Cera sucha, naczynkowa, wrażliwa - a przecież buzia najważniejsza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-18, 17:41   #1
violaa89
Przyczajenie

Lightbulb

Cera sucha, naczynkowa, wrażliwa - a przecież buzia najważniejsza

Cześć
Mam nadzieje, że mnie nie zlinczujecie za to, że takich wątków jak mój są tysiące .
Jeśli tak, dajcie choć link, żebym mogła zagłębić się w lekturce .

Moim problemem jest wiecznie przesuszona, spięta skóra twarzy .
Dodatkowo w ostatnim czasie pojawiły mi się na buzi czerwone plamki, z którymi też nie mogę sobie poradzić .

Stosowałam już wiele kremów . Jednym z ostatnich był krem "OZONOSEPT terapia ozonowa" który naprawdę spaprał sprawę . I w tym momencie ratuję się najzwyklejszym kremem bambino .

Jednakże krem ten mi nie wystarcza ... Po kilku godzinach czuję już, że mam spiętą skórę twarzy, przez co naprawdę nie czuje się zbyt komfortowo .

Był czas (zima) kiedy przed wyjściem, pod podkład nakładałam WAZELINĘ, żeby natłuścić buzię na cały dzień .

Proszę poradźcie mi, jakich kosmetyków używać (krem na dzień, na noc, podkład), żeby po prostu poprawić komfort bycia i czuć się piękniejszą .

Jestem nowa, ale nie traktujcie mnie dziewczyny jak obcą

Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomości .

Edytowane przez violaa89
Czas edycji: 2011-05-18 o 19:11
violaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:17   #2
pajeczyna
Rozeznanie

Dot.: Cera sucha, naczynkowa, wrażliwa - a przecież buzia najważniejsza

Ja mialam w zimie bardzo sucha skore, nie sciagnieta do prawda, ale mocno przesuszona. Z braku efektow po stosowaniu kremow zaczelam sie smarowac zwyklym kremem Nivea na noc. Ale to tez nie bylo to. W koncu dostalam Dermika Aquaoptima, krem wygladzajacy na noc i teraz mam super nawilzona buzke, miekka, bez suchych skorek i plackow. Nie wiem czy na Tobie podziala, ale na mnie spore wrazenie zrobil. Z tej samej serii jest tez krem na dzien, jeszcze go nie probowalam, ale ponoc tez jest swietny.

Moim zdaniem powinnas pozadnie nawilzyc twarz, kremy o ktorych mowisz to kremy tluste. Sprobuj czegos mocno mocno nawilzajacego.
pajeczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 04:10   #3
Heroldin
Zakorzenienie

Proszę :

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=3343

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194047
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:52   #4
violaa89
Przyczajenie

Dziękuję bardzo za odpowiedź oczywiście wypróbuje tego kremu z dermiki i za jakiś czas odezwę się czy zadziałał .
Za linki tez serdecznie dziękuję .
Naprawdę dziewczyny ... może mam już trochę lat, ale jak w tej wyszukiwarce u góry wpisuję : cera sucha, wrażliwa, naczynkowa .
Nic konkretnego mi nie wyskakuje .

Może poradźcie mi jak sprawnie i szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania

Serdeczne dzięki!
violaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 04:37   #5
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez violaa89 Pokaż wiadomość
Proszę poradźcie mi, jakich kosmetyków używać (krem na dzień, na noc, podkład), żeby po prostu poprawić komfort bycia i czuć się piękniejszą .
Cytat:
Napisane przez violaa89 Pokaż wiadomość
Może poradźcie mi jak sprawnie i szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania
Przykro mi, ale nie uzyskasz od nikogo konkretnej odpowiedzi, bo na Twoje pytanie takiej odpowiedzi nie ma. Odpowiem Ci truizmem : nie ma kosmetyku, który odpowiadałby wszystkim. Każda cera reaguje inaczej, potrzebuje czegoś innego.
W tematach, do których podałam Ci linki, Dziewczyny opisują m. in. swoje wrażenia po użyciu różnych kremów, masek, ser itp. , dzielą się swoim doświadczeniem. Poczytaj i ... próbuj, próbuj, próbuj .
Zajrzyj również na podforum : Biochemia kosmetyczna. Znajdziesz tam bardzo wiele podpowiedzi i informacji. Może zainteresuje Cię naturalna pielęgnacja ?!
Pozdrawiam.
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cera sucha, naczynkowa, pomocy, porady, wrażliwa

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości