Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-04, 22:08   #1
Luflee
Raczkowanie

Angry Converse podróbki?

Kupiłam na allegro conversy za 99zł+15zł. Byłam zapewniana o oryginalności, znałam dziewczynę nawet z szafa.pl. Na aukcji było napisane, że trampki są w 100% oryginalne i nie są to chińskie podróby, zostaną sprowadzone z USA. To ciekawe, bo na papierowych metkach jest wszystko po chińsku i nawet link do chińskiej strony converse. Taka tania cena, bo prosto z hurtowni. Uwierzyłam. Trampki dotarły do mnie wczoraj. Zamówiłam rozm. 38 który noszę, w aukcji było napisane, że to 24.5cm a ja akurat mam taką długość stopki. Na metce jest rozmiar 38, ale mają 24.0cm. Pani twierdzi, że chociaż jest tak napisane wynoszą 24.8cm... To ciekawe, bo inne conversy 38/wkładka 24.5 są o te pół centymetra większe. W środku logo converse jest kolorem czarnym, a oryginalne mają je granatowe. Na metce, na języku napis converse jest jakąś inną czcionką, a metka odkleja się... Kropka, która powinna być na podeszwie po prawej stronie, niby jest ale na dole po lewej stronie. Nie wiem jak z tą kropką, bo nigdy nie sprawdzałam a w starych conversach już po latach noszenia zeszła. Conversy przyszyły bez pudełka, metki papierowe też są podejrzane. W aukcji było napisane, że w razie zwrotu za który oddaje pieniędze, bez wysyłki i buty na własny koszt trzeba wysłać do niej (stracę ok. 25zł...) trzeba je odesłać w ORYGINALNYM PUDEŁKU itp. Jakoś dostałam bez pudełka, to jak w nim odesłać? Co w takiej sytuacji mam zrobić? Dałabym zdjęcia, ale mam rozładowany aparat. Zgłosić do allegro, ale że co tam napisać itp, ale zwrócę połowę jak już? A wtedy co z trampki odsyłam je czy zostawiam u siebie. Czy może zgłosić sprawę na policję? Bo nielegalna jest sprzedaż podróbek. Ale czy odzyskać całą kwotę? Powiedziałam Pani, że ja jej wyślę buty jeżeli zwróci mi pieniądze z kosztami przesyłki, a jak nie to zgłaszam spór do allegro i później na policję, czekam na jej odzew. Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Wydaje mi się, że zamawiała z ioffer, zdjęcia były identyczne... Nawet później sprzedawała z flagą amerykańską, było real zdjęcie które... jest na ioffer. Kiedy zapytałam, powiedziała, że stamtąd sprowadza tylko podróbki chanel itp, ale informuje o tym w aukcji. Wcześniej widziałam jak sprzedawała owe podróbki, ale nie było słowa, że to podróbki... I tak po za tym, gdzie mogę kupić ORYGINALNE conversy do 150zł. Czasem mają promocję, szkoda, że o tym że mieli w makro tanio dowiedziałam się po kupnie na allegro... Pomocy dziewczyny!
Luflee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
allegro, converse, podróbki, tanio

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości