W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-05, 22:30   #4621
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
alez snow to po co wstawiasz ciuchy do szafy i na bloga?
zeby poczuc sie za✂✂✂ista i dowartosciowana bo zaraz ta banda szakali napisze- pieknie wygladasz bla bla ...to co kitka mowila i blog usunela- nieszczerosc!!! a polowa mysli co za worek nalozyla na siebie
o to chodzi.

prawda

z tego co zauwazylam to co sie nie pokaze, wystawi to nawet najgorsza szmate potraficie napisac ale fajna bluzka!
ja przynajmniej nie komentuje jak mi sie nie podoba...
a wy zawsze.
takze ja juz zauwazylam ze szczerosc to tak na bakier z wami
nie ze wszystkimi oczywiscie.
i nie bierz do siebie.
chodzi mi o to by co niektore sie zastanowily...
bo jak mowie- tu na watku slodkie pierdzenie a w realu byscie mi niezle dupe objechaly
o nie Bunny ja jak mi nie podoba si to pisze 瞠 nie w moim stylu albo 瞠 nie podoba mi si albo wcale nie komentuj
np. Twoich zakup闚 na kt鏎ych by豉 ostatnio z T篙em to nie komentowa豉m tylko napisa豉m 瞠 widz 瞠 zadowolona jeste 瞠 Ci uda造 si

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ej co myslicie?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-baleriny

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpad造 w oko
ja m闚i nie ale jak podobaj Ci si to bierz a cena fajna

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
zobaczymy z czego b璠zie sk豉da si Tw鎩 styl jak zaczniesz chodzi do pracy Bo niestety ale wiele rzeczy kt鏎e wymieni豉s s stosowne do za堯禦y danych prac, cz瘰to nie wypada jednak i嗆 do roboty w mini i obwieszonej jak choinka niestety takie 篡cie

i nie uwa瘸m balerin bo s g豉dkie za babcine babcine mog by mokasyny na obcasie czy typowe dla starszych pa sanda造 na grubym obcasie, by mo瞠 jakie drewniaki jeszcze
niestety praca wymaga pewnych wyrzecze

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-05 o 22:46 Pow鏚: post pod postem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:35   #4622
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Ej co myslicie?

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpad造 w oko
mi si 鈔ednio widz przez t klamr

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
Snowi poka kochana
u mnie te jest taki sklepik outlet ale je盥輳 te z zami這waniem do sh tego jedynego gdzie same markowe te s
a u siebie w outlecie widzia豉m ostatnio pi瘯n sukienk maxi i powiem Wam 瞠 nie幢e w niej nawet wygl康a豉m ale but闚 do niej nie mam dlatego nie bra豉m
najpierw poszukam jaki sanda趾闚 豉dnych
na pla輳 przecie w szpilkach nie p鎩d
jutro ruszam na zakupy

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Snowi a b璠ziesz mia豉 tam dost瘼 do neta? bo my te wybieramy si niebawem i do Mielna zahaczymy na pewno
to jest taki niby outlet bo ma to w nazwie nawet ale s tam te u篡wane rzeczy

ja kochana teraz to wyje盥瘸m na dzia趾 nad jeziorko a do Mielna w po這wie lipca gdzie netu nie b璠 mia豉, jedynie w telefonie co najwy瞠j

Cytat:

dok豉dnie

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:35   #4623
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
zobaczymy z czego b璠zie sk豉da si Tw鎩 styl jak zaczniesz chodzi do pracy Bo niestety ale wiele rzeczy kt鏎e wymieni豉s s stosowne do za堯禦y danych prac, cz瘰to nie wypada jednak i嗆 do roboty w mini i obwieszonej jak choinka niestety takie 篡cie

i nie uwa瘸m balerin bo s g豉dkie za babcine babcine mog by mokasyny na obcasie czy typowe dla starszych pa sanda造 na grubym obcasie, by mo瞠 jakie drewniaki jeszcze
sorki ale nie znam pracy gdzie zabraniaja nosic bizuterie
no chyba ze lekarze chirurdzy, dentysci...

Cytat:
Ej co myslicie?

sa ok, do bialych spodni czy koszulowej bluzki... i nie sa babcine

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny
Az nie wytrzymalam i muse napisac
Strasznie mnie irytujesz Bunny tymi Twoimi tekstami pod wzdledem za✂✂✂istosci
Jakos podswuadomie wydaje mi sie ze przyklady ktore podajesz nie sa tylko przykladami.
No sorry ale jak widze laski ktore Ty myslisz ze sa super w bialy dzien wywijace tylkiem to az mi sie zygac chce a tym bardziej im nie zazdroszcze.
A to ze odechciewa Ci sie zagladac do nas odebralam zaakceptowac zdania innycze nie potrafisz h.
Troche wyczucia prosze.

Yatta
Kochana zakochalam sie w Twoich wloskach
Sa teraz tak idealnie g豉dkie i ten kolorek. Teraz tylko niech rosna a bedzie super
nie sa super ale nie sa gorsze od "zakonnic" i klonow.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
Nie wiem jak inne dziewczyny wi璚 nie b璠 si wypowiada za kogo, ale mnie jak si co nie podoba to albo nie komentuje albo m闚i - proste..

A co do tego co napisa豉 o Snow to zabi豉s mnie Nie poznaj Ci co w Ciebie dzi wst徙i這.. pokazuje ciuchy nie dlatego, 瞠 wygl康a w nich za✂✂✂i軼ie, pokazuje te kosmetyki - blog z za這瞠nia ma o cyzm opowiada.. zar闚no Snow jak i Kitka opowiada造 o tym co porabiaj..

Wiesz.. id帷 tym tokiem my郵enia mog豉bym powiedzie, 瞠 Ty te wrzucasz nam zdj璚ia tutaj na wiza swoich ciuch闚 by mog豉 us造sze jakie to masz super ciuchy - co jest w og鏊e bzdur totaln :/
Yatta udajesz taka slepa?
nawet kitka zauwazyla slodkie pierdzenie

ja wrzucam fotki na wizaz scislemu gronu- nam- poza tym ktos musialby sledzic kazdy nasz wpis by natknac sie na zdjecia ode mnie.
a na blogu ciuchowym po to jest by kazdy komentowal- och ach jak za✂✂✂iscie wygladasz! jaki piekny lakier! itp.
czy ktos kiedys napisal- paskudna bluzka, brzydki kolor lakieru? nie!
Stary 2011-07-05, 22:36   #4624
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
Wiesz na tych pude趾ach to ja zak豉dam, ze w niekt鏎ych przypadkach to kompueterowo jest a nawet jak to normalne zdj璚ie to jak im si farba w drukarni chlapnie tak jest.. a u Ciebie wygl康a to ca趾iem naturalnie wi璚 nale篡 si cieszy - ciekawe tylko czy jeszcze zamierza si dop逝kiwa
No na pewno troch pomaga obr鏏ka komputerowa i to jest bardzo nie fair w stosunku do nas - klientek Te my郵, 瞠 jest naturalnie, najbardziej si ciesz, 瞠 nie wpada w 瘸den rudy, czerwony itd. R闚nie jestem ciekawa, czy si jeszcze wyp逝cze, ale co si w og鏊e nie zanosi a by豉m pewna, 瞠 chocia troch farby poleci przy myciu zw豉szcza, 瞠 k豉d豉m farb na blond

Cytat:
prawda
dzi膮瘯uj膮 ju mi bardzo pomog豉

Apropo dyskusji dziewczyny znowu to samo robicie Czytam Was regularnie i pami皻am, 瞠 bodaj瞠 2 w徠ki temu by豉 taka sama rozmowa na ten sam temat
Mi brzydko m闚i帷 "powiewa" jaki kto ma styl, wa積e 瞠 w og鏊e ma jaki. Je郵i widz dziewczyn w kr鏒kiej sp鏚niczce, szpileczkach, 豉dnej bluzeczce eksponuj帷e cia這 to my郵 jedynie, 瞠 jest 鈍iadoma swojego wygl康u i dobrze si w tym czuje. Zreszt wiadomo, 瞠 kobieta czuje si lepiej w obcis造m wdzianku ukazuj帷ym atuty ni nie wiem, dajmy na to rozci庵ni皻ym golfie. Przynajmniej ja tak mam
Stary 2011-07-05, 22:37   #4625
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
na blog wstawiam sobie co chc, kupi 豉dne rzeczy to jasne chce si tym pochwali czemu nie ale nie dowarto軼iowuje mnie to uwierz, nie ten wiek a co kto pisze, szczerze nie bior wszystkiego do siebie, nie musi si Wszystkim podoba, wa積e 瞠 mi ma

ja tam zawsze Wszystkim odpisuje szczerze jak kto co pokazuje ostatnim przyk豉dem mo瞠 by sukienka Kitki z all, czy cho熲y pies Buahhot, niewa積e wiele by si tego znalaz這 wydaje mi si, 瞠 dziewczyny te s szczere
a ja oceniam rzeczy tak瞠 pod k徠em takim co danej osobie pasuje
mi mo瞠 to nie podoba si, ja bym tego nie ubra豉 ale do tej osoby to pasuje, 豉dnie wygl康a to trzeba to bra pod uwag
sukienka Kitki dobrym przyk豉dem jej na pewno b璠zie 豉dnie w niej ale mi ju na pewno nie by這by
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:39   #4626
Yattamanka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 529

Cytat:
Dok豉dnie - jakbym si tak do pracy ubra豉 to od razu bym na dywaniku wyl康owa豉 :/

Cytat:
Ej co myslicie?

Mnie si nie podobaj i wcale nie dlatego, 瞠 sa bia貫
Nie m鎩 fason

Cytat:
Czesc dziewczyny
Az nie wytrzymalam i muse napisac
Strasznie mnie irytujesz Bunny tymi Twoimi tekstami pod wzdledem za✂✂✂istosci
Jakos podswuadomie wydaje mi sie ze przyklady ktore podajesz nie sa tylko przykladami.
No sorry ale jak widze laski ktore Ty myslisz ze sa super w bialy dzien wywijace tylkiem to az mi sie zygac chce a tym bardziej im nie zazdroszcze.
A to ze odechciewa Ci sie zagladac do nas odebralam ze nie potrafisz zaakceptowac zdania innych.
Troche wyczucia prosze.

Yatta
Kochana zakochalam sie w Twoich wloskach
Sa teraz tak idealnie g豉dkie i ten kolorek. Teraz tylko niech rosna a bedzie super

Ja ju to kiedy pisa豉m, i wida powraca.

A co do w這sk闚 to ja si kurna zdecydowac nie mog
Boli mnie szcerze powiedziawszy ta d逝go嗆, ju takie by造 "d逝gie"
Nie wiem jak ja to znios..

Cytat:
[/B]spodnie z kokardka i wiekszosc zaprezentowanych ciuszkow od ciebie nosi pol mojego miasta, ale ok dalej sobie mow ze nie jestes klonem moze one sa twoimi klonami?
rozmawiamy o mezczyznach, bo chlopcy mnie nie interesuja a wiec od 23 wzwyz do powiedzmy 40.
co zlego w tym ze pojde z nowym znajomym na kawe? przeciez nie cisne mu do lozka? i kto ma tutaj brudne mysli czy moralnosc?

pamietam ze kiedys cie zjechaly dziewczyny za rozowa bluzke i koszulki z targu/bazarku?
nie pamietam dokladnie, ale pamietam sytuacje- no tak bo to nie h&m, stradi czy inne
zachowuje a nie wyglada! ot co!

jestem wyluzowana jak nigdy i mam boski humorek
U mnie nie widzia豉m w nich jeszcze ani jednej dziewczyny - gdyby chodiz這 w nich p馧 miasta jak m闚isz, to bym ich nie zak豉da豉

Bunny.. nie chodzi o kaw i Ty dobrze o tym wiesz.. flirtujesz sobie z nim a i jeszcze do tego dochodzi zrobienie na z這嗆 T眩owi - zbyt dojrza貫 to to nie jest..

I nie o 堯磬o i moralno嗆 si rozchodzi - ale odebra豉 jak chcia豉 - wida o czym pomy郵a豉..

A co do wyluzowania - to liczba wulgaryzm闚 jakimi rzucasz nie pokazuje wcale jakoby by豉 wyluzowana
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:39   #4627
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 833

Cytat:
pamietam ze kiedys cie zjechaly dziewczyny za rozowa bluzke i koszulki z targu/bazarku?
nie pamietam dokladnie, ale pamietam sytuacje- no tak bo to nie h&m, stradi czy inne
zachowuje a nie wyglada! ot co!
Hmmm nie pamietam nic takiego
Ale ja generalnie wiekszosc rzeczy mam z targ闚 czy z hurtowni z prostego wzgledu. Wg mnie jakoscia wcale nie odbiegaja od tych sklepowych, a skoro moge miec fajna bluzke za 10 z? Mam okazje miec polowe rzeczy taniej to korzystam
Tak samo wspomniane spodnie z kokardka - mi sie podobaja I niby klon, ale uwierzcie mi na s這wo,widzia豉m mo瞠 1 osobe w takich. A inny materia tez by. Ale mnie to wali szczerze mowiac czy pol miasta tak chodzi czy nie. Nie bede gadac ze mam swoj styl, bo nie mam. Nosze to co mi si epodoba i w czym mi wygodnie

I z tym zachowaniem to ja to zawsze powtarzam... Ze zachowanie to jedno, wyglad to drugie.

Ale jak widze cizie w mini ktora sie zachowuje jak zachowuje no to mi tak czy siak, 瘸l jej ze tylko w taki sposob potrafi kogos poderwa. Ale mowie - zachowanie
Cytat:
ja m闚i nie ale jak podobaj Ci si to bierz a cena fajna

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

No wlasnie chcialam cos takiego zwyk貫go, ot na lato wygodne do chodzenia. Tylko ta gumka z tylu pewnie bedzie cisnac
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:39   #4628
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Snow
Jak by mnie jutro nie by這 to 篡cze Ci fantastycznego urlopu
S這necznej pogody i samych fantastycznych chwil.

Lady
Tobie rowniez kochana

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:41   #4629
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

ale pojecha造軼ie laski z trudnym tematem

Cytat:
豉dnie Asiu wysz這
jak zd捫ysz to zapodaj w dziennym
nie kraka mi tu jutro b璠 foty, ale ko這 po逝dnia dopiero, bo jad na ktg bardzo prosz o

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:41   #4630
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
na blog wstawiam sobie co chc, kupi 豉dne rzeczy to jasne chce si tym pochwali czemu nie ale nie dowarto軼iowuje mnie to uwierz, nie ten wiek a co kto pisze, szczerze nie bior wszystkiego do siebie, nie musi si Wszystkim podoba, wa積e 瞠 mi ma

ja tam zawsze Wszystkim odpisuje szczerze jak kto co pokazuje ostatnim przyk豉dem mo瞠 by sukienka Kitki z all, czy cho熲y pies Buahhot, niewa積e wiele by si tego znalaz這 wydaje mi si, 瞠 dziewczyny te s szczere
豉dne rzeczy? dla kogo? dla ciebie? bo dla kogos moga byc paskudne a mimo to sie nimi chwalisz. czyz to nie proznosc?
chwalisz sie by sie dowartosciowac- ze dobra decyzje zrobilas ze kupilas bo komus tam tez sie podoba bo ci skomentowal- to jest mechanizm i pulapka blogow i innych spolecznych interneto-gowien

i teraz kazda sie bedzie bronic jaka to ona nie szczera zawsze
uderz w stol a nozyce sie odezwa!
a ja nie napisalam o ktorej mowilam... ech... kobiety...
Stary 2011-07-05, 22:41   #4631
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

ja wrzucam fotki na wizaz scislemu gronu- nam- poza tym ktos musialby sledzic kazdy nasz wpis by natknac sie na zdjecia ode mnie.
a na blogu ciuchowym po to jest by kazdy komentowal- och ach jak za✂✂✂iscie wygladasz! jaki piekny lakier! itp.
wrzucasz fotki 軼is貫mu gronu a sama piszesz, 瞠 jeste鄉y nieszczere i s這dko-pierdz帷e
u mnie ostatnio dziewczyny napisa造 na blogu o meliskch, 瞠 im si nie widz itp. Blog to nie jest ca貫 moje 篡cie, 瞠 siedz tam 24h na dobe i jaram si ka盥ym komentarzem Prowadz sobie bo lubi, tak samo jak Ty i wiele innych dziewczyn

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:42   #4632
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Czeko mi te butki si nie podobaja

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:43   #4633
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Ale ja generalnie wiekszosc rzeczy mam z targ闚 czy z hurtowni z prostego wzgledu. Wg mnie jakoscia wcale nie odbiegaja od tych sklepowych, a skoro moge miec fajna bluzke za 10 z? Mam okazje miec polowe rzeczy taniej to korzystam
Tak samo wspomniane spodnie z kokardka - mi sie podobaja I niby klon, ale uwierzcie mi na s這wo,widzia豉m mo瞠 1 osobe w takich. A inny materia tez by. Ale mnie to wali szczerze mowiac czy pol miasta tak chodzi czy nie. Nie bede gadac ze mam swoj styl, bo nie mam. Nosze to co mi si epodoba i w czym mi wygodnie

I z tym zachowaniem to ja to zawsze powtarzam... Ze zachowanie to jedno, wyglad to drugie.

Ale jak widze cizie w mini ktora sie zachowuje jak zachowuje no to mi tak czy siak, 瘸l jej ze tylko w taki sposob potrafi kogos poderwa. Ale mowie - zachowanie

No wlasnie chcialam cos takiego zwyk貫go, ot na lato wygodne do chodzenia. Tylko ta gumka z tylu pewnie bedzie cisnac
ja mia豉m kiedy na gumce i powiem Ci 瞠 gdybym teraz na takie si natkn窸a same jak tamte to od razu bym capn窸a by造 boskie i te bia貫
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:43   #4634
_paulinka2
Wtajemniczenie

a i ja mam balerinki z gumk i cisn troszk

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:44   #4635
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Teraz to jeste z這郵iwa bo doskonale wiesz, ze chodzi這 o ubi鏎..

Nie jestem 郵epa i nie m闚i, 瞠 jest tu idealnie - jak powiedzia豉m i powt鏎z si jeszcze raz bo mo瞠 Ci umkn窸o - wypowiadam si za siebie a nie za kogo..

Nie wiem czy kto kiedy tak napisa bo nie 郵edz komentarzy nie interesuj mnie one - pisz帷, 瞠 dziewczyny robi blogi o ciuchach po to by kto jes skomplenetowa i by poczu造 si fajniejsze pokazuje, 瞠 sama masz jaki kompleks

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
No na pewno troch pomaga obr鏏ka komputerowa i to jest bardzo nie fair w stosunku do nas - klientek Te my郵, 瞠 jest naturalnie, najbardziej si ciesz, 瞠 nie wpada w 瘸den rudy, czerwony itd. R闚nie jestem ciekawa, czy si jeszcze wyp逝cze, ale co si w og鏊e nie zanosi a by豉m pewna, 瞠 chocia troch farby poleci przy myciu zw豉szcza, 瞠 k豉d豉m farb na blond
Nie wiem czy chcesz ja郾iej (chyba tak skoro wysz這 z pude趾a tak ciemno ) ale jesli nie d捫ysz do takiego ja郾iutkiego blondu jaki mamy w sumie w wi瘯szo軼i to zostaw i nie kombinuj
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:44   #4636
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
ja mia豉m kiedy na gumce i powiem Ci 瞠 gdybym teraz na takie si natkn窸a same jak tamte to od razu bym capn窸a by造 boskie i te bia貫

to ja mam na odwr鏒 mnie pi造 ale by造 szare mo瞠 to dlatego

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:45   #4637
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Snow

Lady
Tobie rowniez kochana
"nie dzi瘯uj" Adzi
co u Ciebie? bo rzadko co widuj Ci na wiza簑

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
to ja mam na odwr鏒 mnie pi造 ale by造 szare mo瞠 to dlatego
tak tak szare to te wredne a bia貫 to niewinne
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:46   #4638
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
A ja tam baleriny i klapki lubie
Kwestia gustu
ja r闚nie i to bardzo
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
albo puk puk z nia i ciaza

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
gdyby do mnie ktos tak powiedzial to bym odpowiedziala " milo mi lepiej byc blondynka niz tepym(a) brunetem brunetka szatynem szatynka" w zaleznosci od koloru wlosow wypowiadajacego

ale u mnie upal jedyne schronienie to chlodny domek
w豉郾ie dzis mia豉m takie zdarzenie 瞠 s御iadka do mnie z takim tekstem: ,, wiesz co blondynka robi z nosem w trawie ? .... pasie kozy " bardzo 鄉ieszne m闚ie ...na temat brunetek jest r闚nie du穎 g逝pich kawa這w i jako si nie podniecam z tego powodu
Cytat:
Kolor w這s闚 o niczym nie swiadczy Zreszta chociazby po naszym w徠ku wida 瞠 nijak sie ma stereotyp do zycia

Widzia豉 kt鏎a te"mixing colors" z syossa juz gdzies?

http://www.syoss.pl/index.php?id=280
Wog鏊e wszystkie te blondy ladne
pierwsze widze ale zaciemne jak dla mnie
Cytat:
Wrzuci豉m do albumu zdj璚ie koloru w s這鎍u plus gratis
boskie i piesiu te
Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
zacisn窸am nogi i jako si telepi
zrobi豉m foty telefonem, nie wiem czy co to pomo瞠, ale zawsze
dla por闚nania pierwsza fota po pierwszym farbowaniu
s豉bo wida ale popielek jest
Cytat:
ja nie uwazam ze jak nie mini to babciny styl- czeko nie wmawiaj mi prosze.
babciny styl... a wiec- sa to baleriny jednokolorowe w stonowanym kolorze a wiec bez, ecru, braz, rudy..., plaskie buty to sie chyba zwie mokasyny? i te plaskie z okraglymi noskami i w kolorze bezu...ecru sweterki w romby,kraty, kwiaty, druciane zwykle w kroju, bluzki z dlugim rekawem bawelniane, torebki listonoszki w charakterystycznym kroju i wiecie pewnie o co mi chodzi...
bluzki luzne w kwiaty, koszule z zabotami
sorry ale dla mnie to jest dopiero badziewny styl a wiele osob sie tak ubiera!

a moj sty sklada sie z mini, szpilek i obcislej gory, ewentualnie obcisle spodnie dzinsy, mocny makijaz oczu i ust, duzo srebrnej i z bialego zlota bizuterii innej nie nosze!
i co jestem gorsza?
a no i blond wlosy- obsesyjnie.
teraz mozecie mnie zabic.
ja uwa瘸m 瞠 ka盥y ma styl jaki mu odpowiada .
dla jednego bedzie on babciny dla innego dziwko...ty i nie rozumiem po co te komentarze , skoro komu to odpowiada to tylko jego sprawa.
trudno 瞠by wszyscy ubierali si jednakowo to by by這 nudne
mnie si podoba laska w szpilkach mini ,czy tam obcis造ch d磨nsach czy leginsach chocia wiem ,瞠 ja si tak nie ubior poprostu lubie co innego i wcale nie czuje si przez to mniej atrakcyjna

nie rozumiem o co tyle ha豉su

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:46   #4639
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
ale pojecha造軼ie laski z trudnym tematem

nie kraka mi tu jutro b璠 foty, ale ko這 po逝dnia dopiero, bo jad na ktg bardzo prosz o
Asie鎥o nie obiecuj 瞠 b璠
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:46   #4640
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Snow

Lady
Tobie rowniez kochana
dzi瘯uj kochana ale jeszcze jutro nie wyje盥zam czekam na telefon jutro powinie mi przynie嗆 listonosz i prawdopodobnie w czwartek-pi徠ek pojedziemy

Cytat:
豉dne rzeczy? dla kogo? dla ciebie? bo dla kogos moga byc paskudne a mimo to sie nimi chwalisz. czyz to nie proznosc?
chwalisz sie by sie dowartosciowac- ze dobra decyzje zrobilas ze kupilas bo komus tam tez sie podoba bo ci skomentowal- to jest mechanizm i pulapka blogow i innych spolecznych interneto-gowien

no dla mnie przecie napisa豉m wcze郾iej i nie musz si wszystkim podoba. Tak, tak Bunny dowarto軼iowuje si tym, 瞠 wstawiam foty ciuch闚, mam czym jara mnie przeokrutnie ka盥y komentarz, czytam niekt鏎e po 5razy

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:47   #4641
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
I nie cisnely ani nie obciera造? bomnie to wszystko obciera
Cytat:
"nie dzi瘯uj" Adzi
co u Ciebie? bo rzadko co widuj Ci na wiza簑

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

tak tak szare to te wredne a bia貫 to niewinne
o dzizyz
瞠 bia造 to anio a szary eee brudas?
Stary 2011-07-05, 22:47   #4642
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
ja r闚nie i to bardzo

w豉郾ie dzis mia豉m takie zdarzenie 瞠 s御iadka do mnie z takim tekstem: ,, wiesz co blondynka robi z nosem w trawie ? .... pasie kozy " bardzo 鄉ieszne m闚ie ...na temat brunetek jest r闚nie du穎 g逝pich kawa這w i jako si nie podniecam z tego powodu

pierwsze widze ale zaciemne jak dla mnie

boskie i piesiu te

s豉bo wida ale popielek jest

ja uwa瘸m 瞠 ka盥y ma styl jaki mu odpowiada .
dla jednego bedzie on babciny dla innego dziwko...ty i nie rozumiem po co te komentarze , skoro komu to odpowiada to tylko jego sprawa.
trudno 瞠by wszyscy ubierali si jednakowo to by by這 nudne
mnie si podoba laska w szpilkach mini ,czy tam obcis造ch d磨nsach czy leginsach chocia wiem ,瞠 ja si tak nie ubior poprostu lubie co innego i wcale nie czuje si przez to mniej atrakcyjna

nie rozumiem o co tyle ha豉su
Asiu
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:48   #4643
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te nie - sama wiele rzeczy mam z ptaka nie markowych bo zwyczajnie nie chc przep豉ca - kupuj to co mi si podoba a nie to co ma metk i nie przypominam sobie by kto mnei za to krytykowa

Cytat:
Problem w tym.. 瞠.. nie masz monopolu na manie zawsze racji - co chyba do Ciebie nie dociera.. i nawijasz o tej tolerancji a chyba sama masz z nia problem
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:49   #4644
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
I nie cisnely ani nie obciera造? bomnie to wszystko obciera

o dzizyz
mnie ka盥a balerina na pocz徠ku ale tylko do paru wyj嗆 potem rozlaz豉 dlatego kupuj takie na styk

z tym podkre郵onym to przecie nie na powa積ie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:49   #4645
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

Problem w tym.. 瞠.. nie masz monopolu na manie zawsze racji - co chyba do Ciebie nie dociera.. i nawijasz o tej tolerancji a chyba sama masz z nia problem
ot騜 to

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:50   #4646
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆

dzi膮瘯uj膮 ju mi bardzo pomog豉

Apropo dyskusji dziewczyny znowu to samo robicie Czytam Was regularnie i pami皻am, 瞠 bodaj瞠 2 w徠ki temu by豉 taka sama rozmowa na ten sam temat
Mi brzydko m闚i帷 "powiewa" jaki kto ma styl, wa積e 瞠 w og鏊e ma jaki. Je郵i widz dziewczyn w kr鏒kiej sp鏚niczce, szpileczkach, 豉dnej bluzeczce eksponuj帷e cia這 to my郵 jedynie, 瞠 jest 鈍iadoma swojego wygl康u i dobrze si w tym czuje. Zreszt wiadomo, 瞠 kobieta czuje si lepiej w obcis造m wdzianku ukazuj帷ym atuty ni nie wiem, dajmy na to rozci庵ni皻ym golfie. Przynajmniej ja tak mam
dokladnie tak samo mysle jak widze odstawiona laske
ze ma swietne cialo, dobrze sie czuje w sexi ciuchach, nie ma kompleksow na punkcie swego wygladu itp.
a nie ze idzie dziunia, pustak i rwie na cialo

Cytat:
a ja oceniam rzeczy tak瞠 pod k徠em takim co danej osobie pasuje
mi mo瞠 to nie podoba si, ja bym tego nie ubra豉 ale do tej osoby to pasuje, 豉dnie wygl康a to trzeba to bra pod uwag
sukienka Kitki dobrym przyk豉dem jej na pewno b璠zie 豉dnie w niej ale mi ju na pewno nie by這by
dokladnie i taka ocena powinna byc.
nie patrzec ze ja nie zaloze a ze ktos swietnie w tym moze wygladac.

Cytat:
Dok豉dnie - jakbym si tak do pracy ubra豉 to od razu bym na dywaniku wyl康owa豉 :/

Mnie si nie podobaj i wcale nie dlatego, 瞠 sa bia貫
Nie m鎩 fason

Ja ju to kiedy pisa豉m, i wida powraca.

A co do w這sk闚 to ja si kurna zdecydowac nie mog
Boli mnie szcerze powiedziawszy ta d逝go嗆, ju takie by造 "d逝gie"
Nie wiem jak ja to znios..

U mnie nie widzia豉m w nich jeszcze ani jednej dziewczyny - gdyby chodiz這 w nich p馧 miasta jak m闚isz, to bym ich nie zak豉da豉

Bunny.. nie chodzi o kaw i Ty dobrze o tym wiesz.. flirtujesz sobie z nim a i jeszcze do tego dochodzi zrobienie na z這嗆 T眩owi - zbyt dojrza貫 to to nie jest..

I nie o 堯磬o i moralno嗆 si rozchodzi - ale odebra豉 jak chcia豉 - wida o czym pomy郵a豉..

A co do wyluzowania - to liczba wulgaryzm闚 jakimi rzucasz nie pokazuje wcale jakoby by豉 wyluzowana
doprawdy? a ja wiem ze chodzi o poznanie go i kawe/spacer.
lubie poznawac mezczyzn a potem w trakcie sie okaze co on warty.
jak ciagnie do lozka to spalony i wielu tak juz poznalam...
i nie chodzi o wylacznie zlosc na tz- dla mnie rozmowa z innym mezczyzna odstresowuje, podnosi mi samoocene i to ze sa jeszcze ludzie ktorzy chca mnie poznac a nie siedze tylko z tz w 4 scianach.
poza tym flirt to nie zdrada i w kazdej rozmowie damsko-meskiej pojawiaja sie kruczki sexualne- tak to juz jest...podteksty...
Stary 2011-07-05, 22:50   #4647
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
mnie ka盥a balerina na pocz徠ku ale tylko do paru wyj嗆 potem rozlaz豉 dlatego kupuj takie na styk

z tym podkre郵onym to przecie nie na powa積ie
Przeciez wiem
Stary 2011-07-05, 22:51   #4648
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
mi si 鈔ednio widz przez t klamr

to jest taki niby outlet bo ma to w nazwie nawet ale s tam te u篡wane rzeczy

ja kochana teraz to wyje盥瘸m na dzia趾 nad jeziorko a do Mielna w po這wie lipca gdzie netu nie b璠 mia豉, jedynie w telefonie co najwy瞠j

dok豉dnie
szkoda my郵a豉m 瞠 spikniemy si wieczorkiem na drinka my za tydz. lecimy ale to nie tak 瞠 tylko do Mielna tylko objazdem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:51   #4649
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
szkoda my郵a豉m 瞠 spikniemy si wieczorkiem na drinka my za tydz. lecimy ale to nie tak 瞠 tylko do Mielna tylko objazdem
wiem domy郵i豉m si faajnie tak objazdem

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:51   #4650
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Asie鎥o nie obiecuj 瞠 b璠
Lady, ja Ci bardzo prosz nie chc jutro rodzi

Cytat:
o dzizyz
kurde, id si pucowa

a tak co do szczero軼i, to ostatnio chyba Nove dosta豉 za swoje ptaszysko

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.