Studia Bez Matury? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła - Edukacja

Notka

Szkoła - Edukacja Wszystko o szkołach, szkoleniach, uczelniach i sprawach uczennic i studentek.
Na tym forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-10, 15:41   #1
LegalnaBrunetka
Przyczajenie

Question Studia Bez Matury?

Witajcie! zastanawiałam się czy istnieje cos takiego jak studia bez matury.. szperam w intrnecie, ale mam mieszane uczucia. Pytam zwłaszcza w konteksie osób, które są już z poprzedniego pokolenia i ta matura nie była rzeczą tak oczywista jak teraz. Myślicie, że istnieje możliwość pójścia na studia bez zdanej matury? Znacie takie uczelnie? A może macie jakieś doświadczenie? Napiszcie o sobie a ja szukam dalej
LegalnaBrunetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 15:47   #2
SamaraMorganx
Zakorzenienie

Dot.: Studia Bez Matury?

NIE ISTNIEJE coś takiego jak studia bez matury.
SamaraMorganx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 15:50   #3
kasica6662
Zadomowienie

Nigdy o czymś takim nie słyszałam. Z życia mogę dać tylko przykład koleżanki. Niezdany przedmiot dodatkowy, ale na studia się dostała. Co prawda, geografia nie jest jej potrzebna na pedagogice...

Moje dzieła
Preferencje

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post47188003 Książki, kosmetyki i czółenka w rozmiarze 35, zapraszam!!
kasica6662 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:55   #4
izunia1982
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LegalnaBrunetka Pokaż wiadomość
Witajcie! zastanawiałam się czy istnieje cos takiego jak studia bez matury.. szperam w intrnecie, ale mam mieszane uczucia. Pytam zwłaszcza w konteksie osób, które są już z poprzedniego pokolenia i ta matura nie była rzeczą tak oczywista jak teraz. Myślicie, że istnieje możliwość pójścia na studia bez zdanej matury? Znacie takie uczelnie? A może macie jakieś doświadczenie? Napiszcie o sobie a ja szukam dalej
gdyby można było isc na studia bez matury to by sobie ludzie maturą głowy nie zawracali
izunia1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:57   #5
malagaw
Zakorzenienie

Bez matury można iść co najwyżej do jakiegoś studium, szkoły policealnej, a i to nie do każdej.
Stary 2011-05-10, 17:12   #6
Kultura
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
Nigdy o czymś takim nie słyszałam. Z życia mogę dać tylko przykład koleżanki. Niezdany przedmiot dodatkowy, ale na studia się dostała. Co prawda, geografia nie jest jej potrzebna na pedagogice...
Niezdany przedmiot dodatkowy nie powoduje "nie posiadania" matury. Nie zdasz dodatkowego, zdasz obowiązkowe - masz zdaną maturę. Więc przykład nie do tematu, bo mature miała.

Autorce tematu radzę po prostu "zrobić" tą maturę ).

Edytowane przez Kultura
Czas edycji: 2011-05-10 o 17:17
Kultura jest offline   Odpowiedz cytując