Kosmetyki Leim - do pani Beaty i innych znawczyń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-30, 10:25   #1
nan
Wtajemniczenie

Kosmetyki Leim - do pani Beaty i innych znawczyń

Pani Beato,
Przeglądając Allegro znalazłam sporo kosmetyków firmy Leim. O ile wiem, są
to w większości kosmetyki stosowane w gabinetach kosmetycznych a informacji w internecie jest bardzo niewiele. Czy mogłabym prosić o opinię na ich temat? Szczególnie spodobała mi się seria Power C (z witaminą C i retinolem), a zwłaszcza peeling, o który pytam zresztą na forum plotkowym. Ciekawa jestem czy warto wydać pieniądze na te kosmetyki. Interesują mnie zwłaszcza peelingi, maseczki pielęgnacyjne (te kremowe) i kremy na dzień, bo poszukuję czegoś dobrego do złuszczania (cerę mam dość wrażliwą i naczynkową) a mam wrażenie, że peelingi enzymatyczne "nic nie robią". Poszukuję też porządnego kremu na dzień, który chroniłby dobrze przed wolnymi rodnikami i naprawdę nawilżał skórę, która ostatnio bardzo mi się przesusza (pracuję w klimatyzacji). Filtry w kremie nie są niezbędne, bo używam osobno blokera.
Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź
nan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 16:04   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Dot.: Kosmetyki Leim - do pani Beaty i innych znawczyń

Firma Leim ma sporo bardzo dobrych kosmetyków. Ale czy będą własnie Tobie pasowały trudno mi odpowiedzieć. Maseczki są bardzo dobre, kremy niestety trochę przeładowane niepotrzebnymi składnikami , mogą zatykać pory skóry. Świetne są kapsułki z ceramidami - tzw. Perły Młodości. Maski algowe tej firmy są bardzo dobre. Peeling z linii Power C jest przyjemny w stosowaniu ,ale wydaje mi się że ma zbyt tłustą konsystencję.
Ale ogólnie - ciekawe propozycje zabiegów i pełna oferta kosmetyków do stosowania w domu.
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości