Jak odmlodzic cialo u mezczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-14, 21:06   #1
kosior99
Przyczajenie

Jak odmlodzic cialo u mezczyzny

Witam potrzebuje jakiegos specyfiku na cialo bo mam sucha skore,czerwony koloryt skory,krosty itp,chcialbym ja odmlodzic np klatke,rece,barki,plecy itp (tzw chcialbym miec gladka skore)
kosior99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 09:02   #2
karolynka90
Zakorzenienie

Dot.: Jak odmlodzic cialo u mezczyzny

Cytat:
Napisane przez kosior99 Pokaż wiadomość
Witam potrzebuje jakiegos specyfiku na cialo bo mam sucha skore,czerwony koloryt skory,krosty itp,chcialbym ja odmlodzic np klatke,rece,barki,plecy itp (tzw chcialbym miec gladka skore)
Co to znaczy "odmłodzić"?
Jeśli masz jakieś wypryski, to najlepiej byłoby wybrać się do dermatologa.
Stary 2011-05-15, 16:02   #3
kosior99
Przyczajenie

nie o to chodzi tylko mam inna skore niz 3 lata temu jakby szorstka,inny koloryt skory a chcialbym miec gladka.
Stary 2011-05-15, 16:05   #4
karolynka90
Zakorzenienie

Jeśli jest sucha, to po prostu ją nawilżaj.
Ale skoro zmieniła koloryt, są jakieś pryszcze, to powinieneś pokazać się kosmetyczce lub dermatologowi.
Stary 2011-05-15, 19:44   #5
kosior99
Przyczajenie

a moze wiesz jakie zabiegi moze zrobic kosmetyczka bo mam na mysli zwykla kosmetyczke bo medycyna estetyczna to zaplace napewno okolo 1.5-2 tysiacy wiec podzienkuje
Stary 2011-05-15, 19:58   #6
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
a moze wiesz jakie zabiegi moze zrobic kosmetyczka bo mam na mysli zwykla kosmetyczke bo medycyna estetyczna to zaplace napewno okolo 1.5-2 tysiacy wiec podzienkuje
Ale ja nawet nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, nie widzę Twojej skóry.

Na co Ci medycyna estetyczna? Zacznij od kosmetyczki lub dermatologa, oni już będą wiedzieli co robić.
Stary 2011-05-15, 20:17   #7
kosior99
Przyczajenie

znaczy bo jest kosmetyczka taka co ma tam zabiegi mikrodermabrazja itp zabiegi.Co jeden zabieg kosztuje 150-300zl.A ty mowisz o zwyklej kosmetyczce co spotkam taki gabinet u mnie na osiedlu i peliing kosztuje tam 30zl
Stary 2011-05-15, 21:22   #8
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
znaczy bo jest kosmetyczka taka co ma tam zabiegi mikrodermabrazja itp zabiegi.Co jeden zabieg kosztuje 150-300zl.A ty mowisz o zwyklej kosmetyczce co spotkam taki gabinet u mnie na osiedlu i peliing kosztuje tam 30zl
U każdej kosmetyczki powinna byc mikrodermabrazja. To jeden z najbardziej podstawowych zabiegów.
Stary 2011-05-16, 08:03   #9
Lowczyni
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Nie napisałeś ile masza lat? Ale na początek zaczęłabym robić regularnie złuszczanie naskórka czyli peeling do skóry ziarnisty, może być cukrowy czy solny (sa jedne z najmocniejszych). I do tego dobry balsam do ciała, z ceramidami, lipidami, kwasem hialuronowy, wit E, jak najbogatszy skład (dobry jest Loreal). Acha możesz też zacząć używać ostrej gąbki do mycia całego ciała. Mocno ją namydlić i ciało również i szorujemy
Jak po miesiącu nie będziesz widział efektów wskocz do kosmetyczki
Stary 2011-05-16, 08:56   #10
kosior99
Przyczajenie

peeling do skory ziarnistej jaki to produkt mozesz podac jakis link ? balsam tez jakis link z gory dzienki za pomoc
Stary 2011-05-16, 10:32   #11
Lowczyni
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Wiesz ja pracuje na profesjonalnych kosmetykach które mozesz dostać tylko w salonach kosmetycznych. Ale w detalu, w normalnej drogerii spokojnie kupisz np: peeling z Bielendy (oni z tego co pamiętam mają i solny i cukrowy), z balsamów to polecam firmę Loreal. Nie podam ci linku bo nie mam czasu go szukać na necie w tej chwili.
Stary 2011-05-16, 19:03   #12
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Odmłodzić faceta? Niech zacznie biegać, ruszać i zmieni dietę. Przydałby się jakiś krem. Jeśli masz spory budżet na taki zakup to polecam Fridge by Yde Smooth Operator. Ten krem nawilża i odświeża skórę. Świetny produkt ;-) Krem na bazie oleju migdałowego.
bonifacy34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:34   #13
kosior99
Przyczajenie

heh cwicze na silowni,biegam i jem diete pozdro
Stary 2011-05-17, 17:41   #14
Martencja24
Raczkowanie

GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Cytat:
heh cwicze na silowni,biegam i jem diete pozdro
stosujesz dietę. A tak poza tym. Często na skórze widać to, co się dzieje w środku. Pijesz? Palisz? Obserwuj po czym zachodzi zmiana. Zmiana, jakakolwiek, nie zachodzi ot tak. ZAWSZE coś ją wywoła. Więc raz, obserwacja.
Dwa, po zimie ciało z zasady gorzej wygląda. Wypryski są, bo przykrywaliśmy się tonami odzieży i łatwiej się było spocić, nabawić wyprysków.
Koloryt często zależy od tego, co jesz. Może czegoś Ci brakuje, skóra reaguje od razu na braki ważnych mikro i makroelementów właśnie 'szarością', łuszczeniem się, ogólnie kiepskim stanem. Jesli są to zaś spore przebarwienia to może być to sporo rzeczy od hormonów począwszy na jakiś stanach chorobowych skończywszy (wiem, że wątroba lubi się tak manifestować), więc o ile nie jest to byle przebarwionko, to zdecydowanie idź do dermatologa. Kosmetyczka później.
I zgadzam się z dziewczynami, że peeling pomoże. Ożywi skórę, wydobędzie jej urok. Tylko nie przesadzaj, bo za gładki facet nie wygląda jak facet.
Martencja24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:29   #15
kosior99
Przyczajenie

wiem tylko wiesz stosuje diete na silowni co np trzeba jejsc duzo bialka po ktorym wyskakuje tradzik.Aktualnie jestem na redukcji.Wiec co to za umiesnione cialo jak cialo wyglada u faceta 50 lat w wieku 18 lat.To jescze raz jaki to peeling gdzie kupic itp ile kosztuje
Stary 2011-05-19, 00:12   #16
mawis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Odmłodzić faceta? Niech zacznie biegać, ruszać i zmieni dietę. Przydałby się jakiś krem. Jeśli masz spory budżet na taki zakup to polecam Fridge by Yde Smooth Operator. Ten krem nawilża i odświeża skórę. Świetny produkt ;-) Krem na bazie oleju migdałowego.
Najpierw się dokształć, a potem zabieraj za poradnictwo - polecasz g... (piszę g... bo składów znaleźć nie sposób) chłopakowi który cierpi na trądzik - a podstawą cud kremiku jest olej migdałowy - substancja szalenie komedogenna? puknij się w głowę

edit: mam pseudoskład ze strony producenta

"Krem stworzony na bazie oleju migdałowego, obfitującego w kwas oleinowy i linolowy oraz witaminy (A, B1, B2, B6, D i E). Zapewnia głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry. Zawarty w kremie ekstrakt z chabra, źródło flawonoidów i soli mineralnych łagodzi oraz koi podrażnienia skóry. Dzięki olejkowi z zielonej mięty orzeźwia skórę i pobudza umysł."
ważność 2,5 miesiąca
jedyne 190 zł
ómarłam

do autora - może masz skazę białkową i dietka Ci nie służy?

Edytowane przez mawis
Czas edycji: 2011-05-19 o 00:18
mawis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości