Rozświetlacz do twarzy - rodzaje, dobór, jak stosować - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-28, 13:45   #181
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka
Dot.: Rozświetlacz na czy pod podkład ?

no piszesz tutaj SiSleyS ze wymieszac go z podkładem i tak na twarz cała to niebedzie za bardzo taka swiecaca
szczerze niemam nic rozswietlajacego i jak widac pojecia o tym rowniez brak hehe wiec moze powiesz cos niecos o tych rozswietlaczach?
nadaja one piekne odbicie swiatła na twarzy tak?wiec gdzie go aplikowac policzki skronie hmm
cos mi sie obiło o usz że podkłady rowniez sa takie ktore odbijaja swiatlo podobaja mi sie ale niestety mam tlusta cere wiec chyba nic z tego..
Stary 2007-10-28, 16:01   #182
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
no piszesz tutaj SiSleyS ze wymieszac go z podkładem i tak na twarz cała to niebedzie za bardzo taka swiecaca
szczerze niemam nic rozswietlajacego i jak widac pojecia o tym rowniez brak hehe wiec moze powiesz cos niecos o tych rozswietlaczach?
nadaja one piekne odbicie swiatła na twarzy tak?wiec gdzie go aplikowac policzki skronie hmm
cos mi sie obiło o usz że podkłady rowniez sa takie ktore odbijaja swiatlo podobaja mi sie ale niestety mam tlusta cere wiec chyba nic z tego..
Ja mam cerę mieszaną a puder sypki mam np. rozświetlający (Estee Lauder Lucidity, daje delikatne rozświetlenie, polecam to moje KWC). Trzeba znaleźć 'złoty środek'.

Ty masz cerę tłustą więc na całą twarz odpada! W takim wypadku możesz akcentować policzki, skronie, powieki. Dla Ciebie nie polecałabym płynnych czy kremowych rozświetlaczy ale wyłącznie sypkie lub prasowane (przeróżne pudry, 'pyłki').

Ja na co dzień rozświetlacz nakładam na policzki- solo lub na wcześniej delikatnie nałożony róż.
Stary 2007-10-28, 21:56   #183
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

dziekuje za odp ide szukac czytac czytac dalej hehe nio moze cosik sie znajdzie dla mnie
Stary 2007-11-22, 13:18   #184
xxjustixx
Raczkowanie

Najlepszy rozświetlacz do twarzy jaki miałyście???(bez brokatu)prosze o podpowiedzi:)

Planuje kupic rozświetlacz do twarzy chodzi mi o efekt lekkiej poświaty oczywiście bez brokatu i nie za tłusty chodzi mi o efekt min.taki jaki otrzymuje Jennifer Lopez,przeważnie pięknie czymś rozswietla skóre nigdy nie używałam takiego kosmetyku więc sie nie znam,słyszałam tylko o sztyftach i pudrach nabłyszczających(nie wiem co daje jaki efekt i co jest lepsze) a nie chce wydac niepotrzebnie kasy....jeśli możecie mi coś doradzić to będe bardzo wdzięczna za podpowiedzi POZDRÓWKA
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:19   #185
anuleńka
Rozeznanie

Dot.: Najlepszy rozświetlacz do twarzy jaki miałyście???(bez brokatu)prosze o podpowi

Uzyj wyszukiwarki
anuleńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:43   #186
truskaffka
Zakorzenienie

Dot.: Najlepszy rozświetlacz do twarzy jaki miałyście???(bez brokatu)prosze o podpowi

ja kocham kuleczki Vollare

jest o nich wielki watek.
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:47   #187
xxjustixx
Raczkowanie

Chodzi mi o taki efekt jak na obrazku...rozświetlona,bł yszczaca skóra bez brokatu....oczywiście zdaje sobie sprawe,że oświetlenie robi swoje ale myśle że to musiał być jakis sztyft bo efekt daje troche tłustawe wykończenie przynajmniej tak mi sie wydaje...czy któraś miała może jakis rozświetlacz w sztyfcie? oprócz z Avonu(bo czytałam na KWC że jest do niczego)....???...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82796977542[1].jpg (18,0 KB, 498 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dxc__op1775000[1].jpg (5,9 KB, 362 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dxc__yq1775636[1].jpg (4,8 KB, 357 załadowań)
Stary 2007-11-27, 10:56   #188
19katarina82
Rozeznanie

xxjustixx anuleńka już Ci poradziła - skorzystaj z wyszukiwarki nawet na piewszej czy drugiej stronie jest cały wielki watek o rozswietlaczach.
Oraz blogerka z zamiłowania: http://www.kasiaosiecka.pl/
19katarina82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 12:59   #189
aniser
Zakorzenienie

faktycznie jest juz watek o rozswietlaczach...
ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic:
-kuleczki rozswietlajaco-brazujace Vollare i rozswietlajace Cantare
-baze do stosowania solo lub pod makijaz Revlon
-puder rozswietlajacy Sephora-taki z wytloczonymi gwiazdkam,wystepuje w trzech wersjach kolorystycznych...niestet y nie pamietam jego nazwy,ale napenwo jestn a KWC i w kilku watkach byla o nim mowa
Stary 2007-11-27, 13:14   #190
Chii1986
Zakorzenienie

To co ma J.Lo. na fotkach to zapewne photoshop

sama marzę o takim efekcie i mam manie na punkcie rozświetlaczy, szczególbnie teraz przed sylwestrem- od siebie mogę polecić kuleczki Vollare i Cantare- szczególnie białe dają mocne rozświetlenie ale to raczej efekt takiego oszronionego połysku niż rozświetlenia a la J.Lo.- takie natłuszczonej, błyszczącej skóry.
Polecam też mus brązujący Joko- daje taki połysk ale ma drobinki, fajnie też spisuje się taki rozświetlacz w tubce Arabian Glow.

Ostatnio na allegro kupiłam Highliter z Manhattanu- to taka mała 8ml buteleczka z preparatem który nabłyscza policzki skronie itp.- nie zawiera drobinek ale daje właśnie takie błysk jakby światło na twarzy...ale nadal nie jest to spektakularny efekt- mimo to bardzo dobry,polecam.
Stary 2007-11-27, 13:30   #191
smileofangel
Zakorzenienie

podobny efek do J.Lo daje rozietlacz z jesiennej paletki H&M ale jest takiiiiiii hmm intensywny choc ja go tam lubie delikaniejsze sa kulki vollare
Stary 2007-11-27, 14:19   #192
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Zgadzam się ze smileofangel, rozświetlacze z H&M są intensywne, ale efekt jest powalający. Rozświetlacz z Sephory jest również świetny, ale zawiera drobinki dość wyraźne. Rozświetlacz z Revlonu w płynie jest przepiękny, ale na tyle delikatny, że można go użyć na całą twarz. Mam też rozświetlacz z Avonu w tubce, z serii Color Trend. Również jest dobry, daje mocne rozświetlenie, ale tylko nałożony solo.

Na przyszłość polecam wyszukiwarkę.
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:28   #193
gosik.s
Wtajemniczenie

Najlepszy jaki miałam to był zdecydowanie highlighter C. Carroll.
Niestety więcej już go mieć nie będę, bo przestali produkować.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:04   #194
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

subtelne, bezdrobinkowe rozświetlenie dają kulki essence, nazywają się wprawdzie "bronzing pearls" ale z brązowieniem nie mają nic wspolnego
Stary 2007-11-27, 21:23   #195
anuleńka
Rozeznanie

A czy mogłby ktoś napisać ile kosztuje rozświetlacz H&M?
Może sie skuszę
anuleńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 09:28   #196
xxjustixx
Raczkowanie

Dzięki za tyle podpowiedzi,teraz to już mam z czego wybierać
Stary 2007-12-21, 18:17   #197
1stLaDy
Wtajemniczenie

Dot.: Rozświetlacz Revlona

mam rozswietlacz revlonu w kremie...i niewiem jak go uzywac - prosze poradzcie jak nakladac i czym?

171cm
1stLaDy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 18:49   #198
xxjustixx
Raczkowanie

No i poszukiwania odpowiedniego rozświetlacza zakończyły się niestety niepowodzeniem...otóż żaden nie daje efektu błyszczącej jakby tłustawej cery bez drobinekznalezienie rozświetlacza o takich własciwościach jest chyba niemożliwe.Zakupiłam puder rozświetlający Maybelline ale niestety widocznie odznaczaja się w nim brokatowe drobinki,jest oczywiście bardzo dobry ale dla tych,którzy lubia brokat...2 mój zakup to highlighter z Manhattanu który zakupiłam na allegro-jest mało widoczny i tez daje efekt bardziej oszronienia niz rozświetlenia,3 mój zakup to przy okazji kupowania pudru brązującego Eveline,w pudełeczku są 2 odcienie brazu(wspaniałe kolorki,idealne jako róż) i własnie jeden rozświetlacz,który tez niestety zawiera te nieszczęsne drobinki!.Reszta rozświetlaczy jakie pokazały mi sprzedawczynie to też pudry z drobinkami....a z tego co czytałam na KWC to ten puderek z H&M tez ma drobinki...a baza z Revlonu bardzo mało widoczna.Naprawde nie wiem jakiego kosmetyku musiałabym uzyc żeby osiągnąc ten wspaniały efekt?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 223[1].jpg (24,3 KB, 335 załadowań)
Stary 2007-12-25, 21:54   #199
Mary_Q
Zakorzenienie

hmm moze jakis moderator polaczy z watkiem "roze,rozswietlacze.. ."?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 00:01   #200
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Naprawde nie wiem jakiego kosmetyku musiałabym uzyc żeby osiągnąc ten wspaniały efekt?!
Ten efekt wydaję się być mocno podrasowany komputerowo

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 09:28   #201
Chii1986
Zakorzenienie

Racja- podrasowane komputerowo i modelka wygląda jakby miała pomalowaną twarz na złoto... wydaje mi się, że to tak ładnie wygląda tylko na fotce w realu to pewnie tona makijażu i obrzydliwy połysk
u mnie żel Arabian Glow daje taką złotą poświate no ale ma drobinki:/
Stary 2007-12-26, 12:51   #202
MoniaK
Zakorzenienie

U mnie taki efekt dają kuleczko vollare. Mocno nabłyszczają, bez drobinek
Tylko trzeba testować, bo pewnie nie każdy nabłyszcza tak samo. Ja mam kolor jasna brzoskwinia, taki pastel i dają właśnie podobny efekt jak J.Lo na zdjęciach.
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:06   #203
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
U mnie taki efekt dają kuleczko vollare. Mocno nabłyszczają, bez drobinek
Tylko trzeba testować, bo pewnie nie każdy nabłyszcza tak samo. Ja mam kolor jasna brzoskwinia, taki pastel i dają właśnie podobny efekt jak J.Lo na zdjęciach.
dokładnie tak, kuleczkami vollare można naprawdę sporo osiągnąć, stopniować efekt i dostosować do potrzeb; ponownie polecam, o czym pisałam już w tym wątku, kulki essence o nazwie "bronzing pearls" - dają efekt bezdrobinkowego połysku, piękny satynowy glow
Stary 2007-12-26, 15:04   #204
rzastin
Zakorzenienie

Nie uzyskasz takiego efektu jak na zdjęciach, bardzo ważne jest tutaj mocne oświetlenie skierowane prosto na twarz, do tego jeszcze obróbka w Photoshopie.
Dobrym pudrem rozświetlającym jest produkt Sephory, w plastikowym przezroczystym puzderku, zobacz na KWC. Z emulsji możesz zainteresować się Revlon Skinlight, kładziesz na bądź pod podkład, ale ostrzegam, że nie będziesz wyglądać po nim jak na tych zdjęciach. Tak się nie da, z resztą podczas studniówkowych szaleństw cera może sama zacząć błyszczeć, a w połączeniu z takimi mocnymi rozświetlaczami wygląda to średnio :/

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:10   #205
xxjustixx
Raczkowanie

Może macie racje,ale wkleje jeszcze 2 fotki i na nich już nie jest podrasowana komputerowo....więc może jednak to cudeńko jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenniferlopez_009[1].jpg (55,9 KB, 470 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swd-prem100504-61[1].jpg (15,1 KB, 484 załadowań)
Stary 2007-12-27, 16:43   #206
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Może macie racje,ale wkleje jeszcze 2 fotki i na nich już nie jest podrasowana komputerowo....więc może jednak to cudeńko jest
Według mnie na tych zdjęciach to ona się ciut za mocno błyszczy i to bynajmniej nie od rozświetlacza
Jeszcze raz powtórzę, spróbuj kulek Vollare Najtańszy i dość spektakularny efekt jak za taką cenę. Tylko oczywiście należy sprawdzić przed zakupem kolor bo one różnie nabłyszczają, mocniej i słabiej (dla każdego coś miłego)
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:57   #207
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Według mnie na tych zdjęciach to ona się ciut za mocno błyszczy i to bynajmniej nie od rozświetlacza
Jeszcze raz powtórzę, spróbuj kulek Vollare Najtańszy i dość spektakularny efekt jak za taką cenę. Tylko oczywiście należy sprawdzić przed zakupem kolor bo one różnie nabłyszczają, mocniej i słabiej (dla każdego coś miłego)
dokładnie!

mi się też wydaje, że na tych zdjęciach JLo nie ma pudru matującego i stąd ten "błysk"

jeśli chodzi o połysk to ja na policzkach uzyskuję taki różem Clinique z maczkiem kolor 03 tylko chyba nie nadaje się na całą twarz
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:51   #208
alkapone
Rozeznanie

Podzielę się moim spostrzeżeniem (nie do końca moim, bo usłyszałam to już kilkakrotnie oglądając instruktażowe filmiki makijażowe na youtube, rzecz jasna amerykańskie):
taki efekt można uzyskać spryskując twarz MAC Fix+
Ponieważ mam (bardzo go mi się zachciało i dostałam w prezencie), spryskuję się, świetnie nawilża i utrwala makijaż, ale twarz potem się niemiłosiernie błyszczy, wręcz spływa tłuszczem blee i niezbędny jest jakiś mat w podręcznej kosmetyczce.
Nie porównuję się broń Boże do JLo , ale na ostatnich świątecznych zdjęciach wyglądam podobnie (i nigdy ich nikomu nie pokażę )
alkapone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:14   #209
xxjustixx
Raczkowanie

he he oki kończe juz marudzić,a w najblizszym czasie wybiore sie po te kuleczki,dzięki!
Stary 2008-01-24, 16:09   #210
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Maybelline Dream Mousse Shimmer - rozświetlacz w piance

podnoszę wątek, bo znalazłam na allegro jakąś limitowaną edycję - 2 inne kolory shimmera, ale zdaje się, że to ten sam. a porcelain nigdzie nie ma może ktoś jeszcze chce się pozbyć swojego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 301405159.jpeg (87,7 KB, 83 załadowań)

Tagi
makijaż, rozswietlacz modelowanie, rozświetlacz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości