W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 158 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-07-06, 09:39   #4711
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆

_________________________ ________________

laski ale dalyscie czadu czytalam jednym tchem i nic nie rozumiem z tego mamy prawo wyrazac swoje zdanie nawet jesli bedzie ono mniejszoscia jesli mi sie nie podobaja baleriny to mozecie mnie tutaj pokroic pociac a i tak zdania nie zmienie nawet modelka w balerinach wyglada jakos tak...zwyczajnie..ale to moje zdanie i juz wy mozecie sobie latac w papciach i mi to nie przeszkadza
nie mozemy sie klocic dlatego ze jedna ma odmienne zdanie a cale stado takie samo na ulicy to prawda panuje klonowanie stylow i ubran i tego nie zmienimy szczerze to wisi mi to i powiewa dla mnie nawet moga laski stac pod latarnia i przejde obok nich bez komentarza nawet nie zauwaze jak juz mowilam u mnie tutaj w BE nikt nie nosi kwiatkow i rozow zadnej mini i spodenek nie znajdziesz ani jednego klona..w PL na kazdym kroku...ale taki kraj taka mentalnosci i nic nie zrobie wiec mi to powiewa i sama kupuje to co widze w sklepie ..(jak jestem w pl)
co do blogow to jak wiecie czytam je codzien kazdy wasz blog mam na oku ale jak widzicie na poczatku cos tam pisalam pozniej juz nie bo po co znudzilo mi sie zeby oceniac ...ja poprosty wchodze na bloga i szukam inspiracji czasem cos nowego sie dowiem....nie lubie oceniac bo i tak moje zdanie bedzie mniejszoscia
to ze ktos ma inne zdanie inne poglady nie moze byc traktowany gorzej od reszty...
nie zachowujmy sie jak w stadzie wilkow gdzie jeden ktory nie chce jesc owieczki jest linczowany przez pozostale wilkitolerujmy swoja odmiennosc bo to fajnie jak ktos jest inny ja nauczylam sie zyc obok gejow i lesbijek za sciana obok murzynow chinczykow turkow..i kazdy z nich jest inny panuje tu mieszanka styli i mi to nie przeszkadza

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

no w豉郾ie ka盥y ma prawo wyra瘸 swoje zdanie i z tego co pami皻am to Novelove to w豉郾ie wczoraj zrobi豉 i dosta豉 dosta豉 odpowied od Bunny, 瞠 pewnie zazdro軼i, ma kompleksy i takie tam czy to jest normalne zachowanie? a niemi這 si czyta takie rzeczy

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-07-06 o 09:56
snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:52   #4712
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

kiedys prowadzilam bar i zatrudnialam dziewczyny ktore sama bralam do rozmow juz pierwsze jej wejscie jej ubior decydowaly o tym czy bedzie u mnie pracowac nawet nie musialam z nia rozmawiac i chociaz to byl bar i praca po 10h na nogach one musialy nosic u mnie obcas spodniczke jakas bluzeczka i fartuszek
nie wyobrazalam sobie zeby przyszla mi ktoras w adidasach i spodniach to nie boisko
Stary 2011-07-06, 09:53   #4713
snowhitee
Zakorzenienie

Kurde noo czekam i czekam na tego samsunga mam nadziej, 瞠 dzi dojdzie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:54   #4714
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Caskada szczerze m闚i帷 nie pami皻am za bardzo tej Twojej sukieneczki zaraz poszukam

Snow mi si one podobaj ju od dawna, i wydaje mi si 瞠 z szpilkami nie b璠zie mia這 znaczenia 瞠 jest dresowa w zarce jak j ogl康a豉m to jest z takiego grubego materia逝, ale 瞠 jej nie przymierzy豉m... no nie wiem, pojad w sb z t篙em na zakupy to zobacz a o jakiej sp鏚nicy i bluzeczce te my郵a豉m ale w og鏊e nie mam wizji czekam na o鈍iecenie

tymczasem id dalej si uczy

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:58   #4715
caskada
Zakorzenienie

paulinko cos takiego mialam na komunii
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sukienka komunia.jpg (36,2 KB, 37 za豉dowa)
Stary 2011-07-06, 10:12   #4716
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie ka盥y ma prawo wyra瘸 swoje zdanie i z tego co pami皻am to Novelove to w豉郾ie wczoraj zrobi豉 i dosta豉 dosta豉 odpowied od Bunny, 瞠 pewnie zazdro軼i, ma kompleksy i takie tam czy to jest normalne zachowanie? a niemi這 si czyta takie rzeczy
Snow popieram Twoje zdanie
To mial byc temat w kierunku ubioru a wyszla z tego rzyganina ze slodzimy i pierdzimy i ze nie jestesmy szczere i takie tam. I ten atak Bunny bardzo mnie zezlosci bo co nie ktorych s這w to sie niespodziewa豉m. Dlatego ja juz wiecej sie nie wypowiem w tym temacie.
Bunny jesli Cie urazilam to sorry ale Ty urazilas mnie argumentujac nieszczerosc i zaklamanie.I to chyba nie ma zwiazku z arumentowaniem stylu. To wszystko.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-07-06 o 10:18
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-06, 10:15   #4717
caskada
Zakorzenienie

a wiecie co mi tam powiewa co kto mowi czy sie kloci czy obraza nie traktujmy tego smiertelnie powaznie to tylko internet w swiecie realnym moze inaczej zupelnie bysmy siebie odbieraly a tak slowa pisane nie zawsze wyrazaja to co nam w duszy gra
ja tam jestem neutralna
Stary 2011-07-06, 11:01   #4718
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
taaak, by這 mega
bardzo potrzebowa豉m takiego odciecia sie od realiow co prawda kosztowa這 mnie to tyle co za 2 tyg wakacji, eh ale warto by這

a Tobie do sierpnia zleci szybciorem moze pogode bedziesz miec lepsza
ja wtedy bede zalegac w robocie
mi te si przyda odci璚ie, relaks, odpoczynek.. dlatego ju nie mog si doczeka tego sierpnia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
a co za okazja? co bedziesz robic?
w sumie to nic takiego podetn tylko ze 3-4 centymetry

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja to sie ostatnio usmialam. Posz豉m z marszu wlasciwie na impreze. Zwyk貫 czarne rurki, szara bokserka, czarne szpilki. Kumpela odstrzelona w mini sukienke z dekoltem. Ja sz豉m dla towarzystwa,ona 瞠by cos wyrwa

Po 2 godzinach posz豉m do domu bo juz niemoglam wytrzymac
-zatanczymy skarbie?
-no chodz malenka

Ma這 co mnie nie zat逝k豉

A teraz jak posz豉m w takiej zwyk貫j kr鏒kiej sukience to mnie ratowalo chyba tylko to zeT byl ze mna

I nie wiem co to, ale nie pamietam zebym kiedykolwiek miala takie branie

Szkoda ze na polglowkow
to pewnie przez te blondziaki

Cytat:
Aaale piekny kolor
za*ebisty

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Poka wiadomo嗆
Wrzuci豉m do albumu zdj璚ie koloru w s這鎍u plus gratis
s這dkie oczy tego Twojego sier軼iucha

a kolor fajny jak b璠ziesz mia豉 chwilk to poka w takim 鈍ietle jak Ci odrost wzi窸o

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
snow kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie.
sorry ale mnie w✂✂✂✂iaja wasze teksty i nie raz przez wasza nietolerancje odechciewa mi sie tu w ogole siedziec i zagladac
bo jak ktos sie ubiera jak klon albo babcinie- czytaj wy! to jest za✂✂✂isty a jak ma swoj styl i ubiera sie sexi to juz jest dziwka
niech kazdy ubiera sie jak chce i nie komentujmy i juz
sorry bunny, ale ja si ubieram w to co lubi, co mi pasuje i w czym si dobrze czuj i nie uwa瘸m, 瞠 moja garderoba zaopatrzona jest w babcine i sklonowane szmatki

ka盥y chodzi jak mu wygodnie, eksponuje/zakrywa to co chce i mi nic do tego

jak ju Czeko chyba pisa豉 - o gustach si nie dyskutuje, wiadomo, mo瞠my si z nimi zgadza lub nie, ale lito軼i - szanujmy si nawzajem

Cytat:
a Ty znowu z tymi balerinami daj spok鎩 odpowiedni model wcale nie musi wygl康a babcinie i papciowato przecie. I 豉dnie ubrana dziewczyna mo瞠 wygl康a w nich r闚nie sexy jak inna w platformach
zgadzam si

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
zacisn窸am nogi i jako si telepi
zrobi豉m foty telefonem, nie wiem czy co to pomo瞠, ale zawsze
dla por闚nania pierwsza fota po pierwszym farbowaniu
ja nie bardzo dowidz na tych fotkach

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
no wreszcie zmniejszy豉m foty i wrzucam
1,2-przed
3-po zmyciu farbki mokre
4 -7- suche

wydaje mi sie 瞠 bardzo zja郾ia造 i nie wiem czy nie za jasne s teraz musz kilka dni pochodzi 瞠by si oswoi
ale sk鏎a na grzywce mnie szczypie okropnie
odrost super pokry豉 i faktycznie tak jako ja郾iej si zrobi這
oswoisz si
jak mo瞠sz to przy okazji wrzu z bu嶔 do albumu

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-07-06 o 11:04
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:20   #4719
snowhitee
Zakorzenienie

Wklei豉m do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego bia豉 jest taka tunikowata, ten a簑r na dole mnie zauroczy a 鄴速a jest obcis豉 i z ty逝 ma tak samo g喚boko wyci皻y dekolt jak z przodu, ciekawie to wygl康a

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:27   #4720
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Dziewczyny, przeczyta豉m wczorajszy wiecz鏎..
i kolejny raz ten schemat

znowu jest to samo, 瞠 ka盥a wyra瘸 swoje zdanie, co si podoba a co nie, ale jesli jest ono odmienne od zdania Bunny, to odrazu jest, 瞠 ma kompleksy, zazdro軼i, jest niedowarto軼iowana.
A nie wierze

BUNNY serio, ale po Twoich postach wczorajszych to ja odnios豉m inne wra瞠nie-瞠 to TY musisz si dowarto軼iowa, ci庵le piszesz o tej domniemanej za✂✂✂istosci, setkach facet闚 wpatrzonych w Ciebie..
strasznie starasz si nam da do zrozumienia, jaka to Ty nie jestes za✂✂✂ista
sorry, ale dla mnie ka盥a kobieta ma w豉sne poczucie warto軼i i samoocen i nie musi za wszelk cene jej udowadniac
a przemysl sobie mo瞠, bo wydaje mi si, ze w ogole takiej opcji nie bierzesz pod uwag, ze cos moze byc inaczej niz to Ty sobie ulozylas w g這wce. Mianowicie to, ze jak ubierzesz dziewczyn w ultramini, szpile, bluzke z dekoltem, plus jak to wspomnia豉 blond w這sy i pe軟o bi簑terii, szczerze-sama bym si za ni obejrza豉, lecz niestety nie z podziwem a z politowaniem.
infatuated jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:29   #4721
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
Wklei豉m do albumu te 2 wczorajsze bluzeczki z sh outletowego bia豉 jest taka tunikowata, ten a簑r na dole mnie zauroczy a 鄴速a jest obcis豉 i z ty逝 ma tak samo g喚boko wyci皻y dekolt jak z przodu, ciekawie to wygl康a
Mnie tez bia豉 zaurocz豉
a 鄴速a taka zwyk豉 ale ze sama takie lubie to w szafie zawsze sie przyda

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:29   #4722
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 816

Cytat:
Takie zwyk貫,proste. B璠 pasowa造 do wi瘯szosci rzeczy
Musze powiedziec ze mi brakuje takich rzeczy w szafie bo wiekszosc z jakimis nadrukami, niewiadomo czym
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆

jak ju Czeko chyba pisa豉 - o gustach si nie dyskutuje, wiadomo, mo瞠my si z nimi zgadza lub nie, ale lito軼i - szanujmy si nawzajem

zgadzam si

No chyba faktycznie to te w這sy Chociaz jak mialam te moje dlugie ciemne to tak samo zwracalam uwage Ale juz krotsze ciemne nie sa u mnie tak efektowne

Ehh ja sie wogole nie wypowiadam ju. Powiedzia豉m swoje. Ja sie ubieram w to co mi sie podoba, niewazne czy jestem klonem, czy nie mam stylu,czy jeszcze co innego. Wisi mi to. Musze sie dobrze czu w tym co nosze i tyle.
I tak samo niech kazdy ubiera to co chce. Ale troche zrozumienia 瞠 to moze sie komu nie podoba, 瞠 ma po prostu zwyczajnie inny gust.

To tak samo jak sie idzie na miasto i sie widzi fajnego faceta, a kumpele patrza na nas jak na ufo bo to jakie niewiadomo co Ale to nam ma sie podoba!

I juz dajcie spok鎩, bo przykro tu sie zrobi這 i pad造 s這wa kt鏎e pa嗆 nie powinny. Troche dystansu.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:32   #4723
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
zolta fajna
biala za szeroka nie lubie bluzek a'la halka
Stary 2011-07-06, 11:33   #4724
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
t bia陰 sama bym z ch璚i przygarn窸a
wydaje si lekka, przewiewna, no i ten d馧 super zakup!

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:43   #4725
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

dzie dobry
ja wczoraj by豉m tylko na chwil, bo p騧niej mia豉m troch roboty - g堯wnie przy sobie
farbn窸am si znowu Lond i wysz豉 jak zawsze 豉dnie, nie obrazi豉 si za zdrad ale fotki poka輳 dopiero za par dni, bo nie mam teraz jak

Asiu - Tw鎩 kolorek bardzo mi si podoba najbardziej ze wszystkich Twoich poprzednich 郵icznie, jasno, r闚niutko
a kawa o blondynce z nosem w trawie przes豉豉m tacie smsem, 瞠by si po鄉ia z kolegami

Asia nasza zaraz rodz帷a - ale Ty masz g瘰te w這siska nic tylko zapuszcza ale wiesz co... ja tak patrz i patrz na Twojego avatara i nigdy napatrze si nie mog, pi瘯nie tam wygl康asz

Czeko - co do tych balerinek to musia豉bym zobaczy jak wygl康aj na nodze bo og鏊nie te nie lubi takich, ale np. moja mama nosi tego typu i wygl康aj na nodze zar帳i軼ie, ale jak ja ju zak豉dam to mi si tak nie podoba (chodzi mi o to, 瞠 s troszk takie "ci篹sze" ni takie zwyk貫 balerinki )

Adzi - a jaka pogoda u Ciebie w De? pewnie zabra豉 w tych swoich woreczkach s這neczko z PL i nie ma

Yatta - 郵iczny masz teraz kolorek, nic z nim nie kombinuj a i w這ski same w sobie s bardzo 豉dne, w dobrej kondycji, r闚niutko 軼i皻e. Tak瞠 teraz tylko zapuszczaj a Tw鎩 psiak jest boski, ju kiedy Ci o tym pisa豉m a na tej fotce to wygl康a jak te maskotki z wielkimi g這wami i nosami

Snow - podoba mi si ta bia豉 bluzeczka, d馧 ma uroczy
wiecie co... jako nie mog doj嗆 do siebie po powrocie... ju 4 dzie a ja si snuj z k徠a w k徠, masakra musz Wam te popisa w klubie, ale to najpierw si ogarn i doprowadz do porz康ku.

Co do Waszej wczorajszej dyskusji... Nie wiem czy powinnam co pisa, nie wiem czy jest sens do tego wraca, no ale niekt鏎e s這wa mnie troch hm... mo瞠 nie tyle co zabola造, a zwyczajnie wysz造 mi ga造 z orbit i niekiedy nie wierzy豉m w to co czytam, ale mniejsza ju o to. Nowy dzie jest

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Snow popatrz!
http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo...spx?iid=820356

jak kto nie lubi ani kaloszk闚 ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyj軼ie - botki!
czego to ludzie nie wymy郵
szpilki gumowe, balerinki, koturny, kozaki, botki
a s sanda造?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:46   #4726
czekoladowoo
Zakorzenienie

A pamietacie te takie gumowe przezroczyste buty co kiedys w jakims programie Ewa Minge wszystkim wciska豉?

Dawno to bylo ale pamietam ze sie zawsze dziwilam co to za moda
Stary 2011-07-06, 11:47   #4727
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Snow popatrz!

jak kto nie lubi ani kaloszk闚 ani balerinek gumowych to ma jeszcze jedno wyj軼ie - botki!
a s sanda造?

s sanda造 widzia豉m na all

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:50   #4728
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Caskada a to pami皻am t sukienke ale ja szukam czego bardziej prostego a zar闚no eleganckiego

Snow bia豉 fajniu鄂a na ciep貫 dni idea a 鄴lta normalna bluzeczka, ale do wszystkiego b璠zie pasowa

Kitka, a Ty nak豉dasz na odrost a potem na ca這嗆 ? czy na sam odrost? a jak na ca這軼i ile trzymasz mniej wi璚ej ? oj kochana, te takie jakie dni s beznadziejne jak przyjdzie Ci ta sukieneczka to dasz fotki

dbam o w這sy

Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2011-07-06 o 11:52
_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:50   #4729
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

s sanda造 widzia豉m na all
w sumie to tak przypomnia豉m sobie
przecie ju w przedszkolu mama kupi豉 mi plastikowo-gumowe sanda造
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:51   #4730
czekoladowoo
Zakorzenienie

Te takie jakies dziwne dni mam
I mam straszny, ale to straszny dylemat Ale chyba nie bede nic z nim robic
Stary 2011-07-06, 11:53   #4731
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Kitka, a Ty nak豉dasz na odrost a potem na ca這嗆 ? na ca這軼i ile trzymasz mniej wi璚ej ? oj kochana, te takie jakie dni s beznadziejne jak przyjdzie Ci ta sukieneczka to dasz fotki
na odrost tylko
i je郵i ciutk tacie zostanie to tam mi gdzie poprzeci庵a, gdzieniegdzie ale to leciutko, bo ma這 zawsze zostaje farby
a p騧niej tylko malaksuj na 5 minutek, 瞠bym nie mia豉 tylko szarego odrostu a ca這嗆

w豉郾ie sukieneczka jeszcze nie przysz豉 mam nadziej, 瞠 dojdzie, bo w sobot chcia豉m i嗆 z kole瘸nkami na babski wiecz鏎 i j za這篡
jasne, 瞠 jak dojdzie to poka輳 powinnam ju mie aparat do tego czasu

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
te mam dziwne dni, a w czym si przejawia Twoja dziwno嗆?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:54   #4732
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
w sumie to tak przypomnia豉m sobie
przecie ju w przedszkolu mama kupi豉 mi plastikowo-gumowe sanda造
tez takie mia豉m chyba bia貫 z tego co pami皻am

Cytat:
a Tobie kochana co po g堯wce chodzi?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:54   #4733
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Mnie tez bia豉 zaurocz豉
a 鄴速a taka zwyk豉 ale ze sama takie lubie to w szafie zawsze sie przyda
tak 鄴速a zwyk豉, do rurek fajnie wygl康a, przyda si pewnie

Cytat:
Takie zwyk貫,proste. B璠 pasowa造 do wi瘯szosci rzeczy
Musze powiedziec ze mi brakuje takich rzeczy w szafie bo wiekszosc z jakimis nadrukami, niewiadomo czym

No chyba faktycznie to te w這sy Chociaz jak mialam te moje dlugie ciemne to tak samo zwracalam uwage Ale juz krotsze ciemne nie sa u mnie tak efektowne

Ehh ja sie wogole nie wypowiadam ju. Powiedzia豉m swoje. Ja sie ubieram w to co mi sie podoba, niewazne czy jestem klonem, czy nie mam stylu,czy jeszcze co innego. Wisi mi to. Musze sie dobrze czu w tym co nosze i tyle.
I tak samo niech kazdy ubiera to co chce. Ale troche zrozumienia 瞠 to moze sie komu nie podoba, 瞠 ma po prostu zwyczajnie inny gust.

To tak samo jak sie idzie na miasto i sie widzi fajnego faceta, a kumpele patrza na nas jak na ufo bo to jakie niewiadomo co Ale to nam ma sie podoba!

I juz dajcie spok鎩, bo przykro tu sie zrobi這 i pad造 s這wa kt鏎e pa嗆 nie powinny. Troche dystansu.
no dok豉dnie, mi te brak w szafie zwyk造ch rzeczy a za 12 i 19z to 瘸l nie bra

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
zolta fajna
biala za szeroka nie lubie bluzek a'la halka
ooo z halk bym jej nie skojarzy豉 ale dzi瘯i za opinie

Cytat:
t bia陰 sama bym z ch璚i przygarn窸a
wydaje si lekka, przewiewna, no i ten d馧 super zakup!
dzi瘯i

Cytat:
dzie dobry
ja wczoraj by豉m tylko na chwil, bo p騧niej mia豉m troch roboty - g堯wnie przy sobie
farbn窸am si znowu Lond i wysz豉 jak zawsze 豉dnie, nie obrazi豉 si za zdrad ale fotki poka輳 dopiero za par dni, bo nie mam teraz jak

Asiu - Tw鎩 kolorek bardzo mi si podoba najbardziej ze wszystkich Twoich poprzednich 郵icznie, jasno, r闚niutko
a kawa o blondynce z nosem w trawie przes豉豉m tacie smsem, 瞠by si po鄉ia z kolegami

Asia nasza zaraz rodz帷a - ale Ty masz g瘰te w這siska nic tylko zapuszcza ale wiesz co... ja tak patrz i patrz na Twojego avatara i nigdy napatrze si nie mog, pi瘯nie tam wygl康asz

Czeko - co do tych balerinek to musia豉bym zobaczy jak wygl康aj na nodze bo og鏊nie te nie lubi takich, ale np. moja mama nosi tego typu i wygl康aj na nodze zar帳i軼ie, ale jak ja ju zak豉dam to mi si tak nie podoba (chodzi mi o to, 瞠 s troszk takie "ci篹sze" ni takie zwyk貫 balerinki )

Adzi - a jaka pogoda u Ciebie w De? pewnie zabra豉 w tych swoich woreczkach s這neczko z PL i nie ma

Yatta - 郵iczny masz teraz kolorek, nic z nim nie kombinuj a i w這ski same w sobie s bardzo 豉dne, w dobrej kondycji, r闚niutko 軼i皻e. Tak瞠 teraz tylko zapuszczaj a Tw鎩 psiak jest boski, ju kiedy Ci o tym pisa豉m a na tej fotce to wygl康a jak te maskotki z wielkimi g這wami i nosami

Snow - podoba mi si ta bia豉 bluzeczka, d馧 ma uroczy
wiecie co... jako nie mog doj嗆 do siebie po powrocie... ju 4 dzie a ja si snuj z k徠a w k徠, masakra musz Wam te popisa w klubie, ale to najpierw si ogarn i doprowadz do porz康ku.

Co do Waszej wczorajszej dyskusji... Nie wiem czy powinnam co pisa, nie wiem czy jest sens do tego wraca, no ale niekt鏎e s這wa mnie troch hm... mo瞠 nie tyle co zabola造, a zwyczajnie wysz造 mi ga造 z orbit i niekiedy nie wierzy豉m w to co czytam, ale mniejsza ju o to. Nowy dzie jest

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Snow popatrz!

a s sanda造?
dzi瘯uj
ooo botki rewelacja

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:56   #4734
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hello kobietki !

Cytat:
'

ale jak r闚niutko wysz這 i ja郾iutko ! zdj璚ie z buzi
dzi瘯uj zaraz dodam do albumu
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Witam czyzbym byla dzis pirwsza

Asia
Bardzo fajnie wysz這
jest jasno rowno jest biuti.

Yatta
A wiesz ze jak wracalam do de. to jechalam z deszczem.
Dopiero jakies 200 km przed celem zrobilo sie pieknie slonecznie.
Ale u mnie tez by czas ze padalo.
Teraz jest juz cieplo i mam nadzieje ze do Ciebie tez to dojdzie w koncu

Lady
Oj znam te bieganie przy remontach i po.
Wiadomo ze jak sie robi to chcialo by sie juz zrobic wszystko po swojej mysli. Takze trzymam kciuki abys wszystko znalazla i dopasowa豉.

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

A ja dzis tylko 6 godzinek w pracy. Wczoraj drobilam sobie dwie godziny i dzis pol dnia dla mnie
Ide na sniadanko
dzi瘯uj no wysz這 bardzo jasno a si nie mog przyzwyczai dzis jak patrzy豉m w samochodzie w lusterko to jest ch這dniutki jasny blondzik na pewno ch這dniej i ja郾iej niz po C12 ,ale zobaczymy za jaki tydzie dwa jak sie kolorek b璠zie sp逝kiwa
Cytat:
heej i znowu pada

ale ja郾iutko! i tak pi瘯nie czysto bardzo mi si podoba! i nie jest tak ch這dno jak u reszty dziewczyn

ja r闚nie swego czasu na pasemka chodzi豉m naturalny mam 鈔edni blond, napisz Ci jak ja to przesz豉m
za pierwszym razem gdy k豉d豉m farb, te mia豉m spory odrost jakie 3-4cm, kupi豉m wtedy farb loreal excellence 10,21, wysz這 豉dnie cho na odro軼ie ciep豉wo co by這 do przewidzenia za pierwszym podej軼iem Kolejnym razem ju kupi豉m loreal preference stockholm i wysz這 o niebo lepiej ale zg豉dza豉m te ju mniejszy odrost bo jaki 3-4 tygodniowy tylko D逝gi czas farbowa豉m tym stockholmem a kolor si zr闚na. Teraz farbuj palette ale ci庵le my郵 nad zmian

ale faaajnie
dzi瘯uj ja郾iutko i to bardzo ale dobrze 瞠 nie szaro bo tego bym nie chcia豉
Cytat:
mi te si przyda odci璚ie, relaks, odpoczynek.. dlatego ju nie mog si doczeka tego sierpnia

w sumie to nic takiego podetn tylko ze 3-4 centymetry

za*ebisty

s這dkie oczy tego Twojego sier軼iucha

a kolor fajny jak b璠ziesz mia豉 chwilk to poka w takim 鈍ietle jak Ci odrost wzi窸o

sorry bunny, ale ja si ubieram w to co lubi, co mi pasuje i w czym si dobrze czuj i nie uwa瘸m, 瞠 moja garderoba zaopatrzona jest w babcine i sklonowane szmatki

zgadzam si

ja nie bardzo dowidz na tych fotkach

odrost super pokry豉 i faktycznie tak jako ja郾iej si zrobi這
oswoisz si
jak mo瞠sz to przy okazji wrzu z bu嶔 do albumu
dzi jak si przyjrza豉m to mi si wydaje 瞠 lepiej ni C12 na odro軼ie ,ale zobacze za kilka dni czy nie zrudzieje
zaraz dodam fotki

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:56   #4735
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada a to pami皻am t sukienke ale ja szukam czego bardziej prostego a zar闚no eleganckiego

Snow bia豉 fajniu鄂a na ciep貫 dni idea a 鄴lta normalna bluzeczka, ale do wszystkiego b璠zie pasowa

Kitka, a Ty nak豉dasz na odrost a potem na ca這嗆 ? czy na sam odrost? a jak na ca這軼i ile trzymasz mniej wi璚ej ? oj kochana, te takie jakie dni s beznadziejne jak przyjdzie Ci ta sukieneczka to dasz fotki

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-07-06, 11:57   #4736
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
n
te mam dziwne dni, a w czym si przejawia Twoja dziwno嗆?
Cytat:
tez takie mia豉m chyba bia貫 z tego co pami皻am

a Tobie kochana co po g堯wce chodzi?
Hmmm po g這wie mi wyjazd chodzi I nie wiem nic eh :/ Ci瞛ki temat generalnie
Stary 2011-07-06, 11:59   #4737
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
wyjazd z T?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:00   #4738
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wyjazd z T?
Hmm mozna tak powiedziec ale nie do ko鎍a W bli窺ze miejsce o ;p
Stary 2011-07-06, 12:04   #4739
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
aaa, taki dylemat do niego?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-07-06, 12:06   #4740
snowhitee
Zakorzenienie

id zmy olej z w這s闚 i si troch ogarn望 do p騧niej

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.