Znudzonaaaaaa :( swoim wizerunkiem.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-24, 15:07   #1
dziuniaax
Zakorzenienie

Znudzonaaaaaa :( swoim wizerunkiem....

Może spróbuje i ja
Otóż ostatnio niemiałam zbyt wiele czasu aby o siebie zadbać ( dzidzia)
ciągle wyglądałam tak samo... jak na załączonym zdj. Nadchodzi lato synek odchowany więc pora zabrać sie za siebie. I tu problem...
Co z włosami ??? zapuszczać?
Obciąć? ale jak??? Może grzywka...
jaki kolor? mam teraz spłukana farbe z sayoss jakiś tam blond miodowy chyba.Włosy ogólnie w koszmarnym stanie suche, połamane połowa wypadła
Wogole niemam pojęcia jaki mam kształt twarzy? okrągły... to pewnie grzyweczka nie pasuje

A co z makijażem jakie kolorki by mi pasowały???

Liczę na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13270 modified.jpg (81,7 KB, 732 załadowań)
dziuniaax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 17:56   #2
Silvia91
Rozeznanie

Dot.: Znudzonaaaaaa :( swoim wizerunkiem....

Wydaje mi sie ,że :

1.Kolor jak najbardziej Ci taki pasuje
2.Z grzywka moglabys sprobowac,taka klasyczna dosc gesta,albo zetnij sie na boba( wtedy grzywka niekoniecznie) - pasuje mi do Ciebie ,i dodatkowy plus,zetniesz zniszczone koncowki
3.Makijaz,do Twojej urody to nie problem,bo i troszke mocniejszy ( smokey eye najbardziej z brazem,z szarosciami tez mozna sprobowac) albo delikatny,tak jak masz bodajze na zdj,kreska u gory, dodac do tego troszke rozu w kolorze brzoskwiniowym i bedzie super.A no i zmien tusz bo ten (chyba ze efekt byl zamierzony) praktycznie nic nie robi z Twoimi rzesami,a moglby je ladnie wyeksponowac.

Najbardziej mi ten bob do Ciebie tak pasuje,cos takiego jak na zdj, ( tylko ze u Ciebie bedzie krotszy) albo ciecie takie jak ma Rihianna.Zalezy w czym bys sie lepiej czula
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 81_500x640.jpg (22,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna krotkie grzywka.jpg (25,0 KB, 27 załadowań)

Cosmetoholic

diet victim

Silvia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 17:58   #3
Silvia91
Rozeznanie

Tez mozesz z brozerem poprobowac teraz lato sie zbliza,wiec bronzery na czasie

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-05-24, 18:31   #4
dziuniaax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ,że :

1.Kolor jak najbardziej Ci taki pasuje
2.Z grzywka moglabys sprobowac,taka klasyczna dosc gesta,albo zetnij sie na boba( wtedy grzywka niekoniecznie) - pasuje mi do Ciebie ,i dodatkowy plus,zetniesz zniszczone koncowki
3.Makijaz,do Twojej urody to nie problem,bo i troszke mocniejszy ( smokey eye najbardziej z brazem,z szarosciami tez mozna sprobowac) albo delikatny,tak jak masz bodajze na zdj,kreska u gory, dodac do tego troszke rozu w kolorze brzoskwiniowym i bedzie super.A no i zmien tusz bo ten (chyba ze efekt byl zamierzony) praktycznie nic nie robi z Twoimi rzesami,a moglby je ladnie wyeksponowac.

Najbardziej mi ten bob do Ciebie tak pasuje,cos takiego jak na zdj, ( tylko ze u Ciebie bedzie krotszy) albo ciecie takie jak ma Rihianna.Zalezy w czym bys sie lepiej czula
Dziękuję Ci za odpowiedz Co do tuszu to nie moge wybrać takiego który by mnie zadowolił .... Hmmmm..... zastanawie się nad ścięciem tylko za każdym razem po wizycie u fryzjera żałuję ( tego , że mogłam mieć już takie długieeeee )
Stary 2011-05-24, 18:56   #5
gabrielcia
Raczkowanie

Moim zdaniem bob wyszedł już z mody. Ogólnie kolor włosów masz fajny, moim zdaniem robisz za grube kreski eyelinerem i za mało podkreślasz usta. Zlewają się z Twoją jasną cerą i są nie widoczne, lepiej postaw na mocniejsze kolory. Widzę, że pojawiła się kwestia tuszu, nie chce nic reklamować, ale moim zdaniem najlepiej uwidacznia/podkreśla rzęsy ten różowy i żółty tusz z Maybelline. Tak patrze na Twoje zdjęcie i nie wiem, generalnie kolor obecny włosów masz świetny, ale zastanawiam się czy nie było by Ci lepiej w brązie
gabrielcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:13   #6
Silvia91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gabrielcia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bob wyszedł już z mody.

Moze i wyszedl,ale przeciez nie ma co podazac slepo za moda jak autorka moze ladnie w takim cieciu wygladac.Jak bedzie modne opitolenie glowy na lyso to pojdziesz do fryzjera i sie ogolisz?Dla mnie takie stwierdzenia ,ze cos wyszlo z mody sa naprawde nierozsadne,zyjemy w takich czasach ze tak na dobra sprawe wszystko jest modne,to nie sredniowiecze zeby nosic sie jak wszyscy na dworze.
Wedlug mnie bob idealnie Ci pasuje,ale moze jeszcze ktos sie udzieli i zaproponuje cos lepszego
Jesli chodzi o fryzjerow,to ja mam z nimi dosc przygod szczegolnie jesli chodzi o grzywke mam alergie na nia,i zawsze musi byc idealnie prosta i musi byc kat prosty ( a ze wiele naszych polskich fryzjerek nie wie co to znaczy i wala pol okrag to juz inna sprawa...)przy bokach bo inaczej siedze do upadlego az mi nie zrobi mojego upragnionego efektu takze czasem jestem z godzine u fryzjera jak obcinam nawet sama grzywke
Natomiast jesli chodzi o to ze zalujesz obciecia wlosow ( ja tez tak mam ) to wiekszosc tak ma,ale zeby miec zdrowe koncowki trzeba czasm podciac sporo wlosow.Powodzenia w metamorfozie

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

W sprawie tuszow ( tez nie chce reklamowac ani nic ) to tez jestem zadowolona z Maybelline,ale ze starej serii volume express,moim zdaniem lepsza,wiecej wytrzymuje jesli chodzi o waznosc ( zolty collosall szybko mi sie wysuszyl ) dzialanie tez super,wiec moge Ci je polecic

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-05-24, 20:57   #7
Holly85
Zadomowienie

kochana trochę źle malujesz oczka.
mogę poprosić o zdjęcie zupełnie na wprost? najlepiej bez żadnego makijażu?
wytłumaczę Ci o co mi chodzi(namaluje w PS jak powinny wyglądać u Ciebie kreski, bo teraz malujesz je za bardzo od wewnątrz i wyciągasz za długie końce. masz okrągłe oczy, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć,
nie powinnaś też malować dolnej powieki w taki sposób jak obecnie
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 00:44   #8
tigiii
Raczkowanie

wyglądasz ok, tylko musisz popracować nad makijażem te kreski są nie dla Ciebie moim zdaniem
tigiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:02   #9
Paris167
Raczkowanie

Moim zdaniem warto dodać koloru do Twojego makijażu. chodzi mi tutaj o bronzer i róż, to nada twojej twarzy wymiaru. Ja ostatni przerzuciłam się na bronzer - polecam czekoladowy Bourjois is tosuje go bez różu. Cerę mam bardzo blada więc fajnie to wygląda - trzeba go jednak dobrze rozprowadzić, by nie mieć pomarańczowych kresek. Zawsze gdy nałożę bronzer dostaję komplementy od koleżanek z pracy na temat świetnego makijażu. Więc polecam ten prosty trik.
co do oczu - obecnie wszystko jest dozwolone. Do zielonych oczu (jesli dobrze widzę) pasują fiolety, ale na co dzień wystarczą 2 - 3 cienie neutralne i może zamaist czarnego eyelinera brązowy. Masz regularne rysy więc nie musisz wiele maskować/zmieniać makijażem wystarczy, że dodasz trochę koloru.
Włosów bym tak od razu nie obcinała jedynie podcięła i może zwróciła większą uwagę na pielęgnację - bez sylikonową.
Paris167 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:13   #10
dziuniaax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
kochana trochę źle malujesz oczka.
mogę poprosić o zdjęcie zupełnie na wprost? najlepiej bez żadnego makijażu?
wytłumaczę Ci o co mi chodzi(namaluje w PS jak powinny wyglądać u Ciebie kreski, bo teraz malujesz je za bardzo od wewnątrz i wyciągasz za długie końce. masz okrągłe oczy, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć,
nie powinnaś też malować dolnej powieki w taki sposób jak obecnie

dodaje zdjęcie bez makijażu oczu bardzo bede wdzięczna za wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13449.jpg (64,5 KB, 329 załadowań)
Stary 2011-05-25, 14:30   #11
Holly85
Zadomowienie

Tak więc usunęłam makijaż z dolnej powieki całkowicie w PS, bo nie zmyłaś go aż tak dokładnie stopniowo robiłam przeróbkę
1. zmieniony makijaż
2. brwi -ja na twoim miejscu bym je zapuściła z powrotem i lekko przyciemniła.
3. kolor szminki "koralowy" bardzo fajnie to moze wyglądać i ożywiać twarz, do twojego typu urody pasują też krwiste jasne czerwienie.
4. na końcu instrukcja jak się malować. otóż nie zaczynaj rysowania kreski od punktów X. zaczynaj ją rysować tam gdzie powieka wyraźnie zaczyna opadać w dół czyli w punktach 1 . kreskę rysuj tak, żeby podnieść opadającą powiekę ku górze. u Ciebie kreski nie mogą być dłuższe od oka, muszą być rysowane tylko do punktów 2, czyli konczyć się na wysokości kącików zewnętrznych oka.
malowanie dolnej powieki to ogromny błąd- nadaje twoim oczom smutny wyraz, zauważ, że zarówno dolne jak i górne powieki "lecą" ku dołowi. albo raczej obecny makijaż nadaje im taki wygląd..

górne kreski mozesz równie dobrze robić kredką do oczu i cieniami do powiek.
jesli chcesz to poćwicz i wklej zdjęcie

jeśli chcesz zobaczyć efekt w dużym przybliżeniu to zapisz zdjęcie na dysk swojego komputera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg calosc.jpg (46,4 KB, 404 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-25 o 15:41 Powód: post pod postem
Stary 2011-05-25, 17:34   #12
Silvia91
Rozeznanie

Ta ostatnia makijazu mi sie nie podoba na autorce,troszke za mocne te usta ,ale przerobka makijazu oczu wyszla super

Cosmetoholic

diet victim

Stary 2011-05-25, 20:13   #13
Kaminka24
Rozeznanie

również jestem za bobem dla ciebie
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:12   #14
dziuniaax
Zakorzenienie

Jutro spróbuje zrobić sobie taki makijaż bardzo mi się podoba.... A dziewczyny powiedzcie jaki ja mam kształt twarzy???
Stary 2011-05-26, 14:41   #15
marychaaaaa
Raczkowanie

Masz BOMBOWY kolor wlosow ! ;D

Razem od : 11.11.2009

Dieta nielaczenia.
Jest: 72.....
Bedzie: 58.....
marychaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 19:23   #16
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

koloru tez bym nie ruszała,świetnie do cery pasuje,fryzura for You
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img2638.fryzury-emo.6466.jpg (35,2 KB, 82 załadowań)
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 20:19   #17
dziuniaax
Zakorzenienie

Dzięki Depresja fryzura świetna
Stary 2011-05-28, 12:10   #18
Holly85
Zadomowienie

hej,, pochwal się nowym makijażem . jestem ciekawa jak Ci to wychodzi
Stary 2011-05-29, 09:36   #19
niezdara
Rozeznanie

Ja na Twoim miejscu nie robiłabym grzywki. Podobny kształt twarzy, grzywkę miałam i bardzo skróciła mi twarz- zostałam taka mała i szeroka. Kolor włosów zmieniłabym na troszkę cieplejszy, ale ogólnie w blondach Ci ładnie. Do makijażu oczu postawiłabym na brązy, cieliste, jasne cienie. Jeśli chodzi o tusz do rzęs to dla mnie jedynym jaki zawsze, ale to zawsze jest niezastąpiony jest max factor falsh lash effect czy jakoś takkocham go i na wszelkie ważne okazje go kupuję jeśli nie mam.

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 22:45   #20
joannna88
Przyczajenie

Co do fryzury to zdecydowanie bob wystrzepiony badz gladki jak wolisz(koloru nie zmieniaj)...co do makijażu to napewno tak jak ktos sugerowal juz podkreslenie oczu(pozytywnie)mysle ze delikatny roz na policzki i szminka badz blyszczyk ciemniejsze o 2 tony od twojej cery.masz jasna cere wiec nie ma co jej przyciemniac jedynie wygladzic kladac podklad(proponuje jasny bez z sorai,)idealnie matuje lekkie przebarwienia..wyrownuje koloryt twarzy nie tworzac przy tym efektu maski...rowniez czekam na efekty metamorfozy
joannna88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:42   #21
molka_la
Przyczajenie

Kolor włosów masz super, może zamiast go zmieniać, po prostu spróbuj poprawić ich stan (podejście systemowe i przez dłuższy czas, bo tylko wtedy są efekty), wygładzić, przyciąć końcówki (ładniej ozdobią krótsze, mocniejsze i zdrowsze niż długie i słabe).
Kolor skóry też masz bardzo ładny, żeby go podkreślić, na policzki kładłabym róż w delikatnym odcieniu zgaszonego różowego, malinowego.
Propozycja kresek od Holly_85 jest świetna, trafne uwagi.
Na oczy powinny Ci pasować delikatne szarości, kremy, pudrowe róże, raczej perłowe. Tusz - dla mnie od zawsze L'Oreal Lash Architect (kiedyś 3D, teraz 4D).
Usta śmiało możesz podkreślać, może w kolorach z odcieniami brzoskwini, koralu (oczywiście wszystko zależy od reszty makijażu)?
Kształt twarzy trudno mi do końca określić, chyba podchodzi pod okrągły (dlatego grzywka może nie byłaby dobrym rozwiązaniem)...
Ogólnie moim zdaniem jest naprawdę dobrze, wystarczy tylko trochę się "uwyraźnić" Powodzenia
molka_la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:44   #22
GretaKredka
Rozeznanie

Jeśli można, i ja coś dorzucę.

Widzę raczej chłodny typ urody. Włosy są ciut za ciepłe, ale ogólnie kolor nie jest najgorszy.

Potrzebujesz dodania wyrazistości, wyostrzenia rysów twarzy, wyciągnięcia i wyszczuplenia okrągłej buzi, "nowych brwi", podniesienia zewnętrznych kącików oka (instruktarz od Holly już masz).

Ja widzę Cię w ciut ciemniejszych włosach, one dodadzą wyrazistości, wyostrzą rysy i wyszczuplą twarz. Kolor włosów - neutralne ciemniejsze beże, najlepiej delikatny balejaż, byle nie "polski".
Jeśli nie znasz dobrego fryzjera, lepiej zostań przy swoim kolorze.

Fryzura - wariacja na temat boba. Skośna grzywka, lekko wycieniowane boki zachodzące na buzię, długość do końca szyi, a wszystko to w celu zwężenia owalu i wyciągnięcia buzi.
Możesz znajdziesz sobie inną fryzurę, ale pamiętaj, że ona musi "ciągnąć" twarz w dół i zwężać boki.

Makijaż w chłodnych lub neutralnych kolorach. Szminka żywsza, średnio nasycona, w gamie naturalnych zgaszonych czerwieni.
Do tego modelowanie buzi brązerem lub różem. Przy czym róż musi być stonowany, niskochromatyczny, zgaszony.

Jeśli chodzi o typ urody, na pierwszy plan wysuwa się lato.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dziunia_fryz2.jpg (33,2 KB, 70 załadowań)
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:25   #23
GretaKredka
Rozeznanie

Dorzucam jeszcze wersję nr 2, w sumie lepszą od wersji nr 1.

Tu nie ma rzęs, ale za to oko jest lepiej uniesione. Makijaż delikatnie ocieplony, powiedzmy neutralny kolorystycznie.
Włosy znów ciemne, w neutralnym odcieniu. Tym razem fryzura jest łagodna i miękka, delikatnie oplata twarz. Też zachodzi na policzki i też mamy skos. Buzia jest ładnie wyszczuplona, a loook bardzo kobiecy.
Takiego boba łatwiej ułożyć, niż klasycznego gładziutkiego. Tu włosy nie muszą być w idealnym, wygładzonym porządku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dziunia_fryz3.jpg (32,2 KB, 63 załadowań)
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości