z czarnych w br您+ trwa貫 fale? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-05-19, 19:34   #1
9CzAArNuLkaa0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

z czarnych w br您+ trwa貫 fale?

Witam Mam pytanko do Pa fryzjerek jak z czarnych,prostych w這s闚 zrobic br您owe falowane? pewnie jaka dekoloryzacja plus trwa豉? ale czy po takich zabiegach cos zostanie mi na g這wie? prosze o porady,dodam fotke w czarnych(teraz mam du穎 d逝窺ze) i fotke efektu jaki bym chcia豉 osi庵n帷
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 34894141_640.jpg (36,3 KB, 89 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c578c6de0023b8da4c7d0cee.jpg (19,5 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dobrev1au2410.jpg (17,8 KB, 35 za豉dowa)
9CzAArNuLkaa0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-19, 19:55   #2
ToxicSweety
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 942
Dot.: z czarnych w br您+ trwa貫 fale?

Nie jestem fryzjerk, ale chcia豉m Ci powiedzie, 瞠 郵icznie wygl康asz w takich jakie masz , a tak apropo pytania, ja z czarnych w這s闚 schodzi豉m stopniowo i d逝go, bo przez nieca造 rok, ale przynajmniej nie zniszczy造 mi si za bardzo .

- Nie wiem. Je郵i mi這嗆 jest cz這wiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-22, 23:33   #3
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Popieram kole瘸nk wy瞠j. Masz przepi瘯ne w這sy, wida, 瞠 s zdrowe. I bardzo Ci w nich 豉dnie! A zej軼ie z czarnych jest meega trudne i bardzo niszczy w這sy. Wiem bo sama to prze篡豉m. Ju 2 rok si m璚z i czekam a odrosn po rozja郾ianiu, i trwa貫j. Wi璚 przemy郵 to, bo za 2 miesi帷e Ci si odwidzi i b璠ziesz 瘸這wa豉, 瞠 zniszczy豉 sobie w這sy. Bo dekoloryzacja jest bardzo du膨 ingerencj w struktur w這sa, o trwa貫j zreszt nie wspomn... Ja 瘸逝j bardzo, te mia豉m kiedy w這sy podobne do Cb a to co mam teraz, to jeden wielki 瘸l. Na szcz窷cie "dochodz" ju do siebie. My郵, 瞠 za jakie p馧 roku, ponownie je mocniej pocieniuj i b璠 ju mia豉 z powrotem swoje 豉dne, zdrowe w這sy I nigdy wi璚ej 瘸dnej dekoloryzacji, ani rozja郾iania, a tym bardziej trwa貫j. Zastan闚 si wi璚 dobrze, bo w這sy zniszczy jest bardzo 豉two. Mo瞠 spr鏏uj stopniowo schodzi br您em z czerni? Ja tak zrobi豉m, na pocz徠ku robi豉m odrosty ciemnym br您em, i stopniowo co jaki czas si璕a豉m po coraz ja郾iejszy, 瞠by nie by這 wida tego "przej軼ia". Ja ju praktycznie zesz豉m w ten spos鏏, mo瞠 jeszcze co tam zosta這 na ko鎍闚kach, obecnie mam na poziomie 鈔edniego br您u odcie mokka Aczkolwiek chyba znowu wr鏂 do czarnych A co do fali, mo瞠sz sobie przecie pokr璚i raz na jaki czas lok闚k, albo na wa趾i. My郵, 瞠 szkoda twoich w這s闚, ale zrobisz jak uwazasz! Ja tylko przestrzegam przed czym co sama zrobi豉m bez zastanowienia.
Powodzenia!
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-13, 13:28   #4
whitechocolateraspberry
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 966

Ja tez mam problem z zejsciem z czerni... czy naprawd przy przejsciu do ciemnego br您u (ciemna czekolada) trzeba robi jak捷 d逝g dekoloryzacj? Chyba nie trzeba dekoloryzowa do naturalnego koloru, nie?
Juz od roku nie farbuje w這s闚 na czarno, same odrosty na ciemny braz, 2 razy w ciagu roku przefarbowalam cale wlosy wlasnie na braz, ale nic prawie z tego nie wyszlo... co prawda sa przeswity juz troche w sloncu, ale ogolnie wlosy dalej s czarne...
Nie ma zadnego innego sposobu w tym momencie jak dekoloryzacja?

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.