Peelingi do ciała Aquolina (w szczegolnosci kawowy) czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-29, 15:32   #1
Rossie
Raczkowanie

Peelingi do ciała Aquolina (w szczegolnosci kawowy) czy warto?

Wczoraj bylam sobie w Sephorze i znowu przyciągnęło mnie do oglądania produkotw Aquolony...te zapachy..ahh mniam...Bardzo spodobał mi się peeling do ciała kawowy i o zapachu prawdopodobnie marcepana. Peelingi mają okolo 200ml pojemnosci i kosztują po 46 zł. Ja robię peeling całego ciala raz na tydzien..no i własnie nie wiem czy warto wydac tyle pieniędzy na taki kosmetyk, czy jest onm wydajny, dobrze ściera i wygładza skórę? Dzięki za wszelką pomoc
Rossie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 17:51   #2
Sylwiasta
Zadomowienie

Dot.: Peelingi do ciała Aquolina (w szczegolnosci kawowy) czy warto?

Rossie, osobiscie wolalabym przeznaczyc te PLNy na inne cele bo taki piling, ito w dodatku za grosze, mozesz sobie zrobic sama co z reszta ja robie.
Tutaj jest link do forum o pielegnacji stop, gdzie podalam przepis na piling do stop:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=51971
Do cukru (uzywam zwyklego bialego, mozesz sobie zakupic tez brazowy, jesli wolisz, osobiscie roznicy nie widze zadnej, poza cena ) i oliwy z oliwek mozesz dodac ulubiony olejek eteryczny (dodaje np. geranium 2 krople albo ylang-ylang 1 krople, bo to mocno pachnacy olejek).
Proporcje cukru w stosunku do oliwy - dowolne.
Mieszaj wszystko tuz przed uzyciem - olejek eteryczny na koncu, lub nawet lepie :j mozesz go dodac do ilosci oliwy, ktora wykorzystasz do pilingu.
Czesto mieszam tez sam cukier z olejkiem pod prysznic Nivea - bije to na glowe wszystkie "kupne" pilingi ale lubie takie mocno "scierne" konsystencje.
Slynnego pilngu z kawowych fusow nie probowalam, raz ze nie pije kawy a dwa, ze boje sie o zapchanie odpywu w wannie tymi fusami (cukier sie rozpuszcza).
Jesli nie masz problemow z wypryskami, nie zacielas sie golarka albo nie masz podraznienia po uzytkowaniu depilatora (bedzie po prostu pieklo i szczypalo, jak to sol na ranie) mozesz do pilingu uzyc gruboziarnistej soli (np. Iwonicka) albo morskiej.
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 22:07   #3
Rossie
Raczkowanie

Dot.: Peelingi do ciała Aquolina (w szczegolnosci kawowy) czy warto?

wielkkie dzieki za przepis jak będe miala czas to wyprobuje !!
Rossie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości