągam plasterki (hmm... może ktoś to uzna za niehigieniczne lub niesmaczne, ale często je po prostu konsumuję - taka maseczka 2 w 1 w końcu na skrupulatnie oczyszczoną skórę to nakładam... no to jak nie zjem jak zjem!) i przemywam od razu buziaka wodą albo odczekuję jeszcze kilka minut, aż soki z ogórka wsiąkną się całkowicie w skórę. Kilka razy "zaszalałam" i nie zmyłam tego w ogóle - miałam wtedy poczucie, że enzym askorbinowy z ogórka w dalszym ciągu oddziałuje na skórę

btw. jeśli ktoś chce odświeżyć sobie dodatkowo szyję oraz dekolt to lepiej się sprawdzi ogórek starty na tarce... no i wtedy to już najwygodniej będzie się upiększać w wannie.

Są jeszcze dwie rzeczy, które sobie bardzo chwalę, ponieważ ich stosowanie w znaczący sposób przyspiesza proces regeneracji skóry, poprawia ukrwienie, koloryt i również odżywia (oczywiście sposoby te są tak samo "bardzo skomplikowane" i "kosztowne" jak zabiegi z ogórkiem ), ale o tym może innym razem wspomnę, bo i tak się już za bardzo rozpisałam... poza tym nie wypada tak wszystkich sekretów od razu zdradzać...
Faktycznie myślałam, że to będzie bardziej skomplikowany przepis, nie mniej jednak dziękuję bardzoZdradź koniecznie co to za sposoby Wizażanki na pewno chcą wiedzieć, a nuż komuś pomoże
Stary 2011-05-13, 08:24   #11
I_hate_you
Zadomowienie

a ja robie maseczke z cytryny gruby plaster cytryny z wodą, maczam w tym waciki i klade na twarz, na poczatku troche szczypie ale da sie wytrzymac, i ladnie rozjasnia przebarwienia

I_hate_you jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:24   #12
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez I_hate_you Pokaż wiadomość
a ja robie maseczke z cytryny gruby plaster cytryny z wodą, maczam w tym waciki i klade na twarz, na poczatku troche szczypie ale da sie wytrzymac, i ladnie rozjasnia przebarwienia
Próbowałam kiedyś toniku z cytryny, ale coś mi nie odpowiadało.
Stary 2011-05-13, 10:28   #13
ptaszyna_90
Przyczajenie

Ja stosowałam No-Scar, ale strasznie zapychał mi pory
ptaszyna_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:32   #14
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez ptaszyna_90 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam No-Scar, ale strasznie zapychał mi pory
A ja bardzo lubię ten krem, ale wiadomo każdemu odpowiada co innego.
Stary 2011-05-13, 10:35   #15
ptaszyna_90
Przyczajenie

Mi natomiast bardzo pomaga antybakteryjny krem matujący redukujący przebarwienia i blizny potrądzikowe z Perfecty kosztuje jakieś 12zł
ptaszyna_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:43   #16
Izamarzena
Przyczajenie

Ja napiszę co mi NIE POMOGŁO. Mam przebarwienie, bardzo nieładne na skroni. Postanowiłam pozbyć się tego definitywnie zabiegiem laserowym. Trafiłam do kosmetyczki na serię 6 zabiegów. Zapłaciłam sporo kasy i wzięłam zabieg na twarz, dekolt i dłonie. Skóra miała nie tylko być bez przebarwień, ale też bez "żyłek" i ogólnie odmłodzona. Wszystko się udało oprócz... odbarwienia. Jestem wściekła. Nie wierzę już pazernym kosmetyczkom
Izamarzena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:46   #17
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Izamarzena Pokaż wiadomość
Ja napiszę co mi NIE POMOGŁO. Mam przebarwienie, bardzo nieładne na skroni. Postanowiłam pozbyć się tego definitywnie zabiegiem laserowym. Trafiłam do kosmetyczki na serię 6 zabiegów. Zapłaciłam sporo kasy i wzięłam zabieg na twarz, dekolt i dłonie. Skóra miała nie tylko być bez przebarwień, ale też bez "żyłek" i ogólnie odmłodzona. Wszystko się udało oprócz... odbarwienia. Jestem wściekła. Nie wierzę już pazernym kosmetyczkom
Ehh:/ ja w ogóle nie ufam kosmetyczkom
Stary 2011-05-13, 10:48   #18
Fisiasia
Rozeznanie

a ja polecam ten produkt,=> http://allegro.pl/whiteskin-krem-roz...607342142.html jakis czas temu pewna wizazanka go polecala komus... sama sprobowalam, jest super szybko radzi sobie z przebarwieniami i jest nie drogi, uzywalam kiedys noscar, ale zaczol zapychac pory, skora sie z przyzwyczajenia do niego po czasie szybciej zaczela sie blyszczec...

co do w.w kremu, jest plus, bo nie zatyka mnie jak narazie :P i ma filtr

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2011-05-13 o 10:50
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:56   #19
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
a ja polecam ten produkt,=> http://allegro.pl/whiteskin-krem-roz...607342142.html jakis czas temu pewna wizazanka go polecala komus... sama sprobowalam, jest super szybko radzi sobie z przebarwieniami i jest nie drogi, uzywalam kiedys noscar, ale zaczol zapychac pory, skora sie z przyzwyczajenia do niego po czasie szybciej zaczela sie blyszczec...

co do w.w kremu, jest plus, bo nie zatyka mnie jak narazie :P i ma filtr
Przyznam szczerze, że bardzo dziwi mnie tyle negatywnych opinii na temat tego kremu. Używam go od dobrych kilku lat, na pewno ok. 6, i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się, aby krem mnie zapchał, nie zauważyłam, aby spowodował nadmierne błyszczenie, wysuszenie, pogorszenie stanu cery czy cokolwiek innego. Ale wiadomo, każdego zadowala inny preparat.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-05-13 o 16:35
sensualitat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:00   #20
Romanaccia
Zakorzenienie

Cytat:
Przyznam szczerze, że bardzo dziwi mnie tyle negatywnych opinii na temat tego kremu. Używam go od dobrych kilku lat, na pewno ok. 6, i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się, aby krem mnie zapchał, nie zauważyłam, aby spowodował nadmierne błyszczenie, wysuszenie, pogorszenie stanu cery czy cokolwiek innego. Ale wiadomo, każdemu zadowala inny preparat.
zgadzam sie,pozatym chyba lepsza blyszczaca sie buzia niz szpecace blizny potradzikowe czy przebarwienia blyszczenia sie twarzy mozna sie szybko pozbyc,przebarwien nie bardzo.
Stary 2011-05-13, 16:33   #21
mhelmin
Raczkowanie

GG do mhelmin

ja rownież polecam maske algowa Bielenda Ideal Skin
mhelmin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:42   #22
Romanaccia
Zakorzenienie

A ja jeszcze mogepolecic masc arnikowa (lub zel) jest bardzo dobry na zaczerwienienie,pajaczki, a nawet since pod oczami
Stary 2011-05-14, 11:09   #23
niczka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
A ja jeszcze mogepolecic masc arnikowa (lub zel) jest bardzo dobry na zaczerwienienie,pajaczki, a nawet since pod oczami
Ale na pewno nie na blizny.
Stary 2011-05-14, 11:21   #24
Romanaccia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ale na pewno nie na blizny.
A czy ja gdzies napisalam,ze jest rowniez na blizny ?
Stary 2011-05-14, 11:30   #25
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Jeśli działa również na sińce to koniecznie muszę się rozejrzec Dzięki za info
Polećcie fajny krem, który wyrównuje koloryt skóry, nie mam na myśli kremów tonujących, tylko takie normalne pielęgnacyjne. Nie chodzi mi o krem "specjalistyczny", który ma służyć rozjaśnieniu samych przebarwień czy blizn, ale o taki, który ogólnie trwale ujednolici kolor cery. Spotkała się któraś z Was z takim kremem?
Stary 2011-05-14, 11:55   #26
Romanaccia
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli działa również na sińce to koniecznie muszę się rozejrzec Dzięki za info
Polećcie fajny krem, który wyrównuje koloryt skóry, nie mam na myśli kremów tonujących, tylko takie normalne pielęgnacyjne. Nie chodzi mi o krem "specjalistyczny", który ma służyć rozjaśnieniu samych przebarwień czy blizn, ale o taki, który ogólnie trwale ujednolici kolor cery. Spotkała się któraś z Was z takim kremem?

Napisze Ci co jest napisane na opakowaniu

Zel Arnikowy na : rozszerzone naczynka,since,potluczeni a i obrzmienia,stosowany pod oczy zapobiega sincom podpuchniecia i workom.

zel firmy Floslek

sklad : Aqua,propylene,glycol,arn ica montana herb extract,arnica chammissions herb extract,panthenol,trietha nolamine,carbomer,imidazo lidinyl urea,methylparaben

zel jest lagodny i delikatny i naprawde skuteczny,polecam

takim kremem,a wlasciwie zelem,ktory ujednolica koloryt skory,to jest wlasnie Auriderm z witamina K ,jest rewelacyjny,jak mialam problemy z cera,zaczerwienienia,czer wone plamki czy przebarwienia,stosowalam wlasnie ten zel i to jedna z najlepszych rzeczy jakie kiedykolwiek stosowalam i dodam,ze mimo iz nie mam juz problemow z cera,to nadal stosuje ten zel dla wyrownania kolorytu skory,jest swietny na naczynka i pajaczki,czerwone plamki po tradziku,ktore (zwlaszcza pod wplywem temp.) wychodza spod skory,zel zawiera 2% witamine K
Stary 2011-05-14, 13:33   #27
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisze Ci co jest napisane na opakowaniu

Zel Arnikowy na : rozszerzone naczynka,since,potluczeni a i obrzmienia,stosowany pod oczy zapobiega sincom podpuchniecia i workom.

zel firmy Floslek

sklad : Aqua,propylene,glycol,arn ica montana herb extract,arnica chammissions herb extract,panthenol,trietha nolamine,carbomer,imidazo lidinyl urea,methylparaben

zel jest lagodny i delikatny i naprawde skuteczny,polecam

takim kremem,a wlasciwie zelem,ktory ujednolica koloryt skory,to jest wlasnie Auriderm z witamina K ,jest rewelacyjny,jak mialam problemy z cera,zaczerwienienia,czer wone plamki czy przebarwienia,stosowalam wlasnie ten zel i to jedna z najlepszych rzeczy jakie kiedykolwiek stosowalam i dodam,ze mimo iz nie mam juz problemow z cera,to nadal stosuje ten zel dla wyrownania kolorytu skory,jest swietny na naczynka i pajaczki,czerwone plamki po tradziku,ktore (zwlaszcza pod wplywem temp.) wychodza spod skory,zel zawiera 2% witamine K
Wow dziękuję Ci pięknie za wyczerpującą odpowiedź Zaraz rozejrzę się za tym kremem z Twojego opisu wnioskuję, że to idealny kosmetyk dla mnie
Stary 2011-05-14, 14:11   #28
Romanaccia
Zakorzenienie

Cytat:
Wow dziękuję Ci pięknie za wyczerpującą odpowiedź Zaraz rozejrzę się za tym kremem z Twojego opisu wnioskuję, że to idealny kosmetyk dla mnie

Jesli chodzi o Auriderm to moze z nim byc maly problem,bo dosc ciezko go zdobyc,patrz w dobrze zaopatrzonych aptekach,mozesz tez go w aptece zamowic,jesli nie znajdziesz to sproboj w aptece internetowej,zamowione produkty dostarczaja do konkretnej apteki w twoim miescie.

apteka ----> doz . pl

jest tutaj duuzo taniej niz ja zaplacilam,za 50 ml placilam 98-110 zl za 75 ml 130 zl a tutaj masz jak na ten zel bardzo przystepnom cene.

na tej stronie maja sporo fajnych prodoktow,tanszych niz w stacjonarmych aptekach.

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2011-05-14 o 14:13
Romanaccia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 15:53   #29
Ines_86
Przyczajenie

polecam SVR CLAIRIAL PEEL
Ines_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 12:23   #30
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Jesli chodzi o Auriderm to moze z nim byc maly problem,bo dosc ciezko go zdobyc,patrz w dobrze zaopatrzonych aptekach,mozesz tez go w aptece zamowic,jesli nie znajdziesz to sproboj w aptece internetowej,zamowione produkty dostarczaja do konkretnej apteki w twoim miescie.

apteka ----> doz . pl

jest tutaj duuzo taniej niz ja zaplacilam,za 50 ml placilam 98-110 zl za 75 ml 130 zl a tutaj masz jak na ten zel bardzo przystepnom cene.

na tej stronie maja sporo fajnych prodoktow,tanszych niz w stacjonarmych aptekach.
Cytat:
Napisane przez Ines_86 Pokaż wiadomość
polecam SVR CLAIRIAL PEEL
Dziękuję Wam dziewczyny szkoda, że oba preparaty takie drogie. Zdecydowanie nie mój przedział cenowy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości