Too Faced - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-09-16, 21:43   #61
Jowita Agnieszka
Rozeznanie

Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Paleta to Boudoir Eyes, a róż to Sweetheart's Perfect Flush Blush w kolorze Something About Berry.
Dodałam też zdjęcia.
No faktycznie, pisałaś przecież o kolorach kilka postów wyżej...ale ja jestem zakręcona.
Super, że załączyłaś "słocze".A można wiedzieć jaka Ty jesteś kolorystycznie?

Ja wreszcie doczekałam się mojego Melted Fig i...całkiem inaczej na mnie ten kolor wypada niż się spodziewałam. Chciałam mix jasnego fioletu z różem o taki , a jest mocny fiolet z berry A zesłoczowany na ręce to już w ogóle wygląda na berry...dziwne. Przy tym formuła jest naprawdę świetna i doskonały aplikator.

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-09-16 o 21:46
Jowita Agnieszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 00:44   #62
lamorela
Raczkowanie

Jestem neutralna w stronę chłodną. Pasują mi ciepłe i chłodne odcienie, jedynie nie pasują mi i nie lubię wszystkiego z odcieniem pomarańczu. Cera jasna, na poziomie NW10 z MAC. Mam brązowe oczy, naturalnie jestem brunetką, aktualnie mam fioletowe włosy z zielonymi i niebieskimi pasemkami.

Co do Fig też myślałam nad nią, ale wolałabym najpierw na żywo obadać kolor. Podoba mi się jeszcze Velvet i Ruby.
lamorela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 16:53   #63
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dobrze, że ktoś odkopał wątek, bo miałam tu wstawić moja opinię o bazie pod cienie Niestety, okazała się słaba. Nie warta kompletnie pieniędzy jakie sobie za nią śpiewają. Zdjęcia + recenzja
Ja kompletnie nie rozumiem się z cieniami TF, paleta Chocolate Bar niedawno poleciała do nowej właścicielki, chyba jestem na nie za głupia

Za to bazę uwielbiam, używam jej już bardzo długo, na zmianę z UD i jako posiadaczka mega tłustych powiek jestem zachwycona. Powiedziałabym, że są do siebie dość podobne w działaniu, żadna z nich nie podbija jakoś specjalnie kolorów cieni, to nie są bazy moim zdaniem do tego zadania. Ale jeśli chodzi o trwałość - nie mam zastrzeżeń

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 18:29   #64
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie rozumiem się z cieniami TF, paleta Chocolate Bar niedawno poleciała do nowej właścicielki, chyba jestem na nie za głupia

Za to bazę uwielbiam, używam jej już bardzo długo, na zmianę z UD i jako posiadaczka mega tłustych powiek jestem zachwycona. Powiedziałabym, że są do siebie dość podobne w działaniu, żadna z nich nie podbija jakoś specjalnie kolorów cieni, to nie są bazy moim zdaniem do tego zadania. Ale jeśli chodzi o trwałość - nie mam zastrzeżeń
Z cieni to ja mam limitowankę świąteczną złożoną z 4 kolorów, przywieziona z USA, dostałam w prezencie. Odcienie przepiękne, ale cienie bardzo się sypią - nie wiem, czy też miałaś ten problem? Używam w zasadzie tylko najjaśniejszego jako drobniutki brokat (bo tak się zachowuje).
Co do bazy, dla mnie nasz rodzimy Inglot pobił i UD i Too Faced
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 19:45   #65
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Z cieni to ja mam limitowankę świąteczną złożoną z 4 kolorów, przywieziona z USA, dostałam w prezencie. Odcienie przepiękne, ale cienie bardzo się sypią - nie wiem, czy też miałaś ten problem? Używam w zasadzie tylko najjaśniejszego jako drobniutki brokat (bo tak się zachowuje).
Co do bazy, dla mnie nasz rodzimy Inglot pobił i UD i Too Faced
ten inglot u mnie czeka na kolejkę, teraz otwarłam smashboxa ale nie wiem czy to baza dla mnie... ja lubię na bazę i tak dać paint pota więc...
ja nie wiem, na mnie te cienie nie miały pigmentacji, wszystko zmieniało się w burą plamę... faktycznie dziwne są dla mnie. Dlatego niestety jakoś mocno się nie napalam na wejście marki do PL.

Mój beauty blog
Stary 2015-10-05, 17:50   #66
moonandsunrise
Raczkowanie

Dziewczyny, szybkie pytanie czy too faced jest dostępne też stacjonarnie , czy tylko przez internet?
Stary 2015-10-06, 22:07   #67
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szybkie pytanie czy too faced jest dostępne też stacjonarnie , czy tylko przez internet?
na razie tylko chyba w wybranych sephorach, musisz online sprawdzić.
W wielu jest ale tylko trzy czy cztery wybrane produkty.

Mój beauty blog
Stary 2015-10-07, 11:38   #68
fi
Zadomowienie

W Sephorze widziałam dwie paletki czekoladowe oraz bazę pod cienie i mascarę. I tylko tyle niestety.

Ja on line zamówiłam
http://www.sephora.pl/Makijaz/Slonec...ronzer/P970002

oraz

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...udrze/P1894026

golden light

jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z tych pudrów.
Bronzer miał być następcą Hooli ( bo mi się już denkuje) ale okazało się, że jest od niej lepszy. Odcień odrobinę cieplejszy ale również matowy, sam puder jest bardzo drobniutki, nakłada się go jak marzenie, natychmiast stapia się ze skórą. U mnie, żółtka NC 20-25 daje efekt o wiele bardziej naturalny niż Hoola, która jest bardziej ziemista. W każdym razie Milk Chocolate jest moim aktualnym, niekwestionowanym ulubieńcem i wszystkie inne poszły w odstawkę.

Ten podkład w pudrze jest również mocno zmielony, mój odcień jest żółty, ja go oceniam na NC25, ładnie się stapia ze skórą, krycie jak dla mnie średnie, można mieść twarz i z grubsza wyrównuje koloryt ale u mnie to za mało. Natomiast aby poprawić makijaż w ciągu dnia - super, od razu zmiękcza cerę, wyrównuje koloryt.

No jestem pod wrażeniem, Chyba się skuszę też na paletkę cieni
Stary 2015-10-07, 20:57   #69
moonandsunrise
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na razie tylko chyba w wybranych sephorach, musisz online sprawdzić.
W wielu jest ale tylko trzy czy cztery wybrane produkty.
Dzięki, dopiero teraz zauważyłam ten lokalizator. Ogólnie interesowała mnie baza pod cienie (chociaż po tym opisie ze strony Sephory... kto to w ogóle redaguje?!) i bronzery albo któraś z paletek, ale to już muszę zbadać na miejscu.
moonandsunrise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 15:10   #70
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dzięki, dopiero teraz zauważyłam ten lokalizator. Ogólnie interesowała mnie baza pod cienie (chociaż po tym opisie ze strony Sephory... kto to w ogóle redaguje?!) i bronzery albo któraś z paletek, ale to już muszę zbadać na miejscu.
ja z niego często korzystam, żeby obczaić co gdzie jest

Bazy są w większości Sephor, paletki też

Mój beauty blog
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości