olejek oleo-relax Kerastase - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-29, 19:57   #1
beliczek
Zakorzenienie

olejek oleo-relax Kerastase

Jaki jest olejek oleo-relax Kerastase? Tzn. czy nawilża, odzywia, wygłądza tak jak obiecuje jego producent? Używam szamponu z tej linii i jestem zadowolona. Szukam czegoś co poradziłoby sobie z moim przesuszonymi włosami, sztywnymi i szorstkimi w dotyku a w dodoatku farbowanymi na blond. idzie lato i wiem, że słońce, morska woda, itp. nie wyjdą im na zdrowie? Czy warto zainwetować w ten olejek? a jak nie to znacie coś dobrego bez spłukiwania na taki problem jak moj?
buziaki!
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 20:23   #2
svenja
Wtajemniczenie

Dot.: olejek oleo-relax Kerastase

Jest fantastyczny! Ja wprawdzie nie mam zbytnio zniszczonych wlosow, ale ten olejek je wygladzil, sprawil, ze sie pieknie ukladaly i byly takie mieeekkie. Mysle, ze jeszcze skuteczniejsze jest serum oleo relax, bardzo chwalone na makeupalley
Stary 2005-05-29, 21:03   #3
beliczek
Zakorzenienie

svenja! a masz włosy cienkie czy grube? ja mam raczej cienkie. CZy olejek nie obciąża włosow ponad miarę?
Stary 2005-05-29, 21:31   #4
svenja
Wtajemniczenie

Cool Dot.: olejek oleo-relax Kerastase

Cytat:
Napisane przez beliczek
svenja! a masz włosy cienkie czy grube? ja mam raczej cienkie. CZy olejek nie obciąża włosow ponad miarę?
Wlasnie mam cienkie i tez sie troche obawialam, jak fryzjerka mi polozyla na wlosy ten olejek, ale wcale nie obciazyl mi wlosow Musze go sobie ponownie kupic
Stary 2005-05-29, 21:39   #5
beliczek
Zakorzenienie

a nadawał połysk? (ale ten beliczek przesłuchuje svwnje )
Stary 2005-05-29, 21:41   #6
svenja
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
a nadawał połysk? (ale ten beliczek przesłuchuje svwnje )
O taaaaaaak
Stary 2005-05-29, 21:43   #7
beliczek
Zakorzenienie

nie mam więcej pytań. Świadek svenja jest wolny chyba kupię ten olejek. po trosze jako zabezpieczenie przed wakacyjnymi przygodami z morze, słońcem i wiatrem... a wie ktoś ile on obecnie kosztuje?
Stary 2005-05-29, 21:45   #8
czarna.noc
Wtajemniczenie

Kosztuje 80zł. A ja mam i juz nie kupię, bo dokładnie tak samo działało serum Garnier do wyprostowywania włosów. I jest 4 razy tańsze
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:48   #9
beliczek
Zakorzenienie

czarna.noc hmm... ale mi raczej chodzi o wygładzenie włosów.nie mam loków tylko kosmyki sterczące na wszystkie strony, więc nie wiem czy to serum będzie dobre dla mnie. a czy ono nie obciąża za bardzo włosów i czy podobnie je odżywia? jaki masz rodzaj włosów?
Stary 2005-05-29, 22:00   #10
czarna.noc
Wtajemniczenie

Beliczku, zarówno Kerastase jak i Garnier na moich włosach pełnia funkcję wygładzenia, wyprostowania. O odżywieniu nie ma mowy w przypadku Kerastase (Garnier w tym wypadku jest lepszy) A moje włosy są gęste, ale nie grube, trochę wysuszone farbowaniem (ale i tak się błyszczą ). Na dodatek w sezonie zimowym od Kerastase bardzo elektryzowały mi się włosy co było niemiłym zaskoczeniem Porównując Garnier do Kerastase, na pewno 1szy jest lepszy pod względem wygładzenia i prostowania Takw ogole to mogę Ci go oddać albo wymienić sie na cokolwiek (zostało ok 1/5, ja już go nie używam..) to byś wypróbowała zanim kupisz..
aha, zapomniałam dodać, że Kerastase nie obciąża włosów nawet jak sporo nałożysz
Stary 2005-05-29, 22:04   #11
beliczek
Zakorzenienie

chyba jednak kupię garnier - miałam go już kiedyś i świetnie nawilżała włosy spalone trwałą (bo byłam tak głupia i zrobiłam sobie trwałą). zastanawiam się na co mogłabym się ewentualnie wymienić i nic ciekawego nierpzychodzi mi do głowy w każdym razie dzięki z a propozycję.
Stary 2005-05-29, 22:08   #12
czarna.noc
Wtajemniczenie

Hihi, ja tez byłam głupia i zrobiłam trwałą :P ale odratowałam się tą maseczką:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7500
Pozdrawiam
Stary 2005-05-31, 12:27   #13
beliczek
Zakorzenienie

krople Rene Blanche

A moze lepiej kupić sobie na e-stylu kropelki Rene Blanche? Czy to produkt stricte do stylizacji, czy posiada tez właściwości pielęgnacyjne? Czy liwkiwduje efekt sianka na włosach? co sądzicie?
Stary 2005-05-31, 12:35   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

kropelki wzmacniają i odbudowują włosy oraz ich końce.Sprawiają,że włosy są błyszczące i łatwe do rozczesania-tak jest napisane na opakowaniu
Od siebie dodam,że świetnie wygładzają.Traktuję je jako produkt do pielęgnacji ( są w dziale pielęgnacja nie stylizacja),zaś efekt stylizacyjny to raczej dodatkowy bonus

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:40   #15
svenja
Wtajemniczenie

Cool Dot.: krople Rene Blanche

Cytat:
Napisane przez beliczek
A moze lepiej kupić sobie na e-stylu kropelki Rene Blanche? Czy to produkt stricte do stylizacji, czy posiada tez właściwości pielęgnacyjne? Czy liwkiwduje efekt sianka na włosach? co sądzicie?
Beliczku, wlasnie przypomnialam sobie o bardzo dobrym produkcie do wygladzania wlosow. Jest to produkt raczej odzywiajacy, niz stylizujacy i jest go znacznie wiecej niz kropelek RB, czy nawet Oleo Relax Chodzi o odzywke bez splukiwania Karite Rene Furterer. Moja siostra ma nieposluszne wlosy, ktore odstaja na wszystkie strony. Kupila te odzywke. Jest to spora tuba, bardzo wydajna rzecz. Nakladasz na wlosy tak mniej wiecej orzech laskowy produktu i efekt jest natychmiastowy! Uzylam jej raz i bylam pod wrazeniem, bo w ogole nie obciazyla mi wlosow. Naprawde, bylam w ciezkim szoku. Cena nie jest zbyt wesola, ale i tak taniej niz Oleo Relax (ok. 70 zl), a RF robi fantastyczne odzywki (uzywalam serii do wlosow farbowanych). Zupelnie zapomnialam o Karite, musze dopisac do listy zakupow w Polsce
Stary 2005-05-31, 13:15   #16
beliczek
Zakorzenienie

Dot.: krople Rene Blanche

svenja! jak kiedyś używałam maski karite, szmaponów i kuracji przeciw wypadaniu włosów rene furterer i nie byłam bardzo zadowolona. a ta odżywka daje bardziej spektakularny efekt niż oleo-relax?
a ile kosztują kropelki rene blanche? (swoją drogą strasznie dużo firm ma w nazwie imię Rene. zauważyłyście? mnie nieodzownie kojarzy się ono z "Allo, allo"). mała dygresja
Stary 2005-05-31, 13:20   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

[och,Rene ]

na Estylu kosztują 42,20 plus 6,50 wysyłka cena nie jest niska,ale efekt wart każdych pieniędzy no i wystarczy kropelka,max dwie

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-05-31 o 13:24
agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 14:09   #18
svenja
Wtajemniczenie

Cool Dot.: krople Rene Blanche

Cytat:
Napisane przez beliczek
svenja! jak kiedyś używałam maski karite, szmaponów i kuracji przeciw wypadaniu włosów rene furterer i nie byłam bardzo zadowolona. a ta odżywka daje bardziej spektakularny efekt niż oleo-relax?
a ile kosztują kropelki rene blanche? (swoją drogą strasznie dużo firm ma w nazwie imię Rene. zauważyłyście? mnie nieodzownie kojarzy się ono z "Allo, allo"). mała dygresja
Huehue, Pierre Rene tez
Efekt jest bardzo podobny, wlosy sa ladnie ulozone i blyszcza sie Z obu specyfikow bylam bardzo zadowolona, choc RF uzylam tylko raz. Efekt byl jednak natychmiastowy. Slyszalam tez bardzo duzo dobrego o serum Oleo Relax, ktore podobno daje jeszcze lepszy efekt niz fluid (czytalam na makeupalley). Ale sama nic na ten temat nie powiem, wiem ze pare miesiecy serum bylo na targowisku i przeszlo mi kolo nosa
Stary 2005-06-26, 20:53   #19
beliczek
Zakorzenienie

wyciągam z czeluści mój stary wątek. Otóz kupiłam ten flui, mimo, że niedawno zaopatrzyłam się w krem do włosów Chroma protect Kerastase. Jestem maniakiem kerastase i pielęgnacji włosów. Muszę stwierdzić, że ten fluid jest boski!!!!!!!!! Bo jak inaczej nazwać coś co likwiduje pierzastość, nabłyszcza a jednocześnie nie odbciąża włosów zbyt mocno. Poza tym wygłądza mi końcówki włosów a to zdanie trudne, bo domyślcie się jakie ja mam końcówki przy długich i farbowanych na blond włosach. JEst niezwykle wydajny.
Jestem bardzo zadowolona z akupu i poelcam ten fluid wszystkim. Porównanie go do serum Garniera ( w moim przypadku, może na inne włosy działa inaczej?) to lekkie nadużycie
Krem "Chroma protect" tez jest fajny ale on bardziej ukłąda włosy niż odżywia i wygładza.
Dziewczyny o cienkich (ale bez przesady) włosach nie bójcie się fluidu oleo-relax. Jest fantastyczny.
Stary 2005-06-26, 21:12   #20
svenja
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
wyciągam z czeluści mój stary wątek. Otóz kupiłam ten flui, mimo, że niedawno zaopatrzyłam się w krem do włosów Chroma protect Kerastase. Jestem maniakiem kerastase i pielęgnacji włosów. Muszę stwierdzić, że ten fluid jest boski!!!!!!!!! Bo jak inaczej nazwać coś co likwiduje pierzastość, nabłyszcza a jednocześnie nie odbciąża włosów zbyt mocno. Poza tym wygłądza mi końcówki włosów a to zdanie trudne, bo domyślcie się jakie ja mam końcówki przy długich i farbowanych na blond włosach. JEst niezwykle wydajny.
Jestem bardzo zadowolona z akupu i poelcam ten fluid wszystkim. Porównanie go do serum Garniera ( w moim przypadku, może na inne włosy działa inaczej?) to lekkie nadużycie
Krem "Chroma protect" tez jest fajny ale on bardziej ukłąda włosy niż odżywia i wygładza.
Dziewczyny o cienkich (ale bez przesady) włosach nie bójcie się fluidu oleo-relax. Jest fantastyczny.
Efcia, bardzo sie ciesze, ze jestes zadowolona Ja tez pedze (na ebay) w celu zanabycia, stesknilam sie za nim
Swoja droga, jesli masz farbowane wloski, to polece Ci jeszcze jedna rzecz, a co mi tam Kupilam na allegro spray loreal professionnel odbudowujacy z serii sos repair czy jakos tak. Raczej odzywka w sprayu. Trzeba splukiwac, ale ja zostawiam na wlosach, bo jest leciutka. Szczena mi opadla, jak wysuszylam wlosy. Blyszczaly, jakbym wlasnie byla u fryzjera na koloryzacji. I takie gladziutkie, mniam!
Stary 2005-06-26, 21:24   #21
beliczek
Zakorzenienie

Svenja - miałam ten spray Ale na moich włosach lepszy efekt daje oleo relax. nie myślałam, że on jest az tak dobry i żałuję, że tak długo się wahałam. Ale i tak kuszą mnie krople Renee Blanchee, zwłaszcza jak patrzę na błyszczące i piękne włosy wizażanek na zdjęciach na "Moich makijażach" (Agnieszko - powinnas dostawać pieniążki albo roczny zapas tych kropelek z a darmową reklamę )
Powinnam mieć konstytucyjny zakaz kupowania kosmetyków do włosów. nie znam nikogo (w realu oczywiście ) kto miałby tyle specyfików odżywczych co ja może to już nałóg.
Stary 2005-06-26, 21:36   #22
svenja
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Svenja - miałam ten spray Ale na moich włosach lepszy efekt daje oleo relax. nie myślałam, że on jest az tak dobry i żałuję, że tak długo się wahałam. Ale i tak kuszą mnie krople Renee Blanchee, zwłaszcza jak patrzę na błyszczące i piękne włosy wizażanek na zdjęciach na "Moich makijażach" (Agnieszko - powinnas dostawać pieniążki albo roczny zapas tych kropelek z a darmową reklamę )
Powinnam mieć konstytucyjny zakaz kupowania kosmetyków do włosów. nie znam nikogo (w realu oczywiście ) kto miałby tyle specyfików odżywczych co ja może to już nałóg.
Hehe, ja rowniez Ale jestem zdania, ze inwestowanie w pielegnacje powinno byc wrecz w konstytucji zagwarantowane (moze jakis odpis od podatku... ), kolorowka nie, ale pielegnacja jak najbardziej!!

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości