Mój mały świat Oriflame :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 18:42   #1
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17

Mój mały świat Oriflame :)


Witam wszystkich bardzo serdecznie Bardzo mi miło, iż zostałam wybrana, to ogromny zaszczyt oraz duża dawka szczęścia Na samym początku przedstawię się. Jestem Patrycja, Konsultantką Oriflame zostałam od 2009 roku, z wykształcenia jestem kosmetyczka oraz wizażystką, współpraca z Oriflame to dla mnie strzał w dziesiątkę Zostałam zachęcona do wpisania się poprzez reklamę w telewizji oraz zielony kuferek, bardzo lubię zielony kolor a jak wiadomo zielony to kolor Oriflame. Zielony uspokaja oraz regeneruje Mam nadzieje, iż moja aktywność na blogu zostanie doceniona. Do usłyszenia

Wątek na temat akcji klikacz
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post27369362

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-08 o 08:07
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 06:32   #2
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Oriflame dla Mnie jest bardzo ważne, na samym początku postaram się opowiedzieć troszkę o firmie, asortymencie oraz wielu innych ciekawych sprawach.
Oriflame to firma kosmetyczna, która oferuje bardzo różne(bardzo dobre) kosmetyki do pielęgnacji ciała, makijażu, perfumy, kosmetyki do ciała i włosów oraz produkty wellness. Z racji tego, że jestem konsultantką uwielbiam stosować te kosmetyki, już jakiś czas jestem na bieżąco z nowinkami oraz aktualną ofertą sprzedaży. Przetestowałam już prawie wszystkie kosmetyki do ciała, włosów czy twarzy. Małe sprostowanie nie stosowałam kosmetyków do pielęgnacji cery +30 w górę, ale z tego co mi wiadomo moje klientki bardzo sobie chwalą te kosmetyki. Kiedyś jak nie byłam konsultantką moja wiedza na temat kosmetyki była średnia, za to teraz wiem co jest dobre dla skóry a co nie, patrze na skład w danym preparacie. Bardzo ważna jest też dla mnie kwestia zwierząt, jestem wrażliwą osobą, dlatego cieszy mnie bardzo, iż kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Kosmetyki są bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Do usłyszenia
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 07:04   #3
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

A to zdjęcie na dobry początek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 609.jpg (115,3 KB, 325 załadowań)
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 07:29   #4
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Ranne ptaszki co czytają, mam dla was lekcje numer 1
PIELĘGNACJA CERY MIESZANEJ Z KOSMETYKAMI ORIFLAME
Pamiętajmy oczyszczanie>tonizowanie> nawilżanie, tak to można powiedzieć w skrócie, ale pamiętajmy że kosmetyki należy używać zgodnie z typem, oriflame w swojej ofercie ma kosmetyki dla cery suchej, mieszanej, tłustej itp. dzisiaj opowiem o pielęgnacji cery mieszanej, no to zaczynamy
Pierwszy krok w mojej codziennej pielęgnacji to oczyszczanie ja używam mleczko oczyszczające Optimals zamiennie z mleczkiem oczyszczającym Essentials, te dwa kosmetyki bardzo sobie chwalę, skóra po nich jest miękka, odświeżona, czysta. Ekstrakt z bławatka działa kojąco, natomiast wiamina E dba o nawilżenie.Następny krok to tonizowanie, w tym celu używam matujący tonik Optimals, odświeża skórę, przywraca równowagę, ekstrakt z brzozy i wierzby ma działanie oczyszczające, skóra jest czysta, pachnąca, przygotowana do nałożenia kremu na dzień, krem na dzień stosuje z tej samej serii Optimals Matte Touch, nie zapominajmy o delikatnej skórzę wokół oczu, bardzo sobię chwale krem do kompleksowej pielęgnacji okolic oczu Optimals Seeing Is Beliving, jest jak najbardziej odpowiedni dla osób które są młode ale chcą uchronić się przed zmarszczkami kremik ten koi, wygładza, zmniejsza opuchnięcia, rozjaśnia cienie, nawilża i ujędrnia, czyli czego chcieć więcej?? Wieczorem kolejna lekcja z ,,kremowania'' aaa i jutro kolejna lekcja pielęgnacji, wybierzcie jaki rodzaj cery mam opisać Do usłyszenia

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 07:32
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:30   #5
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Zapraszam do dyskusji, teraz lecę na miasto, użyłam wodę toaletową Precious Moments, zapach letni do tego pyłek diamentowy który pięknie wygląda na skórze, rozświetla skórę cudownym blaskiem, w sam raz na tak piękną letnią pogodę.Zabiorę mój ulubiony miodzik waniliowy i znikam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg G8Olx9xxHOzqBRSeeG6mAHAVCUmGjkIe_display.jpg (17,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,0 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 17:01
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 09:58   #6
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Witaj
Fajnie czyta sie Twoj watek Mam nadzieje, ze znajde w nim wiele ciekawych porad Swoja droga prosze, zebys polecila nam cos do suchej skory(coś do pielęgnacji, ale tez odpowiedni podkład). I moze jakis dobry szampon, odżywkę do wlosow przetluszczajacych sie lub codziennej pielegnacji
Pozdrawiam i zycze wielu klientow

Zostawiam ocenke i gratuluje dostanie sie do tej "oriflameowej trojcy"
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:41   #7
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
Witaj
Fajnie czyta sie Twoj watek Mam nadzieje, ze znajde w nim wiele ciekawych porad Swoja droga prosze, zebys polecila nam cos do suchej skory(coś do pielęgnacji, ale tez odpowiedni podkład). I moze jakis dobry szampon, odżywkę do wlosow przetluszczajacych sie lub codziennej pielegnacji
Pozdrawiam i zycze wielu klientow

Zostawiam ocenke i gratuluje dostanie sie do tej "oriflameowej trojcy"

Oczywiście, jeszcze dzisiaj umieszczę kolejne porady zapraszam do czytania i głosowania, od poniedziałku ruszamy ostro. Sytuacja wygląda tak wizażanki będą wybierać wybrany baner( mam nadzieje, że mój nie zostanie pominięty). Ten kto zamieści mój baner w podpisie, zbiera dla mnie punkty. Tym samym macię szansę wygrać nagrody.

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 14:52
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:45   #8
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Oczywiście, jeszcze dzisiaj umieszczę kolejne porady zapraszam do czytania i głosowania, od poniedziałku ruszamy ostro. Sytuacja wygląda tak wizażanki będą wybierać wybrany baner( mam nadzieje, że mój nie zostanie pominięty). Ten kto zamieści mój baner w podpisie, ten zbiera dla mnie punkty. Tym samym macię szansę wygrać nagrody.
Mozesz na mnie liczyc
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:05   #9
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Lekcja 2, tym razem do tablicy idzie szampon dla włosów przetłuszczających się tak jak koleżanka isiaczekk prosiła.
Seria Pure Balance jest odpowiednia dla włosów przetłuszczających sie, stosuję ją ponieważ również miałam problem z nadmiernym przetłuszczaniem, bardzo lubię mieć świeże, pachnące, miękkie włoski. Stosuje z tej serii szampon oraz odżywkę, w składzie mamy mentol, który przywraca równowagę, oczyszcza i orzeźwia. Natomiast odżywka wzmacnia blask, pozwala na dłużej zachować świeżość i co najważniejsze włosy ładnie się układają. Najbardziej z tej serii zachwycił mnie zapach, jest tak piękny, pierwszy raz spotkałam się z tak fajnym zapachem, wystarczy trochę szamponu a piana robi się bardzo duża z serii do włosów chwalę sobie również regenerujące serum na rozdwajające się końcówki włosów HairX, efekt natychmiastowy, włosy są piękne lśniące bez rozdwojonych końcówek, przez czas jaki jestem konsultantką nie pamiętam ile zamówiłam buteleczek ale na pewno dużo, jest to dla mnie kosmetyk na 6+. Do usłyszenia
Kolejna lekcja pielęgnacja cery suchej, zapraszam do dyskusji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14719_1.jpg (20,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: png 014713_serum_hairx_regenerujace-150x150.png (15,2 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 11:07
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:34   #10
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Strasznie się cieszę, że jest taki konkurs i że udało Ci się dostać
Ja bardzo lubię Oriflame, moja mama jest konsultantką od jakiś 10 lat ale nie tworzy grupy, tylko zamawiamy dla siebie
Używałaś serii Pure Nature jagoda i lawedna oraz aloes? Która Twoim zdaniem jest lepsza do cery naczynkowej?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:05   #11
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Strasznie się cieszę, że jest taki konkurs i że udało Ci się dostać
Ja bardzo lubię Oriflame, moja mama jest konsultantką od jakiś 10 lat ale nie tworzy grupy, tylko zamawiamy dla siebie
Używałaś serii Pure Nature jagoda i lawedna oraz aloes? Która Twoim zdaniem jest lepsza do cery naczynkowej?
Hmm z opinii moich klientek powiem Ci że oby dwie serie są bardzo dobre, seria z jagodą i lawendą pięknie pachnie, konsystencja idealna, dobrze sie rozprowadza, nie pozostawia tłustej warstwy. Jest to seria dla skóry suchej, mieszana musi zrezygnować z niej chociaż wiem, że zapach zrzuca z nóg
Natomiast seria z aloesem jest jak najbardziej odpowiednia dla skóry wrażliwej, zaczerwienionej, podrażnionej czyli dla Ciebie jak znalazł krem łagodzi, nawilża, skóra jest gładka, miękka. Seria ma piękny zapach, odpowiednia dla skóry suchej, wrażliwej, naczynkowej. Zdecydowanie jestem za serią z aloesem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg arnika i aloes.jpg (18,6 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 12:24
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 12:45   #12
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Dzisiaj mamy piękną pogodę, idę złapać promyki słońca. Dobrze, że Oriflame ma w swojej ofercie kosmetyki do opalania, dzisiaj testuję krem do opalania SPF 25 Sol Family , pierwsze wrażenie ładnie pachnie, zobaczymy jak działa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12877_2.jpg (12,1 KB, 4 załadowań)
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:51   #13
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Hmm z opinii moich klientek powiem Ci że oby dwie serie są bardzo dobre, seria z jagodą i lawendą pięknie pachnie, konsystencja idealna, dobrze sie rozprowadza, nie pozostawia tłustej warstwy. Jest to seria dla skóry suchej, mieszana musi zrezygnować z niej chociaż wiem, że zapach zrzuca z nóg
Natomiast seria z aloesem jest jak najbardziej odpowiednia dla skóry wrażliwej, zaczerwienionej, podrażnionej czyli dla Ciebie jak znalazł krem łagodzi, nawilża, skóra jest gładka, miękka. Seria ma piękny zapach, odpowiednia dla skóry suchej, wrażliwej, naczynkowej. Zdecydowanie jestem za serią z aloesem.
Dzięki, w takim razie zaopatrzę się w aloesową bo przyznam, że jagodową mam, ale leży jeszcze nieotwarta i nie wiem, czy nie lepiej poczekać z nią na jakąś chłodniejszą porę, bo ostatnio piję herbatę oczyszczającą i moja sucha (ale na nosie i brodzie tłusta) cera zaczęła wariować. Sama nie wiedziałam, że mam tyle dziadostwa pod skórą! Wychodzą mi paskudne pryszcze i to już od 3 tygodni!!! Ja, która przez cały okres nastoletni nie miałam pryszczy, no istny skandal. Więc obecnie na noc, zamiast kremu nakładam na całą twarz olejek Tea tree i jestem bardzo zadowolona, łagodzi to dziadostwo i prędzej się goi. Nie mam niestety tej nowej serii z dodatkiem rozmarynu, bo u mnie w domu olejek to podstawa na wszelkie dolegliwości i zawsze mamy ze 3 buteleczki, więc póki co zużywam to, co mam. A Ty masz już nowy olejek i możesz porównać do starego? Mam nadzieję, że efekty są niegorsze
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:00   #14
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dzięki, w takim razie zaopatrzę się w aloesową bo przyznam, że jagodową mam, ale leży jeszcze nieotwarta i nie wiem, czy nie lepiej poczekać z nią na jakąś chłodniejszą porę, bo ostatnio piję herbatę oczyszczającą i moja sucha (ale na nosie i brodzie tłusta) cera zaczęła wariować. Sama nie wiedziałam, że mam tyle dziadostwa pod skórą! Wychodzą mi paskudne pryszcze i to już od 3 tygodni!!! Ja, która przez cały okres nastoletni nie miałam pryszczy, no istny skandal. Więc obecnie na noc, zamiast kremu nakładam na całą twarz olejek Tea tree i jestem bardzo zadowolona, łagodzi to dziadostwo i prędzej się goi. Nie mam niestety tej nowej serii z dodatkiem rozmarynu, bo u mnie w domu olejek to podstawa na wszelkie dolegliwości i zawsze mamy ze 3 buteleczki, więc póki co zużywam to, co mam. A Ty masz już nowy olejek i możesz porównać do starego? Mam nadzieję, że efekty są niegorsze


Powiem Ci szczerze, że olejek nie używałam, mam drobne niedoskonałości, mi wystarczy jedynie oczyszczający korektor z tej serii. Używam już 3 sztukę, dobry też jest oczyszczająco-tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu,ale jest bardzo mocny dlatego używam go zamiennie z serią matującą. Chwale też sobie bardzo krem korekcyjno-pielęgnacyjny Pure Skin

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 14:05
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:04   #15
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Świetny wątek, bardzo rzeczowe porady, będę tu często zaglądać
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:08   #16
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

No ja mam nadzieje, zapraszam do aktywnego zaglądania, szczególnie ważna jest aktywność od poniedziałku, na pewno dam wskazówki co i jak zrobić żeby mieć szansę wygrać
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:11   #17
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że olejek nie używałam, mam drobne niedoskonałości, mi wystarczy jedynie oczyszczający korektor z tej serii. Używam już 3 sztukę, dobry też jest oczyszczająco-tonizujący żel z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu,ale jest bardzo mocny dlatego używam go zamiennie z serią matującą. Chwale też sobie bardzo krem korekcyjno-pielęgnacyjny Pure Skin
Ja właśnie ze względu na naczynka i suche policzki boję się serii Pure Skin. A jeśli jeszcze nie używałaś olejku, musisz to nadrobić!
Olejek Tea Tree jest dobry na:
-pryszcze
-ukąszenia komarów i innych owadów
-otarcia, rany szybciej się goją
-kilka kropelek do szamponu, rewelacyjnie oczyszcza i odświeża włosy
-dodać odrobinę do kąpieli stóp, bo dobrze dezynfekuje (PS. pomaga przy grzybicy)
-ja zlikwidowałam nim jęczmień na oku, przykładałam do powieki wacik nasączony wodą i olejkiem
-na jakieś problemy w jamie ustnej przepłukiwać olejkiem rozcieńczonym w wodzie.

Jak sobie jeszcze inne zastosowania przypomnę, to dopiszę. Naprawdę, warto go mieć nie tylko w kosmetyczce, ale wręcz w domowej apteczce!
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:31   #18
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja właśnie ze względu na naczynka i suche policzki boję się serii Pure Skin. A jeśli jeszcze nie używałaś olejku, musisz to nadrobić!
Olejek Tea Tree jest dobry na:
-pryszcze
-ukąszenia komarów i innych owadów
-otarcia, rany szybciej się goją
-kilka kropelek do szamponu, rewelacyjnie oczyszcza i odświeża włosy
-dodać odrobinę do kąpieli stóp, bo dobrze dezynfekuje (PS. pomaga przy grzybicy)
-ja zlikwidowałam nim jęczmień na oku, przykładałam do powieki wacik nasączony wodą i olejkiem
-na jakieś problemy w jamie ustnej przepłukiwać olejkiem rozcieńczonym w wodzie.

Jak sobie jeszcze inne zastosowania przypomnę, to dopiszę. Naprawdę, warto go mieć nie tylko w kosmetyczce, ale wręcz w domowej apteczce!
Kurcze to chyba musze zaopatrzyc sie w ten olejek. Chodzi mi glownie o ukaszenia owadow hehe Zawsze jak zbliza sie lato jestem cala w bablach;/
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:36   #19
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
Kurcze to chyba musze zaopatrzyc sie w ten olejek. Chodzi mi glownie o ukaszenia owadow hehe Zawsze jak zbliza sie lato jestem cala w bablach;/
Zdecydowanie powinnaś nawet jeśli nie tak, to w inny sposób wykorzystasz, naprawdę warto go mieć
Ja go mam w domu odkąd tylko po raz pierwszy pojawił się w katalogu i do tej pory cała rodzina uważa, że jest niezastąpiony

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2011-06-02 o 13:47
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 14:08   #20
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Dziewczyny mam pytanie jaki waszym zdaniem jest najlepszy kosmetyk Oriflame taki najlepszy?? (oprócz wyżej opisywanego Tea Tree)
Mój ulubiony kosmetyk to :
-płyn do kąpieli kokosowy,
-krem do rąk z serii świątecznej z aniołkiem.

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 14:09
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:27   #21
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Na moim wątku oprócz porad, rozmówek o kosmetykach chcę wstawiać zdjęcia oraz opinie na temat danego kosmetyku, jeśli możecie również podzielić się sugestiami co do danego kosmetyku to zamieszczajcie zdjęcia. Dzisiaj na pierwszy rzut idzie perfumowana woda toaletowa Midnight Pearl, na początku nie byłam przekonana co do zapachu, hmm może jestem za młoda na niego, myślałam, że będzie ciężki, zamówiłam w ciemno po przetarciu ręki o zapachową stronę. Zaskoczona byłam w 100% zapach piękny, trwały, kobiecy a co najważniejsze nie jest ciężki. Uwielbiam gruszki a ten zapach pachnie słodkimi gruszkami Zapach pasuje idealnie do Mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (132,6 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 14:29
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:00   #22
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

wiekszosc perfum z oriflame pieknie pachnie
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:21   #23
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Ja lubię wiele ich kosmetyków, niestety część z moich ulubieńców została wycofana (mam tu na myśli Optimals Radiance i zapachy Freya i Miss Punk).

Ulubieńcy, którzy są nadal dostępni:
-Enigma: mi pachnie podobnie do Aliena TM, piękny, kobiecy zapach
-Mirage: zapach nietuzinkowy, nie każdemu się spodoba, ale ja używając go czuję się wyjątkowo
- tusz do rzęs Revelation: nie daje efektu sztucznych rzęs, ale naturalnych, idealnie rozdzielonych i pięknie podkreślonych rzęs, nie tworzy grudek
-eyelinery Very me mam zielony i niebieski i bardzo sobie chwalę, dają piękny, intensywny kolor
-podkład Oxygen boost: mam wrażenie, że moja skóra oddycha, może to ten efekt mrowienia? Bardzo go lubię
- skoncentrowany krem do rąk Hand care: co tu dużo mówić, naprawdę porządny
-olejek do włosów w kapsułkach anti-age Hair X: mam długie włosy, pięknie je odżywia, nabłyszcza i nie obciąża, mój absolutny hit do włosów

PS. Lista nie jest kompletna, ale obecnie nie umiem sobie przypomnieć, co jeszcze lubię, a nie zostało wycofane
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:28   #24
201801080839
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 40
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Ja też jestem konsultanką ale dopiero od roku...chciałabym mieć wiecej klientow ale nie wiem jak Chodzic po domach??Co wtedy mowic??
201801080839 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:37   #25
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Zapomniałam dodać do mojej listy najlepszych mleczko oczyszczające 3 w 1, od 3 lat nie używam innego

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Beatka_16 Pokaż wiadomość
Ja też jestem konsultanką ale dopiero od roku...chciałabym mieć wiecej klientow ale nie wiem jak Chodzic po domach??Co wtedy mowic??
Kochana doradzę Ci na własnym przykładzie, moje pierwsze zamówienie było dla mnie i mojej mamy, kolejne dla jej koleżanek, a wiadomo koleżanki poleciły następnym i powstał taki łańcuszek Nie ma co się rzucać z motyką na słońce ponieważ ja wychodzę z założenia że do czegoś trzeba dojść małymi kroczkami wtedy sukces cieszy podwójnie
Pamiętaj żeby zachęcić potencjalne klientki, daj na ,,Dzień dobry'' próbki kremu. Uwierz drobna rzecz a potencjalna klientka ucieszy się i już masz ją w ręce Osobiście nie chodziłam po domach z katalogiem i do obcych osób, ale do koleżanki możesz jak najbardziej pójść na kawkę z katalogiem. Pamiętaj musisz być przekonująca ale nie nachalna, ja jeśli widzę, ze ktoś w jasny sposób sugeruje że nie chce nie nalegam na siłę ale jak jest ktoś niezdecydowany namawiam. Powodzenia Ci życzę

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 17:08
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:16   #26
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

O to kolejna recenzja oraz zdjęcia, tym razem będzie to Błyszczyk Power shine odcień soft pink.
Bardzo lubię ten odcień, ponieważ róż to moje drugie imię
Będę konkretna:
długo się utrzymuję,
zapach ładny ale to kwestia gustu,
aplikator ułatwia nakładanie,
wydajny,
pięknie wygląda na ustach ale jest jaśniejszy niż w katalogu na modelce.
Ogólnie mogę go chwalić, jestem maniaczką pomadek, błyszczyków. Postaram się jeszcze dzisiaj wstawić zdjęcie mojego asortymentu, chociaż nie używam pomadek dużo ale muszę mieć bo lubię od tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (154,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 017.jpg (55,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12400771-13600925-lps_banner.jpg (41,8 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2011-06-02 o 17:07
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:26   #27
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Bardzo ciekawie się zapowiada, będę zaglądać
Pozdrawiam i życzę powodzenia
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 16:30   #28
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Musi być ciekawie zapraszam do zaglądania i dyskusji.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:03   #29
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

A ja mam pytanie odnośnie podkładów Giordani Gold. Czym różni się adaptacyjny od mineralnego czy ujędrniającego? Który do jakiego rodzaju cery byś polecała?

Dodam tak od siebie że z tej trójki która się zakwalifikowała tutaj masz największą wiedzę o kosmetykach Oriflame, takie odnoszę wrażenie
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka

Edytowane przez aneczka2238
Czas edycji: 2011-06-02 o 17:06
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:18   #30
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mój mały świat Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie podkładów Giordani Gold. Czym różni się adaptacyjny od mineralnego czy ujędrniającego? Który do jakiego rodzaju cery byś polecała?

Dodam tak od siebie że z tej trójki która się zakwalifikowała tutaj masz największą wiedzę o kosmetykach Oriflame, takie odnoszę wrażenie
Że się wtrącę
Ujędrniający jest do cery dojrzałej, adaptacyjny ma się dostosowywać do kolorytu, ale generalnie wszystkie te podkłady ładnie dopasowują się do karnacji i nadają się do większości cer
Skoro już piszesz o podkładach, to musimy dodać, że podkłady Oriflame mają jeden naprawdę jasny kolor - Porcelain, który pasuje osobom o bardzo jasnej karnacji. To wielki plus, bo niektóre filmy zdają się produkować podkłady tylko dla osób śniadych lub opalonych, a nie każda z nas chce/może się opalać.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.