pyzata(okrągła) czy kwadratowa? i w ogóle, jak poprawić ten głupi kształt twarzy:(? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-22, 21:57   #1
HotterThanFire
BAN stały

pyzata(okrągła) czy kwadratowa? i w ogóle, jak poprawić ten głupi kształt twarzy:(?

hej dziewczyny, szukałam ale nie ma (albo nie umiem szukać) zbiorczego watku o kształtach buzi.
Zaczne od tego, że zawsze wydawało mi sie, patrzac w lustro czy na foty, ze mam okrągła buzie, taka pyze. Jestem szczupla a twarz zawsze mnie załmywała..
Ostatnio jednak mialam okazje zalapac sie u znajomego na profesjonalna sesje foto i z przerazeniem odkrylam, ze mam ogromna i mega kwadratowa, meska twarz;(.
Teraz sama nie wiem - co innego mysle o niej, jak patrze w lustro, co inengo jak na amatorskie foty a co innego jak na profesjonalne.. Tz oczywiscie mowi ze mam ladna, mama to samo wiec potrzebuje opinii z boku..
niezaleznie czy okaze sie, ze jest pyzata czy kwadratowa, nie lubie swoich rys twarzy.. dlatego tak bardzo chce byc na 100% pewna jej ksztaltu, zebym mogla zapoznac sie z poradami dot makijazu cZy fryzur dla mojego kształtu..

co myslicie? dodaje foty amatorskie jak i te z tej w.w. seji..

badzcie szczere, prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twaarz.jpg (143,5 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz (1).jpg (17,3 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz (2).jpg (114,1 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz (3).jpg (83,2 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz (4).jpg (33,3 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz (5).jpg (22,0 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01154.jpg (126,1 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2160005.jpg (93,8 KB, 357 załadowań)

Edytowane przez HotterThanFire
Czas edycji: 2011-05-22 o 22:04
HotterThanFire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 22:01   #2
HotterThanFire
BAN stały

Dot.: pyzata(okrągła) czy kwadratowa? i w ogóle, jak poprawić ten głupi kształt twarz

aha, moze umiały byscie mi doradzic, jak malowac sie, czesac (grzywka nie wchodzi w gre mialam i w niej wygladalam jak mega pyza) zeby buzia wygladala na chociaz troche szczuplejsza? bardzo, bardzo mi na tym zalezy, z kolei odchudzanie tak sobie wchodzi w gre bo mam obecnie 52 kg na 165 cm i wydaje mi sie, ze mniej to bylo by za malo;p
Stary 2011-05-22, 22:47   #3
MdM
in love with life

Dot.: pyzata(okrągła) czy kwadratowa? i w ogóle, jak poprawić ten głupi kształt twarz

Miałam byc szczera to będę :
1) uważam, że masz śliczną twarz, bardzo dziewczęca i pełną wdzięku.
2) ma kształt kwadratowy.
3) nie widze w którym miejscu jesteś pyzą, bo szczerze mówiąc nigdzie nie widze u Ciebie "pućków"
4) nie uważam, że powinnas schudnąć, uwazam, że wygladasz bardzo dobrze
5) na ostatnim zdjeciu masz nieładny makijaz, ktory sprawia, ze wygladasz na zmęczoną (to przez ten brązowy cien, brakuje tam ładnego roztarcia, kreski i kilku innych rzeczy)
6) zdjęcia z sesji są sliczne
7) mozesz konturować twarz bronzerem i dla odswiezenia nakładac roz pasujacy do Twojej karnacji, taki makijaz jak na sesji wyglada bardzo dobrze

A generalnie: nie masz sie czym przejmowac, mama i TZ mają rację
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 23:09   #4
takaja13
Zakorzenienie

Masz kwadratowa twarz i nie powinna Cie zalamywac bo masz ladny ksztalt i ladna buzie co do makijazu to uzywalabym podkladow rozjasnjacych,jaki delikatny bronzer i braz na kosci policzkowe tylko nie roz oko raczej na ciemno bo na fotkach widac,ze bardzo Ci pasuje a na usta ladny delikatny rozowy blyszczyk ,co do wlosow to jesli masz cierpliwosc to wyciagaj je na grubej szczotce aby podniesc je od nasady i jedne pasma delikatne podkrecaj a inne wykrecaj nawierzch dla nadania im efektu uczesania wiatrem i puszczaj je w strone twarzy

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:44   #5
HotterThanFire
BAN stały

dzięki wielkie dziewczyny !
Stary 2011-05-23, 11:53   #6
znasz_mnie
Matka na full etat

nie marudź już, dziewczyno piękna jesteś
znasz_mnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 16:45   #7
Lemirka
Zakorzenienie

Popatrz na Sophie Elis Baxtor Piękna kwadratowa twarz
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 16:36   #8
HotterThanFire
BAN stały

no ona jest śliczna ale jest mega, meeeega chuda, przez co jej twarz mimo kształtu wyglada bardzo szczuplo..
Stary 2011-05-24, 19:43   #9
viera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
no ona jest śliczna ale jest mega, meeeega chuda, przez co jej twarz mimo kształtu wyglada bardzo szczuplo..
masz ladna twarz, a patrzac na Twoje wieszaki na szafie nie jesteś gruba, tylko chuda - więc Ci do pani Sophie nie jest jakoś daleko

wpisz sobie w google twarz kwadratowa, wynajdzie się wiele linkow dot. fryzur i makijazu, nie chce kopiować tego tutaj bo jednak jakieś prawa autorskie chyba są ;pp

ale na jednej stronie twierdzą, że Gwyneth Paltrow tez ma taka twarz, to moze obejrzyj jej fryzury?
Stary 2011-05-24, 20:22   #10
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
Ja jakoś jak ją widzę to nigdy nie uważałam, że jej twarz wygląda szczupło zawsze widziałam wielki kwadrat co nie zmienia faktu że jest to piękny kwadrat.
Stary 2011-05-26, 22:36   #11
HotterThanFire
BAN stały

heh no tak, racja piekna jest.. kurde ale jak wyszczuplic taki kwadrat..zawsze marzylam o optycznie szczuplej buzi eh
Stary 2011-05-26, 22:37   #12
Lemirka
Zakorzenienie

Konturowanie brązerem może pomóc
Stary 2011-05-27, 12:02   #13
Mafdziulka123
Przyczajenie

Jesteś śliczna! Pozbądź się kompleksów! Masz bardzo seksowną, a zarazem dziewczęcą twarz. Jest ciekawa i uwodząca, co szczególnie widać na zdjęciach z sesji. Wyglądasz jak modelka
Niczego nie zmieniaj, pokochaj siebie, spójrz w lustro inaczej i dostrzeż piękno. Pozdrawiam gorąco

Jeszcze odnośnie pytania: Twoja twarz jest kwadratowa, w żadnym wypadku pyzata, czy okrągła.
Mafdziulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:11   #14
HotterThanFire
BAN stały

dziekuje
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości