Wysuzone i 豉mliwe w這sy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-05-29, 14:16   #1
gwiazdeczka_105
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do gwiazdeczka_105
Unhappy

Wysuszone i 豉mliwe w這sy.

Uzywam prostownicy a moje wlosy zrobily sie suche nie sa takie jak kiedys delikatne co moge zrobic zeby byly lsniace i nie wyzuszone? Pomozcie mi! Znajdzcie dla mnie dobre rozwiazanie!
gwiazdeczka_105 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-29, 14:27   #2
catherinne24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 591
Dot.: Wysuzone i 豉mliwe w這sy.

Polecam r霩nego rodzaju maseczki do w這s闚 suchych i zrezygnuj na jaki czas z prostownicy, bo inaczej nigdy w這ski Ci sie nie zregeneruj. Ja czasem jak czuje, 瞠 moje w這sy zaczynaj by suche zamiast prostownicy u篡wam grubych wa趾闚 do w這s闚-efekt moze nie ten sam, ale przynajmniej nie niszcze w這s闚. Je瞠li natomiast nie mo瞠sz sobie pozwoli na wa趾i, chocia瘺y ze wzgl璠u na czas (niestety aby by efekt trzeba dosy d逝go trzyma) to prosuj je jedynie na grubej szczotce i kup jaki dobry kosmetyk do prostowania w這s闚, kt鏎y nie tylko je nawil瘸 ,ale r闚nie chroni przed ciep貫m Twoje w這sy. Wejd sobie na KWC tam masz ogromny wyb鏎 kosmetyk闚
Stary 2005-05-29, 15:36   #3
Rossie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489
Dot.: Wysuzone i 豉mliwe w這sy.

U篡waj przede wszystkim od篡wek i maseczek, nigdy nie zostawial wlosow bez nalozenia niczego po umyciu ich szamponem. Wybierz kosmetyki do w這sow suchych znoszczonych b康z tak瞠 farbowanych (one dobrze nawil瘸j w這sy, w koncu farbowane to bardzo zniszczone). Jak b璠ziesz mia豉 czas to zr鏏 sobie kuracj Henna Treatment Wax..naprawd dzia豉 cuda ale musisz jej u篡wa zgodnie z podanym sposobem u篡wania
Rossie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.