Jak uzyskać jednolity kolor włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-31, 22:38   #1
kornelia1777
Przyczajenie

Jak uzyskać jednolity kolor włosów?

Mam pewien problem ;/
Albowiem , jestem ciemną blondynką. 2 lata temu wyfarbowałam ( szamponetką miesieczna) sobie włosy na ciemny brąz i potem juz nie mogłam wrócić do swojego koloru. Jednak rok temu znalazlam taki kolor, że gdy się troszke zmył to praktycznie moje odrosty nie odroznialy sie od reszty włosow. Postanowilam poczekac az wlosy calkiem odrosna skoro nie widac odrostow. Jednak potem cos natknetlo mnie na czerowne włosy, wyfrabowalam i potem juz po kilku myciach zrobily sie rude co bardzo mi sie spodobalo. Gdzies uslyszalam o hennie i że w farbowaniu na rudo jest neizastapiona. kupiłam i wyfarbowałam. Po jakims czasie zauwazylam jednak ze włosy o dlugosci okolo 5 cm od glowy sa znacznie ciemniejsze od reszty ( wlosy mam dlugie, pod piersi) . Zdalam sobie sprawe ze te ciemniejsze wlosy to wlasnie te odrosty ktorych nie zauwazalam gdy mialam na wlosach fabe podbna do podstow a odrosty zawsze wolniej chyta farba. Teraz nie mam pojecia jak to ujednolicic. Za kazdym razem jak farbuje wlosy henna to widac te ciemne odrosty ktore nie chca sie tak samo zafarb owac jak reszte włosów) i to bardzo. Co zrobic zeby byly jednolite? Farba? Czy może jedynym wyjsciem byloby wyfarbowanie wlosow na ciem y brazowy lub jakis tam kolor? Chcicalabym miec dlaej rude, ale skoro ujednolicic moge je tylko ciemna farba to nie wiem :| co robic?
kornelia1777 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości