Odbudowa zniszczonych w這s闚. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-05-20, 18:44   #1
noiselessly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Odbudowa zniszczonych w這s闚.

Bodaj瞠 od 3 lat prostuj w這sy.
Naturalnie mam lekko kr璚one, tj. tylko na ko鎍ach.
U g鏎y s proste. Codziennie rano myj w這sy, bo szybko
si przet逝szczaj. Bardzo je zniszczy豉m, s w koszmarnym stanie.
Przedtem m鎩 poranek wygl康a tak :
mycie, suszenie, prostowanie, tapirowanie +mocny lakier.

Do tego by造 farbowane na ciemny br您. Naturalnie mam blond, i mia豉m dosy ci庵造ch odrost闚, bo w這sy rosn mi szybko, a przez to prostowanie nigdy nie mia豉m d逝窺zych ni do biustu. Opr鏂z zer闚ki

Ostatnio zrobi豉m co strasznego, mianowicie rozja郾i豉m je.
Mam siano.
Sko鎍zy豉m z prostowaniem. Ale ci庵le zostaje to suszenie, tapirowanie.
Tego nie zmieni, z takimi p豉skimi w這sami czuj si wr璚z niekomfortowo. A bez suszenia mam strasznie powykr璚ane w這sy.
S bardzo pocieniowane, wi璚 loki wtedy mam na ca貫j d逝go軼i w這s闚.
Aktualnie mam w這sy do biustu, nie za d逝gie.

Marz o d逝gich, wiem, 瞠 wymaga to cierpliwo軼i, ale
teraz na pierwszym miejscu postawi豉m odbudow.

Polecacie jakie od篡wki ?
Stosuj teraz Glisskur, magiczne serum sprey do zniszczonych w這s闚,
WAX i czasem robi od篡wki z jajek, oliwy i miodu.

Nie ma mowy o podci璚iu, bo musia豉bym ogoli si na 造so.
Wsz璠zie mam ko鎍闚ki.

Mo瞠 jakie domowe sposoby ?
B豉gam, pomocy :<
noiselessly jest offline  
Stary 2011-05-20, 21:40   #2
Karolina1639
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Odbudowa zniszczonych w這s闚.

Mam ten sam problem co Ty...te od bardzo d逝giego czasu rano myje w這sy potem susze suszarka prostuje tapiruje i lakieruje...tylko w podtapirowanych w這sach jest mi 豉dnie inaczej czuje si brzydko ...wczoraj by豉m u fryzjera i podci窸am te najgorsze wysuszone konce bo juz nawet prostownica na nie nie dzialala byly w tragicznym stanie fryzjerka powiedzia豉 ze niestety prostownica katuje je a dodatkowo tapirowanie niszczy ale c騜 nie mog z niego zrezygnowa...tak瞠 u篡wam maski do w這s闚 wax 2 razy w tygodniu ale chyba zaczn stosowa ja cz窷ciej...oraz na noc wsmarowuje w ko鎍闚ki olej rycynowy 瞠by je troch nawil篡.... sama nie wiem co mam jeszcze robi 瞠by je chod troch odbudowa...dodatkowo 造kam tabletki humavit ze skrzypem 瞠by mi nie wypada造 ....do陰czam si do Twego pytania i licz na porady
Karolina1639 jest offline  
Stary 2011-05-20, 21:54   #3
madine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

No to mo瞠 trzeba spr鏏owac zamiast zwyk造ch od篡wek, co mocno regeneruj帷ego? Ja ostatnio mia豉m robiony Kerastase Ciment w salonie fryzjerskim, i efekt by super, w這sy jak nowe, ale efekt utrzyma si ze dwa tygodnie, a taki zabieg jest do嗆 drogi, no i 瞠by w這sy by造 zdrowsze trzeba by ten zabieg powtarzac chyba regularnie. Ale na allegro specyfik mo積a kupi du穎 taniej. Widzia豉m te ampu趾i z L'oreal, do odbudowy zniszczonych w這s闚 (nie pamietam dok豉dnej nazwy), ok 7 z/szt. Zam闚i豉m, jak przyjd to przetestuj i dam zna czy warto.

Ja mam w這sy nie do嗆 瞠 cienkie z natury, to jeszcze rozja郾ione pasemkami. Sa strasznie przesuszone i pusz si. Fryzjerka poleci豉 mi od篡wk i mask L'oreal absolut repair. U篡j jej jak tylko do mnie dotrze i zobaczymy czy jest warta polecenia Na co dzie te pusz帷e si ko鎍e smaruj jedwabiem, i staram si nie prostowa. Chyba zdrowiej jest odpu軼i sobie prostowanie i spr鏏owac suszy w這sy na grubej okr庵貫j szczotce, efekt b璠zie podobny, a chyba mniej szkodliwy.
Pozdrawiam
madine jest offline  
Stary 2011-05-20, 22:48   #4
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Jest cale forum o pielegnacji takze o zniszczonych wlosach ......
Prosze skorzystac z wyszukiwarki i zapoznac sie z zasadami tego forum.
Zamykam.

http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.