W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-05, 21:32   #4591
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Przes逝cha豉m Pare kawa趾闚 mi sie spodoba這 A reszta taka powiedzialabym do potupania
ja zawsze mam tak ze im wiecej razy slucham tym wiecej mi sie podoba
i juz mam ochote na impreze

jestem wsciekla znow na tz ma w weekend urodziny i myslalam ze pojdziemy na impreze albo pojedziemy nad jeziorko a on mi dzis mowi- ze sprosil kumpli na sobote do nas na popijawe i co ja na to
no i doszlo do klotni i focha obop鏊nego
smutno mi i mam ochote mu cos odwalic w ta sobote...
sama nie wiem co robic... u nas jak zawsze wzloty i upadki...
ale! spotkalam boksera i flirtowalam dobre pol godziny
a potem nadszedl owczarek i tez flirtowalam. i widzialam ze bokser zazdrosny o owczarka i zdaje mi sie ze oni sie znaja ale chyba nie lubia sie- bo b. wiedzial jak nazywa sie pies o.
takze juz czuje ze lekko sie zemscilam

ej! a lasce wypada pierwszej zaprosic na kawe lub randke/spacer?
jak uwazacie?
Stary 2011-07-05, 21:34   #4592
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Witam Was dziewczynki

Mam nadziej, 瞠 mnie jeszcze pami皻acie jestem po ok. 6 myciach po farbowaniu a kolor WCALE si nie wyp逝kuje. Nie wiem, czy ta farba jest taka dobra, czy to moje w這sy dobrze z豉pa造 barwnik. Wstawiam zdj璚ia. Dla przypomnienia: syoss 6-8 ciemny blond, kt鏎y wci捫 z blondem ma niewiele wsp鏊nego
ale cieeeemnee

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
a ja nosze platformy do spodenek nie podoba mi sie polaczenie adidasy i spodenki przeciez ulica to nie boisko do sukienek zakladam cos delikatniejszego nie znosze widoku babcinych papci na ulicy czyli balerin kojarza mi sie z komunia i dzieciami..;lubie styl kobiecy ale nie dzieciecy wole juz sandalki jakies
a Ty znowu z tymi balerinami daj spok鎩 odpowiedni model wcale nie musi wygl康a babcinie i papciowato przecie. I 豉dnie ubrana dziewczyna mo瞠 wygl康a w nich r闚nie sexy jak inna w platformach

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
to juz ty wiesz co cie boli i czego zazdroscisz
i tak sie nie przyznasz.
moze wlasnie tego luzu ze ty sie nie odwazylabys tak ubrac a one tak sie ubieraja i swietnie bawia? i sa oblegane na imprezie? nie wiem.
czyli gdybys mnie widziala na zywo tez bys mna gardzila
bo nosze szpile, ultramini, dekolty, mocny makijaz, kilo bizuteri... wyliczac dalej?
jedyne co to ze sie nie opalam- wow!
dla mnie to jest pustackie myslenie- bo juz je oceniasz po wygladzie, a nie znasz ich.
o to zaszczyt rzeczywi軼ie przepraszam Ci Bunny ale nie pokazujesz si w za dobrym 鈍ietle argumentuj帷 swoj wypowied takim tekstem mia豉m nic nie pisa no ale nie da si jak si czyta takie rzeczy zaraz b璠zie, 瞠 jestem o Ciebie zazdrosna i mam kompleksy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
Wrzuci豉m do albumu zdj璚ie koloru w s這鎍u plus gratis
郵iczny

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:40   #4593
Yattamanka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 529

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
ale cieeeemnee

a Ty znowu z tymi balerinami daj spok鎩 odpowiedni model wcale nie musi wygl康a babcinie i papciowato przecie. I 豉dnie ubrana dziewczyna mo瞠 wygl康a w nich r闚nie sexy jak inna w platformach

o to zaszczyt rzeczywi軼ie przepraszam Ci Bunny ale nie pokazujesz si w za dobrym 鈍ietle argumentuj帷 swoj wypowied takim tekstem mia豉m nic nie pisa no ale nie da si jak si czyta takie rzeczy zaraz b璠zie, 瞠 jestem o Ciebie zazdrosna i mam kompleksy

郵iczny
Bo to Snow wszystko zale篡 od tego kto te baleriny zak豉da ja tam lubi bo niestety ale (przyznaje si bez bicia) mam problem z punktualno軼i wi璚 ci庵le gdzie biegn i w baleronkach jest mi po prostu wygodniej i jako nie zauwa篡豉m by mniej si faceci ogl康ali - wi璚 chyba tak 幢e w nich nie wygl康am

ζdna kobieta (i 瞠by nie by這 - nie m闚i o sobie a og鏊nie) to nawet jak g逝pi tshirt i sprane dzinsy za這篡 to b璠zie pi瘯na i sexi

Fakt - argument 1 klasa

A z tym 郵iczny to kolor czy psiak ?
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:40   #4594
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
poniewaz aceton jest drogi i sporo go idzie na jeden raz to ja mam tajemny sposob
moczenie wacikow sie nie sprawdza- przynajmniej u mnie i jedne pazurki odchodza inne nie i lipa...
ja leje po prostu tyle tylko do filizanki zeby zamoczyc pazurki na plasko okolo kieliszka i mocze pazurki najpierw jednej reki a pozniej drugiej.
Zajmuje mi to kolo 40-50 minut i najczesciej robie to jak ogladam jakis serial w tv
dobre dobre, na pewno skorzystam czyli, podsumowujac:
1. na poczatku zmatowic plytke bloczkiem
2. porzadnie odsunac skorki
3. ponakladac wszystko unikajac skorek
4. aby sciagnac spilowac lakier (jak duzo?)
5. pomoczyc w acetonie sposobem Bunny
6. usunac lakier a to co zostalo spilowac
i wsio ?

a uwazasz, ze lepiej uzupelniac lakier czy usunac calkowicie i od nowa (zakladajac, ze chce pomalowac na ten sam kolor jeszcze raz) ?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
ale cieeeemnee
wiem nooooo obiecalyscie, ze sie wyplucze !
Stary 2011-07-05, 21:41   #4595
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
I tak uwa瘸m, 瞠 jest lepiej i cho ja teraz gustuje w ja郾iejszych blondach to trzeba powiedzie, 瞠 kolor sam w sobie jest b 豉dny
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:47   #4596
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Bo to Snow wszystko zale篡 od tego kto te baleriny zak豉da ja tam lubi bo niestety ale (przyznaje si bez bicia) mam problem z punktualno軼i wi璚 ci庵le gdzie biegn i w baleronkach jest mi po prostu wygodniej i jako nie zauwa篡豉m by mniej si faceci ogl康ali - wi璚 chyba tak 幢e w nich nie wygl康am

ζdna kobieta (i 瞠by nie by這 - nie m闚i o sobie a og鏊nie) to nawet jak g逝pi tshirt i sprane dzinsy za這篡 to b璠zie pi瘯na i sexi

Fakt - argument 1 klasa

A z tym 郵iczny to kolor czy psiak ?
a no w豉snie ja latam ca造 cza w p豉skim obuwiu czy to sanda趾i czy baleronki i jako faceci te na mnie uwag zwracaj i nie ubieram sie wyzywaj帷o a normalnie skoro mo積a i tak to po co przegina

argument mnie zabi bardzo lubi Bunny i nie 瞠bym si czepia豉, po prostu mnie to uderzy這 jak przeczyta豉m

a 郵iczny i kolor i psiak r闚nie oczywi軼ie naprawd w s這nku wida dok豉dnie 瞠 jest tak 豉dnie delikatnie ch這dno

Cytat:
i wsio ?

a uwazasz, ze lepiej uzupelniac lakier czy usunac calkowicie i od nowa (zakladajac, ze chce pomalowac na ten sam kolor jeszcze raz) ?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

no kurde no muuusi w ko鎍u ale dobrze si czujesz chyba, to najwa積iejsze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:50   #4597
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 745

Cytat:
ja zawsze mam tak ze im wiecej razy slucham tym wiecej mi sie podoba
i juz mam ochote na impreze

jestem wsciekla znow na tz ma w weekend urodziny i myslalam ze pojdziemy na impreze albo pojedziemy nad jeziorko a on mi dzis mowi- ze sprosil kumpli na sobote do nas na popijawe i co ja na to
no i doszlo do klotni i focha obop鏊nego
smutno mi i mam ochote mu cos odwalic w ta sobote...
sama nie wiem co robic... u nas jak zawsze wzloty i upadki...
ale! spotkalam boksera i flirtowalam dobre pol godziny
a potem nadszedl owczarek i tez flirtowalam. i widzialam ze bokser zazdrosny o owczarka i zdaje mi sie ze oni sie znaja ale chyba nie lubia sie- bo b. wiedzial jak nazywa sie pies o.
takze juz czuje ze lekko sie zemscilam

ej! a lasce wypada pierwszej zaprosic na kawe lub randke/spacer?
jak uwazacie?
Ja tez tak mam Jutro sobie jeszcze raz przeslucham na spokojnie

A co do tego pytania to wg mnie wypada. Wiadomo ze nie ma co od razu odwalac jakiegos podrywu ale spacer czy kawa. Czemu nie Tylko trzeba wyczuc czy facet jest wogole zainteresowany
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:51   #4598
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
a no w豉snie ja latam ca造 cza w p豉skim obuwiu czy to sanda趾i czy baleronki i jako faceci te na mnie uwag zwracaj i nie ubieram sie wyzywaj帷o a normalnie skoro mo積a i tak to po co przegina

argument mnie zabi bardzo lubi Bunny i nie 瞠bym si czepia豉, po prostu mnie to uderzy這 jak przeczyta豉m

a 郵iczny i kolor i psiak r闚nie oczywi軼ie naprawd w s這nku wida dok豉dnie 瞠 jest tak 豉dnie delikatnie ch這dno
Dok豉dnie - powiem wi璚ej - w "starciu" z takimi pannami gdzie na ulicy faceci (nie m闚ie smarki tylko faceci) pr璠zej za mn si obejrz.. wierzy nie musicie wa積e, 瞠 ja wiem.. wi璚 zazdro軼i naprawd nie ma czego

No a argument.. ja ju si ustosunkowa豉m wy瞠j

A kolorek w豉郾ie mnie si podoba, dzi nawet pochwa喚 dosta豉m strasznie mnie wkurza, 瞠 zawsze jak przy oknie robi to taki dziwny ten kolor wychodzi :/ a i jeszcze ostatnio te dni non stop pochmurne to nawet nie mia豉m jak pokaza prawdziwego kolorku ale pono upa造 id.. wi璚 czekam
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:57   #4599
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
zacisn窸am nogi i jako si telepi
zrobi豉m foty telefonem, nie wiem czy co to pomo瞠, ale zawsze
dla por闚nania pierwsza fota po pierwszym farbowaniu
豉dnie Asiu wysz這
jak zd捫ysz to zapodaj w dziennym

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Hmmm wydaje sie podobnie jak u Yatty Wcale nie tak ciemno
Fajny kolorek, moze mi sie wyrowna nareszcie.

O dzizyz ide jutro po te farby,zrobie zapas bo mi jeszcze wykupia i bedzie A wrazie jak bede wyjezdzac to bede musiala na szybko farbowac

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Lady Wstawilam ci fotki gdzie mamwlosy Vikingiem robione Tylko patrz na te wlosy jasne u gory Kolor piekny wgmnie
bardzo 豉dny faktycznie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:00   #4600
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
i wsio ?

bedziesz miec przeciez w zestawie instrukcje
na poczatku dezynfekujesz 豉pki cleanerem, opilowujesz ksztalt pazurkow, potem odsuwasz skorki, matowisz bloczkiem... odpylasz, przemywasz cleanerem, nakladasz base utwardzasz, nakladasz kolor 1-2x utwardzasz pomiedzy nimi, nablyszczasz utwardzasz, przemywasz cleanerem i gotowe. oliwka na skory i pod pazurek.

jak sciagasz to najpierw matujesz ale pilnikiem- tak zeby cala powierzchnie lakieru zmatowic a potem moczysz jakies 20 minut.
i odrywasz co ci odlezie a co nie to spilowujeszdelikatnie i powoli do golego.
i potem matowisz przy skorkach, najpierw odsuwasz skorki ni nakladasz od nowa.
lakierow sie nie uzupelnia- zawsze sie sciaga i naklada od nowa- bo nie uda ci sie uzupelnic zeby znaku nie bylo, zreszta gora 2-3 tyg. ponosisz lakierozel i zacznie odlazic

Cytat:

snow kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie.
sorry ale mnie w✂✂✂✂iaja wasze teksty i nie raz przez wasza nietolerancje odechciewa mi sie tu w ogole siedziec i zagladac
bo jak ktos sie ubiera jak klon albo babcinie- czytaj wy! to jest za✂✂✂isty a jak ma swoj styl i ubiera sie sexi to juz jest dziwka
niech kazdy ubiera sie jak chce i nie komentujmy i juz
Stary 2011-07-05, 22:00   #4601
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie - powiem wi璚ej - w "starciu" z takimi pannami gdzie na ulicy faceci (nie m闚ie smarki tylko faceci) pr璠zej za mn si obejrz.. wierzy nie musicie wa積e, 瞠 ja wiem.. wi璚 zazdro軼i naprawd nie ma czego

A kolorek w豉郾ie mnie si podoba, dzi nawet pochwa喚 dosta豉m strasznie mnie wkurza, 瞠 zawsze jak przy oknie robi to taki dziwny ten kolor wychodzi :/ a i jeszcze ostatnio te dni non stop pochmurne to nawet nie mia豉m jak pokaza prawdziwego kolorku ale pono upa造 id.. wi璚 czekam
Id id Mi dzisiaj slonce tak po galach walilo przez okno ze

Prawda takaze jak laska fajna to i za taka w dresie sie obejrza.Ja dzisiaj szlam w jeansach i eko skorce a i tak mnie nawet zaczepili To te w這sy, na bank!
Nosze baleriny bo mi tak wygodnie, jak mam ochote na szpilki, ubieram szpilki. Jak mam ochote na trampki to i trampki ubiore i i tak bede fajna Niech sobie kazdy chodzi jak chce. Ja tam nie uwazam zebym sieubierala babcinie czy cos

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-07-05 o 22:02
Stary 2011-07-05, 22:01   #4602
snowhitee
Zakorzenienie

aaa zapomnia豉m si Wam pochwali wesz豉m dzi do takiego sklepiku gdzie maj odzie outletow i te troch u篡wanej samych znanych firm iii wysz豉m z 2 bluzeczkami NOWYMI z metkami jedna z new look za 19z a druga papaya za 12z tak si ciesz jak dziecko

Cytat:

to mo瞠 ju zostaniesz przy tej farbce

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:05   #4603
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
na poczatku dezynfekujesz 豉pki cleanerem, opilowujesz ksztalt pazurkow, potem odsuwasz skorki, matowisz bloczkiem... odpylasz, przemywasz cleanerem, nakladasz base utwardzasz, nakladasz kolor 1-2x utwardzasz pomiedzy nimi, nablyszczasz utwardzasz, przemywasz cleanerem i gotowe. oliwka na skory i pod pazurek.

jak sciagasz to najpierw matujesz ale pilnikiem- tak zeby cala powierzchnie lakieru zmatowic a potem moczysz jakies 20 minut.
lakierow sie nie uzupelnia- zawsze sie sciaga i naklada od nowa- bo nie uda ci sie uzupelnic zeby znaku nie bylo, zreszta gora 2-3 tyg. ponosisz lakierozel i zacznie odlazic

sorry ale mnie w✂✂✂✂iaja wasze teksty i nie raz przez wasza nietolerancje odechciewa mi sie tu w ogole siedziec i zagladac
bo jak ktos sie ubiera jak klon albo babcinie- czytaj wy! to jest za✂✂✂isty a jak ma swoj styl i ubiera sie sexi to juz jest dziwka
Ale powiedz mi czemu ty uparcie twierdzisz ze jak ktos nie wiem, nie chodzi w mini i szpilkach to oznacza ze ubiera sie "babcinie"? Tak samo, mini itd nie oznacza tego ze ktos maswoj styl... Bo to tez moze isc pod klonowanie bo pelno takich lasek widuje

Kazdy niech sie ubiera jak chce... ale bez przesady ze jak sie komus cos nie podoba to od razu zazdrosc albo niewiadomo co Gusta sa rozne.
Stary 2011-07-05, 22:07   #4604
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez tak mam Jutro sobie jeszcze raz przeslucham na spokojnie

A co do tego pytania to wg mnie wypada. Wiadomo ze nie ma co od razu odwalac jakiegos podrywu ale spacer czy kawa. Czemu nie Tylko trzeba wyczuc czy facet jest wogole zainteresowany
wydaje mi sie ze jest zainteresowany ale jakos takie za powolne podchody robi jak na mnie oj w razie co zagram tak zeby byla wolna furtka a wiem ze ma teraz duzo wolnego czasu
no i ta dzisiejsza zazdrosc jak sie przywitalam z o. i patrzylam za nim i sie usmiechalismy

Cytat:

Yatta mam byc szczera?
teraz to sie dla mnie dowartosciowujesz kobieto prosze cie...
no zal.

szczerze, nie chwalac sie, z reka na sercu,ale nie znam innej dziewczyny ktora by miala takie wziecie i zainteresowanie ze strony meskiej jak ja w realu... zadna z moich kolezanek, dziewczyn z ktorymi okazyjnie imprezowalam itp. o czyms to swiadczy.
i o ile za zwykla dziewczyna szara-myszka obejrzy sie 10 to za mna 100
i nie chwale sie, ale wasza nietolerancja po prostu mnie juz maksymalnie zaczela draznic.
i jeszcze nieszczerosc i hipokryzja.
a wiec peace &love i wrocmy do naszego bycia slodko-pierdzacymi
Stary 2011-07-05, 22:07   #4605
snowhitee
Zakorzenienie

i jeszcze zapomnia豉m o k徙iel闚kach dla T adidasa nowych za 25z

Cytat:

a mi si odechciewa jak czytam co czytam po takich tekstach nie ma si co dziwi, 瞠 ci庵le istniej durne stereotypy... ja nie pisze nigdzie, 瞠 jestem za✂✂✂ista bo ubieram si tak i tak i te nie pisze od razu 瞠 kto jest dziwka bo tak i srak. Ale ludzie troch wyczucia naprawd nie musisz tego bra do siebie, o gustach si nie dyskutuje, ja po prostu musia豉m si wypowiedzie na temat Twojego argumentu

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:09   #4606
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
I tak uwa瘸m, 瞠 jest lepiej i cho ja teraz gustuje w ja郾iejszych blondach to trzeba powiedzie, 瞠 kolor sam w sobie jest b 豉dny
dzi瘯uj Rzeczywi軼ie, kolor sam w sobie nie jest z造, ale marzy豉m o takim z pude趾a co oczywi軼ie rzadko jest mo磧iwe

Cytat:

no kurde no co w豉郾ie nie chce za bardzo menda jedna taaak, czuj si b. dobrze musz przyzna, zreszt ka盥y mi m闚i, 瞠 jest lepiej. Widocznie blond nie by mi pisany

Cytat:

ja wiem ja wiem bo og鏊nie t instrukcj mam, ale wiesz.. Nie zawsze tam pisz tak, jak powinno si robi (czyt. 軼i庵anie lakieru). Gdyby nie Ty, to pewnie po samym wymoczeniu kln窸abym pod nosem 瞠 nie z豉zi Jako na dniach b璠 Mamu軼e 軼i庵a hybryd z paznokci (wcze郾iej robi豉 u manicurzystki) i zobaczymy co mi wyjdzie Jakby co mi wysz這 w praniu to mog si Ciebie jeszcze poradzi prawda ?
Stary 2011-07-05, 22:10   #4607
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Snow pokazuj szybciutko

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:13   #4608
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
wydaje mi sie ze jest zainteresowany ale jakos takie za powolne podchody robi jak na mnie oj w razie co zagram tak zeby byla wolna furtka a wiem ze ma teraz duzo wolnego czasu
no i ta dzisiejsza zazdrosc jak sie przywitalam z o. i patrzylam za nim i sie usmiechalismy

Yatta mam byc szczera?
no zal.

szczerze, nie chwalac sie, z reka na sercu,ale nie znam innej dziewczyny ktora by miala takie wziecie i zainteresowanie ze strony meskiej jak ja w realu... zadna z moich kolezanek, dziewczyn z ktorymi okazyjnie imprezowalam itp. o czyms to swiadczy.
i nie chwale sie, ale wasza nietolerancja po prostu mnie juz maksymalnie zaczela draznic.
no w豉郾ie nie jeste鄉y takimi jak mo積a zauwa篡, bo jak co kogo uderzy to wali o tym szczerze a nie pisze tak tak Bunny, masz za✂✂✂isty styl, zgadzam si z Tob w 100% itd itp. Chyba nie o to chodzi

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Snow pokazuj szybciutko
jutro poka瞠 tak og鏊nie to od jutra mam wolne i zaraz wyjazd

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:14   #4609
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Ale powiedz mi czemu ty uparcie twierdzisz ze jak ktos nie wiem, nie chodzi w mini i szpilkach to oznacza ze ubiera sie "babcinie"? Tak samo, mini itd nie oznacza tego ze ktos maswoj styl... Bo to tez moze isc pod klonowanie bo pelno takich lasek widuje

Kazdy niech sie ubiera jak chce... ale bez przesady ze jak sie komus cos nie podoba to od razu zazdrosc albo niewiadomo co Gusta sa rozne.
ja nie uwazam ze jak nie mini to babciny styl- czeko nie wmawiaj mi prosze.
babciny styl... a wiec- sa to baleriny jednokolorowe w stonowanym kolorze a wiec bez, ecru, braz, rudy..., plaskie buty to sie chyba zwie mokasyny? i te plaskie z okraglymi noskami i w kolorze bezu...ecru sweterki w romby,kraty, kwiaty, druciane zwykle w kroju, bluzki z dlugim rekawem bawelniane, torebki listonoszki w charakterystycznym kroju i wiecie pewnie o co mi chodzi...
bluzki luzne w kwiaty, koszule z zabotami
sorry ale dla mnie to jest dopiero badziewny styl a wiele osob sie tak ubiera!

a moj sty sklada sie z mini, szpilek i obcislej gory, ewentualnie obcisle spodnie dzinsy, mocny makijaz oczu i ust, duzo srebrnej i z bialego zlota bizuterii innej nie nosze!
i co jestem gorsza?
a no i blond wlosy- obsesyjnie.
teraz mozecie mnie zabic.
Stary 2011-07-05, 22:17   #4610
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ubieram si jak klon - a przynajmniej tak nie uwa瘸m.. nie nazywam te tych lasek dziwkami - a jedynie stwierdzam, 瞠 jest mi ich 瘸l 瞠 nie s faceta w stanie zainteresowa niczym innym ni tylko cia貫m.. proste

Cytat:
aaa zapomnia豉m si Wam pochwali wesz豉m dzi do takiego sklepiku gdzie maj odzie outletow i te troch u篡wanej samych znanych firm iii wysz豉m z 2 bluzeczkami NOWYMI z metkami jedna z new look za 19z a druga papaya za 12z tak si ciesz jak dziecko

to mo瞠 ju zostaniesz przy tej farbce
Ty to masz dobrze

No a kolorek na d逝go軼i to majirelka paletka to sam odrost, ale m闚i jako tak srebrno mi wysz這 i si przestraszy豉m bo nie chc wygl康a jak ta babka z pude趾a :/
I je郵i mam by szczera to wydaje mi si, 瞠 majiblond lepiej poradzi sobie z odrostem (a te jest 12%)..

Wi璚 Bunny i inne cimno i cie磬orasja郾iaj帷ow這se - nie namawiam, 瞠by potem nie by這 na mnie - bo jednak niestety to wi瘯szy koszt - ale mo瞠 warto spr鏏owa?

Cytat:

Cytat:
Yatta mam byc szczera?
no zal.

przepraszam Cie ale pad豉m po tek軼ie, 瞠 si dowarto軼iowuje. Kochanie mo瞠 i mam wad wzroku ale widz kto si za mn ogl康 ai w jakich sytuacjach - wierzy nie musisz jak ju powiedzia豉m..

co do tego co pogrubi豉m to troch musz powiedzie, 瞠 jestem zdezorientowana.. wydawa這 mi si, episa豉 kiedy, 瞠 by豉 na polonistyce wi璚 zak豉dam, 瞠 znasz definicj tych poj耩 a mimo to ich u篡wasz w naszym kierunku - wi璚 nie rozumiem.. szczerze rozmawiamy o tym co ka盥a z nas uwa瘸 nikt nikogo nie obra瘸 kulturalna dyskusja.. wi璚 nie wiem o co biega..

Poza tym m闚isz, 瞠 w Twoim gronie nie ma laski kt鏎a ma wi瘯sze wzi璚ie - a rozmawiamy o ch這pcach czy o m篹czyznach bo to jest r騜nica

Co do pytania czy dziewczyna mo瞠 zaprosi na kaw (faceta z kt鏎ym flirtuje) nawet nie b璠 komentowa bo wydaj mi si nie na miejscu od osoby kt鏎a jest w powa積ym zwi您ku i planuje pow您nie swoj przysz這嗆 i chce "zrobi na z這嗆". Troch to infantylne - wybacz
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:19   #4611
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
babciny styl... a wiec- sa to baleriny jednokolorowe w stonowanym kolorze a wiec bez, ecru, braz, rudy..., plaskie buty to sie chyba zwie mokasyny? i te plaskie z okraglymi noskami i w kolorze bezu...ecru sweterki w romby,kraty, kwiaty, druciane zwykle w kroju, bluzki z dlugim rekawem bawelniane, torebki listonoszki w charakterystycznym kroju i wiecie pewnie o co mi chodzi...

a moj sty sklada sie z mini, szpilek i obcislej gory, ewentualnie obcisle spodnie dzinsy, mocny makijaz oczu i ust, duzo srebrnej i z bialego zlota bizuterii innej nie nosze!
i co jestem gorsza?
Nie wmawiam- po prostu napisa豉s "czytaj wy"przy babcinym stylu dlatego zapyta豉m co to wg ciebie oznacza

I czemu gorsza? 疾 ja czy ktos inny sie tak nie ubiera nie znaczy ze ty jestes gorsza.

Ja tam baleriny lubie, tez dlatego ze sa uniwersalne
Lubie jakies tuniki, jeansy - ale rurki, przylegajace. Mini tezlubie, sukienki lubie ale max do po這wy uda.Bo inaczej sie zle czuje. Leginsy,o
Musi mi sie cos podobac i musi na mniedobrze lezec.
Wiele z tych rzeczy wg ciebie byloby badziewnych a mi sie podoba
I nie czuje sie wcale gorsza.
Branie tez mam i tocalkiem niezle

Kiedys musialam sie dowartosciowywac, teraz nie musze.

A dziwka to laska ktora sie zachowuje jak dziwka.
Stary 2011-07-05, 22:21   #4612
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj Rzeczywi軼ie, kolor sam w sobie nie jest z造, ale marzy豉m o takim z pude趾a co oczywi軼ie rzadko jest mo磧iwe
Wiesz na tych pude趾ach to ja zak豉dam, ze w niekt鏎ych przypadkach to kompueterowo jest a nawet jak to normalne zdj璚ie to jak im si farba w drukarni chlapnie tak jest.. a u Ciebie wygl康a to ca趾iem naturalnie wi璚 nale篡 si cieszy - ciekawe tylko czy jeszcze zamierza si dop逝kiwa

Cytat:

i co jestem gorsza?
Po co si rzucasz? Przecie nikt tu nikogo nie obra瘸..
BEz ci郾ie - spokojnie.
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:21   #4613
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
i jeszcze zapomnia豉m o k徙iel闚kach dla T adidasa nowych za 25z

a mi si odechciewa jak czytam co czytam po takich tekstach nie ma si co dziwi, 瞠 ci庵le istniej durne stereotypy... ja nie pisze nigdzie, 瞠 jestem za✂✂✂ista bo ubieram si tak i tak i te nie pisze od razu 瞠 kto jest dziwka bo tak i srak. Ale ludzie troch wyczucia naprawd nie musisz tego bra do siebie, o gustach si nie dyskutuje, ja po prostu musia豉m si wypowiedzie na temat Twojego argumentu
alez snow to po co wstawiasz ciuchy do szafy i na bloga?
zeby poczuc sie za✂✂✂ista i dowartosciowana bo zaraz ta banda szakali napisze- pieknie wygladasz bla bla ...to co kitka mowila i blog usunela- nieszczerosc!!! a polowa mysli co za worek nalozyla na siebie
o to chodzi.

Cytat:

no kurde no co w豉郾ie nie chce za bardzo menda jedna taaak, czuj si b. dobrze musz przyzna, zreszt ka盥y mi m闚i, 瞠 jest lepiej. Widocznie blond nie by mi pisany

ja wiem ja wiem bo og鏊nie t instrukcj mam, ale wiesz.. Nie zawsze tam pisz tak, jak powinno si robi (czyt. 軼i庵anie lakieru). Gdyby nie Ty, to pewnie po samym wymoczeniu kln窸abym pod nosem 瞠 nie z豉zi Jako na dniach b璠 Mamu軼e 軼i庵a hybryd z paznokci (wcze郾iej robi豉 u manicurzystki) i zobaczymy co mi wyjdzie Jakby co mi wysz這 w praniu to mog si Ciebie jeszcze poradzi prawda ?
prawda
Cytat:
no w豉郾ie nie jeste鄉y takimi jak mo積a zauwa篡, bo jak co kogo uderzy to wali o tym szczerze a nie pisze tak tak Bunny, masz za✂✂✂isty styl, zgadzam si z Tob w 100% itd itp. Chyba nie o to chodzi

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

z tego co zauwazylam to co sie nie pokaze, wystawi to nawet najgorsza szmate potraficie napisac ale fajna bluzka!
ja przynajmniej nie komentuje jak mi sie nie podoba...
a wy zawsze.
takze ja juz zauwazylam ze szczerosc to tak na bakier z wami
nie ze wszystkimi oczywiscie.
i nie bierz do siebie.
chodzi mi o to by co niektore sie zastanowily...
bo jak mowie- tu na watku slodkie pierdzenie a w realu byscie mi niezle dupe objechaly
Stary 2011-07-05, 22:22   #4614
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

i co jestem gorsza?
zobaczymy z czego b璠zie sk豉da si Tw鎩 styl jak zaczniesz chodzi do pracy Bo niestety ale wiele rzeczy kt鏎e wymieni豉s s stosowne do za堯禦y danych prac, cz瘰to nie wypada jednak i嗆 do roboty w mini i obwieszonej jak choinka niestety takie 篡cie

i nie uwa瘸m balerin bo s g豉dkie za babcine babcine mog by mokasyny na obcasie czy typowe dla starszych pa sanda造 na grubym obcasie, by mo瞠 jakie drewniaki jeszcze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:24   #4615
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ej co myslicie?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-baleriny

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpad造 w oko
Stary 2011-07-05, 22:25   #4616
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Snowi poka kochana
u mnie te jest taki sklepik outlet ale je盥輳 te z zami這waniem do sh tego jedynego gdzie same markowe te s
a u siebie w outlecie widzia豉m ostatnio pi瘯n sukienk maxi i powiem Wam 瞠 nie幢e w niej nawet wygl康a豉m ale but闚 do niej nie mam dlatego nie bra豉m
najpierw poszukam jaki sanda趾闚 豉dnych
na pla輳 przecie w szpilkach nie p鎩d
jutro ruszam na zakupy

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:

Snowi a b璠ziesz mia豉 tam dost瘼 do neta? bo my te wybieramy si niebawem i do Mielna zahaczymy na pewno
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:25   #4617
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Czesc dziewczyny
Az nie wytrzymalam i muse napisac
Strasznie mnie irytujesz Bunny tymi Twoimi tekstami pod wzdledem za✂✂✂istosci
Jakos podswuadomie wydaje mi sie ze przyklady ktore podajesz nie sa tylko przykladami.
No sorry ale jak widze laski ktore Ty myslisz ze sa super w bialy dzien wywijace tylkiem to az mi sie zygac chce a tym bardziej im nie zazdroszcze.
A to ze odechciewa Ci sie zagladac do nas odebralam ze nie potrafisz zaakceptowac zdania innych.
Troche wyczucia prosze.

Yatta
Kochana zakochalam sie w Twoich wloskach
Sa teraz tak idealnie g豉dkie i ten kolorek. Teraz tylko niech rosna a bedzie super

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:27   #4618
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
zeby poczuc sie za✂✂✂ista i dowartosciowana bo zaraz ta banda szakali napisze- pieknie wygladasz bla bla ...to co kitka mowila i blog usunela- nieszczerosc!!! a polowa mysli co za worek nalozyla na siebie
o to chodzi.

prawda

z tego co zauwazylam to co sie nie pokaze, wystawi to nawet najgorsza szmate potraficie napisac ale fajna bluzka!
a wy zawsze.
i nie bierz do siebie.
bo jak mowie- tu na watku slodkie pierdzenie a w realu byscie mi niezle dupe objechaly
Nie wiem jak inne dziewczyny wi璚 nie b璠 si wypowiada za kogo, ale mnie jak si co nie podoba to albo nie komentuje albo m闚i - proste..

A co do tego co napisa豉 o Snow to zabi豉s mnie Nie poznaj Ci co w Ciebie dzi wst徙i這.. pokazuje ciuchy nie dlatego, 瞠 wygl康a w nich za✂✂✂i軼ie, pokazuje te kosmetyki - blog z za這瞠nia ma o cyzm opowiada.. zar闚no Snow jak i Kitka opowiada造 o tym co porabiaj..

Wiesz.. id帷 tym tokiem my郵enia mog豉bym powiedzie, 瞠 Ty te wrzucasz nam zdj璚ia tutaj na wiza swoich ciuch闚 by mog豉 us造sze jakie to masz super ciuchy - co jest w og鏊e bzdur totaln :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:28   #4619
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
o to chodzi.

prawda

a wy zawsze.
i nie bierz do siebie.
na blog wstawiam sobie co chc, kupi 豉dne rzeczy to jasne chce si tym pochwali czemu nie ale nie dowarto軼iowuje mnie to uwierz, nie ten wiek a co kto pisze, szczerze nie bior wszystkiego do siebie, nie musi si Wszystkim podoba, wa積e 瞠 mi ma

ja tam zawsze Wszystkim odpisuje szczerze jak kto co pokazuje ostatnim przyk豉dem mo瞠 by sukienka Kitki z all, czy cho熲y pies Buahhot, niewa積e wiele by si tego znalaz這 wydaje mi si, 瞠 dziewczyny te s szczere

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:29   #4620
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ubieram si jak klon - a przynajmniej tak nie uwa瘸m.. nie nazywam te tych lasek dziwkami - a jedynie stwierdzam, 瞠 jest mi ich 瘸l 瞠 nie s faceta w stanie zainteresowa niczym innym ni tylko cia貫m.. proste

Ty to masz dobrze

No a kolorek na d逝go軼i to majirelka paletka to sam odrost, ale m闚i jako tak srebrno mi wysz這 i si przestraszy豉m bo nie chc wygl康a jak ta babka z pude趾a :/
I je郵i mam by szczera to wydaje mi si, 瞠 majiblond lepiej poradzi sobie z odrostem (a te jest 12%)..

Wi璚 Bunny i inne cimno i cie磬orasja郾iaj帷ow這se - nie namawiam, 瞠by potem nie by這 na mnie - bo jednak niestety to wi瘯szy koszt - ale mo瞠 warto spr鏏owa?

przepraszam Cie ale pad豉m po tek軼ie, 瞠 si dowarto軼iowuje. Kochanie mo瞠 i mam wad wzroku ale widz kto si za mn ogl康 ai w jakich sytuacjach - wierzy nie musisz jak ju powiedzia豉m..

co do tego co pogrubi豉m to troch musz powiedzie, 瞠 jestem zdezorientowana.. wydawa這 mi si, episa豉 kiedy, 瞠 by豉 na polonistyce wi璚 zak豉dam, 瞠 znasz definicj tych poj耩 a mimo to ich u篡wasz w naszym kierunku - wi璚 nie rozumiem.. szczerze rozmawiamy o tym co ka盥a z nas uwa瘸 nikt nikogo nie obra瘸 kulturalna dyskusja.. wi璚 nie wiem o co biega..

Poza tym m闚isz, 瞠 w Twoim gronie nie ma laski kt鏎a ma wi瘯sze wzi璚ie - a rozmawiamy o ch這pcach czy o m篹czyznach bo to jest r騜nica

Co do pytania czy dziewczyna mo瞠 zaprosi na kaw (faceta z kt鏎ym flirtuje) nawet nie b璠 komentowa bo wydaj mi si nie na miejscu od osoby kt鏎a jest w powa積ym zwi您ku i planuje pow您nie swoj przysz這嗆 i chce "zrobi na z這嗆". Troch to infantylne - wybacz
spodnie z kokardka i wiekszosc zaprezentowanych ciuszkow od ciebie nosi pol mojego miasta, ale ok dalej sobie mow ze nie jestes klonem moze one sa twoimi klonami?
rozmawiamy o mezczyznach, bo chlopcy mnie nie interesuja a wiec od 23 wzwyz do powiedzmy 40.
co zlego w tym ze pojde z nowym znajomym na kawe? przeciez nie cisne mu do lozka? i kto ma tutaj brudne mysli czy moralnosc?

[QUOTE=czekoladowoo;279589 57]Nie wmawiam- po prostu napisa豉s "czytaj wy"przy babcinym stylu dlatego zapyta豉m co to wg ciebie oznacza

I czemu gorsza? 疾 ja czy ktos inny sie tak nie ubiera nie znaczy ze ty jestes gorsza.

Ja tam baleriny lubie, tez dlatego ze sa uniwersalne
Lubie jakies tuniki, jeansy - ale rurki, przylegajace. Mini tezlubie, sukienki lubie ale max do po這wy uda.Bo inaczej sie zle czuje. Leginsy,o
Musi mi sie cos podobac i musi na mniedobrze lezec.
Wiele z tych rzeczy wg ciebie byloby badziewnych a mi sie podoba
I nie czuje sie wcale gorsza.
Branie tez mam i tocalkiem niezle

Kiedys musialam sie dowartosciowywac, teraz nie musze.

A dziwka to laska ktora sie zachowuje jak dziwka.[/QUOTE]
pamietam ze kiedys cie zjechaly dziewczyny za rozowa bluzke i koszulki z targu/bazarku?
nie pamietam dokladnie, ale pamietam sytuacje- no tak bo to nie h&m, stradi czy inne
zachowuje a nie wyglada! ot co!
[QUOTE=Yattamanka;27958961]Wiesz na tych pude趾ach to ja zak豉dam, ze w niekt鏎ych przypadkach to kompueterowo jest a nawet jak to normalne zdj璚ie to jak im si farba w drukarni chlapnie tak jest.. a u Ciebie wygl康a to ca趾iem naturalnie wi璚 nale篡 si cieszy - ciekawe tylko czy jeszcze zamierza si dop逝kiwa

Po co si rzucasz? Przecie nikt tu nikogo nie obra瘸..
BEz ci郾ie - spokojnie.[/QUOTE]
jestem wyluzowana jak nigdy i mam boski humorek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.