liposukcja ultradzwiękowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-07, 12:17   #61
Mantisa
Raczkowanie

Dot.: liposukcja ultradzwiękowa

No ja tez czytalam ze LipoRoyal najlepszy.... hmmm SlimLipo tez.... choc tak naprawde to chyba wszystkie te zabiegi sa bardzo podobne...

hmmm zabiegi z grupona bywaja o tyle ryzykowne ze zdarza się ze gabinety nie robia ich na 100%
Stary 2011-09-15, 18:15   #62
Kef
Przyczajenie

odkąd zajrzałam tutaj przed zakupieniem grouponu w czerwcu temat bardzo się rozwinął. Ja wykupiłam 6 zabiegów. Nie było wolnych terminów od razu i mogłam zacząć liposukcję dopiero od sierpnia. Dobrnęłam do 5 zabiegów po których nie było ŻADNYCH rezultatów !!! Ostatni sobie darowałam. Byłam tak rozczarowana, że wolałam zaoszczędzić czas na dojazd do Dermedik w Krakowie. Piszecie na forum że zabieg powinien trwać ok 60 minut.....w Dermedik trwa 20. Teraz i tak już jest za późno na analizę. Kasa wydana. Efektów zero. Szkoda że nie da się zgłaszać reklamacji takich usług.

Nigdy więcej niesprawdzonych przereklamowanych zabiegów !!!!
Kef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:36   #63
Kef
Przyczajenie

Zapomniałam dodać, że prawie każdy zabieg był wykonywany przez inną osobę, a ostatniego dnia natrafiłam na szkolenie nowych młodych pracownic. Więc pewnie z certyfikatami pracowników u ich też nie jest ok....

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

coś nie tak z moim netem dzisiaj ...

Zaczynając raz jeszcze...
Odkąd weszłam na forum przed zakupieniem 6 zabiegów na grouponie, a było to w czerwcu, temat mocno sie rozwinął.
W czerwcu nie było wolnych terminów w Dermediku - Kraków więc zabiegi mogłam zacząć dopiero od sierpnia. Jestem po 5 zabiegach i niestety nie widać ŻADNYCH rezultatów. Ostatni zabieg zignorowałam, z szacunku dla swojego czasu. Jestem bardzo rozczarowana. Zabieg trwa 20 minut a nie jak powinien 60. Teraz i tak już za późno na przemyslenia. Kasa wydana. Brzuch jaki był taki został.

Nigdy więcej niesprawdzonych zabiegów !
Kef jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 13:00   #64
wakiki
Zakorzenienie

Dziewczyny kupiłam ten Groupon: https://www.groupon.pl/oferty/bielsk...kobiala/815133
Myślę o zabiegu liposukcji.
Maszyna- Beauty System
Zabieg polega na masażu ciepłą i zimną głowicą, trwa ok 30 minut.
Co o tym myślicie?

wakiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:58   #65
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Nie brałabym tej liposukcji na Twoim miejscu. chociażby z jednego względu:

Cytat:
LIPOSUKCJA – Bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych, za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości 40 000 kHz, fal radiowych i światła podczerwonego. Zaleca się wykonanie 5 do max. 10 zabiegów w odstępach co 2-5 dni.
ŻADNA kosmetyczka, która pracuje przy RF i ultradźwiękach, które faktycznie przynoszą efekty nie zaleci żadnego z tych zabiegów robić częściej niż co 7-10 dni. Ultradźwięki w połączeniu z RF bardzo obciążają wątrobę i nerki, bo organizm musi wydalić w jakiś sposób produkty rozpadu. Salony, które zalecają te zabiegi w większej częstotliwości albo mają słabe maszyny albo żerują na klientkach oraz ich zdrowiu. Dodatkowo mało salonów informuje klientki, że przed i po zabiegu należy pić więcej płynów, aby ułatwić wydalanie z organizmu tych zbędnych produktów.

Tutaj na przykład polecają serię min. 3 (a nie 5 czy 10) zabiegów co 7-10 dni: klik! Ja byłam na zabiegach właśnie u nich, i tak jak pisałam wcześniej efekty miałam zauważalne już po jednym zabiegu.

Skoro już kupiłaś groupon wybrałabym na Twoim miejscu elektrostymulację lub jakiś inny zabieg, którym krzywdy Ci nie zrobią, bo po tym co na stronie prezentują ja bym się bała pójść do nich na liposukcję ultradźwiękową...

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:59   #66
wakiki
Zakorzenienie

dziękuję za opinię
czyli nawet jakbym wzięła 5 zabiegów i chodziła co 7-10 dni może się to dla mnie źle skończyć?
o piciu wody akurat wiem (ze strony chyba)- ok 3 litrów

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Niestety do Łomianek mam daleko
a co myślisz o Vela Shape- http://chirurgia-plastyczna.pl/book.html ?

Edytowane przez wakiki
Czas edycji: 2011-09-16 o 17:57
wakiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:14   #67
panna mrau
Zakorzenienie

GG do panna mrau

Cytat:
Napisane przez wakiki Pokaż wiadomość
dziękuję za opinię
czyli nawet jakbym wzięła 5 zabiegów i chodziła co 7-10 dni może się to dla mnie źle skończyć??
Źle to nie, tylko pytanie czy skoro zalecają te zabiegi co 2-5 dni to czy mają słaby aparat czy po prostu ciągną kasę.

Vela-shape niestety nie testowałam na sobie i szczerze mówiąc nie słyszałam za wiele, bo się tym nie interesowałam jakoś...

blog. I am Paula
TOP 5: produkty do konturowania
#newin: Rossmann -40%, MAC, KOBO, Inglot
MAC Wash & Dry
panna mrau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 19:52   #68
kothana
Przyczajenie

Hej,
Właśnie jestem po 1 zabiegu (kupiłam zabieg z groupona - 3 zab za 199zl) w Krakowa w salonie derma cosmo.

Wygląda to mniej więcej tak. Liposukcja jest robiona urządzeniem 3 max. Z tego co pytałam panie były przeszkalane ok 2 miesięcy temu. Od roku to urządzenie jest na rynku polskim więc relatywnie bardzo krótko.
Salon wygląda na czysty i zadbany (zwiedziłam też łazienkę ).

Sam zabieg trwa 30 minut - najpierw 15 minut głowicą z ultradziękami (słychać świerszczyki w uszach), którą jeździ po obszarze ( w moim przypadku brzuchu). Całkiem przyjemne, czuć tylko wiadomo nacisk, ale nic poza tym. Później 15 minut głowicą z masażem próżniowym (bardzo przyjemny cytrynowy zapach od tego czegoś czym smaruje dla poślizgu D). Ogólnie się zrelaksowałam i nie wiem kiedy to minęło.

Pani wspomniała o lżejszej diecie. W moim wypadku po 3 zabiegach mam być zadowolona. Jeśli ktoś ma większy brzuch to polecała serie 8 zabiegów. Ogólnie obsługa bardzo miła.
Ostrzegała o zmęczeniu, ale na samym początku nic nie czułam. Po godzinie, dwóch wróciłam do domu i przespałam kilka godzin.

Jeszcze nie wiem jaki będzie efekt, ale zobaczę po 3 zabiegach. Trzymam za to kciuki.
kothana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:49   #69
kothana
Przyczajenie

Minęły 2 dni i nie straciłam ani cm. Mimo wszystko chcę zobaczyć jaki będzie efekt po kolejnych 2 zabiegach.
Stary 2011-09-26, 15:46   #70
wiktoria_ego
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kothana Pokaż wiadomość
Minęły 2 dni i nie straciłam ani cm. Mimo wszystko chcę zobaczyć jaki będzie efekt po kolejnych 2 zabiegach.

I jak efekty?
wiktoria_ego jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:17   #71
anetka 123
Raczkowanie

A czy któraś robiła liposukcję aparatem G-spa? Głowica jest płaska. Miałam jeden zabieg i zastanawiam się, czy dać sobie spokój, czy iść na następne zabiegi. Poradźcie proszę...
anetka 123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:26   #72
kothana
Przyczajenie

Po 1 zabiegu nie stało się nic. Mam nawet wrażenie, że przybył 1 do 1,5 cm (może to być bład pomiarów). W sobotę idę na kolejny i napiszę jak efekty. Trzymajcie kciuki ;/
Stary 2011-09-28, 12:30   #73
Krusiak
BAN stały

liposukcja V8 SHAPE-odstep pomiedzy zabiegami

Dziewczyny mam problem
Wykupiłam pakiet liposukcji urzadzeniem V8 SHAPE na brzuch udka i posladki. Zadzwonilam do kosmet. zeby sie umowic a ona ustawila mi zabiegi /3/ co 2 dni i teraz moje pytanie czy odstep nie jest za mały?? Czy ta skora nie musi sie zregenerowac?? Zakupiłam to gruponie /dalam 300zl a bylo 750 wiec okazja/ i nie wiem czy ona nie robi tego "na odwal sie"
Bardzo proszę o opinie
Krusiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:43   #74
Mantisa
Raczkowanie

a robila ktoras elixis?
Stary 2011-10-07, 19:59   #75
Sif
Raczkowanie

Dziewczyny, jesteście super
Napaliłam się na tą ofertę na grouponie: http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/1063773

...ale po przeczytaniu tego wątku ostudziłam swój zapał i przy okazji zaoszczędziłam 399 zł. (9 zabiegów)...

Dziękować
Sif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:05   #76
Ligeia
Przyczajenie

Effectus nullus

Chętnie się dopiszę do opinii sceptycznych. Miałam robione 5 zabiegów - 3 w jednym salonie, dwa w innym, do tych trzech był dodatkowo masaż bańką chińską. Co do typu urządzeń nie mam pojęcia, nie zdążyłam przyuważyć, jednak to nie zmienia faktu, że po pięciu zabiegach efekt jest ŻADEN. Nic, zero, null, ani pół cm nie ubyło, mało tego - nie poprawiła się jędrność brzucha, nie zmniejszył się cellulit na nim. Najlepsze jest to, że nie mam mocno tłustego brzucha - 73 w pasie, waga 62 kilo przy wzroście 170, tym bardziej sądziłam, że uda mi się go lekko wymodelować. Nie mam pojęcia, w czym tkwi problem, czy w urządzeniu, czy w lampie, czy po prostu dałam się zrobić w balona i pieniądze poszły w błoto, ale ostrzegam wszystkie forumowiczki - to, że powiedzą Wam w salonie: "tak tak, już po pierwszym zabiegu panie gubią nawet 1,5 cm, a po serii to nawet 8 można zgubić!" to nie znaczy, że w Waszym przypadku cokolwiek spektakularnego się stanie.
Ligeia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 09:16   #77
mitami
Przyczajenie

dziewczyny byłam na 2 zabiegach tej liposukcji porazka - a po wywaleniu kasy dowiedziałam sie ze ten zabieg działa ale na porzadnych urzadzeniach a nie na takich za grosze .
ja wtopiłam a moja kolezanka na lipomaxie zrobiła w promocji i po 4 zabiegach 5cm w udach miała mniej i zapłaciła tyle co ja
Teraz twarz robie na lipomaxie - akurat na to teraz maja promocje
mitami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:33   #78
KuNu
Wtajemniczenie

a co sadzicie o tej ofercie
http://gruper.pl/x.php/1,9816/Krakow...tie-ciala.html

Ja mysle o udach ale mam skłonnosc do pekajacych naczynek,czy dziewczyny które juz były wiedzą cos na ten temat??
pomocy
KuNu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 14:20   #79
kothana
Przyczajenie

Właśnie. Też miałam pisać z pytaniem bo się nad tym zastanawiam.

KuNu dzwoniłaś tam może i pytałaś na jakim urzadzeniu ma być liposukcja?
Stary 2011-10-27, 19:02   #80
mitami
Przyczajenie

kothana ja sie dowiedziałam ze zabiegi liposukcji zeby były skuteczne musza byc łaczone z innymi zabiegami np drenazem lub jakims innym zeby to co niby rozbijaja ( u mnie nic nie rozbili oprocz mojego portfela - jakis chudszy sie zrobiła a miałam ja byc chudsza ) ja wiem jedno u mnie jak i u mojej kolezanki nie było zadnych efektow ale za to dzieki mojej znajomej zaczełam chodzic na zabiegi lipomaxa v 8 i w porownaniu z liposukcja mam swietne efekty - 4 zabieg - i 2 cm mniej w udzie a mam zamiar zrobic serie 8 szt , no ale ten zabieg to sie czuje i widac po zabiegu reakcje skory cała czerwona i widze gołym okiem ze maszyna daje rade ,nawet namowiłam kolezanke teraz na boczki zaczeła chodzic i tez jest zadowolona

ps .maja nawet teraz konkurs i do wygrania sa własnie zabiegi na tym urzadzeniau zapisałam sie na ich stronie internetowej chodz wiem ze i tak nie wygram bo maja duzo zgłoszen

Edytowane przez mitami
Czas edycji: 2011-10-27 o 19:16
Stary 2011-10-28, 00:48   #81
Mantisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

ŻADNA kosmetyczka, która pracuje przy RF i ultradźwiękach, które faktycznie przynoszą efekty nie zaleci żadnego z tych zabiegów robić częściej niż co 7-10 dni. Ultradźwięki w połączeniu z RF bardzo obciążają wątrobę i nerki, bo organizm musi wydalić w jakiś sposób produkty rozpadu. Salony, które zalecają te zabiegi w większej częstotliwości albo mają słabe maszyny albo żerują na klientkach oraz ich zdrowiu. Dodatkowo mało salonów informuje klientki, że przed i po zabiegu należy pić więcej płynów, aby ułatwić wydalanie z organizmu tych zbędnych produktów.

slusznie! ja robie ultradzwieki co 7 dni
jutro mam 4 zabieg - trajacy po 40min kazdy
ubylo mi 3 cm w obwodzie
uprzedzono mnie ze mam pic duzo, nie zalecano czestszych
dodatkowo mam endermatologie - 40min

YUPI dziala nie zmarnowalam tej ciezkiej kasy z grupona

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście super
Napaliłam się na tą ofertę na grouponie: http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/1063773

...ale po przeczytaniu tego wątku ostudziłam swój zapał i przy okazji zaoszczędziłam 399 zł. (9 zabiegów)...

Dziękować

ale za co dziekujesz?
moim zdaniem zrobilas zle ze nie kupias bo to byla swietna oferta... ja wlasnie takie zabiegi robie i juz po 3 mam efekty... polije wlasnie na kolejne takie...
Stary 2011-10-28, 09:49   #82
kothana
Przyczajenie

Hmm no a to że mam w pakiecie ultradzwieki a później masaż próżniowy to ten masaż próżniowy (taką rurą ;D która zasysa na zasadzie próźni) nie jest jakimś dodatkowym? To za malo?
Stary 2011-10-29, 12:20   #83
mitami
Przyczajenie

kothana ciezko powiedziec duzo zalezy jaka to maszyna , bo jak widze napalone dziewczyny ktore na tych sprzedazach kupuja wszystko co najtansze nie patrzac jaki to sprzet ( teraz na wrocław własnie leci taka oferta - byłam na tych urzadzeniach porazka a potem na allegro patrze a one po 3-5 tysiecy złotych hmmmm ) no ale cena sie liczy a nie jakosc
Ja kupuje oferty na sprzedazy grupowej ale sprawdzam na jakich urzadzeniach pracuja lub na jakich kosmetykach .
Kiedys diabetolog mi powiedziała ze do 3 cm lub 3 kg to nie spadek wagi schudniecie tylko jest to poprzez lepsza prace organizmu , wieksze picie wody - daje lepsza filtracje i nie ma zatrzymywania płynow w organizmie
własnie jak chodziłam do babki na endermologie - 10 zabiegów 2 rozmiary mniej schudłam z XL do M zeszłam do było chudniecie teraz testuje lipomaxa - ma tez mechanizm wciagania skory miedzy te rolki i je jeszcze tam ubija (tak jak endermologia ) a do tego jest grzanie rf i laserem stymulujacym
narazie zadowolona jestem - zabieg 1 raz w tygodniu bo czesciej nie mozna wiec mam nadzieje ze silniejszy jest jak endermologia ( 2 zabiegi tygodniowo ) no i taniej wychodzi co ma znaczenie dla mojej kieszeni

Edytowane przez mitami
Czas edycji: 2011-10-29 o 12:23
Stary 2011-10-29, 12:28   #84
Mantisa
Raczkowanie

Dziewczyny ku przestrodze bo ja wczoraj stracilam kupe czasu (1,5h) na dojazd i powrot do ganinetu

Nie robimy ultradzwiekow jak sie ma okres. Mozna dostac krwotoku...

Ja sie o tym okresie zgadalam po 10mi od rozpoczecia zabiegu i kosmetyczka natychmiast przerwala i przelozylysmy caly zabieg na przyszly tydzien
Stary 2011-10-29, 19:52   #85
KuNu
Wtajemniczenie

a ktoras z was wie cos o wpływie tych metod na naczynka? mozna robic liposukcje ultradzwiekowa lub endermologie?

kothana,
nie wiem własnie nie umiałam dodzwonic sie do tego gabinetu przez cały dzień,i w koncu nie kupiłam tej oferty

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2011-10-29 o 19:53
KuNu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 02:31   #86
Sif
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
ale za co dziekujesz?
moim zdaniem zrobilas zle ze nie kupias bo to byla swietna oferta... ja wlasnie takie zabiegi robie i juz po 3 mam efekty... polije wlasnie na kolejne takie...
Spójrz parę postów wyżej, to będziesz wiedziała
Któraś z dziewczyn zresztą źle wspominała tamten salon który był na grouponie w przytoczonym przeze mnie linku, zaintrygowana jej opinią poszukałam opinii na necie i potwierdziły to co napisała

BTW, nadmiar tkanki tłuszczowej który mam, spokojnie zlikwiduję ćwiczeniami, ale jak zobaczyłam taką ofertę na grouponie to się na nią szybko napaliłam Na szczęście zajrzałam na ten wątek

Edytowane przez Sif
Czas edycji: 2011-10-30 o 02:34
Stary 2011-10-31, 01:49   #87
Mantisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kothana Pokaż wiadomość
Hmm no a to że mam w pakiecie ultradzwieki a później masaż próżniowy to ten masaż próżniowy (taką rurą ;D która zasysa na zasadzie próźni) nie jest jakimś dodatkowym? To za malo?
ultradzwieki powinn trwac 40min... z tego co piszesz masz krocej ( czyli mniejsza skutecznosc)

sadze ze masaz prozniowy nie sotosuej sie przy sklonnosci do pajaczkow - bo zasysanie powoduje pekanie...

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Spójrz parę postów wyżej, to będziesz wiedziała
Któraś z dziewczyn zresztą źle wspominała tamten salon który był na grouponie w przytoczonym przeze mnie linku, zaintrygowana jej opinią poszukałam opinii na necie i potwierdziły to co napisała

BTW, nadmiar tkanki tłuszczowej który mam, spokojnie zlikwiduję ćwiczeniami, ale jak zobaczyłam taką ofertę na grouponie to się na nią szybko napaliłam Na szczęście zajrzałam na ten wątek
a to przepraszam! jakos niedoczytalam i myslalam ze ogolnie chodzi Ci o te zabiegi, sorrrrrrrrrry

A apropo BTW to takie zabiegi sa wlasnie na modelowanie czyli niewielki nadmiar tkanki tluszczowej, a nie na otylosc czy gupienie 10 i wiecej kg
Stary 2011-11-15, 16:48   #88
Sif
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
A apropo BTW to takie zabiegi sa wlasnie na modelowanie czyli niewielki nadmiar tkanki tluszczowej, a nie na otylosc czy gupienie 10 i wiecej kg
No i właśnie znowu zaczęłam się nad nimi zastanawiać Na gruperze i grouponie często są takie oferty, ale najpierw muszę posprawdzać te salony Bo te oferty brzmią bardzo zachęcająco, ale jak widać z postów w tym wątku, efekty mogą być różne (albo brak ). A Ty w jakim salonie robisz te zabiegi?

Edytowane przez Sif
Czas edycji: 2011-11-15 o 16:49
Stary 2011-11-28, 23:05   #89
zonawymarzona
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

nie wiem czy tylko ja mialam to "szczescie", ale jestem po pierwszym zabiegu na uda i posladki. Skladal sie z 3 etapow- podczerwien, ultradzwieki i masaz prozniowy.
I efektow brak jesli chodzi o cellulit. Malo tego, wydaje mi sie ze jest o wiele gorzej... czy to mozliwe? ktos tez tak mial?
zonawymarzona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:13   #90
zonawymarzona
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Dodam ze zabieg trwal dosc dlugo...
zonawymarzona jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości