Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-28, 11:56   #2701
infatuated
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też prawie nie spałam.. beznadziejnie się czuję.. nie wiem co jest granę.. czy to stres czy ch.. wie co

hmm powiem Ci tak.. mój brat ma piwne i kupował te zielone - to średnio to wyglądało na zielone Owszem zamiana była ale niewielka..
No bez sensu, bez sensu płaci się tyle kasy co za implanty a po "chwili" już efektu nie ma

I po co takie komentarze? przecież jak Ty napisałaś to były zaledwie 3 osoby..
Tak jak napisała Kitka.. takich osób jak Ty, że przychodzą nie zerkną do pierwszych części tylko szukają na gotowe, a potem znikają nawet bez dziękuję jest pełno..
Podstawa to zdjęcie.. i nie martw się buzią - jak zamażesz to spokojnie wrzucaj

Ja też mam jakiś uraz do lakierowanych butów - omijam je

Super, że się dobrze bawiłaś

No doczytałam później, że kwas wchłania się w 50%, a tłuszcz 30-40%
Do dupy taka robota szczególnie, że metoda może i naturalniejsza ale ja jednak bałabym się tego pobierania tłuszczu bo to nie raz po odsysaniu nierówne nogi potem są jak z horrorów, dziury w brzuchu (w sensie dołki)..ble.. tego bym się bała bardziej niż operacji biustu

A no i przy okazji:
http://forum.szafa.pl/48/2669438/pow...ie-biustu.html

Jak czytam komentarze typu - "wystarczy dobrze dobrać stanik" (ale taka osoba nie pomyśli, że jak się zdejmie stanik to puf czar pryska..), albo "kup sobie push up", albo "zaakceptuj siebie" lub, że to "próżna chęć emanowania bardzo płytkim sexualizmem" to po prostu mi wszystko opada.. albo pisza to osoby które mają spory biust i nie mają pojęcia o temacie.. albo mają zero empatii..
może to ta pogoda, beznadziejna troche;/

czyli muszą byc zmieniające, poszukam

hehe a ciekawe co w przypadku jak ktoś chce wypełnić biust tłuszczem, ale nie chce jednoczesnie oddsysac sobie to skąd oni biorą tłuszcz? od kogoś innego?

taaa te komentarze są po prostu z kosmosu. Dobry stanik-ok, ładnie piersi będą się układały, trzymały, ale cudów nie ma, przecież nie powiększy o 2 rozmiary

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Problem w tym, że najbliżsi mają takie samo zdanie.. że to głupota, że po co.. przecież nosisz staniki (a że odstają w każdym możliwym miejscu i mnie dołują to nie ważne..).. TŻ przecież tez jak mu po raz 1 powiedziałam, że myślę o tym to wręcz awantura była o to i nie gadał ze mną jakiś czas.. stwierdził, że jestem nienormalna
ja jak powiedziałam to ex TZ to też się na mnie spojrzał z wielkimi oczami i że chyba zartuje
i żebym nawet nie ważyla się tak myslec, a co dopiero podejmować jakies kroki..
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 11:57   #2702
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BarbieNiunia Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego jesteście co niektóre tak niemiłe w stosunku do mnie. Ja wiem że należy przesłać zdjęcia bo z opisu to nie każda może zrozumieć kto jakie ma włosy. Czekałam na początku na odpowiedź, a potem chciałam wysłać zdjęcia co właśnie uczyniłam. Nie będę rozsyłała moich zdjęć od tak, infatuated odpisała więc wysłałam.
Nikt nie jest niemiły i nie każe Ci zdjęć nigdzie rozsyłać..
To są normalne rzeczowe odpowiedzi nie zawierające niechęci do Ciebie.. widać chciałaś je tak odebrać..
Jeśli chcesz to upieraj się, że infatuated odpisała.. dobrze niech tak będzie. Choć nie rozumiem oburzenia, że przez pół godziny gdzie są zaledwie 3 osoby - Ty się denerwujesz, że tylko jedna osoba odpisała... Nie pomyślałaś o tym, że też mogą to być osoby które od niedawna sa na forum i może nie odpisują bo nie wiedzą?
Po co się ciskać
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-28, 11:58   #2703
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
To jest masakra jak się jest samemu w domu przy takim samopoczuciu... Ja kiedyś wstałam i robiło mi się ciemno przed oczami, że zaraz bym zemdlała.. pech chciał, że miałam tego dnia jechać do babci.. więc musiałam do niej zadzwonić i jej powiedzieć.. a ta zaraz rabanu narobiła Miałam iść do kuchni zrobić sobie jeść i herbaty.. ale autentycznie.. wstawałam i po sekundzie już ciemności egipskie pzred oczami.. szłam do kuchni 5 min.. a herbate zalewałam drugie tyle bo nie byłam w stanie na tyle długo ustać żeby od kuchenki dojść do dzbanka a tamta wydzwaniała na telefon a telefon w pokoju.. ze dwa dni tak miałam.. na szczęście takie hardkory zdarzają się bardzo rzadko - daj sobie chwilkę.. nie dawno wstałaś poleż jeszcze troszkę może Ci się poprawi i zorbisz sobie cos papu

Baw się dobrze

Problem w tym, że najbliżsi mają takie samo zdanie.. że to głupota, że po co.. przecież nosisz staniki (a że odstają w każdym możliwym miejscu i mnie dołują to nie ważne..).. TŻ przecież tez jak mu po raz 1 powiedziałam, że myślę o tym to wręcz awantura była o to i nie gadał ze mną jakiś czas.. stwierdził, że jestem nienormalna
No masakra... A jeszcze bede musiala posprzatac Chyba padne trupem.
No ale nic trzeba wstac i cos zjesc bo w koncu z glodu jeszcze padne.
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

hehe a ciekawe co w przypadku jak ktoś chce wypełnić biust tłuszczem, ale nie chce jednoczesnie oddsysac sobie to skąd oni biorą tłuszcz? od kogoś innego?

taaa te komentarze są po prostu z kosmosu. Dobry stanik-ok, ładnie piersi będą się układały, trzymały, ale cudów nie ma, przecież nie powiększy o 2 rozmiary

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

ja jak powiedziałam to ex TZ to też się na mnie spojrzał z wielkimi oczami i że chyba zartuje
Może i powiększy o 2, ale jak sie go zdejmie to co? "upsik"?
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-05-28, 11:59   #2704
infatuated
Zakorzenienie

BarbieNiunia- bez nerwów

doczytałam, że chcesz miec kolorek jak Palette Migdałowy Blond http://www.palette.pl/nasze-produkty...gdalowy-blond/
no to masz już jasniejsze chyba
zostaw włosy w spokoju, maja kolor w porządku
teraz odżywiaj
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:01   #2705
Adzi07
Zakorzenienie

Snow
No prosze jak Tz rozpieszcza.
Ale tak fajne jest poczucie ze jest sie kims dla tej drugiej osoby.
A deserek hmmmm fajnie.
A no i zapomniałam dodać. Bylam na blogu i zakupy super a prezenty jakie boski!

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:06   #2706
czekoladowoo
Zakorzenienie

Dziewczyny czy ktoras farbowała Syossem 8-6 albo 7-6? Jasnym albo srednim blondem?
Tym 7-6 ktoś chyba robił....
Stary 2011-05-28, 12:08   #2707
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Hehe nie wiem Chyba piękno tej metody polega na tym, że to własny tłuszcz, jak nie ma się swojego to chyba kaplica.. tak mi się wydaje
Zresztą może to dziwne, ale ja cudzego bym nie chciała

Tja.. staniki.. wiesz.. ja też mam taki stanik co ma kilo gąbki i powiększą nieźle ale.. odstaje u góry mocno i widać, że to fake - troche wieś w takim staniku chodzić
Poza tym.. co z tego, że mam w staniku "biust" jak go zdejmę to będzie to samo..

Co do oków to możesz kupić sobie jedną sztukę soczewki (koło 25 zł czy to focus czy J&J) i założyć i zobaczysz czy Ci odpowiada.. jak nie to trudno a jak tak to dokupisz drugą i możesz nosić

A i co do Twojego ex to się nie dziwię, że zrobił takie oczy przecie Ty nie potrzebujesz powiększać

Zapomniałam wam napisać - do Damy Kier pisałam bo widziałam, że mają 65 obwody.. chciałam tam albo w Konradzie stanik.. ale potrzebuję biały a Konrad ma raczej kolorowe..
ale patrzyłam na rozmiarówkę Damy Kier i u nich najmniejsza miseczka ma aż 87-89 cm ! (więc wiem na pewno, że będzie na mnie za duża bo kiedyś z Konrada zamawiałam miseczkę A - która miała właśnie taką miseczkę i był dużo za duży )
Więc napisałam do DK czy w razie czego można staniczek zwrócić.. to mi odpisali, że jak będzie zły rozmiar to mi wymienią na inny
To napisałam jeszcze raz, że pytałam o zwrot bo jednak ich najmniejszy rozmiar wcale nie jest taki mały (dla porównania Konrada 65 C ma tylko 81-83 !) to mnie olali i nie odpisali

No i jak tu kupić stanik przy takim płaskocycu
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:09   #2708
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras farbowała Syossem 8-6 albo 7-6? Jasnym albo srednim blondem?
ja
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:09   #2709
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
One ciemno wychodzą bo maja b słabą wodę
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:11   #2710
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
ja
Właśnie tak mi sie wydawało ze ty tym 7-6 robiłaś On duzo ciemniej niz na opakowaniu wychodzi? Masz jakies zdjecia moze?
Cytat:
One ciemno wychodzą bo maja b słabą wodę
Domyślam sie Tylko sie zastanawiam jak bardzo ciemno, czy np. tak ciemno jak Garniery ;>
Tylko tak jeszcze myśle co u nich ten numerek 6 oznacza. Nature, czy ciepły kolor bo chyba nie chłodny?
Stary 2011-05-28, 12:14   #2711
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, postaram się nie robić tutaj zbytniego zamieszania. Mam problem
Od roku farbowałam się na ciemne kolory (odcienie czerni, brązy etc.) ponieważ byłam w szoku jak rok temu moje farbowane na jasny blond włoski zaczęły się łamać ... po czym musiałam iść do fryzjera gdzie pani ścięła mi je na krótko by pozbyć się tych strasznie zniszczonych włosów... teraz odrosły, miałam do ramion ale sama je podcięłam (wycieniowałam itp.)
Poniżej napiszę co już zrobiłam by dojść do blondu:

24 maj
Kupiłam :
- rozjaśniacz Joanny 4-5 tonów (niestety jeden to było za mało na włoski jeszcze wtedy do ramion więc miałam gdzie nie gdzie czarne pasma)
- Rozjaśniacz w spray'u Joanna (co nic nie dało zapewne dlatego bo robiłam to na farbowane włosy...)
Po tych zakupach rozjaśniłam włosy tego samego dnia, wyszły mi rude... od skóry białe, cóż byłam pewna że tak będzie.

25 maj
Przerwa w rozjaśnianiu

26 maj
Kupiłam:
- rozjaśniacz Joanna 4-5 tonów -- 2 opakowania
- WELLAton farba Rozświetlony jasny blond 10/0 -- 2 opakowania (praktycznie gdy rozjaśniłam włosy i pofarbowałam tą farbą nie widziałam różnicy...)
Tym razem jak rozjaśniłam wyszedł mi jasny marchewkowy

27 maj
Kupiłam:
- Palette Intensive Color Creme E20 Superjasny blond 4 - 6 tonów
Wyszedł mi jeszcze jaśniejszy kolor ale nadal mam pomarańczowe odcienie i żółte...

28 maj (dzisiaj)
Kupiłam:
- znowu Palette Intensive Color Creme E20 Superjasny blond 4 - 6 tonów
- Palette Deluxe Złoty Świetlisty Migdałowy Blond 204 (taki kolorek bym chciała mieć)

Nie wiem czy dzisiaj tym wszystkim farbować włoski, boję się... teraz mam włoski wycieniowane na krótko ich długość to około 8 - 9 cm, nie są spalone bo te spalone to już obcięłam, dają się czesać bez problemu więc nie ma tragedii. Boję się że je spalę

Proszę doradźcie mi czy dobrze wybierałam te farby ? Czy może coś innego kupić ? Już wydałam na to wszystko około 100 zł... oczywiście łzy też się polały... Proszę niech ktoś mi pomoże, łykam codziennie od 21 maja po jednej tabletce SkrzypoVity, chcę mieć długie włoski. Pomocy !

omg:O że Twoje włosy to wytrzymały , ja bym już nie miała ani jednego włosa zostaw je już, są bardzo jasne i tak jak dziewczyny piszą... odżywiaj teraz na maxa !

dbam o włosy

Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:17
_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:16   #2712
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie tak mi sie wydawało ze ty tym 7-6 robiłaś On duzo ciemniej niz na opakowaniu wychodzi? Masz jakies zdjecia moze?
niee..wyszedł indentycznie jak na opakowaniu bardzo piękny kolorek to był, pamietam, że byłam mega podekscytowana tym farbowaniem
zdjec poszukam ale nie wiem czy mam
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:17   #2713
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
niee..wyszedł indentycznie jak na opakowaniu bardzo piękny kolorek to był, pamietam, że byłam mega podekscytowana tym farbowaniem
zdjec poszukam ale nie wiem czy mam
Ooo ;> ja tak wlasnie mysle na wypadek gdyby sie okazalo ze z wypadaniem wlosow bede sie dluzej meczyc to bede je lekko przyciemniać ale lekutko na taki jasniejszy z tych srednich Na naturalny blondzik po prostu. Taki jak miałam kiedys po Joannie, tylko ona to by mi sie wypłukała po 1 myciu
Stary 2011-05-28, 12:20   #2714
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Domyślam sie Tylko sie zastanawiam jak bardzo ciemno, czy np. tak ciemno jak Garniery ;>
Tylko tak jeszcze myśle co u nich ten numerek 6 oznacza. Nature, czy ciepły kolor bo chyba nie chłodny?
U Bunny na blogu jest notka (zaraz na początku) o numerkach - zerknij sobie
Ewentualnie wejdź na stronę syossa bo oni mają opisane numerki
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:22   #2715
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
U Bunny na blogu jest notka (zaraz na początku) o numerkach - zerknij sobie
Ewentualnie wejdź na stronę syossa bo oni mają opisane numerki
Właśnie u Bunny pisze że 6 to czerwony A na stronce Syossa nie moge znaleźć. Wiem ze to jest bo kiedys przez google znalazlam a teraz nie moge
Cytat:
ja takie z gąbkami to kupowałam jak byłam młodsza
zeby powiekszały niezle. Teraz to mnie wkurzają takie staniki, niewygodnie mi jakoś, no i głupio bym się czuła przed facetem

potrzebuje, nie potrzebuje, to zależy ogólnie kształt mam fajny, podoba mi się, ale rozmiar, wiadomo, chciałabym choc o 1 wiekszy
TZ to marudził, bo on był wielkim fanem mojego biustu i zawsze go komplementował, a ja się zawsze zastanawiałam czy to szczere czy chce być miły

a może z Mileny zamów? ja się czaje na któryś, strasznie mi się podobają
Ja juz tez nie lubie tych gąbczastych Ale lubie takie miekkie, albo leciutko usztywniane i do tego wkładeczka np. I efekt jest naprawde bardzo ładny Jeden mam stanik gdzie normalnie miekki zwykły materiał, do tego wkladka a cyc na 100 %

O tak,te z Mileny sa fajne
Stary 2011-05-28, 12:22   #2716
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe nie wiem Chyba piękno tej metody polega na tym, że to własny tłuszcz, jak nie ma się swojego to chyba kaplica.. tak mi się wydaje
Zresztą może to dziwne, ale ja cudzego bym nie chciała

Tja.. staniki.. wiesz.. ja też mam taki stanik co ma kilo gąbki i powiększą nieźle ale.. odstaje u góry mocno i widać, że to fake - troche wieś w takim staniku chodzić
Poza tym.. co z tego, że mam w staniku "biust" jak go zdejmę to będzie to samo..

Co do oków to możesz kupić sobie jedną sztukę soczewki (koło 25 zł czy to focus czy J&J) i założyć i zobaczysz czy Ci odpowiada.. jak nie to trudno a jak tak to dokupisz drugą i możesz nosić

A i co do Twojego ex to się nie dziwię, że zrobił takie oczy przecie Ty nie potrzebujesz powiększać

Zapomniałam wam napisać - do Damy Kier pisałam bo widziałam, że mają 65 obwody.. chciałam tam albo w Konradzie stanik.. ale potrzebuję biały a Konrad ma raczej kolorowe..
ale patrzyłam na rozmiarówkę Damy Kier i u nich najmniejsza miseczka ma aż 87-89 cm ! (więc wiem na pewno, że będzie na mnie za duża bo kiedyś z Konrada zamawiałam miseczkę A - która miała właśnie taką miseczkę i był dużo za duży )
Więc napisałam do DK czy w razie czego można staniczek zwrócić.. to mi odpisali, że jak będzie zły rozmiar to mi wymienią na inny
To napisałam jeszcze raz, że pytałam o zwrot bo jednak ich najmniejszy rozmiar wcale nie jest taki mały (dla porównania Konrada 65 C ma tylko 81-83 !) to mnie olali i nie odpisali

No i jak tu kupić stanik przy takim płaskocycu
zeby powiekszały niezle. Teraz to mnie wkurzają takie staniki, niewygodnie mi jakoś, no i głupio bym się czuła przed facetem

potrzebuje, nie potrzebuje, to zależy ogólnie kształt mam fajny, podoba mi się, ale rozmiar, wiadomo, chciałabym choc o 1 wiekszy
TZ to marudził, bo on był wielkim fanem mojego biustu i zawsze go komplementował, a ja się zawsze zastanawiałam czy to szczere czy chce być miły

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Ooo ;> ja tak wlasnie mysle na wypadek gdyby sie okazalo ze z wypadaniem wlosow bede sie dluzej meczyc to bede je lekko przyciemniać ale lekutko na taki jasniejszy z tych srednich Na naturalny blondzik po prostu. Taki jak miałam kiedys po Joannie, tylko ona to by mi sie wypłukała po 1 myciu
no tak, on wyglądał mega naturalnie..jakbym w ogóle włosów nigdy nie farbowała
ale z tego co pamiętam, to ja kładłam na rozjasnione włosy i to było po wakacjach wiec dodatkowo słonce zadziałało i się po 2 tyg wypłukał chyba.
A wodę to nie wiem jaką ma, ale chyba 6%, w każdym razie odrost mi rozjasnił
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:22   #2717
BarbieNiunia
Przyczajenie

Dziękuję dziewczyny pocieszyłyście mnie, ale jakoś ten kolorek sztuczno dla mnie wygląda , może polecicie mi czym je odżywiać? i kiedy pofarbować je?
BarbieNiunia jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:24   #2718
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
no tak, on wyglądał mega naturalnie..jakbym w ogóle włosów nigdy nie farbowała
ale z tego co pamiętam, to ja kładłam na rozjasnione włosy i to było po wakacjach wiec dodatkowo słonce zadziałało i się po 2 tyg wypłukał chyba.
A wodę to nie wiem jaką ma, ale chyba 6%, w każdym razie odrost mi rozjasnił
No u mnie pewnie tez by sie wypłukało Tylko ciekawe czy w całosci No mi odrost nawet Viking rozjaśnił a tez ma 6 % wode Tylko wiadomo ze ciepły kolor by mi wyszedl na odroscie
A jak ma 6 % to nawet lepiej bo moja Joanka ma 9 %

No ale nic, bede myslec gdzies za 1,5 miesiaca
Stary 2011-05-28, 12:26   #2719
infatuated
Zakorzenienie

Czeko mam fotke!!
picassa wszystko wyszuka

prosze bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010247.jpg (30,3 KB, 31 załadowań)
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:28   #2720
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Czeko mam fotke!!
picassa wszystko wyszuka

prosze bardzo
Piękny Dokładnie o cos takiego by mi chodziło To był ten 7-6 tak?
Pozwolisz ze zapisze sobie u siebie fotke wrazie co?
Stary 2011-05-28, 12:31   #2721
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Piękny Dokładnie o cos takiego by mi chodziło To był ten 7-6 tak?
Pozwolisz ze zapisze sobie u siebie fotke wrazie co?
tak 7-6
jasne, zapisuj
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:36   #2722
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie u Bunny pisze że 6 to czerwony A na stronce Syossa nie moge znaleźć. Wiem ze to jest bo kiedys przez google znalazlam a teraz nie moge
http://www.syoss.pl/index.php?id=249

Cytat:

Ja mam taki płask, że potrzebuje niestety - choć nie chodziłam w nim już dawno bo jak mówię, te miseczki z rynkowych staników są na mnie za duże i to odstaje - jak to wygląda żałośnie..

Właśnie patrzyłam na stronie Mileny.. nawet wpisałam w kalkulator.. ale głupoty mi jakieś wyszły bo .. 75 AA lub ścisły 70 B lub bardzo ścisły 65E

75 nie nosze bo są za luźne.., 70 są dobre przez moment.. a jeśli chodzi o 65 to ja ostatnio C przymierzałam i był za duży a co dopiero E
Zresztą z białych to tam zbytnio nie ma wyboru nie podoba mi się ani jeden był jeden znośny, ale jak wlazłam to okazało się, że tylko czarny został :/

a z DK tak bardzo podobał mi się ten
http://www.dama-kier.com.pl/photos/IMG_0362.jpg

No i lipa bo nie mam białego stanika, wszystkie jakieś koronkowe i kolorowe

Cytat:
Dziękuję dziewczyny pocieszyłyście mnie, ale jakoś ten kolorek sztuczno dla mnie wygląda , może polecicie mi czym je odżywiać? i kiedy pofarbować je?
Też tak miałam na początku - kwestia przyzwyczajenia

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:39
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:40   #2723
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
maski do włosów, odżywki, olejowanie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:48   #2724
BarbieNiunia
Przyczajenie

Oki dziękuję wam ślicznie dziewczyny
BarbieNiunia jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:48   #2725
kitkulka
Zakorzenienie

dziewczyny, mama kupiła mi w ccc koturny, ale jakoś nigdy nie przepadałam za takimi butami... nosić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5280912 (2).jpg (107,6 KB, 41 załadowań)
kitkulka jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:51   #2726
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
http://www.syoss.pl/index.php?id=249

Ja mam taki płask, że potrzebuje niestety - choć nie chodziłam w nim już dawno bo jak mówię, te miseczki z rynkowych staników są na mnie za duże i to odstaje - jak to wygląda żałośnie..

Właśnie patrzyłam na stronie Mileny.. nawet wpisałam w kalkulator.. ale głupoty mi jakieś wyszły bo .. 75 AA lub ścisły 70 B lub bardzo ścisły 65E

75 nie nosze bo są za luźne.., 70 są dobre przez moment.. a jeśli chodzi o 65 to ja ostatnio C przymierzałam i był za duży a co dopiero E
Zresztą z białych to tam zbytnio nie ma wyboru nie podoba mi się ani jeden był jeden znośny, ale jak wlazłam to okazało się, że tylko czarny został :/

a z DK tak bardzo podobał mi się ten
http://www.dama-kier.com.pl/photos/IMG_0362.jpg

No i lipa bo nie mam białego stanika, wszystkie jakieś koronkowe i kolorowe

Też tak miałam na początku - kwestia przyzwyczajenia
o co chodzi syossowi z tą numeracją po przecinku??
1 -naturalny, 2-czerwien? co oni pogłupieli? czy sobie utworzyli odrębną numeracje

a wiesz, że ja ostatnio przymierzałam staniczki w Etam bodajże, śliczne mają te modele, ale obwód 65 był tylko w kilku a i tak był za luzny
mierzyłam 65 B i nie mogłam wejsc, połowe cycka miałam poza miską..
65 C nie mieli. O innych rozmiarach można pomarzyc..
Co sklep, to numeracja inna. Musze sie przejsc do stacjonarnego stoiska Mileny i pomierzyc, bo tak w ciemno nie chcę kupować

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mama kupiła mi w ccc koturny, ale jakoś nigdy nie przepadałam za takimi butami... nosić?
fajne w tym sezonie dopiero się przekonałam do koturn, wiec bym nosiła
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:51   #2727
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
fajne w tym sezonie dopiero się przekonałam do koturn, wiec bym nosiła
może też się przekonam
wolałabym, żeby były wyższe
kitkulka jest offline  
Stary 2011-05-28, 13:03   #2728
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Ślicznie Ci - noś

Cytat:
o co chodzi syossowi z tą numeracją po przecinku??
1 -naturalny, 2-czerwien? co oni pogłupieli? czy sobie utworzyli odrębną numeracje

a wiesz, że ja ostatnio przymierzałam staniczki w Etam bodajże, śliczne mają te modele, ale obwód 65 był tylko w kilku a i tak był za luzny
mierzyłam 65 B i nie mogłam wejsc, połowe cycka miałam poza miską..
65 C nie mieli. O innych rozmiarach można pomarzyc..
Co sklep, to numeracja inna. Musze sie przejsc do stacjonarnego stoiska Mileny i pomierzyc, bo tak w ciemno nie chcę kupować
Ja tam mam jedną parę i kocham je biegam w nich cały dzień (mają 11 cm) i nie bolą mnie nogi
Syoss chyba ma swoją

A staniczki w etam sa piękne ale fakt te rozmiary tez mają jakieś dziwne
muszę się tam przejść

http://mainhg.demotywatory.pl/upload...let212_500.jpg
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-05-28, 13:03   #2729
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
może też się przekonam
wolałabym, żeby były wyższe
no w sumie
ale nie są takie niskie

Dobra Dziewczyny, jadę na zakupy a potem będę z mamą pichcić, po południu mamy gosci

miłego dniaaaa
infatuated jest offline  
Stary 2011-05-28, 13:06   #2730
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ślicznie Ci - noś
coś wykombinuję
Cytat:
no w sumie
ale nie są takie niskie

Dobra Dziewczyny, jadę na zakupy a potem będę z mamą pichcić, po południu mamy gosci

miłego dniaaaa
ponoszę

miłego dnia
kitkulka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farbowanie, farby blond, farby jasny blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości