błyszczyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-02-18, 20:03   #1
lil_margo
Rozeznanie

taaaki blyszczyk :)))

[img]icons/icon40.gif[/img]
Jakis czas temu w pewnym poscie pytalam Was o krwisty cien do powiek. Teraz poszukuje blyszczyku w takim wlasnie kolorze. Jeszcze raz prosze Was o pomoc. Znow zalaczal zdjecie (blyszczyk ma byc identyczny jak bluzka dzieczyny, ewentualnie jak kolor jej ust) Hmm, zastanawialam sie nad shiseido, tym czerwonawym, ale nie wiem czy nie jest za jasny.
[img]icons/1pomocy.gif[/img]
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 20:13   #2
lil_margo
Rozeznanie

Re: taaaki blyszczyk :)))

A tak calkiem poza tym to ta bluzka jest wprost przepiekna. Nie moge sobie odpuscic, wciaz sie gapie i gapie. Czemu w Polsce nie ma takich rzeczy jakie akurat chcielibysmy miec? O rany ten ciuszek sni mi sie po nocach... [img]icons/icon29.gif[/img] I zeby chociaz dalo sie go samemu udziergac, jak niektore rzeczy, ale gdzie tam [img]icons/1wsciekly.gif[/img]
O rety...
Stary 2003-02-18, 20:17   #3
Agentka
Wtajemniczenie

fakt- bluzeczka fajna..tylko hmm..margo- wiesz co ? fajny ta babka tez biust ma..[img]icons/icon12.gif[/img] ja z moim smiesznym B bym w czyms takim nie wyskoczyla..oj nie..szkoda ..
Stary 2003-02-18, 20:27   #4
lil_margo
Rozeznanie

Heh [img]icons/icon10.gif[/img] no fakt biust ma niezly...
Ale, ale! Czemu od razu smieszne B??? Z tego co wiem to rozmiar B to jakies 90 cm obwodu, a to by znaczylo, ze biust masz idealny (90-60-90 dobrze pamietam?)
He he i co ty na to?? [img]icons/icon10.gif[/img]
Stary 2003-02-18, 20:36   #5
Agentka
Wtajemniczenie

A ja na to 75 B [img]icons/icon12.gif[/img] tragedia [img]icons/icon12.gif[/img] hie, hie ..
Stary 2003-02-18, 21:34   #6
Szpilka_
Raczkowanie

Hi, hi! A ja na to 70 A(a bywa nawet i 65, jak da się kupić)!!! I co Ty na to ze swoją "tragedią" Oluniu? To Ci dopiero wymiar seksowny, przyciagający tabuny męskich spojrzeń i wzbudzający "żywe" zaiteresowanie producentów kostiumów plażowych! (z braku laku i kit dobry...opalam się w czarnej gładkiej bieliźnie))))))))
Cmokus!
Szpilka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 22:15   #7
lil_margo
Rozeznanie

Sa plusy takiej "tragedii" :
1 dlugo nie dowiesz sie co to grawitacja
2 ilu jest mezczyzn, ktorzy nie lubia hojnie obdarzonych! mnostwo (chyba)- no np.Twoj "Tygrys" hłe hłe [img]icons/icon10.gif[/img]
3 a tak powaznie to wydaje mi sie ze z malym biustem kobieta dluzej wyglada mlodo, dziewczeco

A moja tragedia sa usta. Ladne ksztaltne i pelne, ale idealnie BLADE, biale wrecz, w ogole ich nie widac, kiedy nie pomaluje. Ale to tak w ramach pocieszenia [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-02-19, 00:32   #8
Szpilka_
Raczkowanie

Margo!
Jakie to było miłe, serducho Ty moje! A z tą dziewczęcością, to nawet niezły argument, nigdy tak swego daru natury nie rozpatrywałam.
Całuch do poduchy( o ile jeszcze nie śpisz)!!!
Szpilka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 01:15   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Wiesz wydaje mi sie że odcień ale taki jak ta piekna pani ma na bluzce (ale nie na ustach)tzn.taki bordo ma pomadka w płynie,pieknie powiększa i lekko błyszczy,ale się wtapia w usta,niestety wysusza troszkę usta ma Lancome [img]icons/icon7.gif[/img]Uzywam go na jakieś okazje to Lip Dimension o nazwie sexy rose nr.304 .Tak mi sie wydaje [img]icons/icon7.gif[/img]Ale zaznaczam to nie błyszczyk ale pomaluj się nią np.w Sephorze [img]icons/icon7.gif[/img]Bo pytanie chyba było o błyszczyk [img]icons/icon7.gif[/img]?? Czy o ten biust bo się zgubiłam [img]icons/icon12.gif[/img]??Tez mam 75 B ale to chyba wszystko trzeba rozpatrywać też pod kątem budowy i wzrostu [img]icons/icon7.gif[/img] Ja tam się cieszę z tego co mam przynajmniej nie zawsze muszę mieć na sobie stanik a i tak każdy myśli że go raczej mam [img]icons/icon12.gif[/img] Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 11:33   #10
zabcok
Przyczajenie

GG do zabcok

Nie mam co prawda ani blyszcyka shiseido ani takiej bluzeczki ale mam na sprzedanie "krwisty" odcien blyszczyka "Lip dimension" Lancome, wspomina o nim Iwonka, do wgladu zalaczam zdjecie, jak sie prezentuje odcien: Sexy Rose...[img]icons/icon7.gif[/img]
Pzdr. Paulina
margo napisał(a):
> [img]icons/icon40.gif[/img]
> Jakis czas temu w pewnym poscie pytalam Was o krwisty cien do powiek. Teraz poszukuje blyszczyku w takim wlasnie kolorze. Jeszcze raz prosze Was o pomoc. Znow zalaczal zdjecie (blyszczyk ma byc identyczny jak bluzka dzieczyny, ewentualnie jak kolor jej ust) Hmm, zastanawialam sie nad shiseido, tym czerwonawym, ale nie wiem czy nie jest za jasny.
> [img]icons/1pomocy.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DCP_0006 copy.jpg (23,8 KB, 3 załadowań)
zabcok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 11:41   #11
monisia_c
Raczkowanie

Re: taaaki blyszczyk :))) do zabcok

Jeśli ten błyszczyk prezentuje sie na ustach dokładnie tak jak u Madonny, to ja chętnie go zakupię. Załączam zdjęcie.
monisia_c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 11:51   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Na moich ustach to on wygląda jak coś pomiędzy jej bluzka a jej ustami [img]icons/icon7.gif[/img] Ale jest bardzo kuszacy i seksowny [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 11:54   #13
zabcok
Przyczajenie

GG do zabcok

Wydaje mi sie,ze jest bardzo zblizony, do koloru blyszczyka Madonny, choc wydaje mi sie,ze jest ciut bardziej szkarlatnyZalaczam link do strony Lancome, gdzie znajduje sie ten odcien:http://www.lancome-usa.com/_us/_en/c...ck&vname=name&
Pzdr.serd.Paulina
Stary 2003-02-19, 12:01   #14
zabcok
Przyczajenie

GG do zabcok

Tak Iwonka, masz racje, dokladnie tak wyglada
Pzdr. Cie mocno!!Paulina
Stary 2003-02-19, 14:54   #15
monisia_c
Raczkowanie

Podoba mi się ten kolorek [img]icons/icon7.gif[/img] Ile życzysz sobie za błyszczyk? Podaję adres na priva: moni@fickys.com
monisia_c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-19, 15:37   #16
lil_margo
Rozeznanie

Szpilka ,spalam juz niestety (mam nadzieje ze nie chrapalam [img]icons/icon10.gif[/img] )
Buuuzi Szpilka [img]icons/1cmok.gif[/img]

O jejku! Widzialam tego Lancome'a na podanym przez Was linku. Sexy rose... Piekny kolor naprawde. Sprawdze w Sephorze, jak sie prezentuje na moich biaaaalych ustach [img]icons/icon10.gif[/img]
Dzieki Iwonka.
Stary 2003-04-04, 19:49   #17
myzia
Przyczajenie

błyszczyk

Dziewczynki!
Szukam ładnego koloru błyszczyku! chce aby on był delikatny (a nie przeźroczysty)CZYMACIE DLA MNIE JAKIES PROPOZYCJE???
[img]icons/x_blada.gif[/img]
myzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-05, 11:48   #18
palomino
Zakorzenienie

Re: błyszczyk

możesz przybliżyć efekt jakiego oczekujesz? I przedzial cenowy?
Czy ma być z drobinkami czy bez??? Bo obawiam sie ze bez tego trudno będzie coś powiedzieć

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-06, 21:54   #19
Heksia
Raczkowanie

jeśli błyszczyk to tylko z Palomy!!po pierwsze tani po druie skuteczny.Nie tylko ładnie wygląda ale również odżywia usta.I odcienie ma bardzo delikatne.papa
Heksia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 08:03   #20
Amelianna
Zadomowienie

GG do Amelianna

Vipera ma fajne byszczyki takie trójkolorowe, lekko koloryzują, mają delikatne drobinki. Nie nadają mocnego koloru. Usta wyglądaja jakby mokre ale lekko migoczą.Cena ok. 10 zł. Sama mam takie dwa i jestem bardzo zadowolona, gdyż nie lubię mocnego koloru na ustach.
Amelianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 08:17   #21
lejka
Zakorzenienie

ooo, tak, też mam ten z Vipery i zbieram za niego komplemnty... Ale Paloma ma też dobry, zwłaszcza, że bezbarwne rzeczywiście. I pachną cuuudnie... Jeżeli jednak wolałabyś coś z drobinkami, to polecam Manhattan Twist&Taste, ale ten poziomkowy, nie daje koloru, słodziutko pachnie i chioć ma drobinki brokatu, to są one prwie niewidoczne na ustach.
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 09:31   #22
myzia
Przyczajenie

Palomino!
Zawsze używam mocnych kolorów szminek lubie zdecydowany i mocny makijarz... Z tego powodu tez kupiłam sobie kilka błyszczyków o zdecydowanych kolorach (bordo, brąz) - ale żle się w nich czyje, nie potrafie sie nimi wymalować. W róznych czasopismach i na ulicy widzę dziewczyny które fajnie wyglądają ale w jasnych, ppastelowych kolorach - i takich szukam. Co do cen to nie chciałabym wydać za dużo, zwłaszcza, że nie wiem czy znów będę zadowolona.... Pozdrawiam i dziekuję wszystkim koleżanką za uzyskane już rady!
myzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 10:47   #23
sarenka
Zakorzenienie

przejrzyj również jasne błyszczyki Bourjois i Isa Dory.

z Isa Dory kupiłam znajomej taki naturalny - lekko barwiący - leciutko - miał w nazwie wyraz SORBET. naprawdę daje ładne efekty.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości