makijaz przy bardzo , bardzo zmęczonej twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-03, 14:51   #1
Agnieszkan
Przyczajenie

makijaz przy bardzo , bardzo zmęczonej twarzy

Bardoz prosze o pomoc.
Po tej zimie wygladma tragicznie naprawdę. Kto wchodiz di biura zaraz sie mnie pyta " pani Agnieszko cos sie stalo? jest pani chora? dobrze sie pani czuje itd" ja juz tego nie zniose.
Jak sie malowac przy bardzo zmeczonej twarzy?
jak zatuszopwac opuchnieta twarz zwlaszcza okolice oczu , paskudne cienie pod oczami itd.
co z bladoscią ( mam bardzo wrazliwa cere i nie moge korzystac z solarium )
w kolorach sie malowac ????????????????????????? ?????
A poza makijazem czy moze jakies serum pomogloby mi przy moich problemach?????????
Poradzcie cos.
Będę bardzo wdzięczna [img]icons/icon7.gif[/img]
Agnieszkan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 15:24   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: makijaz przy bardzo , bardzo zmęczonej twarzy

Droga Agnieszko [img]icons/icon7.gif[/img]
co do kremów, czy serum to myślę, że dziewczyny Ci lepiej doradzą [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast co do makijażu to musimy za wszelką cenę ożywić buzię delikatnymi cieplejszymi pastelami. ale najpierw obowiązkowo korektorek pod oczka, koło nosa - najlepiej jasno cielisty, a jak cienie są bardzo mocne to żółtawy. Na to koniecznie podkład najlepiej w odcieniu lekkiego różu, ale nie wiem czy Twoja karnacja Ci na to pozwoli. Jeśli nie, to musi to byc chłodny beż, ale bez domieszki żółci. Takie ładne kolorki ma MF, Revlon, Guerlain, Chanel. Na to puderek - najlepiej transparentny.
Cienie polecam delikatne ciepłe pastele. Ma takie na przykład Art Deco z nowej kolekcji. Polecam Ci cień nr 296 w połaczeniu z odrobinę chłodniejszym 216. Do tego róż nr 39. Szminka powinna być na przykład koralowa, albo nieco chłodniejsza, toffi złamana ciepłym brązem.

Różem ożywiaj policzki, nasadę włosów. możesz dodać jeszcze oczom odrobinę blasku malując wew. oka białą lub perłowa kreseczkę. I jeszcze ważne są włoski. Nie wiem jaki mają kolorek, ale moze trzeba by było je odrobinę ożywić jakims refleksem albo kolorem.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS ta wersja na zdjęciu wymaga jeszcze dwóch kolorków, brudnego błękitu, złota i brazowej lub czarnej kredki do oczu [img]icons/icon7.gif[/img] Ja proponuję nieco lżejszą taką idealna do pracy [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (56,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artdeco_cienie.jpg (29,0 KB, 12 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 15:44   #3
palomino
Zakorzenienie

Re: makijaz przy bardzo , bardzo zmęczonej twarzy//Ola i AgaZ

czy ktoś mi powie nr i firme koloru szminki z pierwszej foty a przynajmniej coś co podobnie wygląda??
plizz plizz [img]icons/icon7.gif[/img]

A co do Ciebie Agnieszka - tak na pocieszenie przyznam się że dziś moja matka mnie odwiedzila i (widząc mnie po raz pierwszy od dawna bez make-upu) jak zwykle wykazala się delikatnością stwierdzając ze wyglądam jak kostucha hehe. Chyba jednak spróbuje tych samoopalaczy [img]icons/icon12.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
PS Może jakiś relaksujący zabieg u kosmetyczki? Ja po masażu twarzy wyglądam jak po wakacjach normalnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-03, 16:13   #4
Agentka
Wtajemniczenie

Gandzik [img]icons/icon7.gif[/img] ja Ci powiem, ze konturówka to jest na bank chłodno rózowa, a sam srodek usteczek róz przełamany takim chłodnym pomaranczem, przynajmniej na moim pracowym kompie [img]icons/icon10.gif[/img] pamietam ze widziałam podobny odcien chyba u Maybelin'a , ale musze dokładnie spojrzec w Sephorce i w Naturze [img]icons/icon7.gif[/img] jak lookne , dam znac [img]icons/icon7.gif[/img] z numerkami [img]icons/icon7.gif[/img] zresztą Szefowa [img]icons/icon29.gif[/img] pewnie zaraz Ci da namiary [img]icons/icon7.gif[/img] cena nie gra roli ? [img]icons/icon10.gif[/img]

Agniecha [img]icons/icon7.gif[/img] na noc polecam Ci bardzo odzywczą i wygładzającą maseczkę, strasznie dodającą balsku buzi i poprawiającą jej koloryt i kondycję BŁYSKAWICZNIE [img]icons/icon7.gif[/img] Dax Cosmetics "Chinskie zioła" - kwestia stosowania, w zaleznosci od stanu cery [img]icons/icon7.gif[/img] sama ocenisz [img]icons/icon7.gif[/img] ja juz sie od niej uzalezniłam [img]icons/icon7.gif[/img] opinie poczytaj w KW [img]icons/icon7.gif[/img]No i po 25 r. zycia [img]icons/icon7.gif[/img] Pod makijaz polecam delikatnie matujacy - jesli musisz matów uzywac [img]icons/icon7.gif[/img], liftingujące - jesli jestes po 25 latkach [img]icons/icon7.gif[/img] - Lifting matujący Erisa - slicznie rozjasnia i dodaje balsku cerze [img]icons/icon7.gif[/img] W domku mam tez kilka testerków kremu na noc Cliniqa [img]icons/icon12.gif[/img] bossski, ale zapomniałam nazwy [img]icons/icon7.gif[/img] sprawdze i dopisze [img]icons/icon7.gif[/img] ale znow po 25 latkach [img]icons/icon7.gif[/img] co jeszcze ? aaaa, Oligo 25 Vichy polecam kremik [img]icons/icon7.gif[/img] wspaniały [img]icons/icon7.gif[/img] wersja dla kazdej cery- w aptece [img]icons/icon7.gif[/img] yy..no i wizytę u kosmetyczki [img]icons/icon7.gif[/img] w zależnosci od stanu/rodzaju cery- seria zabiegów - takie dopieszczenie samej siebie [img]icons/icon7.gif[/img] Zobacz jeszcze na serie Ziaji Aretina Q10, tanie ale fajne [img]icons/icon7.gif[/img] pod warunkiem, ze masz powyzej 25 [img]icons/icon7.gif[/img]

ojoj..ja moge tak długo, ale zmykac do pracy musiam [img]icons/icon40.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-04-03, 16:15   #5
Entuzjastka
Raczkowanie

Oj, mi tezz ta szmineczka wpadła w oko [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 16:20   #6
palomino
Zakorzenienie

Dzieki Ola [img]icons/icon20.gif[/img]
Ja to od razu powiem, że konturówek nie używam - gdzie Ty tą konturówkę widzisz? [img]icons/icon21.gif[/img] Ale taką szminke to fajnie by bylo [img]icons/icon7.gif[/img]
Jakbyś mogla mi looknąc to bedzie fajnie [img]icons/icon7.gif[/img] bo moje oglądanie kolorów i tak niewiele mi daje hehe. I możesz zobaczyć kolory w ogóle dla mnie [img]icons/icon10.gif[/img] bo mnie widzialaś w końcu - stan swoj wtedy pominę [img]icons/icon12.gif[/img]

cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-04-03, 16:32   #7
Agentka
Wtajemniczenie

domysliłam sie, ze bedziesz chciala bez konturówki [img]icons/icon7.gif[/img] no looknij, babka ma podkreslone nia usteczka [img]icons/icon7.gif[/img] na bank! [img]icons/icon7.gif[/img]

Kasica [img]icons/icon29.gif[/img] lookne jutro, bo dzis do 20:00 w pracy, a na lunchu w Sephorce juz byłam [img]icons/icon10.gif[/img] hyhy , baaardzo udany lunch [img]icons/icon10.gif[/img] i juz mnie nie puszczą drugi raz, nooo chyba ze powiem, ze ide do apteki [img]icons/icon10.gif[/img]

widziałam Gadzinku i jestem Tobą zachwycona [img]icons/icon7.gif[/img] zreszta nie jestem odosobniona w swoich poglądach an temat Twojego ciałokształtu [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] i dobrze wiesz, ze z babami nie mieszkam, wiec punkt ze tak powiem widzenia Twojej szanownej gadziniastej osoby, jest obiektywny : damsko- meski [img]icons/icon10.gif[/img]

ps. a propos - pokłóciłam sie z Dymsonem, bo mu nie chcialam talerzyka podac - co niby słuząca czy jak ? [img]icons/icon10.gif[/img] ale pozdrawia Cie zawsze jak tylko słyszy hasło " Gadzina" [img]icons/icon10.gif[/img]

dobra, to lookne jutro na kolorówke całosciowo for you [img]icons/icon10.gif[/img] tylko nie dziekuj Kasica, to mi do Ciebie tak nie pasuje [img]icons/icon12.gif[/img] ja wole, jak Ty błotkiem rzucasz, bo Twoj sexapil wtedy nabiera wymiaru [img]icons/icon10.gif[/img]

buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1list.gif[/img]
Stary 2003-04-03, 16:43   #8
palomino
Zakorzenienie

Ola napisał(a):
>
> widziałam Gadzinku i jestem Tobą zachwycona [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeszcze raz będziesz mi robić taką antyreklamę to... [img]icons/icon31.gif[/img] zobaczysz [img]icons/tongue.gif[/img]
Na podziekowania w związku z powyższym w ogóle nie licz [img]icons/icon12.gif[/img]
Dymsonkowi powiedz że go odzdrawiam hehe [img]icons/icon10.gif[/img]

Co Ty jadłaś w tej sephorze? [img]icons/icon12.gif[/img] jeszcze takiego patentu to nie slyszlam [img]icons/icon12.gif[/img] Rozumiem że perfumy jako napitek, ale co jadłaś??? [img]icons/icon10.gif[/img]

Stary 2003-04-03, 16:47   #9
Agentka
Wtajemniczenie

hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] no nic, a co niby miałam jesc [img]icons/icon10.gif[/img] lunch to tylko przykrywka, zeby.. [img]icons/icon10.gif[/img] wiesz co [img]icons/icon10.gif[/img] tak, wiem, jestem zdrowo stuknieta [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] spadam chwilowo [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-03, 16:56   #10
palomino
Zakorzenienie

taak - a poza tym chuda [img]icons/icon23.gif[/img] (bez obrazy [img]icons/1cmok.gif[/img] ) ale już wiem dlaczego [img]icons/icon12.gif[/img]
Chyba napisze do tego Twojego szefa żeby pilnował Cie przy jedzeniu - jak w predszkolu normalnie [img]icons/icon12.gif[/img] - jeżeli nie chce żebyś mu znikła w oczach przez takie "lunche" [img]icons/tongue.gif[/img]
Kem Gadzina - napisze [img]icons/icon10.gif[/img]

Stary 2003-04-03, 16:59   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Ola dostanie w skórę jak nic... 12 godzin w pracy i na lunch oglądanie pachnideł... Oluś, jak przyjedziesz, to wiesz, nahajem po białych plecach [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 18:00   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Ta szminka to Art Deco Natural Shine Lippenstift nr 155 i konturówka nr 01 Art Deco naturlich [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2003-04-03, 18:05   #13
palomino
Zakorzenienie

Vielen Dank mein Schatz [img]icons/icon12.gif[/img] za odpowiedź [img]icons/1cmok.gif[/img]
teraz będę wiedziala na co patrzeć [img]icons/icon7.gif[/img]

Stary 2003-04-03, 18:31   #14
lejka
Zakorzenienie

A nie 12, bo na 12 szla do pracy, yyyy!!!
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 18:32   #15
lejka
Zakorzenienie

Re: makijaz przy bardzo , bardzo zmęczonej twarzy/Ola

Oluś? Serio serio z tą maseczką? Rrrany, jak fffajnie... Tak mi miło, że ja Ci ją dostarczyłam... No normalnie lepiej niż by mi coś podpasowało, no!!!
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 18:54   #16
Foremka
Przyczajenie

Ja chciałam powiedzieć tylko, że makijaż jest bardzo, ale to bardzo łądny [img]icons/icon7.gif[/img] Sama wygladam jakbym nie spała ze 100 lat i słońca na oczy nie widziała, oj źle ze mną źle ... [img]icons/icon10.gif[/img]
może mi starczy samo zaparcia i spróbuję pobawić się w domu w malowanie samej siebie [img]icons/icon7.gif[/img] jeśli oczywiście uda mi się zapamiętać zdjęcie, bo niestety kompa w domu u mnie niet [img]icons/icon9.gif[/img]
Foremka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 19:02   #17
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

To wydrukuj Słoneczko i ponieś ze sobą tulac do serducha [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 19:21   #18
Agentka
Wtajemniczenie

Re: makijaz przy bardzo , bardzo..AgaZ :) ?

Szefowa [img]icons/icon29.gif[/img] ale to taki ten łosiowy, tfu łososiowy kolorek, prawda Agus ? [img]icons/icon7.gif[/img] czy mi komp miesza ?

cmokasy [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-03, 19:23   #19
Agentka
Wtajemniczenie

Re: makijaz przy bardzo , bardzo zmęczonej twarzy- buniek :)Foremka

ale jej nie pasuje ten makijaz Buniu..Foremka, Ty dobrze wiesz w jakim Ci slicznie Pasqdo! [img]icons/icon12.gif[/img]

Stary 2003-04-03, 20:00   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: makijaz przy bardzo , bardzo..AgaZ :) ?

Wiem, ze czasami przez komputer trudno wychwycić drobne niuanse kolorystyczne. To zależy też w dużej mierze od ustawienia monitora .
Ten kolorek ust, to taki chłodniejszy róż złamany właśnie łososiem. Tak to przynajmniej wygląda na zdjęciu. Bo cienie sobie kupiłam , ale szminki nie. I trudno jest mi teraz sprawdzić.

AgaZ
Ola napisał(a):
> Szefowa [img]icons/icon29.gif[/img] ale to taki ten łosiowy, tfu łososiowy kolorek, prawda Agus ? [img]icons/icon7.gif[/img] czy mi komp miesza ?
>
> cmokasy [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-05, 21:21   #21
cheetah
Zadomowienie

GG do cheetah

Droga Agnieszko.

Czy mozesz mi wytlumaczyc, jak zrobic ten makijaz. Tzn. gdzie ktory kolor. Mam nr 296, 216 i 22. I chcialabym uzyskac podobny efekt [img]icons/icon7.gif[/img]

A i ta pomadka jest przesliczna. Co prawda nie kupilam konturowki, bo nie lubie, ale sama pomadka jest slodka [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko zawsze mam problem z cieniami, ktore gdzie i w jakiej kolejnosci.

Dziekuje za podpowiedz
cheetah
cheetah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-05, 22:16   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Witaj Cheetah [img]icons/icon7.gif[/img]
Oczywiście postaram się Ci pomóc. Tylko do tych cieni musisz jeszcze dokupić cień nr 298 i taki niebiesko szaty 67 oraz kredkę - ja polecam kolorek brązowy nr 2. Ale może też być czarna jeśli wolisz mocnieszy efekt lub płynny eyeliner.

Kredką musisz narysować kreseczkę nad górnymi rzęskami począwszy od wew. kącika oka, a także obrysować oczko wew nad dolnymi rzęsami. Następnie cieniem 216 pokrywasz nieruchomą część powieki. Cieniem 296 malujesz ruchomą część powieki górnej i całą dolną. Cieniem 298 malujesz ruchomą powiekę przy nasadzie noska i przy zew. krawędzi oka. Tym niebieskim 67 malujesz delikatnie dolną powiekę (ja to robię tylko na dolne blisko nosa i na górnej na zew. krawędzi przy rzęsach.)
Czasami można wzmocnić jeszcze efekt poprawiając jeszcze raz kreseczkę ołówkiem i rozcierając ją. Ten mocno złoty 22 moim zdaniem na dzień jest trochę za intensywny. Ale jak chcesz to możesz nim jeszcze dodatkowo wzmocnić cień 298.

Mam nadzieje, że to napisałam w miarę jasno [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Stary 2003-04-06, 12:52   #23
cheetah
Zadomowienie

GG do cheetah

Czesc Agnieszko

Wszystko byloby ok, gdybym tylko sie nie pogubila, ktora jest czesc ruchoma a ktora nie. Stanelam przed lustrem i zaczelam kombinowac i chyba przekombinowalam [img]icons/icon7.gif[/img] Ruchoma czesc, to jest tak, jak to okreslic, jak otwieramy oko 'na zgieciu'? [img]icons/icon7.gif[/img] I jeszcze jedno - czyli w ktoryms momencie 67 naklada sie na 298, tak?

Tan 22 rzeczywiscie jest zbyt intensywny. Ale nie wpadlam na to, ze jest tam jeszcze niebiesko-szary [img]icons/icon12.gif[/img] A tak w ogole, to bardzo ladne sa te kolorki. Tylko zebysmy jeszcze mieli sloneczko, a nie taka szarosc, jak dzisiaj. [img]icons/icon12.gif[/img]
cheetah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości