jak zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-31, 14:54   #1
kasiakuku
Raczkowanie

jak zrobic?

Mam pytanko jak mozna zrobic (samej w domu) taka fryzurke a w zasadzie loczki, dodam ze mam bardzo sztywne włosy i po calej nocy w walka potrzfia sie w niecala godzine rozprostowac i po loczkach ani sladu, uzywam lakieru do wlosow ale nic to nie daje. jesli wlosy sa spiete np. w koka to loczki wytrzymuja aczkolwiek tez nie w stanie idealnym natomiast rozpuszczone momentalnie sie prostuja mam wesele brata i chcialabym takie loczki jak na zdjeciach. jak je w ogole zrobic i co mozna zrobic zeby sie nie rozprostowaly , bo planuje szalec cała noc...
kasiakuku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:16   #2
kasiakuku
Raczkowanie

Dot.: jak zrobic?

Naprawde nikt nie wie(((((((????
Stary 2005-06-03, 13:31   #3
sieweczka
Rozeznanie

Siemka Ja tehsmam podobny problem ale jush znalazłam rozwiązanie Qpiłam od koleżanki jedną z pierwshych lokówek jakie pojawiły się na sprzedaż Ona radzi sobie z nawet najgorshymi włosami A jesłi nie mash skąd wziąść takiej lokówki, poproś o pomoc koleżankę, lub mamę Niehc małymi pasmami nakrecają na lokówke wczesniej spryskane lakierem lub pianką do włosów kosmyki Napewno się uda A jak jush i to ni pomoże została Ci tylko wizyta u fryzjera Pozdrawiam i 3mam Qciuki

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg

Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1287584942
sieweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:35   #4
Little_Shee
Zadomowienie

ja tez mam bardzo sztywne wlosy dlatego dawno zaniechalam prob "lokowania" ich niestety nie podpowiem ci jak mozna zrobic taka fryzurke ale zdradze ci moj sposob na pofalowanie wlosow. mianowicie po umyciu i wysuszeniu wloskow bralam pasemka nakladalam na nie pianke a potem zwijalam w slimaczki, i tak cala glowe, potem spryskiwalam lakierem w plynie, i odczekiwalam jakis czas (to zalezy od tego jak chcesz miec loczki) nawet fajnie i dlugo sie trzymaja z tym ze po rozwinieciu loczkow znow trzeba je zdyscyplinowac i jakos ulozyc zeby trzymaly sie kupy troche to pracochlonne.

nie wiem czy ci cos pomoglam no ale mam nadzieje ze ktos inny mam jakis fajnieszy sposob. z checia wyslucham

Pozdrawiam
Little_Shee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 15:36   #5
kasiakuku
Raczkowanie

dzieki wielkie! co do lokowki mam podobna tylko ze nie stara a philipsa tez taka co sie nagrzewa, rozumiem ze o taka ci chodzilo poniewaz mam grube wlosy i duzo ich bardzo musialabym spedzic 4 godziny przed lustrem kupilam ta likowke i prawie jej nie uzywam bo na mnie niedziala chyba ze te starsze mocniejsze sa, ale podejrzewam ze pala włsoy co do ślimaczkow juz kiedys robilam aczkolwiek nie nakladalam zadnych specyfikow tylko na wilgotne wlosy. ale to tez niewiele pomagalo. np. dzis cała noc spalam w wałkach uzywalam lakieru ...efekt musialam zwiazac w kucyka porazka z moimi wlosami, czasami nawet fryzjer nie moze sobie poradzic. jest ich duzo sa geste sztywne i zyja wlasnym zyciem ale dzieki za pomoc, na pewno sprobuje ponownie pozdrawiam
Stary 2005-06-03, 16:41   #6
sieweczka
Rozeznanie

Jejku aż tak wielki problem z tymi włoskami Szkoda No ale mam nadzieje, ze w końcu Ci się uda Nie bój się troshkę bardziej podgrzac lokówkę. Weź jakieś pasemko z tyłu głowy i spróbuj Pozdrawiam

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg

Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1287584942
sieweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 21:56   #7
Króliczka
Rozeznanie

Ja mam sposób! Super loczki wychodzą po papilotach. Ale to pracochłonna metoda i raczej trudno je zrobic samemu. Musisz znależc kogoś bardzo cierpliwego. Kładę sie spać z tymi "papierkami" na głowie i jak wstaję rano to jeszcze utrwalam je specjalnym żelem do kręconych włosów. Skręt u mnie trzyma się w zasadzie do następnego mycia. Z każdym dniem łagodnieje także pod koniec mam już delikatniejsze fale. Ale na początku trzeba uważać bo może wyjść pudelek.

Edytowane przez Króliczka
Czas edycji: 2005-11-27 o 12:07
Króliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 10:47   #8
diamelen
mała księżniczka

a ja używam papilotów s gąbki sama, i jak je ściągam to włosy są do niczego nie podobne, a już na pewno nie żeby je rozpuścić, ja skręcam je żeby ładnie w koczku wyglądały, trzeba mieć na prawde super włoski żeby papiloty przyniosły zamierzony efekt

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:05   #9
ewana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez diamelen
a ja używam papilotów s gąbki sama, i jak je ściągam to włosy są do niczego nie podobne, a już na pewno nie żeby je rozpuścić, ja skręcam je żeby ładnie w koczku wyglądały, trzeba mieć na prawde super włoski żeby papiloty przyniosły zamierzony efekt
ja tez mialam taki problem ale zakladajac papiloty na umyte i posmarowane odzywka glis kura wlosy wszystko bylo juz ok a efekty byly swietne
ewana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości