W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-06-29, 12:21   #3481
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Cascada, Buahhot
M闚i豉m ju, 瞠 w gimnazjum mia豉m konkretnego downa
Nie bola這, bo by豉m znieczulona % kolega, kt鏎y si tym zajmowa mi robi.
Dziwi si tylko,瞠 nic mi si nie sta這-bo alkohol rozrzedza krew i mog這 by niefajnie.
No nic, g逝pota boli na szcz窷cie ju go nie mam.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

dziewczynka z gimnazjum, kt鏎ej palma odbi豉
OMG szalona ja bym w 篡ciu po alko nie posz豉 na 瘸dne przebicie no i jeszcze w takim miejscu

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-29, 12:31   #3482
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
OMG szalona ja bym w 篡ciu po alko nie posz豉 na 瘸dne przebicie no i jeszcze w takim miejscu
to nie szalenstwo to glupota
Stary 2011-06-29, 12:42   #3483
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 747

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie....
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-06-29, 12:44   #3484
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Cytat:
chcialabym zobaczyc co by zrobili jakby dostala krwotoku i trzeba by wiesc ja ja pogotowie czy wezwac karetke
i jak by sie tlumaczyli
ja tez bylam glupia ale bez przesady

a w ogole wam nie mowilam, ale wczoraj dostalam fotki na poczte blogowa od jednej wizazanki co tez pofarbowala 219 podczytujac nas i tez ma ciezkie wloski i slicznie jej wyszlo
takze moja mania trwa dalej i mysle ze mi tez wyjdzie ok
jakby nie ten sped jutro to bym jutro farbnela, a tak zrobie wlosy na zel, to potem znow musze ten lep zmyc, odczekac i tak bedzie trwalo i sie nie doczekam chyba

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-06-29 o 20:59 Pow鏚: post pod postem
blond bunny jest offline  
Stary 2011-06-29, 12:49   #3485
snowhitee
Zakorzenienie

ja jak sz豉m si kolczykowa to by這 to du穎 du穎 wcze郾iej zaplanowane, prze篡wane i wyczekiwane przeze mnie i nie 瘸逝j ale wszystko z g這w wiadomo jak by豉m "ma這lata" to kupowane by造 jak najwi瘯sze kolczyki, 瞠by na pewno wszyscy widzieli a teraz to dos這wnie b造szcz帷a kropeczka, tyci tyci wszystko, przyjemne dla oka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Novelove ale Ci si dosta這

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-29, 12:53   #3486
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
ja jak sz豉m si kolczykowa to by這 to du穎 du穎 wcze郾iej zaplanowane, prze篡wane i wyczekiwane przeze mnie i nie 瘸逝j ale wszystko z g這w wiadomo jak by豉m "ma這lata" to kupowane by造 jak najwi瘯sze kolczyki, 瞠by na pewno wszyscy widzieli a teraz to dos這wnie b造szcz帷a kropeczka, tyci tyci wszystko, przyjemne dla oka

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Novelove ale Ci si dosta這
Snow chyba tylko tobie spodoba豉 si tuniczka.. a jednak nie kupuje, jako 幢e si w niej czuje i ta koronka mi si nie widzi

Dziewczyny jutro wyniki z matury, boje si strasznieee
trzymajcie kciuki, obym tylko matme zda豉 bo ja nie wiem jak sobie poradz
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-06-29, 12:55   #3487
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Nikola da豉 rad ! zdasz i nie stresuj si

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-06-29, 12:55   #3488
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Snow chyba tylko tobie spodoba豉 si tuniczka.. a jednak nie kupuje, jako 幢e si w niej czuje i ta koronka mi si nie widzi

b璠 trzyma kciuki mocno spokojnie, b璠zie dobrze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:02   #3489
caskada
Zakorzenienie

no oczywiscie sa szalenstwa rzeczy robione pod wplywem chwli ale nie zagrazaja naszemu zdrowiu a sa czyste durnoty robione pod wplywem %
ja rowniez zrobilam sobie kolczyk w nosie jak juz urodzilam malego mozna by zapytac "gdzie bylam wczesniej" ale jakos tak w wieku 27 lat do tego dojrzalam i zrobilam to profesjonalnie w gabinecie...kazdy sie dziwil ze znajomych (bo nikt nie ma) ze taka" starsza i se kolczyk zrobila"ale jak widac wtedy tez mnie naszlo...i oczywiscie akceptuje male kolczyki na twarzy tak samo jak male tatoo na ciele
Stary 2011-06-29, 13:05   #3490
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

ja te akceptuje kolczyki i tatuaze na ciele, bardzo podobaj mi si na kim bo mnie samej jako nie ci庵nie

buahhot jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:05   #3491
caskada
Zakorzenienie

i tak to jest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif 0dance3.gif (4,2 KB, 87 za豉dowa)
Stary 2011-06-29, 13:05   #3492
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
no oczywiscie sa szalenstwa rzeczy robione pod wplywem chwli ale nie zagrazaja naszemu zdrowiu a sa czyste durnoty robione pod wplywem %
ja rowniez zrobilam sobie kolczyk w nosie jak juz urodzilam malego mozna by zapytac "gdzie bylam wczesniej" ale jakos tak w wieku 27 lat do tego dojrzalam i zrobilam to profesjonalnie w gabinecie...kazdy sie dziwil ze znajomych (bo nikt nie ma) ze taka" starsza i se kolczyk zrobila"ale jak widac wtedy tez mnie naszlo...i oczywiscie akceptuje male kolczyki na twarzy tak samo jak male tatoo na ciele
ja te robi豉m w salonie wszystkie, nawet w uszach sama bym w 篡ciu sobie czego nie przebi豉

Dobra uciekam z psem na spacer i do pracy Mi貫go dnia blondasy s這鎍a wi璚ej u mnie na razie 鈍ieci

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:12   #3493
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Dzi瘯uje Snow i Paulinka kochane jeste軼ie
Od wczoraj ju strasznie si denerwuje, w nocy bola mnie brzuch.. ja nie wiem co to jutro b璠zie. Boj si o matematyk bo s豉ba jestem i dla mnie by豉 dosy trudna, generalnie moje problemy z matematyk wynikaj z tego ,瞠 mia豉m nauczycielki, kt鏎e nie umia造 dobrze t逝maczy. Chodzi豉m na korepetycje, wedug tej pani, kt鏎a mnie uczy豉 taka t瘼a nie jestem. Humanistka ze mnie po mamie. Albo zdam na to 30% jakim cudem albo zabraknie mi punktu z tego co patrzy豉m odp. oby nie..
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:17   #3494
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

chyba musz znale潭 jak捷 prac weekendow macie jakie propozycje ? tylko nie hostessowanie :P

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:29   #3495
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆

Nie.. co go obchodzi kt鏎e oko jak moc?
Piszesz, 瞠 jedna soczewka o mocy takiej a druga o takiej.. ale jak ju przyjd to trzymaj je w odpowiednich komorach i nie pomyl
no w豉snie nie wiedzi豉m tego... napisa軛 mu oko lewe -2,25 oko prawe -2,00 chyba sie domy郵i o co mi chodzi這 a w tych soczewkach bede mia豉 to pudeleczko czy musze je kupi?? wiem ze plyn mo積a kupi w naturze to kupie ale ten pojemniczek????

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
fujjjjjjj !!!! yatta!!!

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Lady, Snow dzi瘯i mi na 篡wo si podoba strasznie
郵iczny sweterek jak taki wyczaje to te kupie ale na zakupach bede dopiero za 2 tyg

Cytat:
ja bym nigdy tak nie zrobi豉!!! dobrze ze wszystko wporz康ku (ja robi豉m kolczyk w p瘼ku w profesjonalnym salonie i tak mi krzywo zrobili a p瘼ek gi sie 8-9 miesi璚y ale jest ok 豉dnie wygl康a a ten salon omijam wielkim 逝kiem )
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:37   #3496
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
no moze i tak ...mozesz tez urodzic po terminie do tygodnia to norma ja slyszalam ze na szybkosc porodu wplywa to jak kobieta do konca jest sprawna fizycznie czyli np ja w dzien kiedy rodzilam wspielam sie na okno i sobie firanki czepialam swieze pozniej rozbolal mnie brzuch wiec sie polozylam odpoczac i "puffff" peklo mi jakby balon strzelil w srodkuto byl oczywisty znak ze w droge juz czas natychmiastwogole do samego konca pracowalam caly czas bylam na nogach wiedzialam ze ruch sprawnosc fizyczna pomoga mi podczas porodu
staram si jak mog, 瞠by aktywnie sp璠za czas, ale te cholerne obrz瘯i mi si robi jak tylko stoj w miejscu teraz spaceruj i le輳 na zmian zeby tylko r璚e przesta造 mi dr皻wie...
zastanawiam si, czy b璠 wiedzia豉 kiedy 'to' si zaczyna, niekt鏎e dziewczyny maj tylko b鏊e z krzy瘸, bez skurczy

zaraz nas laski opietrusz za te porodowe historie

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
musi by dobrze

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-06-29, 13:46   #3497
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
staram si jak mog, 瞠by aktywnie sp璠za czas, ale te cholerne obrz瘯i mi si robi jak tylko stoj w miejscu teraz spaceruj i le輳 na zmian zeby tylko r璚e przesta造 mi dr皻wie...
zastanawiam si, czy b璠 wiedzia豉 kiedy 'to' si zaczyna, niekt鏎e dziewczyny maj tylko b鏊e z krzy瘸, bez skurczy

musi by dobrze
nie czemu to ciekawe co moze niektore z nas czekac w przyszlosci, jesli nie wszystkie
Stary 2011-06-29, 13:57   #3498
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
nie czemu to ciekawe co moze niektore z nas czekac w przyszlosci, jesli nie wszystkie
Bunny, ja chyba przewra磧iwiona jestem strasznie mi przeszkadzaj dziewczyny, kt鏎e nie potrafi m闚i o niczym innym jak tylko dzieciach, porodach itp. Rozumiem, 瞠 ka盥a (o ile bedzie chcia豉) b璠zie przez to przechodzi, ale ile mo積a
jaki czas temu na weselu dwie laski przy sporym stole zacz窸y sobie opowiada o zasranych pieluchach, odchodz帷ym czopie i wsadzaniu hemoroid闚 w ty貫k, no prosz Ci... m鎩 P ma這 nie wyszed z siebie
to samo na portalach spo貫czno軼iowych, znajduj dawno nie widzian kole瘸nk i zamiast jej zdj璚ia jest milion fotek bobasa, od razu mam ochot jej napisa "ale si zmieni豉"

i w豉郾ie dlatego lubi laski, jak nasza Caskada i Paulinka, bo to dow鏚 na to, 瞠 mo積a by normaln matk bez zapominania o sobie

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:58
asia_102 jest offline  
Stary 2011-06-29, 14:01   #3499
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej Dziewczyny

Ale macie porodowe tematy

A co do kolczykow to ja lubi malutkie ale np w brwi mi sie bardzo nie podobaja
Ale to kwestia gustu i dobrze ze ka盥a ma inny gust

Nikola
ja tez denerwowalam sie przed matura, a ze zdawalam fizyke to bylo ciezko
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-29, 14:10   #3500
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny, ja chyba przewra磧iwiona jestem strasznie mi przeszkadzaj dziewczyny, kt鏎e nie potrafi m闚i o niczym innym jak tylko dzieciach, porodach itp. Rozumiem, 瞠 ka盥a (o ile bedzie chcia豉) b璠zie przez to przechodzi, ale ile mo積a
jaki czas temu na weselu dwie laski przy sporym stole zacz窸y sobie opowiada o zasranych pieluchach, odchodz帷ym czopie i wsadzaniu hemoroid闚 w ty貫k, no prosz Ci... m鎩 P ma這 nie wyszed z siebie
to samo na portalach spo貫czno軼iowych, znajduj dawno nie widzian kole瘸nk i zamiast jej zdj璚ia jest milion fotek bobasa, od razu mam ochot jej napisa "ale si zmieni豉"

i w豉郾ie dlatego lubi laski, jak nasza Caskada i Paulinka, bo to dow鏚 na to, 瞠 mo積a by normaln matk bez zapominania o sobie
staram sie byc na luzie i nic nie zmieniac w swoim mysleniu zachowaniu czy wygladzie wiek nie jest zadna granica do niczego wiec trudno zebym miala siedziec w kapciach i opowiadac o przedszkolu i jedzonkach
Cytat:

musi by dobrze
no u mnie jak juz mowilam pekl pecherz i zaczely sie potworne bole krzyza ktore dotycza tych co beda miec chlopca aha i w nocy mialam juz skurcze co pol godzi pozniej szybciej (mierzylam z zegarkiem) ale jestem wytrwala to przetrwalam je az do popoludnia inaczej podejrzewam w szitalu by mnie katowali a tak samo sie zaczelo urodzilam bez zadnych znieczulen na zywca
Stary 2011-06-29, 14:20   #3501
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

no u mnie jak juz mowilam pekl pecherz i zaczely sie potworne bole krzyza ktore dotycza tych co beda miec chlopca aha i w nocy mialam juz skurcze co pol godzi pozniej szybciej (mierzylam z zegarkiem) ale jestem wytrwala to przetrwalam je az do popoludnia inaczej podejrzewam w szitalu by mnie katowali a tak samo sie zaczelo urodzilam bez zadnych znieczulen na zywca
A czy jest r騜nica w bolach tych co maja mie ch這pca?
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-29, 14:32   #3502
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
A czy jest r騜nica w bolach tych co maja mie ch這pca?
jest sprawy hormonalne i inne ulozenie brzuszka przy chlopcu i dziewczynce przy chlopcu boli krzyz przy dziewczynce boli brzuch
Stary 2011-06-29, 14:37   #3503
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

wiesz dla mnie to pelna abstrakcja
cos jak bajki opowiadane dzieciom na dobranoc.
kompletnie nie tkwie w temacie, uwazam ze jak juz zajde to 9 mcy to wystarczajaco wiele czasu zeby sie doksztalcic, poznac ludzkie historie na forach i przerazenie ze u mnie bedzie najgorzej
nic nie wiem o hemoroidach, jakis czopach co to takiego? rozwarciu, liczeniu skurczy?!
moja mama miala 2 cesarki wiec tez mi nigdy nic nie opowiadala- ja uspili i tyle- obudzila sie, dostala dzieci i juz.
o praniu pieluch- to ze je chyba gotuje i pierze w proszkach dla dzieci?
w sumie zyje w swojej nibylandii, wiekszosc moich kolezanek ma juz po 1 a niektore i 3 dzieciakow ale mnie to poki co nie kreci
jestem jeszcze zbyt egoistyczna i niedojrzala na dzieciatko- choc tz by chcial i tesciowe tez
ale jak pomysle ile mam odchylow z tz to on tez do dziecka sie nie nadaje na razie.
jesli przyjdzie czas dla mnie na dzidzie to sie zdecyduje, jesli nie... to bede sie spelniac zawodowo a na starosc sobie sprawie hodowle psow o czym od dziecka marzylam
nie bede sie do niczego przymuszac.
nie przeszkadza mi gdy ktos wokol mnie porusza tematy dzieci- bo jak mowie- dla mnie poki co to ciekawostki i bajeczki ktorych slucham z zapartym tchem
wiec gadajcie do woli, ale tez tlumaczcie co nie co
Stary 2011-06-29, 14:43   #3504
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
kompletnie nie tkwie w temacie, uwazam ze jak juz zajde to 9 mcy to wystarczajaco wiele czasu zeby sie doksztalcic, poznac ludzkie historie na forach i przerazenie ze u mnie bedzie najgorzej
nic nie wiem o hemoroidach, jakis czopach co to takiego? rozwarciu, liczeniu skurczy?!
moja mama miala 2 cesarki wiec tez mi nigdy nic nie opowiadala- ja uspili i tyle- obudzila sie, dostala dzieci i juz.
w sumie zyje w swojej nibylandii, wiekszosc moich kolezanek ma juz po 1 a niektore i 3 dzieciakow ale mnie to poki co nie kreci
jestem jeszcze zbyt egoistyczna i niedojrzala na dzieciatko- choc tz by chcial i tesciowe tez
ale jak pomysle ile mam odchylow z tz to on tez do dziecka sie nie nadaje na razie.
jesli przyjdzie czas dla mnie na dzidzie to sie zdecyduje, jesli nie... to bede sie spelniac zawodowo a na starosc sobie sprawie hodowle psow o czym od dziecka marzylam
nie przeszkadza mi gdy ktos wokol mnie porusza tematy dzieci- bo jak mowie- dla mnie poki co to ciekawostki i bajeczki ktorych slucham z zapartym tchem
tez kiedys marzylam o hodowli psow a dziecko chcialam adoptowac dobrze ze mi to drugie przeszloa pieski moze niedlugo spelnie cos w tym kierunku

dobrze ze zdajesz sobie sprawe z tego jak narazie postepuje tz ...bo nie zyjemy w swiecie bajek ze po slubie czy dziecku facet sie zmieni owszem na gorsze
najlepiej miec wszystko zaplanowane
przeciez mozna miec tez dziecko po 30 wlasnie ja jestem w tym wieku i nadal nie chce miec drugiego
Stary 2011-06-29, 14:44   #3505
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
mam to samo uwa瘸m ze jestem jeszcze za m這da do dzieci i mnie do nich nie ci庵nie ale zawsze jak rozmawiacie o tym to chetnie czytam ale tak do tego mi nie spieszno musze sie nacieszy wolno軼ia
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-06-29, 14:48   #3506
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
jest sprawy hormonalne i inne ulozenie brzuszka przy chlopcu i dziewczynce przy chlopcu boli krzyz przy dziewczynce boli brzuch
O to nie wiedzialam
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-29, 14:52   #3507
caskada
Zakorzenienie

Smile Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

oczywiscie wiekszosc z was jest mlodziutka szkola praca .... lepiej cieszyc sie wolnoscia jasne po co sobie dupe zawracac ciazami ..tez tak mialam i wiedzialam ze bede miec dziecko przed 30
Stary 2011-06-29, 14:53   #3508
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiscie wiekszosc z was jest mlodziutka szkola praca .... lepiej cieszyc sie wolnoscia jasne po co sobie dupe zawracac ciazami ..tez tak mialam i wiedzialam ze bede miec dziecko przed 30
Wysz這 klilka lat przed 30
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-06-29, 14:54   #3509
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
tez kiedys marzylam o hodowli psow a dziecko chcialam adoptowac dobrze ze mi to drugie przeszloa pieski moze niedlugo spelnie cos w tym kierunku

dobrze ze zdajesz sobie sprawe z tego jak narazie postepuje tz ...bo nie zyjemy w swiecie bajek ze po slubie czy dziecku facet sie zmieni owszem na gorsze
najlepiej miec wszystko zaplanowane
przeciez mozna miec tez dziecko po 30 wlasnie ja jestem w tym wieku i nadal nie chce miec drugiego
i ja cos czuje ze wlasnie pisane mi bedzie dziecko dopiero po 30...
bo wczesniej sama raczej sie nie zdecyduje, no chyba ze sie zdarzy to bedzie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
mam to samo uwa瘸m ze jestem jeszcze za m這da do dzieci i mnie do nich nie ci庵nie ale zawsze jak rozmawiacie o tym to chetnie czytam ale tak do tego mi nie spieszno musze sie nacieszy wolno軼ia
dokladnie tak samo mysle
Stary 2011-06-29, 14:56   #3510
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Wysz這 klilka lat przed 30
urodzilam w wieku 27 lat czyli zaszlam w ciaze jak mialam skonczone 26 uwazam ten wiek przed 30
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif 36_1_20.gif (25,9 KB, 88 za豉dowa)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-06-29 o 14:58
caskada jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.