Najlepszy korektor na wypryski - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-23, 17:35   #1
villete
Zakorzenienie

Najlepszy korektor na wypryski

Nie wiem czy taki temat już był, nie mogłam go znaleźć, więc do rzeczy w tym

Pełno jest tematów o korektorach pod oczy, ja swój dobry wynalazek już znalazłam, który chowa moje sińce w sposób, na który się godzę

Ale co zrobić, gdy czasem wyskoczy nieprzyjaciel na twarzy? Ewentualnie jakieś zaczerwienienia itp.
Nie mam problemów z cerą, nie dostaję ataku trądziku, ale często przed i w trakcie okresu buzia szaleje, nie pomaga jej dodatkowe pochłanianie czekolady i są efekty ;] Szczególnie, że zdarza mi się przygotowując skórę do makijażu, widząc ją w powiększającym lusterku - nie myśląc, wycisnąć jakiegoś maluteńkiego pryszcza czy zaskórnika i o ile chwilę temu nikt nie wiedział o jego istnieniu, to właśnie zaczyna przeradzać się w monstrum.

Także polećcie co macie sprawdzonego, mogą być mineralne korektory i tradycyjne. Sposoby użycia też się nadadzą, może czegoś się nowego człowiek dowie.
villete jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:42   #2
beforeyou
Zakorzenienie

Dot.: Najlepszy korektor na wypryski

Nie wiem jak Tobie ale mi pomaga właśnie podkład jeśli używasz to polecam , ja osobiście używam z firmy KOBO i jestem zadowolona . Ale jesli chodzi o korektory to polecam z AVONU .
Sorry , ze pisze bez polskich znakow ale cos z klawiatura mi sie zaczyna dziac ...
beforeyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:57   #3
villete
Zakorzenienie

ja swój podkład ukochany już mam, SkinFood Mushroom BB Cream z Allegro od MAX-W_111 to mój geniusz kryje ślicznie większość przebarwień i wyprysków, ale wiadomo, jak jest coś naprawdę dużego, to przydałaby się dodatkowa pomoc Obecnie zastanawiam się również nad KOBO, ale nad czwórką korektorów z niego albo nad benefitem boi-ing
villete jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:23   #4
beforeyou
Zakorzenienie

O tym korektorze czwórce z kobo to tylko czytałam ale niestety nie miałam przyjemności wypróbować , a co do benefit boi-ing oj to naprawdę nic ci o nim nie powiem , ponieważ nie miałam w ogóle z nim styczności
beforeyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:42   #5
BabciaGienia
Raczkowanie

Mi się bardzo dobrze sprawdza korektor z Inglota w tubce, kosztuje 25 zł. Mam odcień 26 i świetnie dopasowuje się do koloru cery.
Stary 2011-05-23, 20:03   #6
PannaEwelina
Zakorzenienie

Polecam w 100% magiczne kółeczko 5-kolorowe z Kryolan- różne kolory, miękki, krycie dosłownie 200% i można pędzelkiem czy opuszkiem pomieszać kolory, żeby dopasować do koloru karnacji, opalenizny itd. Recenzje na KWC.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Jest dośc cięzki, jak taka rzadsza może nawet plastelina, ale nie zatyka porów(poza tym jak sie nakłada na niespodziankę to już i tak się nie da bardziej zapchać). Kryzysowo na mega cienie tez nakładam cieniutko najjaśniejszy żółty, aczkolwiek rzadko, bo pod oczy jest za ciężki(ale krycie i rozświetlenie niesamowite).

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014