Strona L'Oreala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-11, 19:39   #1
basiak
Raczkowanie

Strona L'Oreala

Czy na stronie L'Oreala jest przedstawiona dokladna oferta produktow? Chodzi mi konkretnie o farby do wlosow (rodzaje, kolory). Pytam, poniewaz odwiedzilam te strone w poszukiwaniu wlasnie palety odcieni farb i jej nie znalazlam (palety znaczy sie), a wydaje mi sie to wrecz niemozliwe, zeby nie bylo dokladnej prezentacji produktow...
Byc moze zle szukalam. Jesli dokladniej znacie strone L'Oreala, prosze o podpowiedz.

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 22:09   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Re: Strona L'Oreala

Trochę to chłopaki z Loreala zamotali... [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Ale to idzie tak:
- najpierw wchodzisz na tę stronę
http://www.lorealparisusa.com/frames...olor/index.asp
tam na samym dole są wymienione rodzaje farb i szamponów koloryzujących. Wybierasz to, co Cię interesuje i klikasz...
- powiedzmy, że wybrałaś Excellance, otworzyło Ci się kolejne okno z opisem dotyczącym tej farby
Jeśli chcesz dobrać kolor farby do własnego widzimisię i w ogóle [img]icons/icon12.gif[/img], klikasz w napis tak w dole strony Discover which Excellence options are right for you with the Excellence Shade Selector.

-otworzy Ci się kolejne okienko, gdzie będziesz musiała wybrać: obecny kolor włosów (select your starting haircolor)pożądany kolor włosów (select your desire shade), pożądaną tonację pożądanego koloru (select your desire tone), a następnie wybierz intensywność koloru, który chcesz uzyskać (select your desire intensity).

Po wybraniu ostatniego pokaże Ci odpowiednią dla Ciebie farbę. Jeśli nie jestę zadowolona, wciśnij start over i zacznij od początku.

Palety jako takiej nie ma... Od razu dobierasz właściwy kolor. Miłego grzebania [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-15, 23:48   #3
basiak
Raczkowanie

Re: Strona L'Oreala

Bardzo dziekuje za tak wyczerpującą odpowiedź Ja coprawda juz przed jej przeczytaniem odkryłam tę stronę ze wszystkimi jej zakamarkamiale Twoja odpowiedź świadczy o tym, że na wizażanki zawsze można liczyć!!!A to jest bardzo miłe
Ajeśli chodzi o moje wcześniejsze problemy, to wzięły się one stąd, że wchodząc na strone www.lorealparis.com w opcji "wybierz kraj" wybrałam Francję, a tam nie ma takich "bajerów"(przynajmnie j nie zauważyłam).
Jeszcze raz wielkie dzieki.
[img]icons/1cmok.gif[/img]

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości